رفتن به مطلب

صندلی داغ شماره 48 با حضور lorena

Abolfazl_r

ارسال های توصیه شده

سلام هانیه :icon_pf (44): اومدم بسوزونیم، خواندن سئوالات و جواب ها برای افراد زیر 18 سال توصیه نمیشود :w16:

:ws3: سلام حامت

هانیه اگه یه سگ داشته باشی خیلی بامزه باشه و خیلی دوستش داشته باشی میزاری لیست بزنه؟ لبات و خودشم :ws38: نه بابا حیوون کثیفه فردا هاری بگیرم:ws3: اصن از حیوانات میترسم

آخرین باری که با تمام وجود دویدی کی بود؟ پارسال تابستون پست 2 تعطیل میشدمن 1:45 دقیقه بود تازه از دانشگاه حرکت کرده بودم ثبت نام icdl روز اخرش بود ثبت نام هم نمیکردم درسم حذف میشد

سوریان طلا گرفت مفتخر شدی؟ چه احساسی داشتی؟ اولش هیچی ولی بعد که تو اخبار تصاویرشو دیدم یکم جوگیر شدم

تو سواحل هاوائی با بیکینی میگردی اگه بری؟ نه خیر چادر و پوشیه چفیه هم میندازم دور گردنم

سک.سی ترین شخصیت مشهوری که میشناسی به نظرت؟ غیر از احمدی نژاد (جواب مسخره بدی من میدونم و تو:w000:) کیم کارداشیان

اگه جواب سئوال قبلتر از قبلی مثبت بود پس چرا یه عکس بدون حجاب اسلامی از خودت در نمیکنی؟ چون از لوس بازی های فیس بوکی بدم میاد در ضمن ملت همیشه در صحنه خیلی هم بی جنبه تشریف دارن

همون سئوال mechjjs;sdlkfslkf رو درمورد سفر و کشتن پروانه تصور کن به جای کشتن پروانه باید تو مصاحبه تلوزیونی شرکت کنی و از فواید حجاب بگی و بگی حجاب مثل کاغذ شکلاته که نمیزاره مگسا رو ماها بشینن!‌ چیکا میکنی؟ مصاحبه میکنم میگم من غلام این ولایتم:ws3: میرم هاوایی با بیکینی میگردم

دنیا داره نابود میشه و فقط میتونی یک نفر رو سیو کنی، آن شخص کیست با ذکر مثال نام ببرید شادمهر عقیلی سیو کنی یعنی چی غرب زده؟

خداوکیلی 2 سال رفتن سربازی و بله قربان گفتن به آدمایی که ازشون متنفری و شرکت کردن تو نماز جماعت هر روز سخت تره یا 20-30 سال عادت ماهانه شدن؟ سربازی سخت تره ولی اگر به دومی زایمان و 9 ماه بارداریو شیر دادنم اضافه کنی دومی سخت تر میشه سربازی تموم میشه ولی زن بودن تمومی نداره

اولین دوست پسرت چند سالت بود؟ 18

بستنی قیفی رو میمکن یا لیس میزنن یا با لب گازمیگیرن(چون با دندون گاز بگیری دندونات درد میکنه) ؟من با دندون گاز میگیرم از این سوسول بازیا خوشم نمیاد

کمی حرارت بالا رفت؟ :5c6ipag2mnshmsf5ju3 پخخخخخ:ws3:

لطفا وقت این صندلی داغ رو بیشتر کنید این دختر زیادی خونسرده :banel_smiley_4:

فعلا:icon_pf (44):

بمیری حامد:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 73
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

هانیه تو خونسردی تحریک شدم بیام صندلی داغت :w02:

نظرت راجب لزبین ها ؟

نظرت راجب فاحشه ها؟ خود فروش ها.. کارشون بده؟خوبه؟ یا چی؟

اول بگو بدونم دوس داری ازدواج کنی؟

نظرت راجب ب دنیا آوردن ی بچه دیگه ب همچین دنیایی ک داریم توش دسو پا میزنیم چیه؟خودخواهی نیس؟

تا حالا حسادت کردی؟ در چه مواردی؟

میگن نباید تو صندلی داغ نظره طرف رو راجب خودمون بپرسیم! من دلمممممم میخاد بپرسم :ws3:کیف میده:ws3: بگو .

