رفتن به مطلب

+ کسایی که پایان نامه دارن بیان اینجا +

* v e n o o s * مهمان

ارسال های توصیه شده

• 3 هفته بعد...
  • پاسخ 165
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام.بچه ها من هنوزتوانتخاب موضوع درگیرم.......

لطفا کمک کنید:ws37::hanghead:

سلام

پیشنهاد میکنم که اگه برای موضوع پایان‌نامه مقطع کارشناسی هنوز به جایی نرسیدید که چی انتخاب کنید، یک موضوع راحت انتخاب کنید.

اصلا کارشناسی به نظر من فقط باید دروس را پاس کرد و رد رفت و به جای وقت زیاد گذاشتن روی پایان‌نامه روی دروس کنکور ارشد وقت بذارید که ارزشش بیشتره این تجربه‌ای هست که من دارم و از بقیه هم شنیدم .

البته فقط یک پیشنهاد بود :a030:

لینک به دیدگاه
از من میشنوین دنبال موضوع خاص نگردین

هرکی رفت دنبالش پشیمون شد

الان که میخواین انتخاب کنین داغین میخواین یه کاره توپ ارائه بدین ولی موقع کار کردن میگین اخه این چی بود من انتخاب کردم (تجربه های شخصی)

من و یه عده کثیری از دوستام دنبال یه موضوع خاص بودیم آخرشم موضوعامونو عوض کردیم یه موضوع عام برداشتیم :ws3:

یه موضوعی که نمونه ازش زیاد باشه ... پایان نامه زیاد باشه ازش ... مطالعاتش اذیت نکنه بردارین خیلی وسواس فکری دارین روی همین موضوع ها خوب کار کنین ... یه کار متفاوت ارائه بدین

اینم تاپیک زمان ما :

http://www.noandishaan.com/forums/thread67474.html

من رشتم معماری نیست

ولی خواستم بپرسم چجوری میشه به این 1000 تا لایک زد؟!:icon_redface:

لینک به دیدگاه
سلام

پیشنهاد میکنم که اگه برای موضوع پایان‌نامه مقطع کارشناسی هنوز به جایی نرسیدید که چی انتخاب کنید، یک موضوع راحت انتخاب کنید.

اصلا کارشناسی به نظر من فقط باید دروس را پاس کرد و رد رفت و به جای وقت زیاد گذاشتن روی پایان‌نامه روی دروس کنکور ارشد وقت بذارید که ارزشش بیشتره این تجربه‌ای هست که من دارم و از بقیه هم شنیدم .

البته فقط یک پیشنهاد بود :a030:

مرسی...

بله خیلیا همینو گفتن ولی من رو همینم موندم:دی

لینک به دیدگاه
مرسی...

بله خیلیا همینو گفتن ولی من رو همینم موندم:دی

موضوع‌هایی که توی طرح‌های قبلی کار کردی را میتونی انتخاب کنی که مطالعاتشم داری و زیاد اذیت نمیشی .

مثلا مدرسه ، موضوع بسیار خوب که سریع میشه جمعش کرد.

لینک به دیدگاه
موضوع‌هایی که توی طرح‌های قبلی کار کردی را میتونی انتخاب کنی که مطالعاتشم داری و زیاد اذیت نمیشی .

مثلا مدرسه ، موضوع بسیار خوب که سریع میشه جمعش کرد.

به اینافکرکردم ولی کوچیک نیستن؟؟؟؟؟

مدرسه-مهدکودک-مرکزی برای کودکان بی سرپرست..مرکز انتقال خون

من سکته میکنم نمرم کم بشه:ws3:

لینک به دیدگاه
به اینافکرکردم ولی کوچیک نیستن؟؟؟؟؟

مدرسه-مهدکودک-مرکزی برای کودکان بی سرپرست..مرکز انتقال خون

من سکته میکنم نمرم کم بشه:ws3:

من یک زمانی به موضوعات بزرگ فکر میکردم که یک پایان‌نامه‌ای تحویل بدم کسی رو دستم نزنه بعدش رفتم کلی فکرمو درگیر کردم و .... . البته آخرش دیگه دیدهای اضافه رو حذف کردم از پایان‌نامم دیدم که اصلا ارزش نداره برای پایان‌نامه وقت زیادی گذاشت.

حالا شما هم تصمیم آخر را خودت میگیری میتونی یک موضوع راحتی انتخاب کنی که قبلا هم کار کردی و بتونی باتسلط بیشتری پیش ببریش و یا اینکه یک موضوعی هم انتخاب کنی که آخرش به سختی بتونی جمعش کنی .

