رفتن به مطلب

دفتر مدیريت _ تالار مهندسی عمران

Amir R. Haddadi

ارسال های توصیه شده

بالاخره انجام شد

به همه تبریک میگم

به حامد و همه بچه هایی هم که زحمت کشیدن خسته مباشید میگم، ایشالا همیشه موفق باشید :a030:

و اما نکاتی که به ذهن من میرسه :

اول از همه اینکه :

اگه قراره این کارمون جدی باشه و مجله به خارج از انمجن راه پیدا کنه، فک نکنم درست باشه که نام کاربری دوستان به جای نام واقعیشون توش قید بشه، اگه ما خودمون جدی نگیریمش مطمئن باشید بقیه هم نخواهند گرفت

2. فک کنم بهتر باشه که در پایان هر مطلب، نام فرستنده مطلب همراه با منبع مطلب (حیلی مهمه)، حتما قید بشه، تا این احساس در خواننده به وجود بیاد که حرفامون مستدله

3. موضوعات خبری، تازه ها، معرفی بزرگان و ... تفکیک بشه، مثلا یک قسمت بشه تازه ها، و در زیر مجموعش مطالب بیاد، یا مثلا یک قسمت بشه خاک و پی و در ادامه مطالبش بیاد ، نظم مجله خیلی بالا میره اینجوری

3. برای کار اول خیلی خوبه و باز هم تبریک میگم :a030:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 537
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مرسی بهرام

بالاخره کار اول بود و عیب و ایراداتش رو ببخشید؛ ایشالله از دفعه های بعد بهتر میشه:a030:

منظورم تو نبودی عزیزم، کلا گفتم، تو شماره بعدی با هم بهترش میکنیم :icon_redface:

لینک به دیدگاه

منم جا داره از تک تک دوستان که در آماده سازی مجله کمک کردند تشکر کنم بخصوص از حامد عزیز و بهرام و آرانوس و سیندی واقعا دمتون گرم

ایشالله مجله بعدی با تجربه تر عمل خواهند کرد و بهتر خواهد شد

امیدوارم حالا که مسیر باز شد روند مجله سرعت بیشتری بگیره

سپاس

لینک به دیدگاه

یه پیشنهاد بهتر نیست یه تاپیک هم با عنوان سوال و جواب و پیشنهاد در مورد این مجله یا همچین چیزی زده بشه تا در صورت پیشنهاد و نظر در موردش بشه اونجا بررسی بشه.....

اگه موافقین سریعتر این تاپیک زده بشه تا من بتونم تو تبلیغاتش لینکه این تاپیک رو هم اضافه کنم ....:ws37: لفطا زود اعلام نظر کنیدا:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
یه پیشنهاد بهتر نیست یه تاپیک هم با عنوان سوال و جواب و پیشنهاد در مورد این مجله یا همچین چیزی زده بشه تا در صورت پیشنهاد و نظر در موردش بشه اونجا بررسی بشه.....

اگه موافقین سریعتر این تاپیک زده بشه تا من بتونم تو تبلیغاتش لینکه این تاپیک رو هم اضافه کنم ....:ws37: لفطا زود اعلام نظر کنیدا:banel_smiley_4:

تاپیک که هست، همون تاپیک همفکری درباره مجله عمران، همونجا نمیشه نظر داد ؟ :ws52:

لینک به دیدگاه
تاپیک که هست، همون تاپیک همفکری درباره مجله عمران، همونجا نمیشه نظر داد ؟ :ws52:

نظرمن اینه که یه تاپیک جدا باشه چون کسایی که قراره جدید ببینن اگه تاپیک خیلی طولانی باشه ار حوصلشون خارج میشه:ws38: حالا هر چی اکثریت موافقن:ws37:

لینک به دیدگاه

چقد که شما دوستان نظر میدین میسی واخعا:banel_smiley_4:w000.gif

خو بابا نظر بدین و تاپیکم زده بشه دیه تا من بتونم تبلیغات رو درس و درمون شروع کنم:5c6ipag2mnshmsf5ju3 منم فرصتم کمه آخهhanghead.gif

همش یه نظرها تاپیکشو خودم میزنم اگه موافقین:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
هااااااااااا خوبه:banel_smiley_4: باشه پس منم بدون لینک تاپیک تبلیغش میکنم:whistle: دیه واسه کار خودت و زحمتت گفتم این بهتره:vahidrk: حالا که نمیخوای باااااااااااشه :whistle:

