رفتن به مطلب

امروز یاد گرفتم که ...

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 195
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 2 هفته بعد...

امروز یاد گرفتم نانوایی محله مون 2تا نون و بدون صف میده ولی من کلی تو صف ایستاده بودم...........:ws3:

"اشکال نداره درس عبرتی شد که هر وقت رفتم نانوایی اول بپرسم بعد تو صف وایسم................":ws3:

لینک به دیدگاه

یه مدتی بود که نسبت به همه بدبین شده بودم، اما امروز فهمیدم هنوزم آدمای خوب هستن، هنوزم هستن کسایی که بشه بهشون اعتماد کرد، هنوزم هستن کسایی که بی هیچ منتی کمکت کنن، هنوزم هستن آدمای مهربونی که فقط به خاطر خودت بخوانت، هنوزم هستن...:sigh:

لینک به دیدگاه

امروز یاد گرفتم که دوستی نیز گلی ست،مثل نیلوفر و ناز،ساقه ی ترد و ظریفی دارد،بی گمان سنگدل است ان که روا میدارد،جان این ساقه ی نازک را _ دانسته_ بیازارد :hanghead:

لینک به دیدگاه

چیزهایی رو که هر روز مبفهمیم قبلا ها بازم فهمبده بودیم ولی چون اهل عمل نیستیم یادمان میروند و هر روز مطالب تکراری را دوباره میفهمیم ولی حیف.........و تا نابودیمان ابن فهمیدنها و فراموش کردنها ادامه دارد.عادت کردن به این خنگول بازی همه را از پا انداخته :w16:

لینک به دیدگاه

یاد گرفتم حال همه رو خوب کنم حتی اگه خودم داغون بودم حتی اگه ظاهرن خوش بودم یاد گرفتم که بزرگی باید تو وجود آدم باشه فهمیدم بزرگی به سن نیست به رسم و معرفت آدماست فهمیدم باید خیلی راه برم تا به بزرگی واقعی برسم:hanghead:

لینک به دیدگاه

چیزایی که امروز یاد گرفت

1- با مراحل رشد انسان بیش تر آشنا شدم (یه مستند از بدو تولد انسان تا مرگش، البته کامل ندیدمش فقط تا سن 8 ماهگیو دیدم)

2- چند تا لغت جدید انگلیسی یاد گرفتم

3- با اوراق اجاره و انواع اون آشنا شدم

4- با این تاپیک آشنا شدم:a030:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

امروز یاد گرفتم که موقع رانندگی پشت فرمون اخم کنم تا هیچ مردی به خودش اجازه نده بهم توهین کنه...

نمیدونم کی میخواد توی مملکت ما راننده بودن یه زن عادی بشه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...