رفتن به مطلب

پاداش برای مدیر و کاربر برتر هر ماه

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 62
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام به همه نواندیشانی ها

با توجه به روند مثبت تبلیغات و برای تشکر از زحمات کسانی که به نوعی برای این انجمن زحمت می کشن تصمیم گرفتیم از این ماه پاداشی برای دوستان در نظر بگیریم. امید است که با بهتر شدن وضعیت مالی سایت بتونیم بهتر و بیشتر در خدمت دوستان باشیم.:a030:

مواردی که فعلا برای این منظور در نظر گرفتیم:

هرماه به یک کاربر برتر یک کارت شارژ 5000 تومانی

هرماه به یک مدیر برتر یک کارت شارژ 10000 تومانی

کاربر برتر چجوری مشخص میشه ؟ :ws38:

• Like 25
لینک به دیدگاه

خب من یکم بیشتر توضیح میدم مهدی جان اشاره کرد منم اضافه میکنم:a030:

بحث تبلیغات انجمن خدارو شکر به اون حدی که میخواستیم رسیدیم و چند صباحی خیالمون از پول سرور و هزینه های سایت راحت شده

و تا حدی میتونیم کم کم به سیستمی برسیم که از نظر مالی بتونیم از مدیران و کاربران فعال سایت به نوعی تشکر کنیم

و همه اینا در کنار حمایت بچه ها از بخش تبلیغات انجمن و صفحه اصلی صورت میگیره کلید کردن روزانه بر روی تبلیغات از سوی شما آمار بازدید کنندگان از سایت ما که هدایت به سمت اونا میشن میبره بالا که این امر باعث تشویق اونا واسه ادامه همکاری میشه در کل میرسیم به این جمله

:icon_gol:یکی برای همه ،همه برای یکی:icon_gol:

• Like 37
لینک به دیدگاه

درود...این خیلی خوبه که از بچه ها قدردانی بشه و تشویق بشن:icon_gol:...ولی بنظرتون بهتر نیست یه یادگاری بهشون داده باشه تا هر وقت نگاش میکنن حس خوبی بهش داشته باشن...شارژ که زود تموم میشه :hanghead:یک چیز فانتزی که خیلی هم گرون نباشه ولی شیک باشه:ws3:

• Like 28
لینک به دیدگاه

کار خوبیه

دستتون درد نکنه

حالا یا همین کارت شارژ یا هدیه دیگه ای که دوستمون اشاره کردن (هدیه فانتزی) خیلی میتونه مفید باشه.

فقط واسه اونایی که سیم کارت دائمی دارن لطف کنید قبض یک دوره رو پرداخت کنید! :ws3:

• Like 25
لینک به دیدگاه

عههه چه باحال.... بالاخره اجرایی شد این کار:whistle:

دستتون درد نکنه:biggrin:

یه پیشنهاد : شارژ ایرانسل در کنار خوب بودنش، دو تا عیب داره: یکی این که زود فرتی تموم میشه ، یکی هم این که اصن ممکنه به درد بعضیا نخوره و ایرانسل نداشته باشن:ws3:

یه یادگاری مثل یه لوح تقدیر خیلی ساده هم موندگارتره هم کم هزینه تر، هم جنبه یادگاری و خاطه انگیزیش! و تشویقیش بیشتر:ws37:

لوح حا رو هم میتونین در سالگرد تاسیس انجمن یک جشن کوچیکی برگزار کنید در اون روز هدیه بدید که هزینه ارسال اینا هم نداشته باشه:ws3::whistle:

:icon_gol:

• Like 23
لینک به دیدگاه

:ws3:

کارت شارژ رو بگیرن برن بقروشن یه هدیه فانتزی هم برا خودشن بخرن

از بچه ها حرکت و فعالیت از طرف مدیریت حمایت ما میخواییم برسیم به سیستم تزریق پول به بچها امیدوارم مثل پرسپولیسو سردار نشه:sigh:

ما کارهای زیادی میخواییم بکنیم ایشالا کم کم حس میکنید

این رو هم اشاره کنم اسپم جزو فعالیت ها نیست تنها کاربرانی که با توجه به رشته خودشون در تالار مربوط به خودشون فعالیت میکنن یا در هر تالار تخصصس که دوست دارن

:a030:

تبلیغات یادتو نره وگرنه ممده بیچاره باید از جیب شارژ بخره

• Like 20
لینک به دیدگاه
کار خوبیه

دستتون درد نکنه

حالا یا همین کارت شارژ یا هدیه دیگه ای که دوستمون اشاره کردن (هدیه فانتزی) خیلی میتونه مفید باشه.

فقط واسه اونایی که سیم کارت دائمی دارن لطف کنید قبض یک دوره رو پرداخت کنید! :ws3:

:ws28::ws28:

دوستمون به نکته خوبی اشاره کرداااا:gnugghender:

اونایی که دائمی دارن چی...:whistle:

• Like 19
لینک به دیدگاه
:ws28::ws28:

دوستمون به نکته خوبی اشاره کرداااا:gnugghender:

اونایی که دائمی دارن چی...:whistle:

بیارن بذن به من شماره حساب بدن کارت به کارت میکنیم الان ننه جون من با gprsایرانسل حالی میکنه کیه که تو اطرافیانش ایرانسل نداشته باشه خلاصه کارت های شارژ شمارو 4900 تومان خودم میخرم:w02:

• Like 14
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

عههه؛ایول خیلی جالبه ،:w02:

نمیشه مال ماه قبل رو هم حساب کنید ؟:ws3:

دقیقا شارژ ایرانسلم امروز تموم شده ؛ خالیه خالیه :ws3:

لینک به دیدگاه

از نظرات دوستان ممنون.

مدیران هر تالار کاربر برتر خودشون رو هر ماه به مدیران ارشد معرفی میکنن و مدیران ارشد با درنظر گرفتن کاربران معرفی شده هر تالار و کاربران فعال دیگه ای که تو تالارهای دیگه مدیر ندارن بهترین کاربر رو انتخاب می کنن..

لوح خیلی فکر خوبیه و قبلا میخواستیم همینکارو کنیم ولی فعلا مقدورش نیست تا شاید در آینده امکاناتش فراهم بشه .

مگه گفتم کارت شارژ ایرانسل !! کسانی که در آخر ماه عنوان برتر رو میگیرن میتونن خودشون درخواست بدن چه نوع کارت شارژی میخوان فرقی نمیکنه همراه اول ایرانسل تالیا:icon_gol:

با تشکر از تمامی دوستان پرتلاش

• Like 22
لینک به دیدگاه

با تشکر از همه دوستان فکر کنم کارت شارژ بهتر از لوح تقدیره

محمد دو سال لوح تقدیر من رو آماده کرده یه بار رفتم میتینگ یادش رفته بود و یک سالی هم قرار بود یکی از دو ستان برام بیاره که ظاهرا هنوز هم یادش رفته:banel_smiley_4:

خلاصه هنوز این لوح تقدیر بعد از دو سال به دست من نرسیده:w02::ws28:

پس کارت شارژ راحت تر به دستتون میریسه:ws3:

• Like 15
لینک به دیدگاه
مگه اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله

بانک پاسارگاد میفروشه شارژشو

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 7
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...