رفتن به مطلب

دفتر مدیريت _ تالار مهندسی عمران

Amir R. Haddadi

ارسال های توصیه شده

ممنونم از شما

بهرام دست ميگه من نميرم

ولي قراره يه مدتي نباشم كه تو اين مدت تمام مسئوليت تالار واگذر ميشه البته بعد اينكه هم برگشتم بازم فعال ميشم و بازم كنار هم هستيم اما بدون مسئوليت

مي خواميه بارم اينور ميز باشم ببينم چطوره :ws3:

عمران که میز نداره همش گرد و خاک خوردنه برای رفاه حال مردم :hanghead: بعد از این تریپ مظلوم نمایی باید بگم کجایی مهندس؟:ws3: کار و بار گرفته؟‌:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 537
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

عمران که میز نداره همش گرد و خاک خوردنه برای رفاه حال مردم :hanghead: بعد از این تریپ مظلوم نمایی باید بگم کجایی مهندس؟:ws3: کار و بار گرفته؟‌:ws3:

:ws28: آره راست ميگي

كار و بار كه گرفته اما خيلي ربطي به عمران نداره حالا دعا كنيد بيشتر بگيره آمارشون بهتون مي دم

لینک به دیدگاه
:ws28: آره راست ميگي

كار و بار كه گرفته اما خيلي ربطي به عمران نداره حالا دعا كنيد بيشتر بگيره آمارشون بهتون مي دم

خوب خدا رو شکر، بگیره، مهم نیست در چه زمینه ای باشه فقط گرفته باشه:ws3: ایشالله روز به روز صفت تر میگیره:icon_gol:

لینک به دیدگاه

مرسي حامد جان ... خيلي لطف داره

من تو اين مدت خوشحالم كه دوستان خوبي همچون شما ها پيدا كردم و چيز هاي زيادي هم ياد گرفتم

اميدوارم همچون گذشته در كنار هم به پيشرفت ترقي دانش عمران كمك كنيد

"" زكات علم در ترويج آن است""

لینک به دیدگاه

خب ديگه هر اومدي يه رفتي هم داره ...

البته هر رفتي هم براي من يه اومدي هم داره :ws3:

خب خيالم راحت شد

تو اين مدت دوستان خيلي خوبي پيدا كردم كه بعضي از اين دوستان و هم از نزديك ديدم و خيلي چيز ها ازشون ياد گرفتم ... واقعا از همه اين دوستان كه در اين مدت بودن سپاس گزارم

اميدوارم وقتي هم كه بر مي گردم هم باشيد ...

خب احتمالا متوجه شديد بهرام عزيز لطف كرده و مسئولت كلي تالار قبول كرده كه با همكاري همهخ شما ها ميتونه تالار عمران به موفقيت هاي بزرگي برسونه

از اينكه هميشه كم هستيد يا خودتون هستيد ناراحت نباشيد ( قديمي ها يادشون مدت ها بود من تنها اينجا فقط براي خودم مي نوشتم و شب ها رو صبح مي كردم )

به هر حال دلم براي همه شما ها آرزويه شادي دارم ...

هروقت هم خواستيد من در دسرسم

facebook/haddadi_civil

amir.r.haddadi@civilea-sua.ir

لینک به دیدگاه

امیر رضای عزیز، این ججم عشیم مطالب که تو این تالار چمع شده حاصل زحمات خودت و بقیه دوستانیه که اینجا زحمت کشیدن .

یک خسته نباشید اساسی برای تو مهندس wubpink.gif

اینجا هم امانت میمونه دست من تا خودت دوباره برگردی ، منتظریم :a030:

امیدوارم امانتدار خوبی باشم :ws37:

لینک به دیدگاه

خب خيالم راحت شد

تو اين مدت دوستان خيلي خوبي پيدا كردم كه بعضي از اين دوستان و هم از نزديك ديدم و خيلي چيز ها ازشون ياد گرفتم ... واقعا از همه اين دوستان كه در اين مدت بودن سپاس گزارم

خب احتمالا متوجه شديد بهرام عزيز لطف كرده و مسئولت كلي تالار قبول كرده كه با همكاري همهخ شما ها ميتونه تالار عمران به موفقيت هاي بزرگي برسونه

