رفتن به مطلب

╬♥╬ کلوپ هواداران باشگاه رئال مادرید (قوهای سپید) ╬♥╬

ارسال های توصیه شده

چقد جیگر بود

حدود 7-8 سال پیش یه خبرنگار از رونالدو پرسیده بود که تو ایران خیلی طرفدار دارین، چه حرفی براشون دارین؟ با اون قیافش گفته بود مگه ایرانم تلویزیون هست؟!!!!! از اون موقع میخوام گیرش بیارم تو بن بست، با تریلی 18 چرخ هی از روش رد بشم(همراه با دنده عقب!)

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 131
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چقد جیگر بود

حدود 7-8 سال پیش یه خبرنگار از رونالدو پرسیده بود که تو ایران خیلی طرفدار دارین، چه حرفی براشون دارین؟ با اون قیافش گفته بود مگه ایرانم تلویزیون هست؟!!!!! از اون موقع میخوام گیرش بیارم تو بن بست، با تریلی 18 چرخ هی از روش رد بشم(همراه با دنده عقب!)

حالا از خودت بپرسند توی گینه بیسائو طرفدار داری چی میگی؟ :ws3:

لینک به دیدگاه
آره شد تیم

فعلا که باختید :ws3:

یعنی همین دیگه...ظرفیت ها اینقدر پایینه...:banel_smiley_4: همینه که به ازای هر 2-3 برد یه برد میشه:ws28:

من چندان فوتبالی نیستم...ولی حب بارسا دارم....از بازیهاش هم شاید فقط در اخبار بصورت گذرا بشنوم اون هم سالی یکبار شاید ...

ولی فقط بارسا...بازی قبلی رو هم با 2 بازی قبلیشون که یادتونه....فقط یادمه که برده...پس بیشتر ازین سوال نفرمایید:ws3:

لینک به دیدگاه

یه باخت هایی وجود دارن که هیج کدوم از کارشناسان نه تنها از اونا به عنوان باخت یاد نمی کنن بلکه به عنوان برد یاد می کنن مثل این بازی و یا بازی سال قبل با چلسی.

تو این بازی سلتیک فقط 2تا ضربه تو چهار چوب داشت و همون ها هم رفت تو گل در مقابل بارسا 2تا تیرک زد و همونطور که آمار نشون میده تیم سلتیک تو قوطی بوده و اصلا حرفی برای گفتن نداشت فقط روی بد شانسی محض مثل بازی با چلسی باخت.

لینک به دیدگاه
حالا از خودت بپرسند توی گینه بیسائو طرفدار داری چی میگی؟ :ws3:

اتفاقا به این فکر می کردم که تا کجاها طرفدارای من پخش شدن:ws3:

انگاری به اونجاها هم رسیده:w02:

معلومه خب میگفتم من متعلق به همه مردمم:ws37:

لینک به دیدگاه
اتفاقا به این فکر می کردم که تا کجاها طرفدارای من پخش شدن:ws3:

انگاری به اونجاها هم رسیده:w02:

معلومه خب میگفتم من متعلق به همه مردمم:ws37:

همون "تا کجاها" یعنی اینکه "مگه اونجا هم تلویزیون داره" :ws3:

لینک به دیدگاه
همون "تا کجاها" یعنی اینکه "مگه اونجا هم تلویزیون داره" :ws3:

خودم معنیشومیدونم که این نیس! شما اشتباه متوجه شدین!!

به هر حال آوازه من دهن به دهن میچرخه که البته این مثال شما اصلا راجع به کریس صدق نمیکنه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

کریستیانو رونالدو کفش طلای سال 2011 خودش رو با مبلغ 1.5 میلیون یورو فروخت، تا هزینه ش رو صرف بازسازی مدارس تخریب شده در نوار غزه کنه.

bl1zwaa1nsrxhef22ype.jpg

لینک به دیدگاه
کریستیانو رونالدو کفش طلای سال 2011 خودش رو با مبلغ 1.5 میلیون یورو فروخت، تا هزینه ش رو صرف بازسازی مدارس تخریب شده در نوار غزه کنه.

bl1zwaa1nsrxhef22ype.jpg

منبع خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا به فرض اگه اینکارو هم کرده باشه، دستش درد نکنه اما این چیزی به اون عدم اخلاقش اضافه نمیکنه:w16::ws3:

لینک به دیدگاه

دیشب بازی 1-1 شد

ولی انصافا داوری خوب نبود

چند صحنه خیلی حساس میتونست باشه برای رئال که داور خطا نگرفت.

حیف شد

مساوی هم حق من سیتی نبود :icon_razz:

لینک به دیدگاه

[TABLE=width: 95%, align: center]

[TR]

[TD][h=1]آقاي خاص رکوردشکني کرد[/h]

[h=2] ژوزه مورينيو شب گذشته در ديدار مقابل منچسترسيتي به عنوان جوانترين مربي صدمين حضورش در ليگ قهرمانان اروپا را پشت‌سر گذاشت.[/h][/TD]

[TD=align: left]00942541.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
ببین چه طرفدارایی از چه طرفداراهایی باشخصیت دیگه ای تایپیک طرفداری کپی نمیکنن:ws3:

درشو تخته کن :vahidrk:

دور شو ای شیطان رجیم :vahidrk:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...