رفتن به مطلب

+ کسایی که پایان نامه دارن بیان اینجا +

* v e n o o s * مهمان

ارسال های توصیه شده

من هنوز شروع نکردم icon_pf%20(34).gif

طرح 5 و کارآموزیم اجازه نمیده پایان نامه مو شروع کنمTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

اونایی که شروع کردن یه دستی رو سر ما هم بکشن :ws3:

ایراد نداره عزیزم ، انشالله که هر چه زودتر بتونی شروع کنی :w16:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 165
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

* v e n o o s * مهمان

سلام ؛ من که پلانام دیگه آمادست؛مبلمان و ستون گذاری کردم ؛ تو مرحله نما رسیدم ،:w02:

امروز رفتم با دوستم یونی با استاد کرکسیون کنیم؛استاد گفت وقت نداره بعدا بریم شرکتش برا کرکسیون :banel_smiley_4:

برش مونده و طراحی سایت پلان و سه بعدی کردن و مطالعاتمم باید کامل کنم بعد هم ماکت بسازم :ws3:

احتمالا اواخر بهمن تحویلمونه:ws37:

لینک به دیدگاه
سلام ؛ من که پلانام دیگه آمادست؛مبلمان و ستون گذاری کردم ؛ تو مرحله نما رسیدم ،:w02:

امروز رفتم با دوستم یونی با استاد کرکسیون کنیم؛استاد گفت وقت نداره بعدا بریم شرکتش برا کرکسیون :banel_smiley_4:

برش مونده و طراحی سایت پلان و سه بعدی کردن و مطالعاتمم باید کامل کنم بعد هم ماکت بسازم :ws3:

احتمالا اواخر بهمن تحویلمونه:ws37:

چه خوب ، حسابی خسته نباشی ونوسی جونم

انشالله که بهترین نمره رو بگیری گلم :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

چه خوب ، حسابی خسته نباشی ونوسی جونم

انشالله که بهترین نمره رو بگیری گلم :hapydancsmil:

مرسیییییییییی عزیز دلم,hapydancsmil.gif

ولی یه مشکلی دارم؛هر بار میرم کارمو پرینت بگیرم نوشته هام برعکس میوفتن,icon_pf%20(34).gif

طبق تاپیک آموزشی که تو تالار بود عمل کردم باز امروز فونتام برعکس شد sigh.gif

لینک به دیدگاه

ولی یه مشکلی دارم؛هر بار میرم کارمو پرینت بگیرم نوشته هام برعکس میوفتن,icon_pf%20(34).gif

خواهش میکنم عزیزم :icon_gol:

تا حالا برای من این مشکل پیش نیومده :ws52: من اکثر واقع توی فتوشاپ فونت رو اضافه میکنم و بعد پرینت میگیرم ، با کد مشکل دارم :icon_razz::ws3:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
خواهش میکنم عزیزم :icon_gol:

تا حالا برای من این مشکل پیش نیومده :ws52: من اکثر واقع توی فتوشاپ فونت رو اضافه میکنم و بعد پرینت میگیرم ، با کد مشکل دارم :icon_razz::ws3:

آخه من میخوام فایل کد رو به عکس یا PDF تبدیل کنم که ببرم تو فتوشاپ خط ها کلفت و بی کیفیت میشن نمیدونم کجای تنظیماتم اشکال پیدا کرده sigh.gif

لینک به دیدگاه
آخه من میخوام فایل کد رو به عکس یا PDF تبدیل کنم که ببرم تو فتوشاپ خط ها کلفت و بی کیفیت میشن نمیدونم کجای تنظیماتم اشکال پیدا کرده sigh.gif

مثل وقتی به لایه هات ضخامت میدی و میخوای پرینت بگیری باید عمل کنی، فرقی نداره که

احتمال یه جا رو اشتباه کردی

شاید چندتا خط روی هم افتاده و از لایه های مختلفه که اینجوری میشه :ws52:

لینک به دیدگاه

من پارسال دفاع کردم .. پروژه ام بیمارستان مرکز درمانی ترمیمی و جراحی پلاستیک بود.. مطالعاتش خوبه ..کسی لازم داشت بگه بهش بدم...ماکت هم نداشتیم آخه اصلا کسی نگاه بهش هم نمیکنه..فقط پاورتون قوی باشه بقیش حله..

