رفتن به مطلب

صندلی داغ شماره 48 با حضور lorena

Abolfazl_r

ارسال های توصیه شده

سلام

خوبی

سلام مرسی تو خوبی؟

رنگ مورد علاقت ؟:ws3: سورمه ای بادمجانی

مدل گوشیت چیه/؟:ws3: نوکیا 5230

چرا مسئولی ولی فعالیت نداری ؟چون اون تالار زیاد کاربر نداره فعالیت براش آب تو هاون کوبیدنه ولی من از فعالیتم کم نذاشتم مدتیه سرم شلوغه فقط

ادم بی تفاوتی هستی؟ به شدت

مغرور ؟ 50%

بداخلاق؟ نه بد اخلاق نیستم

مرسی:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 73
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با یادو نام خدا آغاز مینمایم...باشد تا داخ شی حتی اگر اندکی:w02:

بسم رب الشهدا و الصدیقین باشد که بتوانید

1-. بستنی با چه طعمی دوست داری؟:ws37: شکلات تلخ

2-یه آهنگ که تو رو یاد بچگیت میندازه؟ فتانه اون که میخوند هم در و دورنگه هم دلش چه سنگه

3-آخرين چيزي كه خريدي چي بوده؟ تی شرت خریدم

4-دلت میخواد روی صندلی داغ بعدی کی بشینه که بتونی به حسابش برسی؟ شادمهر باز

5-چی رو هرگز حاضر نیستی تو زندگی ات با کسی تقسیم کنی؟ سالاد ماکارونی و تنهاییم

6- وقتی مهمون داری خیلی ریلکس و آرومی یا همش نگرانی که خوب برگزار بشه؟ نه ریلکسم

7-اگه من بشينم رو صندلي داغ اولين سوالي كه ازم مي پرسي چيه؟ از کی تو انجمن بدت میاد

8-یه آرزو کن که محال نباشه ولی زیاد دم دست هم نباشه؟ بتونم برم ایالات فرانس برای همیشه

9-چرا مارمولک شبیه سوسماره ولی بهش میگن مار+ مولک؟ دسیسه ی غربه

10-به کدوم هنر پیشه علاقه داری و چرا؟ از کدوم هنر پیشه خوشت نمیاد و چرا؟ رضا کیانیان چون بازش به آدم آرامش میده از جواد هاشمی و شریفی نیا بدم میاد

11-

این کلمات چه معنایی می دهند؟

خفن: جو گیر

تیریپ: style

گاگول:ساده لوح

دیفال: دیوار

مرتیکه اسب: مرتیکه ی الاغ

داف: 1 عدد دختر زیبا و جلف

در و داف: چند عدد دختر زیبا و جلف

پنت هاوس: طبقه ی آخر

هلی پاد: نشنیدم تا حالا

جکوزی: یه چیزی که از دورو برش آب میاد به آدم احساس خر کیفی میده

آب حوضی: آب تو حوض

خودت دعوتم کردی به من چه اصن:whistle:

قربونت مرسی که اومدی

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام لوری جونم مرسی که دعوت کردی :بوس

سوالای بچه ها رو نخوندم...اگه تکراری بود جواب نده :)

1- از کی تو انجمن خیلی خوشت میاد چرا؟؟

2- از کی خیلی بدت میاد چرا؟؟

3-بهترین مدیر فعلی کیه به نظرت؟

4- وقتی کلمه بهترین به گوشت میخوره معیارت بری سنجش چیه معمولا؟

5- آدم ظاهرگرایی هستی؟ ظاهر ادما چقدر برات مهمه؟؟

6-اگه قبل از عمل زیبایی بینی دکتر بهت میگفت خدای نکرده حس بویاییت رو از دست میدی بازم عمل میکردی؟(رک و راست!)

