رفتن به مطلب

امروز یاد گرفتم که ...

ارسال های توصیه شده

خوبه که آدم روزی یه چیز خوب یاد بگیره و توی زندگیش بکار ببره. :w16:

میشه از محیط و آدمای اطرافمون چیزای خوبی یاد بگیریم یا حتی با دیدن موارد بد، دقت کنیم توی زندگیمون تکرارش نکنیم.

از اونجایی انسان همیشه در حال یادگیریه ازتون می خوام چیزایی که بهتون کمک کرده تا بهتر زندگی کنید و اینجا مطرح کنید.

امیدوارم از آموخته های یکدیگر استفاده مفیدی بکنیم.:girl_yes2:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 195
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

امروز می خواستم مثلا یه بارم که شده کارمو ضابطه ای را بندازم ولی اینقد سنگ جلو پام انداختن که متوصل شدم به رابطه ، امروز یاد گرفتم همون رابطه رو بچسبم ضابطه هم بیخیال:w16:

لینک به دیدگاه
امروز می خواستم مثلا یه بارم که شده کارمو ضابطه ای را بندازم ولی اینقد سنگ جلو پام انداختن که متوصل شدم به رابطه ، امروز یاد گرفتم همون رابطه رو بچسبم ضابطه هم بیخیال:w16:

این یکم بدآموزی داره ولی خب یه وقتایی لازمه،موافقم.

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

امروز یاد گرفتم ؛ حتما برای رفتن به جایی حتما حتما قبلش تماس بگیرم ؛ امروز رفتم یونی فکر کردم استاد میاد سختم بود باهاش تماس بگیرم ؛ رفتم نیومد :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

چه تاپیک خوبی، من خیلی دوس دارم یاد بگیرم:hapydancsmil:

یاد گرفتم شاد باشم، یاد گرفتم مهربون باشم و به بقیه خیلی توجه کنم، یاد گرفتم غمخوار خوبی باشم، یاد گرفتم شاکر خدا باشم، همه رو دوس داشته باشم و دلسوز باشم حتی واسه دشمنم، یاد گرفتم واسه اهلش اعتماد کنم و هواشو داشته باشم، یاد گرفتم گاهی دلتنگ باشم، یاد گرفتم فکر آینده باشم و واسش تلاش کنم، واسه کارام اراده داشته باشم و خیلی چیزای دیگه یاد گرفتم اما من اینارو تو طول زندگیم یاد گرفتم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

نه تنها امروز بلکه در تمام سالیان زندگی یاد گرفتم که برای رسیدن به تمام چیزهای که ارزو دارم وباید براورده شود تلاش کنم ، زیرا که هیچ کس در این دنیا به فکر کسی نیست و تو خود هستی که در این دنیا پراز هیاهو اینده خویش را رغم خواهی زد پس بدان انکه بخواهد کاری را انجام دهد راهش راپیدا میکند وانکه نخواهد کاری را انجام دهد بهانه اش را پیدا میکند .

لینک به دیدگاه

امروز یاد گرفتم که حتی اگه روز تولدتم باشه:w70::happy: :connie_24::w14::w330:،باید صبح زود بیداری بشی و دنبال کارای پروژه باشی، چون قرار نیست امروز یکی دیگه کاراتو انجام بده پس باید خودت کمر همت ببندی و به سوی آینده بهتر تلاش کنی.:th_running1:

لینک به دیدگاه
امروز یاد گرفتم باید تو این اداره ها داد و بیداد کنی تا کارت راه بیوفته:icon_razz:

موافقم اما همه جا مصداق نداره چون یه جاهایی باید سرتو بندازی پایین و فقط بگی چشم تا خدایی نکرده بهشون بر نخوره و کارت یکی دو روز بیفته عقب

لینک به دیدگاه
موافقم اما همه جا مصداق نداره چون یه جاهایی باید سرتو بندازی پایین و فقط بگی چشم تا خدایی نکرده بهشون بر نخوره و کارت یکی دو روز بیفته عقب

رفتم بانک رئیس بانک بی احترامی کرد به خاطرش رفتم مدیریت استان سر یه هفته عوضش کردم!

همیشه حق با مشری باید باشه

یارو می گفت این آدم مسلمان و خوبیه گفتم اگر مسلمانه چرا آوردینش گذاشتینش تو بانک؟

گفت کجا پس باید میزاشتیمش؟

گفتم بفرستینش حوزه علمیه قم اینجا به دردش نمی خوره!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...