کار من مجله ساختن بود؛ تبلیغ کار توهه هرجور دوس داری بکن به من چه:whistle:

لینک به دیدگاه
چقد که شما دوستان نظر میدین میسی واخعا:banel_smiley_4:w000.gif

خو بابا نظر بدین و تاپیکم زده بشه دیه تا من بتونم تبلیغات رو درس و درمون شروع کنم:5c6ipag2mnshmsf5ju3 منم فرصتم کمه آخهhanghead.gif

همش یه نظرها تاپیکشو خودم میزنم اگه موافقین:banel_smiley_4:

بزن دیگه تاپیکو، چقد شلوغش میکنی :ws3:

لینک به دیدگاه
کار من مجله ساختن بود؛ تبلیغ کار توهه هرجور دوس داری بکن به من چه:whistle:

اون تاپیکه هم ادامه کار خودته ها کارو نصفه نذار :banel_smiley_4:

خودم میزنم در تکمیل کار مجله از قدیمم که یه ضرب المثل گفتن که...:whistle:

خسته نباشم اینم لینکه تاپیک:banel_smiley_4:

بررسی و تحلیل اولین مجله تخصصی عمران (عرش) نواندیشان

بزن دیگه تاپیکو، چقد شلوغش میکنی :ws3:

زدم دیه حیف جلسه علنیه ملت فک میکنن اختلاف داریم ما والا ...:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

دوستان عسییسسسسسسسسس:banel_smiley_4:

این متن تاپیکی هست که برای تبلیغ تو فروم و سایتای دیگه میزنم

لفطا ببینید نظری ندارید براش :w16::ws38:اگه دارید بگید تا کارمو ادامه بدم اگه هم ندارید بگید ندارید تا من بفهمم موافقین :ws37:یه پسته ها همش خون به دلم نکنید دیه:banel_smiley_4:

با سلام خدمت همه دوستان عزیییییییز

اولین مجله تخصصی عمران انجمن علمی نواندیشان با نام عرش منتشر شد.

این مجله کاری از گروه عمران نواندیشان هست و شامل مباحث زیر می باشد:

- دلیل پیدایش زلزله

- پی

- مکانیک خاک و پی

عمران و محیط زیست

- نکات مدیریت پروژه

- معرفی بزرگان عمران ایران

- و مطالب متنوع و خواندنی دیگر....

لینکه دانلود اولین مجله تخصصی عمران:عرش

دانلود مجله

لینک به دیدگاه
خوبه ولی تو فرومای دیگه مگه میزارن؟ دلت نمیکنن؟:ws38:

خودمم دقیق نمیدونم آخه وقتی پرسیدم که چه جوری تبلیغ کنم گفته شد که تو سایتا و فرمای دیگه تبلیغ بشه اگه تاپیک زده نشه پس چیطوری تبیلغ کنم؟:ws38::sad0:

تازه مهندسان زدم تاپیکشو حالا باس ببینم اخطار میگیرم یا اخراج چون عملا سایت رو هم توش اعلام کرد :sad0: نمیدونم دقیق که این خلاف قوانین سایت هست یا نه!!!!!!!11:hanghead: اگه بوده که نباس اینکارو میکردم:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
خودمم دقیق نمیدونم آخه وقتی پرسیدم که چه جوری تبلیغ کنم گفته شد که تو سایتا و فرمای دیگه تبلیغ بشه اگه تاپیک زده نشه پس چیطوری تبیلغ کنم؟:ws38::sad0:

تازه مهندسان زدم تاپیکشو حالا باس ببینم اخطار میگیرم یا اخراج چون عملا سایت رو هم توش اعلام کرد :sad0: نمیدونم دقیق که این خلاف قوانین سایت هست یا نه!!!!!!!11:hanghead: اگه بوده که نباس اینکارو میکردم:icon_pf (34):

با این کارت جرقه جنگ بین نواندیشان و مهندسان رو زدی:w000: خون های ریخته شده گردن تو هست:ws3:

لینک به دیدگاه
با این کارت جرقه جنگ بین نواندیشان و مهندسان رو زدی:w000: خون های ریخته شده گردن تو هست:ws3:

اوههههههههههههههه جدا ؟:icon_pf (34):میرم الان لینکه نواندیشانو حذفش میکنم خو5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

من که نمیخوام درگیری پیش بیاد کهw000.gif گفتم نمیدونم خلاف قوانین هست یا نه :ws38:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...