چرا مشروب نمیخوری؟

چرا ب جاستین بیبر گیر میدی مسخرش میکنی؟ مگه قیافه و تیپ ی نفر, ی حریم شخصی نیس ک ب خودش فقط مربوطه؟ اگه یکی تورو مسخره کنه چه حسی پیدا میکنی؟ :ws3:

نظرت راجب غیرتی ک عرف هست چیه؟

از تنهایی لذت میبری؟

نیازهای س.ک.سیت رو چطور تو تنهاییت برطرف میکنی؟ نیازهای عاطفی رو؟

نظرت راجب س.ک.س بدون عشق و علاقه چیه؟ یا س.ک.س با علاقه ولی بدون تعهد..؟

فلن:w02:

بعدن نوشت: :)))))) من الان نشستم جواباتو ب سوال ها خوندم... خیلی خندیدم دمت گرم :)) بامزه و رله ج دادی :biggrin:

• Like 4
لینک به دیدگاه

درود لووورن

1. انگیزه ت از نشستن رو صندلی داغ چی بود ؟

2. شیرین ترین خاطره دوران دانشجوییت ؟

4.اینا چه حسی بهت میدن:

صدای قدمای عابرای پیاده

نگاه کردن به ماشینا از بالای پل هوایی

گربه ها در حال جفت گیری روی دیوار

5. چه مدل آدمایی رو بیشتر دوست داری ؟

6. بزرگترین عیبت از نظر خودت چیه ؟

7.به نظرت زیبایی ظاهری چقدر توی روابط اجتماعی افراد میتونه تاثیر داشته باشه ؟

8. توی این مدتی که از عضویتت توی انجمن گذشته به نظرت بهترین دوران انجمن مربوط به چه زمانی بوده ؟

9. یه جمله ی تاثیر گذار از کتابای صادق هدایت که توی ذهنت مونده رو بگو

10. چرا هر چی که خوبه زود تموم میشه ؟

مرسی از دعوتت :icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

من فقط خواستم از نگار بابت سئوال های کارشناسیش تشکر کنم :ws3:

آها راستی نظرت راجع به من رو هم بگو :ws3:

بزرگترین خلافت چی بوده؟

شنیدم یه زمونی نماز میخوندی چادری بودی، راسته؟

دندونم درد میکنه فعلا همینا ws3.gif

• Like 3
لینک به دیدگاه
هانیه تو خونسردی تحریک شدم بیام صندلی داغت :w02:

بیا جیگر:ws3:

نظرت راجب لزبین ها ؟ خب از جنس موافق به جای مخالف لذت میبرن دیگه من این حسو ندارم ولی نمیتونمم بگن که حس اونا غلطه

نظرت راجب فاحشه ها؟ خود فروش ها.. کارشون بده؟خوبه؟ یا چی؟ تن خودشونه دیگه اختیارشو دارن دوس دارن ازش پول دربیارن ولی اگه خودمو به شخصه بخوای بدونی ترجیح میدم برم گدایی کنم و تنمو با اختیار به کسی بدم نه از روی اجبار برای پول!

اول بگو بدونم دوس داری ازدواج کنی؟ آره ولی نه الان شاید چند سال دیگه!

نظرت راجب ب دنیا آوردن ی بچه دیگه ب همچین دنیایی ک داریم توش دسو پا میزنیم چیه؟خودخواهی نیس؟ اگه امکانات داشته باشی سفر خارجشو جور کنی ماشین فلان مدل براش بخری و... نه خودخواهی نیست

تا حالا حسادت کردی؟ در چه مواردی؟ آره در جواب فروغم گفتم به کسایی که شغل خوب دارن حسادت میکنم

میگن نباید تو صندلی داغ نظره طرف رو راجب خودمون بپرسیم! من دلمممممم میخاد بپرسم :ws3:کیف میده:ws3: بگو . رک و بی پرده ای خوشم میاد سانسورچی نیستی:whistle: خطاب به بعضی ها:ws28:

چرا مشروب نمیخوری؟ امکاناتش نیست نه آدم پایش نه خود مشروبه:ws3:

چرا ب جاستین بیبر گیر میدی مسخرش میکنی؟ مگه قیافه و تیپ ی نفر, ی حریم شخصی نیس ک ب خودش فقط مربوطه؟ اگه یکی تورو مسخره کنه چه حسی پیدا میکنی؟ :ws3: خودم تاحالا مسخرش نکردم ولی از مسخره کردنای بقیه تو فیس بوک خیلی خندم میگیره:ws28:شاید شیرش هم بکنم آره به خودش مربوطه ولی خیلی حال میده منم مسخره کنن جلو روشون میخندم ولی ناراحت میشم ته دلم نفرین میکنم فحش هم میدم:ws3:

نظرت راجب غیرتی ک عرف هست چیه؟ چرته مسخره کردن عقل زناست!

