رفتن به مطلب

مسابقه اطلاعات عمومی (مرحله آزمایشی)

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 384
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چرا مسابقه ما افتاده اول خرداد من اعتراض دارم:w00::ws25:

چون تیم حریف از قبل گفته بود که دو، سه هفته نیست. منم گذاشتم همزمان با 3تا مسابقه دیگه که اون موقع برگزار میشه. تو دور بعدی که دور اصلی مسابقات هست برنامه ریزی دقیق تره و امکان به تعویق انداختن مسابقات نیست.

سلام به تمام دوستان خوب خودم بعد از ماهها متوالی غیبت یک سری به تالار زدم ویک مسابقه باحال دیدم حالا راهی برای شرکت در آن وجود نداره ...:banel_smiley_4:

البته هم گروهیم را نیز انتخاب کردم ....:ws2:

بهه. آقا ابرام گل. خوبی؟ خیلی دلمون برات تنگ شده بود.

آقا این دور مسابقات دیگه مشخص شده و شنبه هم شروع میشه.

ایشالا تو دور بعدی که دور اصلی مسابقاته شرکت میکنی :a030:

آقا این تیم مهندسان چه تیمیه خورده به ما؟ اه اه !!! چرا اصلا کل کل نمیکنه؟؟؟؟:ws3:

آخه می بینه حریفش اونقدر ضعیفه که احتیاجی به کل کل نداره :ws28:

لینک به دیدگاه
میبینم که رقیبامون عوض شدنپریزاد و مرجان خانمپری که هیچه تمام ملائک هم حریف ما نمیشن

خودتو اینقده سوکس نکن:ws28:

محمد جان این جن وپری ها چیه با ما انداختی

ولی خیالی نیس همتون رو ناک اوت میکنم مرگ:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

یکی نیس بگه اینا کین که حریف ما بشن:w16:

من اعتراض دارم:w00:

اخه نرگس به درک واصل شده:ws3: حسن تهنا مونده

گناه داره تهنایی نفله شه:ws3:

اهای نفس کش پس این رقیبای ما کدوم لونه موشن بیان بیرون

مرجان هشت پا اسب ابی پری جن انس کجاین که نرگس نفس کش می طلبه

بیان بگین غلط کردیم و تسلیم شید

نرگس چش درومده چی میگی تو

اگه ما موشیم شما که سوکسین:ws3:

مرجانی تو رو به غلط کردن میندازه:ws28:

اینم شد اسم تیمور لابد تیمور لَنگو میگید:w16:

ما با چلاقا مسابقه نمیدیم گفته باشم:icon_redface:

لینک به دیدگاه
چون تیم حریف از قبل گفته بود که دو، سه هفته نیست. منم گذاشتم همزمان با 3تا مسابقه دیگه که اون موقع برگزار میشه. تو دور بعدی که دور اصلی مسابقات هست برنامه ریزی دقیق تره و امکان به تعویق انداختن مسابقات نیست.

بهه. آقا ابرام گل. خوبی؟ خیلی دلمون برات تنگ شده بود.

آقا این دور مسابقات دیگه مشخص شده و شنبه هم شروع میشه.

ایشالا تو دور بعدی که دور اصلی مسابقاته شرکت میکنی :a030:

آخه می بینه حریفش اونقدر ضعیفه که احتیاجی به کل کل نداره :ws28:

به عمل کار برآید، به سخندانی نیست :167::ws3:

لینک به دیدگاه

سوالات اطلاعات عمومی. سه تا سوالی که هر تیم میپرسه نباید تو یه زمینه خاص باشه و باید تو سه زمینه مختلف باشه. مثلاً ادبیات و تاریخ و پزشکی

خوب الان قفل تاپیک مربوط به مسابقه رو باز میکنم.

تیم های زیر از ساعت 12 امشب تا 48 ساعت فرصت دارن تا سوال اول خودشون رو بپرسن و رقیباشون به محض پرسیده شدن سوال 24 ساعت فرصت دارن تا پاسخ بدن.

تیم های mp - آشینا - هنر هفتم - happy - پری استرانگ - کاوشگر

اگر این تیم ها تا ساعت 12 شب روز یکشنبه سوال خودشون رو نپرسن، تیم های یک امتیاز میگیرن و سوال خودشون رو مطرح میکنن.

