رفتن به مطلب

+ کسایی که پایان نامه دارن بیان اینجا +

* v e n o o s * مهمان

ارسال های توصیه شده

* v e n o o s * مهمان
اتفاقا مسکونی چون برا طرح 5 هس دوست داشتم ازش استفاده کنم

اما استادمون گفت که به مشکل میخوری بین راه قاطی میشه هردو

از فرهنگسرا راضی بودی ونوسی؟؟ تو مطالعات و اینا به مشکل برنخوردی؟

آره ؛ به نظرم واسه پایان نامه خوبه، باز هنرستان معماری و دانشکده معماری به نظرم راحت تر و بهتره ، موزه هم خیلیا بر میدارن؛موزه آب و ...:ws38:

من فرهنگسرا انتخاب کرده بودم فکر میکردم حجم خوبی بتونم ازش در بیارم؛اما استاد گفت بخش سینما هم باید داشته باشه و این باعث شد حجمم بیشتر عملکردی باشه و خوشکل نشه ؛البته بد نشده ،اما اون طور که میخواستم نشدhanghead.gif

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 165
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آره ؛ به نظرم واسه پایان نامه خوبه، باز هنرستان معماری و دانشکده معماری به نظرم راحت تر و بهتره ، موزه هم خیلیا بر میدارن؛موزه آب و ...:ws38:

من فرهنگسرا انتخاب کرده بودم فکر میکردم حجم خوبی بتونم ازش در بیارم؛اما استاد گفت بخش سینما هم باید داشته باشه و این باعث شد حجمم بیشتر عملکردی باشه و خوشکل نشه ؛البته بد نشده ،اما اون طور که میخواستم نشدhanghead.gif

خودم موزه آب طرح 3 کار کردم

اما خیلی مفهومی میشد

مثلا فضای داخلی چیز خاصی نمیشد کار کرد

تقسیم کرده بودم به عناصر و نمود های آب یعنی گالری های ابر و آسمان و چشمه و ...

خیلی فضای داخلی نداشت

یعنی نمیشد نشون داد خیلی

همش آب و بخار و ... بود..

فرهنگسرا به نظر منم خوبه

دوستم گفت مرکز فرهنگی بانوان میخواد برداره اونم خوبه اما دیگه برداشت

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها پایان نامه من در مورد موزه کودک، فعلا سر مطالعات اولیه اش هستم......... خیلی سخته منابع کم داره

سلام دوست عزیز، اتفاقا این موضوع زیاد کار شده حالا با عنوان هایی مثل فرهنگسرای کودک یا شبیه به این عنوان

تو کتابخونه و مرجع دانشگاه تهران خیلی نمونه پایان نامه میتونی پیدا کنی

کافیه از دانشگاهتون معرفی نامه بگیری برای اونجا و فکر میکنم باید روز سه شنبه باشه که دانشجوی مهمان راه میدن،میتونی بری اونجا و ببینی نمونه ها رو

سخت نیست ،فقط باید سرچ کنی و تو پایان نامه ها دنبالش باشی

امیدوارم موفق باشی

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

بچه ها...من هفته دیگه موضع پایان ناممو واسه تایید باید به استاد ارائه بدم اما هنوز دو دلم..

نمیدونم چی بردارم...

هتل برای ورزشکاران

موزه با رویکرد فلکسیبل

آتشنشانی

اینا مد نظرم هست....اما نمیدونم خوبن یا نه

شماها پیشنهادی ندارید؟

لینک به دیدگاه
بچه ها...من هفته دیگه موضع پایان ناممو واسه تایید باید به استاد ارائه بدم اما هنوز دو دلم..

نمیدونم چی بردارم...

هتل برای ورزشکاران

موزه با رویکرد فلکسیبل

آتشنشانی

اینا مد نظرم هست....اما نمیدونم خوبن یا نه

شماها پیشنهادی ندارید؟

ببین عزیزم،خیلی بستگی داره که تو میخای وقت بذاری واسه پایان نامه ات یا نه یا اصلا چقدر وقت داری

هتل موصوعیه که راحت میتونی رساله ات رو جمع کنی و نمونه مشابه واسه اطلاعات زیاد داری

موزه هم تقریبا همینطوره،بالاخره استانداردها و چیزای مشابه رو میتونی از نمونه های مشابه استفاده کنی

اما آتشنشانی رو تا حالا تا اونجایی که مرجع و کتابخونه های دانشگاه های مختلف رفتم،ندیدن زیاد اما مطمئنا ضوابط خاص خودش رو داره و شاید کمتر بشه طرح رو گسترش داد و ایده های شخصی رو توش آورد

ببین خودت به چی بیشتر علاقه داری

من فکر میکنم موزه با رویکرد فلکسیبل بیشتر جا واسه وارد کردن ایده ها و خلاقیت هات داشته باشه