7- چه چیزی تو رو کلافه و بی قرار میکنه؟

8- بدترین حس دنیا؟؟

9- شده از حرفای پدر مادرت لجت بگیره؟؟ عکس العملت چیه؟

10- بچه اولی؟؟ ترجیح میدادی اولی نبودی یا همین خوبه؟

11- چقدر پیش میاد که احساس دلتنگی بکنی؟ معمولا برای کی؟

12- دوست داشتی کی دیگه ای بودی؟ معمولا از چه جهت حسرت موقعیت دیگران رو میخوری؟

13- وقتی حالت خیلی خوبه واسه خودت چی کار میکنی؟(چجوری به خودت حال میدی؟)

14- اگه یه قدرت سیاسی و عملی تو ایران بودی تو تخصص خودت چه تصمیمایی واسه ااین مملکت میگرفتی؟

15- به نظرت یه روز خوب میاد؟؟

پشیمون شدی از دعوت من؟!:w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
کدوم فصل رو بیشتر دوست داری؟

زمستون

یکی از قصه های دوران بچگیت را تو دو سه جمله تعریف کن؟ یه حسنی بوده حموم نمیرفته بعد همه امربه معروفش میکنن از برکات اسلام عزیز میره حموم

از چهار استان جنوبی کدوم را بیشتر دوست داری بری> خوزستان بوشهر بندر عباس یا سیستان

بندرعباس

اخرین دست لباسی که خریدی کی بوده؟ قبل ماه رمضون برا فاتحه لباس مشکی خریدم

به جز خودت کسی رمز عابر بانک هات را داره ؟آره تو خونه ی ما همه ی رمز عابر بانک ها یکیه

وقتی تو کوچه خودتون رد میشی معمولا چه حسی بیشتر سراغت میاد؟تکرار و عادت

چطور میتونی یه کوچلوی که داره گریه میکنه را اروم کنی با کدوم شیرین کاری؟ بگیرم بغلم هی بگم پیش پیش:ws3:

جلو اینه که میری به خودت لبخند میزنی یا معمولا عجله داری و سرت شلوغه یا تو فکری یادت میره؟ لبخند میزنم

اگه قرار باشه زیر بیست ملیون اتوموبیل بخری چی میگری ؟206 یا مزدا 323 ولی اون فکر نکنم زیر 20 میلیون باشه

کدوم تبلیغ از تلوزیون تو ذهنت مونده؟عدس پلو با محسن لوبیا پلو با محسن...

یه بیت از حافظ ؟ از سهراب چی؟ حافظ:ما زیاران چشم یاری داشتیم.... سهراب:اهل کاشانم

کدوم غذای تابستونی را دوست داری ؟آب دوغ خیار

جمله ای که گفتن یا یاداوریش باعث ارامشت میشه؟ آخرش که چی؟

عکس یا منظره ای که دیدنش باعث ارامشت میشه جنگل توی زمستون

اهنگی که شنیدنش باعث ارامشت میشه ؟ آهنگ های فریدون فرغی من نیازم تورو هر روز دیدنه

با سه کلمه "مهتاب، درخت، نگاه" یه جمله بساز؟ مهتاب نگاه خسته ی درخت را لمس کرد

فعلا هم اینا :icon_gol:

:icon_gol:مرسی

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام سلام

هانیه یا حانیه؟ هانیه

از اوناست که بر اوناست؟ایا امکانپذیره؟ نه خیر همش فقط دسیسه ی غربه

چرا هدایت خودکشی کرد؟ خودش که گفته ما رفتیم و دل شما را هم سوزانیدم فکر کنم میخواست دل مردم رو بسوزونه دل نسل مارو

اولین کتابی که از هدایت خوندی چی بود؟زنده بگور

حس وحالت موقع خوندن بوف کورش چجوری بود؟ایا مقدمه وشایعاتی که درموردش بود رو خوندی وشنیدی قبلش؟حس کنجکاوی داشتم بعدشم حس تجربه ی یه حس جدید نه نشنیده بودم

یه روز خوب میاد که ... پرش کن! هیشکی نگه تقدیر و مشیت الهی بود!

تناسخ امکانپذیره؟ عاقلانه تر از قیامت به نظر میرسه

داستایوسکی رو چقدر میشناسی؟ شبهای روشنش خیلی معروفه ولی من نخوندم هنوز

اولین پستت اینجا یادت میاد؟ نه یادم نمیاد

دنیای دوست داشتنیه تو چجوریه؟ دنیایی که ترس توش نیست

چقدر ترکی بلدی؟ میدونم پیاز میشه سوقان نون هم میشه چرک

میدونی مدیریت کثیف چیه؟ نه اصطلاحشو تا حالا نشنیدم

موفق باشی:icon_gol:

مرسی:icon_gol:
  • Like 6
لینک به دیدگاه
سلام

خوبي؟ سلام مرسی تو خوبی؟

ممنون كه منو دعوت كردي. سوال پرسيدن واقعا سخته! :ws52:

