رفتن به مطلب

دفتر مدیريت _ تالار مهندسی عمران

Amir R. Haddadi

ارسال های توصیه شده

اگر قرمز یا سبز بودی شاید قبول می کردم ولی بنفش نه خوشم نمیاد...:ws3:

من یادم رفت به بهرام هم سمت جدیدش را تبریک میگم...

خب حالا که جمعمون جمع یه فوتبال بزنیم

من و امیر و سار که همرنگیم یه طرف

آرانوس و حامد و بهرام یه طرف

رضا نسیمی داور

سیندرلا هم توپ جمع کن

ممنون سینا جان...

--------------------------------------------------

بچه ها یه آمار بدین از مقدار فعالیتی که میتونید انجام بدید ، یه برنامه بریزیم ببینیم چیکار میشه کرد .

یه جوری که نه سیخ بسوزه نه کباب :ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 537
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ممنون سینا جان...

--------------------------------------------------

بچه ها یه آمار بدین از مقدار فعالیتی که میتونید انجام بدید ، یه برنامه بریزیم ببینیم چیکار میشه کرد .

یه جوری که نه سیخ بسوزه نه کباب :ws3:

من از الان تا اطلاع ثانوی روزی نیم ساعت رو میتونم بیام ممکنه یه وخ بیشترم شد .... در ضمن این اطلاع ثانوی هم ممکنه هر لحظه پیش بیاد:ws37::ws3:

لینک به دیدگاه
من از الان تا اطلاع ثانوی روزی نیم ساعت رو میتونم بیام ممکنه یه وخ بیشترم شد .... در ضمن این اطلاع ثانوی هم ممکنه هر لحظه پیش بیاد:ws37::ws3:

روزی نیم ساعت . خب بخش ترجمه بیشتر از اینم وقت نمیگیره، روزی یک پاراگراف باید ترجمه کنیم ، حالا یه روز هم نتونستید عب نداره .

این یک نفر :gnugghender:

لینک به دیدگاه
روزی نیم ساعت . خب بخش ترجمه بیشتر از اینم وقت نمیگیره، روزی یک پاراگراف باید ترجمه کنیم ، حالا یه روز هم نتونستید عب نداره .

این یک نفر :gnugghender:

اون نیم ساعتو به کارای خودم بیشتر نمیتونم برسم که hanghead.gif

لینک به دیدگاه
اگر قرمز یا سبز بودی شاید قبول می کردم ولی بنفش نه خوشم نمیاد...:ws3:

من یادم رفت به بهرام هم سمت جدیدش را تبریک میگم...

خب حالا که جمعمون جمع یه فوتبال بزنیم

من و امیر و سار که همرنگیم یه طرف

آرانوس و حامد و بهرام یه طرف

رضا نسیمی داور

سیندرلا هم توپ جمع کن

هه ..... زرنگين :ws3:چراااا فوتبال؟!:w000: ... بيايين خاله بازي كنيم :ws3:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام همگی:icon_gol:

دوستان میشه یه لطفی کنن هر تاپیک جدید و قابل توجهی که ارزش سرمایه گذاری داره رو ایجاد میکنن لینکشو برام بفرستن تا من مدنظرش داشته باشم :ws37:

میسی

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام بر همه دوستان

فكر كنم دوباره يه تغييراتي در تالار عمران اتفاق افتاده

يكي مي تونه دقيق بگه چي شده ؟

الان كيا جابه جا شدن ؟

لینک به دیدگاه
سلام بر همه دوستان

فكر كنم دوباره يه تغييراتي در تالار عمران اتفاق افتاده

يكي مي تونه دقيق بگه چي شده ؟

الان كيا جابه جا شدن ؟

به به سلام امیررضا خوبی؟:icon_gol:

والا بهرام استعفا داده و نمیاد دیگه و سیندی هم حاضر شده که این مسئولیت رو قبول کنه این مساله به مدیرای ارشد اعلام شده ولی هنوز منتظر تصمیم نهاییشونیم چون گفتن باید جلسه تشکیل بشه و تصمیمگیری کنیم 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

لینک به دیدگاه
به به سلام امیررضا خوبی؟:icon_gol:

والا بهرام استعفا داده و نمیاد دیگه و سیندی هم حاضر شده که این مسئولیت رو قبول کنه این مساله به مدیرای ارشد اعلام شده ولی هنوز منتظر تصمیم نهاییشونیم چون گفتن باید جلسه تشکیل بشه و تصمیمگیری کنیم 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

چند روز پیش ناظر ارشد شد :ws3:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

چه خبر دوستان مدير و غير مدير تالار

اول يه گلايه از دوستان مدير : چرا هنوز اين اطلاعيه http://www.noandishaan.com/forums/announcements47.html

ويرايش جديد نشده ... و اطلاعيه هاي ديگه هم به همين ترتيب.

مورد بعدي اينكه الان نفرات جديد خوبي اومدن و فعاليتم دارند چرا اون قسمت معرفي كاربران فعال دوباره فعال نميشه يا يه چيزي شبيه اون خودتون شروع كنيد .

