رفتن به مطلب

امروز یاد گرفتم که ...

ارسال های توصیه شده

ابجی فک کنم ستاره هات یه مقدار برات زیاده ها یه چندتایی بیا بالا واسه من:vahidrk:

چشای دشمنت در اد داداش، تو مدال به اون بزرگیتو نمیببینی :w000:

من 3 تا ستاره دیگه میخوام :sigh:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 195
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

امروز کلاس ریاضی داشتیم تازه تو حذف و اضافه برداشتمشsigh.gif

این استادی که ما باهاش درس گرفتیم فامیلیش رحمانی.استاد رحمانی هم ترم قبل به همه 19 و 20 داد ما هم به هوای خوش نمره بودنش با این استاد درسو گرفتیم:banel_smiley_4:مثلا خواستیم زرنگی کنیم:ws3:

بعد سره کلاس بچه ها گفتن استاد شنیدیم خوش نمره این تعریفای خوب ازتون شنیدیم:whistle:

یهو دختر کناریم گف ترم قبل با اون یکی رحمانی داشتم شدم 19 گفتم کی؟مگه این رحمانی اون رحمانی نیس؟:ws52:گفت نه!!فک کنین نصف بچه های کلاس سرمون کلاه رفت اصلا هم معلوم نیس این استاد چیجوریه!:ws28:منو دوستم فقط یک ساعت داشتیم به سوتیمون میخندیدیم:ws3:

خلاصه اینکه امروز یاد گرفتم که الکی به یه اسم فامیل اکتفا نکنم و نشناخته با هرکسی درس برندارمicon_razz.gif

لینک به دیدگاه

همیشه به فکرش بودم و امروز برام صد در صد نهادینه شد که :

هربلایی سرما ایرانی های خرافه پرست و بی اخرد بیاد حقمونه

از ماست که بر ماست

vahidrk.gif

لینک به دیدگاه

امروز یاد گرفتم رابطه ی خاصی بین سرعت و دقت وجود داره:ws37: اینطور نیست که هر چه سرعت کمتر بشه، دقت بره بالاتر..

البته قبلنا یاد گرفته بودم امروز یادآوری شد

لینک به دیدگاه

دوستان خواهشا برای جلوگیری از بلوکه شدن حرفای بببببببببببببببببببببببببببوق نزنید با تشکر

و

امروز یاد گرفتم تا توانی دلی بدست آور /دل شکستن هنر نمی باشد

بله دوستان عزیز خوبه به عمق جمله دقت کنید:w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...