*چقدر خودتو دوس داري؟ 249319_30upn9j.gif زیاد

*من فك ميكنم يكي از دلايلي كه ما روي صندلي داغ ميشينيم اينه كه خودمونو دوس داريم! نظرت در اين مورد چيه؟نه چه ربطی داره؟

*نظرت راجع به آدمايي كه محوريت سوالاتي كه ازت ميپرسن خودشون هستن چيه؟ :ws38: خودشونو خیلی دوس دارن:ws3:

*كلمات بيشتر برات مزه دارن يا رنگ؟ 367419_34y5mvr.gif مزه

*اولين برخوردمون رو يادته؟ از دستم دلخور شده بودي؟:hanghead: (تا سه چهار ماهم كه فكر ميكردي من پسرم:banel_smiley_4: ) آره سر زیرکونیوم:ws3:

*دوتا كتاب بگو من بخونم. در ادامه اينكه دوس ندارم صادق هدايت بخونم! صدسال تنهایی ، زندگی جنگ و دیگر هیچ

*دوس داشتي جاي استيفن هاوكينگ باشي؟ نه

*كدوم يكي از اينا بيشتر برات مهمن و دنبالشون ميكني؟

خبراي سياسي

خبراي علمي و فناوري‌اي!

حوادث!

سوتي‌هاي ملت!----------------------->این

*اگه ميتونستي يه اتفاق رو از تاريخ حذف كني، چي رو حذف ميكردي؟ انقلاب اسلامی ایران

*حوصله خوندن صندلي داغ بقيه رو داري؟ بيشتر به انگيزه سوال كننده‌ها توجه ميكني يا جوابا؟ اگه دوستام باشن آره بیشتر به جوابا

*تبريك ميگم اولين باره كه ديدم موضوعات مرتبط يه تاپيك اينقدر باهاش مرتبطن. يه آلبوم داري برا خودت! (اين زنگ تفريح بود!) آره دارم

* دوس داري آدمايي كه يه بار سوال پرسيدن بازم بيان ازت سوال بپرسن؟ آره

*به نظرت اگه يوحي نامرد بي معرفت (:whistles:) ميومد، با اين آرامش رو صندلي نشسته بودي؟! آره :ws3:

بازم ممنون. راستي من هنوز پولامو جمع نكردم ترشي بدم بهت :ws3:

شاد باشي :icon_gol:

پس کی دیگه؟ من مردم!

مرسی عزیزم

• Like 5
لینک به دیدگاه
ســـــــــــــــــــلام سلام

چرا به ترش و ملس علاقه داری؟ چون خوشمزه است

کی میای کاشن و ببینی؟ دیدم قبلا جور بشه بازم میام

نظرت در مورد فندانسیون برج میلاد چیه؟ نظر خاصی راجع بهش ندارم خدا برای خونادش نگهش داره:ws3:

از عملکرد بچه های ایران در المپیک راضی هستی؟ نه بابا گند زدن یکم من کیم خدا راضی باشه!

تو انجمن با کی از همه راحت تری؟ مهندس خوش فکر یوحنا کتایون mechjj

نظرت در مورد هادی ناصح چیه؟غایب :banel_smiley_4:

کرم آسکاریس چرا اینقدر نرمه؟ چون اگه سفت باشه موقع دفعش دچار مشکل میشی

از سوسک میترسی یا چندشت میشه؟ خیلی جفتش

ترس با چندش چه فرقی داره؟ آره

3 هزار میلیارد تومان چند تا صفر داره؟ قد تعداد جیب های ملت همیشه در صحنه ایران!

نظرت در مورد پول چیه؟ خیلی خوبه عاشقشم

بهترین فیلمی که دیدی چیه ؟ ادوارد دست قیچی

اگر قرار بود یه حیوون خانگی میداشتی خیلی هم دوسش میداشتی چه حیوونی انتخاب می کردی؟ ماهی

قزمیت یعنی چی؟ یعنی داغون

تا حالا برگ بو تو غذا ریختی؟ نه نمیدونم چیه اصلا

اصن پاشپزی بلدی؟ آره بلدم

بهترین غذایی که پختی؟ ماکارونی وقیمه

همینا رو بگو فعلا هانیه تا بازم بیام

بیا:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام لوری جونم مرسی که دعوت کردی :بوس فدات شم عزیزم بوس

سوالای بچه ها رو نخوندم...اگه تکراری بود جواب نده :)

