رفتن به مطلب

امروز یاد گرفتم که ...

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 195
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

الان میخواستم تو تاپیک تفکیک جنسیتی دانشگاه ها مطلب بلند بالا بنویسم یهو به خودم گفتم آخه نامرد وسط ساعت کاری میری حالا یه فیس بوکی چک میکنی، اینجا میای و ... ولی دیگه در حد یه چک کردن باشه بحث کردنت چیه آخه؟! بذار بعد از ساعت کاری یا زمان استراحت دیگه!

امروز نمیشه گفت اینو یاد گرفتم چون بلد بودم ولی خب یادآوری شد یه جورایی.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
الان میخواستم تو تاپیک تفکیک جنسیتی دانشگاه ها مطلب بلند بالا بنویسم یهو به خودم گفتم آخه نامرد وسط ساعت کاری میری حالا یه فیس بوکی چک میکنی، اینجا میای و ... ولی دیگه در حد یه چک کردن باشه بحث کردنت چیه آخه؟! بذار بعد از ساعت کاری یا زمان استراحت دیگه!

امروز نمیشه گفت اینو یاد گرفتم چون بلد بودم ولی خب یادآوری شد یه جورایی.:icon_gol:

آفرین مرد درستکار:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

امروز یاد گرفتم که سعی نکنم کسی که میخواد شامپانزه جهش یافته باشه یا گوسفند پشمالو متقاعد کنم بابا جان تو انسانی:w16:

لینک به دیدگاه
امروز یاد گرفتم که سعی نکنم کسی که میخواد شامپانزه جهش یافته باشه یا گوسفند پشمالو متقاعد کنم بابا جان تو انسانی:w16:

خیلی خوبه که اینو یاد گرفتین.

منم چند وقت قبل یاد گرفته بودم.

لینک به دیدگاه

امروز یادگرفتم که باید گذاشت یه سری آدما حرفای چرتشون رو بزنن...هر چقدر هم می خوای دری وری بگن....فقط سکوت ...اعصاب آدم هم خورد نمی شه....چون بعضی ها رو نباید دید و شنید.

لینک به دیدگاه

امروز یاد گرفتم با همه نمیشه صاف و صادق بود. خیلی ها از سادگی تو سو استفاده می کنند و به نفع خودشون عمل می کنند.پس لازم نیست افکارت و واسه هر کسی بیان کنی.

به این نتیجه رسیدم نه زیادی خوش بین باشم نه بدبین ،فقط همیشه یه احتمالاتی رو هم در نظر بگیرم.

لینک به دیدگاه

امروز یاد گرفتم مواظب آدم های دور اطرافم باشم..حتی اگه دوست جون جونیم بودن!

برای اطلاعات بیشتر به این پست مراجعه کنید...داستان دستتون می آد:ws37:

این پست>>>#7598

لینک به دیدگاه
قبلا این جمله رو شنیده بودم ولی امروز بهش رسیدم که: "زندگی تو فقط مال تو نیست"

من با این جمله بهش رسیدم:

تا وقتی زنده ای نسبت به کسی که اونو به خودت علاقه مند کردی مسئولی...

خسرو شکیبایی

بعد تعمیمش دادم به خیلی چیزا تو زندگیم.:icon_gol:

این چیزاست که آدم رو کامل میکنه.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...