از اينكه هميشه كم هستيد يا خودتون هستيد ناراحت نباشيد ( قديمي ها يادشون مدت ها بود من تنها اينجا فقط براي خودم مي نوشتم و شب ها رو صبح مي كردم )

facebook/haddadi_civil

اخوی کار داری درست، بازنشست شدی درست، کمتر میتونی بیای درست، ولی چرا داری خداحافظی میکنی؟ کم بیا ولی بیا خداحافظی چرا؟ بیا اینجا اسپم کنیم :ws3:

بابت زحماتی که واقعا برای تالار عمران کشیدی خسته نباشید میگم حسابی:icon_gol: ولی باید بیای ها خدافظی مدافظی نکن :vahidrk:

لینک به دیدگاه
امیر رضای عزیز، این ججم عشیم مطالب که تو این تالار چمع شده حاصل زحمات خودت و بقیه دوستانیه که اینجا زحمت کشیدن .

بَه صابخونه ی جدید :ws3: ایشالله موفق باشی و در کنار هم بتونیم تالار رو بین المللی کنیم :ws3: :icon_gol:

لینک به دیدگاه

خب خيالم راحت شد

facebook/haddadi_civil

راست میگه حامد، حالا تا وقتی که بتونی کامل بیای، هر از چندگاهی یه سر بزن.

بابا زیاد وقت نمیگیره. :ws3:

لینک به دیدگاه
بَه صابخونه ی جدید :ws3: ایشالله موفق باشی و در کنار هم بتونیم تالار رو بین المللی کنیم :ws3: :icon_gol:

قربونت، ایشالا :ws3:

حامد میخوام حسابی خودتو نشون بدیاااااااا، مدل بدال امتیاز بمتیاز هم خواستی بگو :ws3:

---------------------------------------

بچه ها امیر رضا منظورش خدافظی نبود، میاد سر میزنه :icon_gol:

لینک به دیدگاه

قربونت، ایشالا :ws3:

حامد میخوام حسابی خودتو نشون بدیاااااااا، مدل بدال امتیاز بمتیاز هم خواستی بگو :ws3:

---------------------------------------

بچه ها امیر رضا منظورش خدافظی نبود، میاد سر میزنه :icon_gol:

هرچی بخوای هستم غیر این :ws3::ws3: حالا هستیم ولی نه به این شدت به همون شدت همیشگی :ws3:

لینک به دیدگاه

یک خسته نباشید اساسی برای تو مهندس :wubpink:

سمته جديدتون مبارك :icon_gol:اخجون شيريني:ws3:زود بدين ديگه:icon_redface:

لینک به دیدگاه

ممنون :icon_gol:

ها چی میگه ؟ مدال میخوای یا امتیاز؟ :w02:

امیدوارم شمام مث قبل فعال باشی تو تالار، چون واقعا اینجا به کمک هممون نیاز داره :ws37:

لینک به دیدگاه

بالاخره یکی همرنگ نام کاربری من در تالار عمران پیدا شد...اونم امیر رضا

:ws3:

.

.

.

برای مدیر خیلی خیلی دوست داشتنمون امیر رضای آرزوی موفقیت و سربلندی و و پارو کردن پول بیشتر و غیره را دارم

.

تو دیگر تاپیک هم گفتم

داشتن اعتماد به نفس بالا سواد بالا قدرت خلاقیت ایجاد هماهنگی بین کاربران و از همه مهمتر کنار اومدن با سلیقه های مختلف از ویژگی های بارز امیر رضا است و بطور قطع به یقین سند تالار عمران بنام امیر رضا است

.

فقط امیر یه عدد بده به ما ببینم کی برمی گردی.... 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

لینک به دیدگاه

خب خيالم راحت شد

facebook/haddadi_civil

باز از این صحنه های اینجوریTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif امیر فخط زوووووووووووود برگرد همه چشم به راتیم hanghead.gif

بهتم خیلی خیلی خدا قوت میگم به خاطر اینکه تالار رو تا اینجا رسوندی ایشا... که همیشه پاینده باشی :icon_redface:

حالا دیه میتونی به عنوان یه مدیر بازنشسته بیشتر سر بزنی

خدا بخیر کنه :ws3:

امیر یه مشورت میکردی بد نبودا :whistle:

تبریک میگم امیدوارم موفق باشی مثه همیشه :icon_gol:

راستی یه فکرم واس مدیریت روابط عمومی بردار 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

بهرام همین سارا بد مناسبه واس مدیریت روابط عمومیا :whistle:

.

.

.

برای مدیر خیلی خیلی دوست داشتنمون امیر رضای آرزوی موفقیت و سربلندی و و پارو کردن پول بیشتر و غیره را دارم

.

