رفتن به مطلب

پاداش برای مدیر و کاربر برتر هر ماه

ارسال های توصیه شده

کار خوبیه

دستتون درد نکنه

حالا یا همین کارت شارژ یا هدیه دیگه ای که دوستمون اشاره کردن (هدیه فانتزی) خیلی میتونه مفید باشه.

فقط واسه اونایی که سیم کارت دائمی دارن لطف کنید قبض یک دوره رو پرداخت کنید! :ws3:

منکه هردوتارو دارم هم دائمی هم ایرانسل چی پس؟:whistle:

• Like 7
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 62
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:ws28: اگه قول میدین قبض منو پرداخت کنید (با بدهی دوره های قبلی:ws28:) من سوپر برتر میشم:lol:

البته هدایای دیگه هم میشه در نظر گرفت...مثلا سهمیه ورود به دانشگاه......یا پرداخت یه ترم شهریه بچه هایی که آزادن:hapydancsmil:

• Like 7
لینک به دیدگاه

یوهووووووووووووو چه عالی:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

دم همه اونایی که تبلیغ کردن :whistle: و صد البته مدیریت گرمممممم:ws3:

ولی واسه من انگیزه نشد،

همه رو ونووس پارو میکنه میبره خونشون:banel_smiley_4:

• Like 7
لینک به دیدگاه
از نظرات دوستان ممنون.

مدیران هر تالار کاربر برتر خودشون رو هر ماه به مدیران ارشد معرفی میکنن و مدیران ارشد با درنظر گرفتن کاربران معرفی شده هر تالار و کاربران فعال دیگه ای که تو تالارهای دیگه مدیر ندارن بهترین کاربر رو انتخاب می کنن..

لوح خیلی فکر خوبیه و قبلا میخواستیم همینکارو کنیم ولی فعلا مقدورش نیست تا شاید در آینده امکاناتش فراهم بشه .

مگه گفتم کارت شارژ ایرانسل !! کسانی که در آخر ماه عنوان برتر رو میگیرن میتونن خودشون درخواست بدن چه نوع کارت شارژی میخوان فرقی نمیکنه همراه اول ایرانسل تالیا:icon_gol:

با تشکر از تمامی دوستان پرتلاش

من تو تالار زمین تنهام، هرماه برتر از ماه قبل،:ws3: پیشاپیش ممنون بابت شارژ:ws3:

• Like 7
لینک به دیدگاه

من دلم میخواد ده تومنی بهم بدن،میشه منو مدیر کنین منم نمونه بشم بعد ده تومنی بهم بدین؟مرسی:ws3:

جدا از شوخی حرکت خوبیه،مرسی:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

دم همه اونایی که تبلیغ کردن :whistle:و صد البته مدیریت گرمممممم:ws3:

ولی واسه من انگیزه نشد،

راستش منم تا این تاپیکو دیدم یاد ونوس افتادم:sigh::whistles:

ونوس منم آزاده بیا یه پارتی بازی بکن این ماه:ws3::ws28:

• Like 4
لینک به دیدگاه
:ws28: اگه قول میدین قبض منو پرداخت کنید (با بدهی دوره های قبلی:ws28:) من سوپر برتر میشم:lol:

البته هدایای دیگه هم میشه در نظر گرفت...مثلا سهمیه ورود به دانشگاه......یا پرداخت یه ترم شهریه بچه هایی که آزادن:hapydancsmil:

این خیلی خوبه منکه پایم(642).gif(528).gif

• Like 5
لینک به دیدگاه

ممنون از مهدی جان

هدف از این کار ایجاد انگیزه بین بچه هاست و اینکه بتونیم یه قدردانی هر چند کوچیک بابت زحمتشون داشته باشیم حالا شارژ راحت تره برا همین شارژ هدیه می دیم کسایی که دائمی دارن شماره حساب بدن کارت به کارت می کنیم:دی

ایشالا اوضاع تبلیغات با کمک شماها از این هم بهتر شه تا بتونیم بیشتر از خجالتتون در بیایم :icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه
ممنون از مهدی جان

هدف از این کار ایجاد انگیزه بین بچه هاست و اینکه بتونیم یه قدردانی هر چند کوچیک بابت زحمتشون داشته باشیم حالا شارژ راحت تره برا همین شارژ هدیه می دیم کسایی که دائمی دارن شماره حساب بدن کارت به کارت می کنیم:دی

ایشالا اوضاع تبلیغات با کمک شماها از این هم بهتر شه تا بتونیم بیشتر از خجالتتون در بیایم :icon_gol:

خو حالا نمیشد قبل برتر شدن اینجانب این طرحو پیاده میکردین:banel_smiley_4: ای نامردا:w000:

• Like 5
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

دم همه اونایی که تبلیغ کردن :whistle: و صد البته مدیریت گرمممممم:ws3:

ولی واسه من انگیزه نشد،

نه بابا؛ اون مال اون جوونیام بود؛ که مدال میگرفتم ؛من خیلی هم شانس ندارم :ws37:

راستش منم تا این تاپیکو دیدم یاد ونوس افتادم:sigh::whistles:

ونوس منم آزاده بیا یه پارتی بازی بکن این ماه:ws3::ws28:

هر کی فعالیتش بیش ؛ مدالش بیشتر :whistle::ws3:

لینک به دیدگاه

آقا منم از بدو ورودم به اینجا, ترکوندم مدال ندادین بهم:w000:

ضمن اینکه با 5 تومن چه هدیه فانتزی میشه خرید!؟!:banel_smiley_4: ......شارژ ایرانسلم به کارم نمیاد.اصلا انگیزمو از دست دادم :sigh:

• Like 6
لینک به دیدگاه
آقا منم از بدو ورودم به اینجا, ترکوندم مدال ندادین بهم:w000:

ضمن اینکه با 5 تومن چه هدیه فانتزی میشه خرید!؟!:banel_smiley_4: ......شارژ ایرانسلم به کارم نمیاد.اصلا انگیزمو از دست دادم :sigh:

میخواستی نترکونی به توام مدال بدن:banel_smiley_4: اومده ترکونده همه چیو مدالم میخواد ، مردم چه انتظارا دارنا:vahidrk:

• Like 6
لینک به دیدگاه

با تشکر

ولی فکر کنم کلمه پاداش اشتباه باشه، فکر کنم پاداش در قبال کاری داده میشه که طرف مسئولیت انجامش رو به عهده گرفته باشه :ws38: اینی که شما میدین هدیه است نه پاداش:ws38: شایدم من اشتباه میکنم :ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...