معمولا نمره‌ی خوب به پایان نامه‌ای داده میشه که بتونه ارائه خوبی بده و آخرش به خوبی بتونه جمع کنه .

اینا حاصل تجربه‌ی من از پایان نامم هست :a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام بچه ها موضوی پیایان نامه من موزه کودک مطالعات اولیه کسی داره در اختیار من بزاره؟

http://www.noandishaan.com/forums/thread79708-20.html

این لینک موزه کودکه که دوستم کار کرده بالاترین نمره رو هم گرفته ببینین بد نیس

صفحه ی 20

لینک به دیدگاه

ما هم افتادیم تو کار:icon_pf (34):

نمیدونم چی اتخاب کنم

استادی که باهاش برداشتم رپیس دانشکده س کلا نمیشه رو حرفش حرف زد

گفت که موضوع خاص انتخاب کنین

من خودم دوست داشتم مجتمع مسکونی انتخاب کنم اما با گفته های ایشون نظرم داره کم کم عوض میشه

نمیدونم چی بردارم الان:sigh:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
از من میشنوین دنبال موضوع خاص نگردین

هرکی رفت دنبالش پشیمون شد

الان که میخواین انتخاب کنین داغین میخواین یه کاره توپ ارائه بدین ولی موقع کار کردن میگین اخه این چی بود من انتخاب کردم (تجربه های شخصی)

من و یه عده کثیری از دوستام دنبال یه موضوع خاص بودیم آخرشم موضوعامونو عوض کردیم یه موضوع عام برداشتیم :ws3:

یه موضوعی که نمونه ازش زیاد باشه ... پایان نامه زیاد باشه ازش ... مطالعاتش اذیت نکنه بردارین خیلی وسواس فکری دارین روی همین موضوع ها خوب کار کنین ... یه کار متفاوت ارائه بدین

اینم تاپیک زمان ما :

http://www.noandishaan.com/forums/thread67474.html

ما هم افتادیم تو کار:icon_pf (34):

نمیدونم چی اتخاب کنم

استادی که باهاش برداشتم رپیس دانشکده س کلا نمیشه رو حرفش حرف زد

گفت که موضوع خاص انتخاب کنین

من خودم دوست داشتم مجتمع مسکونی انتخاب کنم اما با گفته های ایشون نظرم داره کم کم عوض میشه

نمیدونم چی بردارم الان:sigh:

خب به سلامتی عزیزم؛ به پستایی که بچه ها دادن توجه کنن؛ سپیده جان راست میگه؛ سعی کن موضوعت خیلی خاص نباشه؛ از طرفی مجتمع مسکونی کار طرح 5 هستش نه طرح نهایی ؛ طرح نهایی بهتره کاری باشه که توش بتونی ایده های و چیزایی که تا حالا تو این 4 سال یاد گرفتی رو نشون بدی ؛ :w02:

تو دانشگاه ما موضوع هایی که استادا پیشنهاد میدادن هنرستان معماری؛ مجموعه تفریحی توریستی ؛ ... بوده؛ من خودم فرهنگسرا انتخاب کردم؛:ws37:

هر موضوعی که میخوای انتخاب کنی حداقل یکی دو نمونه پایان نامه ازش پیدا کن ؛ تا تو مطالعاتش سخت نشه برات، خیلی میتونه کمکت کنه :w16:

لینک به دیدگاه
خب به سلامتی عزیزم؛ به پستایی که بچه ها دادن توجه کنن؛ سپیده جان راست میگه؛ سعی کن موضوعت خیلی خاص نباشه؛ از طرفی مجتمع مسکونی کار طرح 5 هستش نه طرح نهایی ؛ طرح نهایی بهتره کاری باشه که توش بتونی ایده های و چیزایی که تا حالا تو این 4 سال یاد گرفتی رو نشون بدی ؛ :w02:

تو دانشگاه ما موضوع هایی که استادا پیشنهاد میدادن هنرستان معماری؛ مجموعه تفریحی توریستی ؛ ... بوده؛ من خودم فرهنگسرا انتخاب کردم؛:ws37:

هر موضوعی که میخوای انتخاب کنی حداقل یکی دو نمونه پایان نامه ازش پیدا کن ؛ تا تو مطالعاتش سخت نشه برات، خیلی میتونه کمکت کنه :w16:

اتفاقا مسکونی چون برا طرح 5 هس دوست داشتم ازش استفاده کنم

اما استادمون گفت که به مشکل میخوری بین راه قاطی میشه هردو

از فرهنگسرا راضی بودی ونوسی؟؟ تو مطالعات و اینا به مشکل برنخوردی؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...