تو دیگر تاپیک هم گفتم

داشتن اعتماد به نفس بالا سواد بالا قدرت خلاقیت ایجاد هماهنگی بین کاربران و از همه مهمتر کنار اومدن با سلیقه های مختلف از ویژگی های بارز امیر رضا است و بطور قطع به یقین سند تالار عمران بنام امیر رضا است

.

میگم نظر شما چیه نمیخوای رنگامون عوض بشه ؟:ws3:

لینک به دیدگاه
باز از این صحنه های اینجوری:4564: :4564: امیر فخط زوووووووووووود برگرد همه چشم به راتیم :hanghead:

بهتم خیلی خیلی خدا قوت میگم به خاطر اینکه تالار رو تا اینجا رسوندی ایشا... که همیشه پاینده باشی :icon_redface:

راستی یه فکرم واس مدیریت روابط عمومی بردار :5c6ipag2mnshmsf5ju3

مرسی :icon_gol:

دوستان عزیز من همینجا اعلام میکنم ، اگه هر کی دوس داره مدیر بشه بگه ، من علاقه زیادی ندارم :icon_redface:

لینک به دیدگاه

اخوی کار داری درست، بازنشست شدی درست، کمتر میتونی بیای درست، ولی چرا داری خداحافظی میکنی؟ کم بیا ولی بیا خداحافظی چرا؟ بیا اینجا اسپم کنیم :ws3:

بابت زحماتی که واقعا برای تالار عمران کشیدی خسته نباشید میگم حسابی:icon_gol: ولی باید بیای ها خدافظی مدافظی نکن :vahidrk:

راست میگه حامد، حالا تا وقتی که بتونی کامل بیای، هر از چندگاهی یه سر بزن.

بابا زیاد وقت نمیگیره. :ws3:

.

.

.

.

تو دیگر تاپیک هم گفتم

.

باز از این صحنه های اینجوریTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif امیر فخط زوووووووووووود برگرد همه چشم به راتیم hanghead.gif

راستی یه فکرم واس مدیریت روابط عمومی بردار 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

فعلا که خودت باس زحمتشو بکشی فک کنم:ws3:

از همه دوستان ممنون كه به من لطف داشتند ...

همينطور هم كه بهرام گفت من خداحافظي نكردم .و برمي گردم اما فكر نمي كنم ديگه من پيرمرد بخوام مدير شم ميام تا كنار هم باشيم و اندكي هم در دوران بازنشتگي اسپم كنيم :ws3:

سينا جان خيلي لطف داري اميدوارم كه مثل قبل با انگيزه و فعال به فعاليتت در تالار ادامه بدي منم تمام تلاشم ميكنم غيبتم بيش از يك سال طول نكشه اگر چه حتي نميشه همين فردا رو هم پيش بيني كرد تو اين مدتم سعي مي كنم بيام و با شما باشم

آرانوس خانم شما هم خيلي ناراحت نباش كلي براي شما كار دارم حالا خبرت مي كنم ... منتظر باش

اميدوارم همه دوستان همچنان شاد باشند

همين ...

لینک به دیدگاه

اگر قرمز یا سبز بودی شاید قبول می کردم ولی بنفش نه خوشم نمیاد...:ws3:

من یادم رفت به بهرام هم سمت جدیدش را تبریک میگم...

خب حالا که جمعمون جمع یه فوتبال بزنیم

من و امیر و سار که همرنگیم یه طرف

آرانوس و حامد و بهرام یه طرف

رضا نسیمی داور

سیندرلا هم توپ جمع کن

لینک به دیدگاه
اگر قرمز یا سبز بودی شاید قبول می کردم ولی بنفش نه خوشم نمیاد...:ws3:

من یادم رفت به بهرام هم سمت جدیدش را تبریک میگم...

خب حالا که جمعمون جمع یه فوتبال بزنیم

من و امیر و سار که همرنگیم یه طرف

آرانوس و حامد و بهرام یه طرف

رضا نسیمی داور

سیندرلا هم توپ جمع کن

شما قبول کن اونم گاماس گاماس سبزم میشی:ws3:

مهندس تو اتاق مدیریت؟ :banel_smiley_4:

بیا اینجا یارکشی کن بهرامم از تنهایی در بیاد :ws3:

[h=3]گپ و گفتگوی دوستانه مهندسان عمران[/h]

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...