از تنهایی لذت میبری؟آره خیلی

نیازهای س.ک.سیت رو چطور تو تنهاییت برطرف میکنی؟ نیازهای عاطفی رو؟ به خودم وعده ی سر خرمن میدم شاید این جمعه بیاید شاید:whistle:

نیازهای عاطفی هم هستند دوستانی که برطرف کنن:ws3:

نظرت راجب س.ک.س بدون عشق و علاقه چیه؟ یا س.ک.س با علاقه ولی بدون تعهد..؟ همون مثه فاحشگی از رو اجباره دیگه لذت نداره .دومی رو موافقم باهاش ولی تو جامعه ی الان سخت بتونی مردی رو پیدانی کنی که گند بزنه حاملگی و ... بعد ولت نکنه:a030: مخصوصا بعد از اینکه تنظیم خانواده رو هم از درسا حذف کردن:ws28:

فلن:w02:

بعدن نوشت: :)))))) من الان نشستم جواباتو ب سوال ها خوندم... خیلی خندیدم دمت گرم :)) بامزه و رله ج دادی :biggrin:

قربونت ما پاسخگوی سوالات شوما هستیم:ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه

اگر صندلی که روش نشستی آتیش بگیره یهو چیکار می کنی؟

اگر یکی باهات شوخی شهرستانی بکنی عکس العملت چیه؟

خدا رو برای چی عبادت می کنی؟

نظرت در مورد این سخن حضرت علی که میگه زن شر است و بد تر از آن وجودش لازم است چیه؟

آرزوت در بچگی الان چیه؟

نظرت در مورد شاپور پادشاه ساسانی چیه؟

فعلا اینا رو بگو تابیام

• Like 1
لینک به دیدگاه
درود لووورن

درود مهند دیگه میخواستم بیام با کتک بیارمتا:ws3:

1. انگیزه ت از نشستن رو صندلی داغ چی بود ؟دیدم همه میشیننن فکر کردم خیرات میدن اینجا گفتم جا نمونم

2. شیرین ترین خاطره دوران دانشجوییت ؟دوران دانشجوییم تلخ بود اصن شیرینی نداشت

4.اینا چه حسی بهت میدن:

صدای قدمای عابرای پیاده صدا نداره که مگر پاشنه ی کفشاشون تق تق کنه:ws3:

نگاه کردن به ماشینا از بالای پل هوایی قسمت فحش دادن به صاحبان bmw هاش خیلی حال میده:ws3:

گربه ها در حال جفت گیری روی دیوار امر به معروف و نهی از منکر

5. چه مدل آدمایی رو بیشتر دوست داری ؟ اول خوشگلا و خوش تیپا بعدش ادمای بیخیال که هی گیر نمیدن به همه چیز

6. بزرگترین عیبت از نظر خودت چیه ؟ زود رنج و حسودم

7.به نظرت زیبایی ظاهری چقدر توی روابط اجتماعی افراد میتونه تاثیر داشته باشه ؟خیلی مهمه اولین فاکتوریه که از طرف مقابل میبینی تو خیلی از برخوردا شاید مجال فهمیدن و درک کردن سایر حسن های طرف نباشه مثلا اینکه اخلاق توپی داره!