1- از کی تو انجمن خیلی خوشت میاد چرا؟؟ یکیش خودتی یکیشم کتایون چون خیلی باحال و پایه این خوش فکر و mechjjهم با معرفتن

2- از کی خیلی بدت میاد چرا؟؟ یکی بود هی تاپیک ماهی میزد اسمش یادم نیست از بابلسر داشت

3-بهترین مدیر فعلی کیه به نظرت؟ نوترون و ممد رضا

4- وقتی کلمه بهترین به گوشت میخوره معیارت بری سنجش چیه معمولا؟ اینکه چقدر ازش خوشم بیاد

5- آدم ظاهرگرایی هستی؟ ظاهر ادما چقدر برات مهمه؟؟ مطلقا نه ولی تاحدودی مخصوصا تا وقتی اخلاقشونو ندیدم ظاهر فاکتو رمهمیه برام

6-اگه قبل از عمل زیبایی بینی دکتر بهت میگفت خدای نکرده حس بویاییت رو از دست میدی بازم عمل میکردی؟(رک و راست!) آره ولی فکر نکنم خانودام اجازه میدادن

7- چه چیزی تو رو کلافه و بی قرار میکنه؟ قهر کردن یکی باهام

8- بدترین حس دنیا؟؟ آرامش نداشتن نمیدونم اون کلمه که برعکس آرامشه :ws3:

9- شده از حرفای پدر مادرت لجت بگیره؟؟ عکس العملت چیه؟ آره تا اونجا که بشه از خودم دفاع میکنم اگرم نشه گریه میکنم:ws3:

10- بچه اولی؟؟ ترجیح میدادی اولی نبودی یا همین خوبه؟آره نه همین اول خوبه

11- چقدر پیش میاد که احساس دلتنگی بکنی؟ معمولا برای کی؟ خیلی مخصوصا بعد از ظهرا... بیشتر دوستایی که از دست دادمشون یه به دلایلی بهشون دسترسی ندارم

12- دوست داشتی کی دیگه ای بودی؟ معمولا از چه جهت حسرت موقعیت دیگران رو میخوری؟آره از جهت مالی و انایی که شغل های خوبی پیدا کردن چون من هنوز نتونستم پیدا کنم

13- وقتی حالت خیلی خوبه واسه خودت چی کار میکنی؟(چجوری به خودت حال میدی؟) آهنگ میذارم میرقصم:ws3:

14- اگه یه قدرت سیاسی و عملی تو ایران بودی تو تخصص خودت چه تصمیمایی واسه ااین مملکت میگرفتی؟ تولید ملی درست میکردم واقعا نه تولید چینی:ws3: مردم رو مجبور میکردم از تبلی دست بردارن بهشون انگیزه میدادم که کار کنن! شغل کارمندی رو انقدر امن و پر دارمد نمیکردم که هیشکی دیگه طرف شغل تولیدی نره

15- به نظرت یه روز خوب میاد؟؟ نه بابا اونایی هم که قبل ما مردن نشسته بودن تا 1 روز خوب بیاد!

پشیمون شدی از دعوت من؟!:w02:

نه عزیزم مرسی که با حوصله سوال پرسیدی

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام حانیه:icon_pf (44):

تاپیک تولدت چی شد؟ و چرا؟

اگه بخوای از یه چیز تو این دنیا گلایه کنی اون چیه؟

نظرت راجع به فیلم inception چیه؟ ممکنه زندگی واقعیمون هم همون باشه؟

سوختن تو آتیش یا خفه شدن تو آب؟

تنهایی رو عمیقا حس کردی تا حالا؟

آهنگ ترکی گوش میدی؟

کسی هست که دیگه تو زندگیت نباشه اما هر روز بهش فکر کنی؟

تا حالا عصر یه روز پاییزی تو شهر غریب بدون پول و تنها بودی؟

مشروب؟

محله پولدارای شهرتون اسمش چیه؟ خونتون اونجاس یا نیس؟

چرا استاتوسای ترکی منو که معنیشو نمیفهمی لایک میزنی؟ شاید فحش نوشتم ؟!؟!