لینک به دیدگاه

دوستم اگه بخوای میتونی پلاناتو برام بفرستی برات pdfکنم.:w16:

لینک به دیدگاه

ولی یه مشکلی دارم؛هر بار میرم کارمو پرینت بگیرم نوشته هام برعکس میوفتن,icon_pf%20%2834%29.gif

ونوس جان وقتی با کاتب بنویسی مشکلی پیش نمیاد، فونت ها برعکس نمیوفته

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
مثل وقتی به لایه هات ضخامت میدی و میخوای پرینت بگیری باید عمل کنی، فرقی نداره که

احتمال یه جا رو اشتباه کردی

شاید چندتا خط روی هم افتاده و از لایه های مختلفه که اینجوری میشه :ws52:

نمیدونم؛شاید 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

من پارسال دفاع کردم .. پروژه ام بیمارستان مرکز درمانی ترمیمی و جراحی پلاستیک بود.. مطالعاتش خوبه ..کسی لازم داشت بگه بهش بدم...ماکت هم نداشتیم آخه اصلا کسی نگاه بهش هم نمیکنه..فقط پاورتون قوی باشه بقیش حله..

پاور پوینت منظورته؟ مگه پاور تحویل دادین؟ از ما که نمیخوانws38.gif

تو یونی ما ماکت خیلی براشون مهمه dbff73f50797ff80a9775cd785c785a7.gif

دوستم اگه بخوای میتونی پلاناتو برام بفرستی برات pdfکنم.:w16:

باشه عزیزم اگه دیدم نمیتونم؛میفرستم برات :aghosh:

ونوس جان وقتی با کاتب بنویسی مشکلی پیش نمیاد، فونت ها برعکس نمیوفته

گلم کاتب نصب کردم:w16:؛ بعد که k تایپ میکنم یه کادری میتونم بکشم و توش بنویسم؛اما مشکل اینه سایز فونتم بزرگ نوشته میشه و هیچ ابزار ویرایشی نداره sigh.gif

لینک به دیدگاه
گلم کاتب نصب کردم:w16:؛ بعد که k تایپ میکنم یه کادری میتونم بکشم و توش بنویسم؛اما مشکل اینه سایز فونتم بزرگ نوشته میشه و هیچ ابزار ویرایشی نداره sigh.gif

چرا میشه ونوسی .... اولا که میتونی با scale کوچیک و بزرگش کنی، دوما که از format ...> text style میتونی اندازه فونتتو مشخص کنی و بعد بنویسی همش یه اندازه میشه :w16:

کلا باید برای هر چیزی که میخوای بنویسی یه استایل مشخص کنی :w16:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
چرا میشه ونوسی .... اولا که میتونی با scale کوچیک و بزرگش کنی، دوما که از format ...> text style میتونی اندازه فونتتو مشخص کنی و بعد بنویسی همش یه اندازه میشه :w16:

کلا باید برای هر چیزی که میخوای بنویسی یه استایل مشخص کنی :w16:

مرسی عزیزم؛راست میگیا با scale میشه ؛ممنون از راهنماییت دوست جون dancegirl2.gif

منم پایان نامه دارم الان دارم هی حجم میبرم برا استاد تا اوایل اسفند هم بیشتر وقت ندارم :ws38:

همیشه استادا اول رو مطالعات و حجم گیر میدن بعد اونور وقت کم میاد نما و برش اینا رو ببینین و تند تندی میشه ،icon_razz.gif

امیدوارم زودی به پلان برسی وگرنه وقت کم میاریicon_pf%20(34).gif

لینک به دیدگاه
راستی موضوع پایان نامه هاتونم بگین که اگه موضوع ها مشترک بود یا نمونه ای چیزی داشتیم بتونیم کمک کنیم ،تاحاالاا که موضوع ها اینطور بود (کسایی رو که میدونم):ws3:

خوابگاه:

hami_sani

honey memar

فرهنگسرا :

خودم :دی

آرامگاه :

موزه تاریخ و تمدن شرق :

azadeh_arch _eng

منم فرهنگسرام اما نه پایان نامه موضوع طرح 1 امه:w16:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

درود و اینا بشه ها:w02:

راستیتش غرض از مزاحمتِ دوباره گفتم ما ک همش دورِ همیم...چرا نشینیم باهم نفکریم به یه چیز خوب نرسیم:whistle:

آها سوالِ قشنگی پرسیدی شما!!:girl_yes2:به چی بفکریم!؟:ws3:

به این ک یه موضوع خوجل و خاص باسه پایان نامه چیا میتونه باشه دوستان!؟:imoksmiley:

چون باسم خیلی ممهمه گفتم فکرای بیشتر مسلما نتایج بهتریم داره:w16:

اگه گفتین!؟بیاین بگین ببینم بلتی اصن!؟اصن هر کی زودتر گفت!؟:thk:

لینک به دیدگاه
خوب موضوع زیاده

مثله مثله

سفره خونه

مهد کودک

فرودگاه

و...............

بستگی به علایق هر شخص داره:a030:

نه خو...یه چیزِ ویژه ک باسه اینکه ارشدم میخوام بشرکتم به دردم بخوره...نیدونم چه جوری منظورمو بیان کنم:hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...