اين تاپيك بيا استاد شيم هم خوبه عاليه بايد تعداد اين نوع تاپيك ها بيشتر شه

خب در كل چه خبر ؟ همش من حرف زدم :ws3:

لینک به دیدگاه

اول اینکه دوباره خیلی خوش اومدی امیر رضا hapydancsmil.gif

بعدم اینکه آره کاربرای خیلی خوبی جدیدا هستن که بار اطلاعاتی خیلی خوبی دارن اما تعداشون کمه مثل مهندس زارعی ،مهندس سیمیار،مهندس سعید و اقای middbox و .... و دوستایی هم که از قبل بودن که هستن ولی خوب وقتی فعالیت کم باشه خیلیا انگیزه فعالیت ندارن....

ضمن اینکه تعداد خیلی خییلی کمی هم به تبلیغات من توجه میکننن و معمولا همون رویه سابق که میان برای انجام کاراشونو میرن هنوزم پابرجاستhanghead.gif

لینک به دیدگاه
چه خبر دوستان مدير و غير مدير تالار

اول يه گلايه از دوستان مدير : چرا هنوز اين اطلاعيه http://www.noandishaan.com/forums/announcements47.html

ويرايش جديد نشده ... و اطلاعيه هاي ديگه هم به همين ترتيب.

مورد بعدي اينكه الان نفرات جديد خوبي اومدن و فعاليتم دارند چرا اون قسمت معرفي كاربران فعال دوباره فعال نميشه يا يه چيزي شبيه اون خودتون شروع كنيد .

اين تاپيك بيا استاد شيم هم خوبه عاليه بايد تعداد اين نوع تاپيك ها بيشتر شه

خب در كل چه خبر ؟ همش من حرف زدم :ws3:

سلام امیر رضا جان

متاسفانه من اصلا اون تاپیک اطلاعیه رو ندیده بودم آخه کلا به تاپیکای حاشیه ای زیاد توجه نمی کنم!! :icon_redface:

راجبه اون تاپیک معرفی کاربرای فعال کلا 3 یا 4 نفر اکتیو بیشتر نداریم به نظرمم خیلی مضحک میشه که هی هر دفعه یا گردشی یکی از اون چند نفرو انتخاب کنیم!! فعلا زوده اون تاپیکو فعالش کنیم...

خودت چه خبر ؟!! :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
سلام همگی:icon_gol:

دوستان میشه یه لطفی کنن هر تاپیک جدید و قابل توجهی که ارزش سرمایه گذاری داره رو ایجاد میکنن لینکشو برام بفرستن تا من مدنظرش داشته باشم :ws37:

میسی

دوستان باز هم میگم اگه تاپیکی که فک میکنید برای دعوت مفیده لطفا به من اعلام کنید من خودم لینک تاپیک جدیدارو جمع و جور میکنم اما اگه تاپیک خیلی خاصی رو میدونید یادآوریش بد نیست

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

بهتر نیست تاپیک های مرجع در صفحه اصلی قرار بگیرند...مگه برای تمامی گرایشها نیست؟

خودم که با adsl میام گیج میشم

چه برسه به کسی که با dial up میاد

یکی از بچه های یونی بچه روستاست ...کلا میاد اینجا سردرد میگیره:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
بهتر نیست تاپیک های مرجع در صفحه اصلی قرار بگیرند...مگه برای تمامی گرایشها نیست؟

خودم که با adsl میام گیج میشم

چه برسه به کسی که با dial up میاد

یکی از بچه های یونی بچه روستاست ...کلا میاد اینجا سردرد میگیره:banel_smiley_4:

به فکر اینم که یه تاپیک بزنم و کلا تو اون لیست تاپیکای مهم و مرجع و کاربردی رو قرار بدم و متاسفانه کسی تو ارسال لیست تاپیکاش همکاری نمکینه و من بنا به تشخیص خودم و به تنهایی اینکارو انجام میدم :|....حالا اگه در مورد این تاپیک مرجع نظری دارین لطفا بگین .. این تاپیکی خواهد بود که برای دعوت کاربرا هم ارسال خواهد شد

لینک به دیدگاه
به فکر اینم که یه تاپیک بزنم و کلا تو اون لیست تاپیکای مهم و مرجع و کاربردی رو قرار بدم و متاسفانه کسی تو ارسال لیست تاپیکاش همکاری نمکینه و من بنا به تشخیص خودم و به تنهایی اینکارو انجام میدم :|....حالا اگه در مورد این تاپیک مرجع نظری دارین لطفا بگین .. این تاپیکی خواهد بود که برای دعوت کاربرا هم ارسال خواهد شد

همین دیگه

فکر کن دیروز مونده بودم تاپیکی که خودم زدم یعنی کجا رفته:banel_smiley_4:

راستی تو دنبال جانشین میگشتی آیا؟

این محمد راضی کن اول...کشت منو:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...