شده تو هوای منفی 26 درجه نیم ساعت منتظر تاکسی بمونی؟

به سانسور چقدر اعتقاد داری؟

افکارت در مورد دین و اسلام رو پیش پدرمادرت هم به زبون میاری یا نه؟

آخرین بار کی مسجد رفتی؟ (البته خودم فک کنم بدونم)

اورمیه اومدی؟

همدان چقدرش ترکن؟

میدونی تو مرحله 7 هیتمن 4 اون مردی که لباس مرغ تنشه رو از کجا میشه پیدا کرد؟

دیروز تو فیس نوشته بودن: دوست دوران مهدکودکم زن گرفت بچه دار شد و طلاق هم داد زنشو من هنوز دارم انگری بردز دانلود میکنم:icon_pf (34):

فعلا:icon_pf (44):

• Like 2
لینک به دیدگاه

شغل کارمندی رو انقدر امن و پر دارمد نمیکردم

w58.gifw58.gifw58.gifw58.gifw58.gifw58.gif

شغل کارمندی پر درآمده؟

w58.gifw58.gifw58.gifw58.gifw58.gifw58.gif

باید تولید رو امن بکنی نه که حقوق کارمندای بدبختو کمتر از این بکنی:w000:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام حانیه :icon_pf (44): سلام حامد:ws3:

تاپیک تولدت چی شد؟ و چرا؟ توی تالار مناسبتها هستش برو ببین:a030:

اگه بخوای از یه چیز تو این دنیا گلایه کنی اون چیه؟ عدم وجود کلمه ی عدالت

نظرت راجع به فیلم inception چیه؟ ممکنه زندگی واقعیمون هم همون باشه؟ ندیدمش کلا خیلی کم فیلم میبینم

سوختن تو آتیش یا خفه شدن تو آب؟ خفه شدن تو آب

تنهایی رو عمیقا حس کردی تا حالا؟ آره الانم حس میکنم کلا وقتی تولدتو دوستای صمیمیت یادشون نباشه حس میکنی:a030:

آهنگ ترکی گوش میدی؟ بری باخ رو فقط گوش دادم تا حالا ولی ما ابرو پلات رو اکثرا گوش میدم خیلی اهنگاش باحالن

کسی هست که دیگه تو زندگیت نباشه اما هر روز بهش فکر کنی؟ آره

تا حالا عصر یه روز پاییزی تو شهر غریب بدون پول و تنها بودی؟ نه

مشروب؟ مشروب خور نیستم ولی مشروب خورا رو دوست دارم

محله پولدارای شهرتون اسمش چیه؟ خونتون اونجاس یا نیس؟ سعیدیه نه ما پائین تریم

چرا استاتوسای ترکی منو که معنیشو نمیفهمی لایک میزنی؟ شاید فحش نوشتم ؟!؟! همشو که زیرش با bing انگلیسیشو میذاری لایک میکنم

شده تو هوای منفی 26 درجه نیم ساعت منتظر تاکسی بمونی؟ بلی کلا دانشگاه ما خارج از شهره شهرمون هم سرسیره این یه چیز عادیه

به سانسور چقدر اعتقاد داری؟ متنفرم از سانسور شده بعضی وقتا برام بد شده ولی بازم سانسور نکردم جناب سانسورچی:ws3:

افکارت در مورد دین و اسلام رو پیش پدرمادرت هم به زبون میاری یا نه؟ بلی کاملا 24 ساعت در حال سخنرانیم تو خونه

آخرین بار کی مسجد رفتی؟ (البته خودم فک کنم بدونم) ختم بابابزرگم همین قبل از ماه رمضون

اورمیه اومدی؟ نه ولی خیلی دلم میخواد بیام برا ارشد حتما یکی از شهراییه که انتخابش میکنم

همدان چقدرش ترکن؟ خود همدان کم ولی اطراف اکثریت ترکن کلا همه قومی تو همدان هست کرد طرف کردستان لر طرف ایلام ترک هم طرف زنجان اینا همسایه هاشن

میدونی تو مرحله 7 هیتمن 4 اون مردی که لباس مرغ تنشه رو از کجا میشه پیدا کرد؟ نه بازی نمیکنم

دیروز تو فیس نوشته بودن: دوست دوران مهدکودکم زن گرفت بچه دار شد و طلاق هم داد زنشو من هنوز دارم انگری بردز دانلود میکنم:icon_pf (34):

فعلا:icon_pf (44):

مرسی اومدی:icon_gol:

امضات توحلقم

• Like 4
لینک به دیدگاه
شغل کارمندی رو انقدر امن و پر دارمد نمیکردم

:w58::w58::w58::w58::w58::w58:

شغل کارمندی پر درآمده؟

:w58::w58::w58::w58::w58::w58:

باید تولید رو امن بکنی نه که حقوق کارمندای بدبختو کمتر از این بکنی:w000:

منظورم هرچیزی جز معلمی بود

کارمندای بانک و مخابرات و شرکت نفت 1%کار مفید انجام نمیدم تو اداره ها چرت میزنن برو ببین چه حقوق هایی میگیرن!