لینک به دیدگاه

پس تا پس فردا شب وقت داریم!! حالا اون موقع یه فکر میکنیم!!!

برو بچه های تیم رقی خیالتون راحت!! یه سوال مدرسه ای میپرسیم ازتون تا زیاد بهتون فشار نیاد!!!

لینک به دیدگاه

یکی به بعضیا که مدیر هستن بگه نوبت ما کیه؟ اخه ما با بعضیا قهریم خدمت مجران خانم بگم حسن تنها نیست ما با همیم بعدشم حسن نسبت به شما ارادت خاصی داره وقتی شنید شما حریف مایید کلی خندید بعدم بگم شتر در خواب بیند پنبه دانه به همین زودی هه هه هه بعدم رشتتون رو مشخص کنین ما از کجا بدونیم شما اصلا دانشجو هستین ؟

لینک به دیدگاه

اون بعضیا اومد جواب بده :ws3:

شما اول باید سوالی که تیم MP یعنی مرجان یا پریزاد میپرسن رو جواب بدین بعد از جواب دادن 48 ساعت وقت دارین که سوالتون رو بپرسین.

چون این دور اول آزمایشیه هر مرحله به سبکی خاصی برگزار میشه تا بهترین روش مشخص بشه که چیه :w16:

لینک به دیدگاه

اگر تیمی به سوال های پرسیده شده اعتراض داشت و معتقد بود جوابی که واسه اون سوال درنظر گفته شده اشتباهه میتونه اعتراض خودش رو تو این تاپیک مطرح کنه.

من از الان به سوال تیم سیبیلوها که بعداً قراره پرسیده بشه اعتراض دارم :ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سوالات اطلاعات عمومی. سه تا سوالی که هر تیم میپرسه نباید تو یه زمینه خاص باشه و باید تو سه زمینه مختلف باشه. مثلاً ادبیات و تاریخ و پزشکی

خوب الان قفل تاپیک مربوط به مسابقه رو باز میکنم.

تیم های زیر از ساعت 12 امشب تا 48 ساعت فرصت دارن تا سوال اول خودشون رو بپرسن و رقیباشون به محض پرسیده شدن سوال 24 ساعت فرصت دارن تا پاسخ بدن.

تیم های mp - آشینا - هنر هفتم - happy - پری استرانگ - کاوشگر

اگر این تیم ها تا ساعت 12 شب روز یکشنبه سوال خودشون رو نپرسن، تیم های یک امتیاز میگیرن و سوال خودشون رو مطرح میکنن.

منظورت شب یکشنبه است یا یکشنبه شب ؟؟؟؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

تارا خانوم این دور مسابقات شروع شده. ولی واسه دور بعد که دور اصلی مسابقاته با جوایز خوب میتونی شرکت کنی :a030:

واسه دور بعد هم تیمیا هم میتونن عوض بشن. :a030:

لینک به دیدگاه
ببخشید یادم رفت. من همش تو نوشتن این اسما سوتی میدم و کم و زیاد مینویسم :icon_pf (34):

کسایی که هنوز تیمشون تکمیل نشده:

sara 20

EmperorMHSN

@نیوشا

marjan17

sepide1990

nazfar

منم میرم چون هیچ کسیو نمیشناسم :ws44:

لینک به دیدگاه
اگر تیمی به سوال های پرسیده شده اعتراض داشت و معتقد بود جوابی که واسه اون سوال درنظر گفته شده اشتباهه میتونه اعتراض خودش رو تو این تاپیک مطرح کنه.

من از الان به سوال تیم سیبیلوها که بعداً قراره پرسیده بشه اعتراض دارم :ws3:

:ws28::ws28::ws28:

داری میبازی اینو میگی

:ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه

سلام رییس ای باقلوا ای هلو ای هم چیز ای گل کلم من نسبت به سوال مرجان اعتراض دارم اول اینکه من الان اومدم دیدم 23 ساعت پیش واسم سئوال گذاشتن باید بهم وقت بدین بعدم خیلی گلها شبیه همند باید از روی برگاشون مشخص شه اسمشون چیه وگرنه بیشتر از 17 نوع گل اون شکلی داریم ای شترگاوپلنگ رسیدگی کن عمو مهربان

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...