لینک به دیدگاه

امروز از ساعت 3 تا 8 سر دفاع 8 نفر بودم ، من به جای اونا داشتم از استرس میمردم

وای که چقدر داورهاسوال پرسیدن icon_pf%20%2834%29.gif

من سر دفاع خودم از استرس میمیرم TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

لینک به دیدگاه
امروز از ساعت 3 تا 8 سر دفاع 8 نفر بودم ، من به جای اونا داشتم از استرس میمردم

وای که چقدر داورهاسوال پرسیدن icon_pf%20%2834%29.gif

من سر دفاع خودم از استرس میمیرم TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

3-8 ، 8نفر؟!!!!!!!:w58:

این تایم واسه دونفره!:w58:

لینک به دیدگاه

ببین عزیزم،خیلی بستگی داره که تو میخای وقت بذاری واسه پایان نامه ات یا نه یا اصلا چقدر وقت داری

هتل موصوعیه که راحت میتونی رساله ات رو جمع کنی و نمونه مشابه واسه اطلاعات زیاد داری

موزه هم تقریبا همینطوره،بالاخره استانداردها و چیزای مشابه رو میتونی از نمونه های مشابه استفاده کنی

اما آتشنشانی رو تا حالا تا اونجایی که مرجع و کتابخونه های دانشگاه های مختلف رفتم،ندیدن زیاد اما مطمئنا ضوابط خاص خودش رو داره و شاید کمتر بشه طرح رو گسترش داد و ایده های شخصی رو توش آورد

ببین خودت به چی بیشتر علاقه داری

من فکر میکنم موزه با رویکرد فلکسیبل بیشتر جا واسه وارد کردن ایده ها و خلاقیت هات داشته باشه

راستش هر دو موضوع هتل و موزه رو دوست دارم..

خواهرم دفاعِ خودش هتل بوده.....اما رویکردی نداشته...

اما ما پایان ناممون اونجوری که استاده گفت باید رویکرد داشته باشه...البته واسه موضوع های کلیشه ای مثه مجتمع مسکونی و موزه گفت..

لینک به دیدگاه
3-8 ، 8نفر؟!!!!!!!:w58:

این تایم واسه دونفره!:w58:

هر نفر 20 مین فرصت داشت کارش رو ارائه بده ، بعد دیگه داورها سوال میپرسیدن و تا جواب میداد و تموم میشد حدود 45 مین اینا میشد :ws37:

یعنی هر نفر 2ساعت و نیم ؟w58.gif

رشته ما فرق داره هانیه جونم ، کار رو که ارائه دادیم ،بعد استادا میرن توی دفتر اساتید و با دقت بررسی میکنن و بعد نمره میدن

لینک به دیدگاه
هر نفر 20 مین فرصت داشت کارش رو ارائه بده ، بعد دیگه داورها سوال میپرسیدن و تا جواب میداد و تموم میشد حدود 45 مین اینا میشد :ws37:

یعنی هر نفر 2ساعت و نیم ؟w58.gif

رشته ما فرق داره هانیه جونم ، کار رو که ارائه دادیم ،بعد استادا میرن توی دفتر اساتید و با دقت بررسی میکنن و بعد نمره میدن

خوب مام 20 مین ارائه، 2 ساعت بازجویی، نیم ساعت مشورت اساتیدicon_razz.gif

لینک به دیدگاه

ما همه بچه ها که ارائه دادن بعد کل کارا رو میرن و ارزیابی میکنن ، بلافاصله بعد از ارائه هر نفر نمره نمیدن ، به خاطر همین زود میشه :w16:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

فکر کنم منظور مینا پایان نامه (همون طرح نهایی کارشناسی )باشه ؛نه پایان نامه ارشد :w02:

لینک به دیدگاه

سلام

میتونید به من تو پیدا کردن ضوابط و استاندارد ها و برنامه فیزیکی پژوهشگاه ها یا مراکز تحقیقاتی یا ازین دست فضاها کمک کنه؟ :ws38:

متاسفانه تو بخش مطالعاتم موندم

پیشاپیش متشکرم

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

من کمک کی خوام .خیلی خیلی هم زود می خوام.موضوع من خانه فرهنگ و هنر بانوانه.کسی می تونه کمکم کنه؟ چون یک ماه وقت دارم و توی حجم گیر کردم.بیشتر حجم می خوام.تورو خدا اگه کسی میتونه کمک کنه

لینک به دیدگاه
من کمک کی خوام .خیلی خیلی هم زود می خوام.موضوع من خانه فرهنگ و هنر بانوانه.کسی می تونه کمکم کنه؟ چون یک ماه وقت دارم و توی حجم گیر کردم.بیشتر حجم می خوام.تورو خدا اگه کسی میتونه کمک کنه

سلام مریم جان

خیلی خوش اومدی

عزیزم سوالت رو توی این تاپیک مطرح کن تا اگر دوستان اطلاعی راجع به این موضوع داشتن بتونن کمکت کنن ::a030:

[h=1]کمک- درخواست-سئوال-پروژه ی درسی[/h]

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...