این یعنی پول مفت!

معلمه صبح تا ظهر گچ میخوره آخرشم هیچی!

گفتم که تولید با عدم واردات کالای چینی امن میشه ولی هیشکی بازم ریسکشو قبول نمیکنه چون حقوق کارمندی هم تپل تره هم ریسکش کمتره

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام:hapydancsmil:

سوالا تکراری بود ببخش:w02:

1:معدل ترم اول دانشگاهت:w02:

2:معدل کلاس اول ابتدایی ،ا.ول راهنمایی و اول دبیرستان دقیق بگو:w02:

3:تا بحال از معلمات کتک خوردی؟:ws3:

4:.واسه اینا شکلک بزار:

خوش فکر

وینا

مهرداد

هادی ناصح

حمید شهرساز

محمد ادمین

• Like 2
لینک به دیدگاه

به به!اینجــــــــــــا رو:w02:

چطوری لوری؟

درس مرسا چه خبر؟شروع کردی واسه ارشد؟همون صنایع صنایع؟به نظرت روزانه بوعلی رو میاری؟210-20 میخوادا!سخته لعنتی:hanghead:

نظرت درباره جوابهای کوتاه و یک کلمه ای در صندلی داغ چیه؟:banel_smiley_4:به نظرت حرص دربیار نیست خیلی؟:banel_smiley_4:

فک میکنی جند ماهه میخوام آیدی تو رو بگیرم قسمت نمیشه؟:ws3:باور کن راس میگم!شاهدم دارم:ws3:

پدرو مادرت فرهنگی هستن؟فقط از دختر یه فرهنگی میشه همچون نظری درباره کارمندای دولتو انتظار داشت:a030:

تو خونه سخنرانی سیاسی فرهنگی مذهبی میکنی واکنش خانواده چطوریه؟بحثا چالشیه یا باهات موافقن همه؟

به مهاجرت فکر میکنی؟چرا؟واسه رفتن چه دلایلی داری؟واسه موندن چی؟

فرض کن میری گزینش واسه یه شغل تاپ توی یه اداره خفن!سوالات اعتقادیو چجوری جواب میدی؟راستشو میگی یا ریا میکنی؟

مخمو چلوندم تا این سوالا به ذهنم رسید:ws3:توئم قدر بدون درست جواب بده:banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام لوری :w02: خوبی؟ خوبم ممد تو خوبی؟

مرسی از دعوتت :flowerysmile:

واسه تفلدت که نه کیک دادی، نه شیرینی دادی، نه آهنگ گذاشتی حرکات موزون داشته باشیم :5c6ipag2mnshmsf5ju3 واقعا که خسیس:icon_razz:

خخخبببب :gnugghender:

1. صمیمی ترین دوستت تو انجمن ؟ یوحنا

2. تاحالا انجمن تو زندگی واقعیت تأثیر منفی داشته؟ بلی خیلی مخصوصا روی نمره ی امتحانام بعضی وقتا هم ازنظر احساسی اعصابمو خورد کرده

3. انگیزت برای ادامه زندگی چیه؟ انگیزه ای ندارم مجبوری...

4. اگه رئیس جمهور بودی اولین کاری که میکردی چی بود ؟ ماهواره رو ازاد میکردم گشت ارشادم جمع میکردم

5. درس رو برای خودش میخونی یا صرفاً واسه عرف جامعه و برای مدرک ؟ درسای ما دو نوعند بعضیاشونو دوست دارم برا خودشون بعضیاشون مثه اندیشه اسلامی برا مدرک

6. سوال همیشگی من : بیشتر تصمیماتت تو زندگی بر اساس عقل و منطقه یا احساسات ؟ اولش با عقل و منطق تصمیم میگیرم اخرش با احساسات گند میزنم بهش

7. اسم آخرین کتابی که خوندی ...؟؟؟؟ پروین دختر ساسان هدایت

8. به نظرت فرهنگ ملت ایران در کل و در تمامی امور از سایر کشور ها ( مثل کشورهای اروپایی و امریکایی) بالاتره یا پایینتر؟ پائینتره

دمای صندلی چقدره ؟ :w02: 0 درجه

موفق باشی :wubpink:

مرسی که اومدی

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام:hapydancsmil:

سوالا تکراری بود ببخش:w02:

سلام نمیبخشم:ws3:

1:معدل ترم اول دانشگاهت:w02:

نه وخورده ای

2:معدل کلاس اول ابتدایی ،ا.ول راهنمایی و اول دبیرستان دقیق بگو:w02: 20 20 20

3:تا بحال از معلمات کتک خوردی؟:ws3: نه

4:.واسه اینا شکلک بزار:

خوش فکر:whistle:

وینا:ws28:

مهرداد :ws52:

هادی ناصح:icon_razz:

حمید شهرساز:icon_pf (34):

محمد ادمین:banel_smiley_4:

مرسی جیگر
  • Like 3
لینک به دیدگاه
به به!اینجــــــــــــا رو:w02:

چطوری لوری؟

خوبم پری

درس مرسا چه خبر؟شروع کردی واسه ارشد؟همون صنایع صنایع؟به نظرت روزانه بوعلی رو میاری؟210-20 میخوادا!سخته لعنتی:hanghead: افتضاح نپرس اصن!:icon_pf (34):

نظرت درباره جوابهای کوتاه و یک کلمه ای در صندلی داغ چیه؟:banel_smiley_4:به نظرت حرص دربیار نیست خیلی؟:banel_smiley_4: اگه اصل مطلبو برسونه نه اصلا توضیح اضافی اعصاب خوردکنه

فک میکنی جند ماهه میخوام آیدی تو رو بگیرم قسمت نمیشه؟:ws3:باور کن راس میگم!شاهدم دارم:ws3: بیا جیگر libera_lacy

پدرو مادرت فرهنگی هستن؟فقط از دختر یه فرهنگی میشه همچون نظری درباره کارمندای دولتو انتظار داشت:a030: آره ای ول هوش! زورم میگیره پدر و مادر من جفتشون لیساسن از 1 دیپلم کارمند بانک کمتر حقوق میگیرن

تو خونه سخنرانی سیاسی فرهنگی مذهبی میکنی واکنش خانواده چطوریه؟بحثا چالشیه یا باهات موافقن همه؟ نه اکثریت موافقن و تائید میکنن کلا خیلی روم حساب میکنن

به مهاجرت فکر میکنی؟چرا؟واسه رفتن چه دلایلی داری؟واسه موندن چی؟ واسه موندن هیچ دلیلی ندارم آره رفتن که یه نفسی بکشم دور از مملکتی که سردمدارانش خنکن و ضریب هوشیشون پائینه

فرض کن میری گزینش واسه یه شغل تاپ توی یه اداره خفن!سوالات اعتقادیو چجوری جواب میدی؟راستشو میگی یا ریا میکنی؟ مجبورم ریا کنم من اگه بخوام اینجا بمونم باید بخورم تا خورده نشم تو این باغ وحش (بلانسبت جمع)

مخمو چلوندم تا این سوالا به ذهنم رسید:ws3:توئم قدر بدون درست جواب بده:banel_smiley_4:

فدات شم خیلی عالی بودن:ws3: راضی نبودی بگو یه سری دیگه میام جواب میدم:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه

چی بپرسم من از تو آخه که اذیت شی؟:ws38:

-اگه بت بگن یه سفر داری به جزایر قناری ، همه هزینه هتل و هواپیما و غذا و تفریح و ... رو هم میدیم،هرچی بخوای میتونی بخری و ... ولی باید در ازاش یه پروانه خوشگل رو بکشی.میکشیش؟

-اگه بت بگن دو ماه مونده تا بمیری، رفتارت چه تغییری میکنه؟اعتقاداتت چی؟فک میکنی بیشتر مذهبی بشی؟

-فک نمیکنی صادق هدایت،نسبت به زندگی ناامیدت کرده باشه؟

-اینکه دیگران درباره ات چی فک میکنن، خیلی روت اثر میذاره.نه؟

-نظرت درباره مهریه چیه؟

-اگه بچه دار بشی،ترجیح میدی بری سر کار یا بیشتر وقتت رو صرف کنار بچه بودن میکنی؟

- و درنهایت سوغاتی ما چی شد؟:whistle:

• Like 3
لینک به دیدگاه
چی بپرسم من از تو آخه که اذیت شی؟:ws38: عمرا بتونی منو اذیت کنی:ws3:

-اگه بت بگن یه سفر داری به جزایر قناری ، همه هزینه هتل و هواپیما و غذا و تفریح و ... رو هم میدیم،هرچی بخوای میتونی بخری و ... ولی باید در ازاش یه پروانه خوشگل رو بکشی.میکشیش؟ آره دروغ چرا تا قبر آ آ آ به شدت میکشمش:ws3: ولی خب وقت کشتنش یکم ناراحت میشم

-اگه بت بگن دو ماه مونده تا بمیری، رفتارت چه تغییری میکنه؟اعتقاداتت چی؟فک میکنی بیشتر مذهبی بشی؟ همون دقیقه سکته میکنم فکر کنم برم تنها زندگی کنم که حس دل کندن از اطرافیانم اذیتم نکنه اعتقاداتم همینی میمونه که هست چون با فکر از بین چند تاراه انتخاب شده بخوام دوباره تجدید نظر هم بکنم عقلم همین قد میرسه که دوباره همینو انتخاب کنم

-فک نمیکنی صادق هدایت،نسبت به زندگی ناامیدت کرده باشه؟ چرا خیلی تاثیر منفی گذاشته رو زندگیم که باید پاکش کنم یکم بهتر شدم ولی به مرور باز بهتر میشم

-اینکه دیگران درباره ات چی فک میکنن، خیلی روت اثر میذاره.نه؟ خیلی مهمه حرف پشت سرم نباشه:ws3:

-نظرت درباره مهریه چیه؟ مثه گروگانگیری تو زندگی مشترک میمونه معاوضه ی عشق با پول اگه ازدواجم با عشق باشه اگه نباشه مهریه ی خوبی میگیرم:whistle:

-اگه بچه دار بشی،ترجیح میدی بری سر کار یا بیشتر وقتت رو صرف کنار بچه بودن میکنی؟ تعادل ایجاد میکنم بینش نه با کار خودمو خفه میکنم نه مثه 100 سال پیش فقط میچسبم به بچه ولی بچه دار شدم مسئولیت بزرگیه تو مسئولی که خوب تربیتش کنی حتما همه ی تلاشمو برا این کار میکنم

- و درنهایت سوغاتی ما چی شد؟:whistle:

کوفت شد تو سوغاتی دادی که من بیارم؟:w000:

مرسی که اومدی

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام هانیه icon_pf (44).gif اومدم بسوزونیم، خواندن سئوالات و جواب ها برای افراد زیر 18 سال توصیه نمیشود :w16:

هانیه اگه یه سگ داشته باشی خیلی بامزه باشه و خیلی دوستش داشته باشی میزاری لیست بزنه؟ لبات و خودشم :ws38:

آخرین باری که با تمام وجود دویدی کی بود؟

سوریان طلا گرفت مفتخر شدی؟ چه احساسی داشتی؟

تو سواحل هاوائی با بیکینی میگردی اگه بری؟

سک.سی ترین شخصیت مشهوری که میشناسی به نظرت؟ غیر از احمدی نژاد (جواب مسخره بدی من میدونم و تو:w000:)

اگه جواب سئوال قبلتر از قبلی مثبت بود پس چرا یه عکس بدون حجاب اسلامی از خودت در نمیکنی؟

همون سئوال mechjjs;sdlkfslkf رو درمورد سفر و کشتن پروانه تصور کن به جای کشتن پروانه باید تو مصاحبه تلوزیونی شرکت کنی و از فواید حجاب بگی و بگی حجاب مثل کاغذ شکلاته که نمیزاره مگسا رو ماها بشینن!‌ چیکا میکنی؟

دنیا داره نابود میشه و فقط میتونی یک نفر رو سیو کنی، آن شخص کیست با ذکر مثال نام ببرید

خداوکیلی 2 سال رفتن سربازی و بله قربان گفتن به آدمایی که ازشون متنفری و شرکت کردن تو نماز جماعت هر روز سخت تره یا 20-30 سال عادت ماهانه شدن؟

اولین دوست پسرت چند سالت بود؟

بستنی قیفی رو میمکن یا لیس میزنن یا با لب گازمیگیرن(چون با دندون گاز بگیری دندونات درد میکنه) ؟

کمی حرارت بالا رفت؟ :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لطفا وقت این صندلی داغ رو بیشتر کنید این دختر زیادی خونسرده :banel_smiley_4:

فعلاicon_pf (44).gif

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...