8. توی این مدتی که از عضویتت توی انجمن گذشته به نظرت بهترین دوران انجمن مربوط به چه زمانی بوده ؟ اواخر تابستون اوایل پائیز

9. یه جمله ی تاثیر گذار از کتابای صادق هدایت که توی ذهنت مونده رو بگو هر چه ملت شیعه گندش را بیشتر بالا بیاورد بهتر است. لااقل بگذارید ما را آنطوری که هستیم بشناسند (فکر کنم توی نامش به شهید نورایی بود)

10. چرا هر چی که خوبه زود تموم میشه ؟چون خواهان زیاد داره همه دنبالشن مثه مرغ:ws28:

مرسی از دعوتت :icon_gol:

مرسی که اومدی:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
اگه امکانات داشته باشی سفر خارجشو جور کنی ماشین فلان مدل براش بخری و... نه خودخواهی نیست

انسان پولدار کاملا بی درد و رنج و غصه ست؟:ws3: انسان پولداره افسرده ناراضی از زندگیش یا مریض ندیدی؟:ws3: نظرت راجب اتفاقاتی ک ما پیشبینیش نمیتونیم بکنیم و در آینده ممکنه واسه فرزندمون بیوفته ک خیلی ناگوار هم باشه چیه؟

همون مثه فاحشگی از رو اجباره دیگه لذت نداره

منظورم س.ک.س از روی هوس بود.. اجباری نیس, لذت هم داره ولی رابطه ی خاصی وجود نداره همین جوری یکی چشتو میگیره بعدم اون میره پی کارش توام پی کارت..

:w02:

• Like 2
لینک به دیدگاه
من فقط خواستم از نگار بابت سئوال های کارشناسیش تشکر کنم :ws3:

آها راستی نظرت راجع به من رو هم بگو :ws3: خیلی سانسور چی ای :ws28: ولی جدا از شوخی همه چیت خوبه از ریلکسیتم خوشم میاد

بزرگترین خلافت چی بوده؟ رفتن به سایت های س.ک.س.ی

شنیدم یه زمونی نماز میخوندی چادری بودی، راسته؟ چادری نبودم ولی اره حتی نماز شبم میخوندم

دندونم درد میکنه فعلا همینا :ws3:

دندون لقو باید کشید داداش :w139:

• Like 4
لینک به دیدگاه
اگر صندلی که روش نشستی آتیش بگیره یهو چیکار می کنی؟ بلند میشم داد و هوار میکنم کمک میخوام

اگر یکی باهات شوخی شهرستانی بکنی عکس العملت چیه؟ جنبم در مورد شوخی خیلی بالاست

خدا رو برای چی عبادت می کنی؟ هروقت تو گل گیر میکنم برا راه دررو و امیدواری واهی پیدا کردن

نظرت در مورد این سخن حضرت علی که میگه زن شر است و بد تر از آن وجودش لازم است چیه؟ همون مصداق زن زیبا بود در این زمونه بلاست:ws3: مخالفم باهاش

آرزوت در بچگی الان چیه؟ بلخره بچیگی یا الان؟

نظرت در مورد شاپور پادشاه ساسانی چیه؟ نمیشناسمش اصن

فعلا اینا رو بگو تابیام

بیا:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
:ws3: خیلی سانسور چی ای :ws28: ولی جدا از شوخی همه چیت خوبه از ریلکسیتم خوشم میاد

این سانسورچی جدی بود؟ نه اگه جدی بود من سانسورو بزارم کنار قشنگ سئوال بپرسم:ws38: مرسی :ws3:

رفتن به سایت های س.ک.س.ی

رفتن به سایت س.ک.سی مگه خلافه؟ :ws38:

اون سایتی که گفتی آدرسش چی بود بگو بچه ها استفاده کنن:whistle:

• Like 3
لینک به دیدگاه
اگه امکانات داشته باشی سفر خارجشو جور کنی ماشین فلان مدل براش بخری و... نه خودخواهی نیست

انسان پولدار کاملا بی درد و رنج و غصه ست؟:ws3: انسان پولداره افسرده ناراضی از زندگیش یا مریض ندیدی؟:ws3: نظرت راجب اتفاقاتی ک ما پیشبینیش نمیتونیم بکنیم و در آینده ممکنه واسه فرزندمون بیوفته ک خیلی ناگوار هم باشه چیه؟

همون مثه فاحشگی از رو اجباره دیگه لذت نداره

منظورم س.ک.س از روی هوس بود.. اجباری نیس, لذت هم داره ولی رابطه ی خاصی وجود نداره همین جوری یکی چشتو میگیره بعدم اون میره پی کارش توام پی کارت.. :w02:

نه ندیدم تا حالا خودش باید عرضه داشته باشه از پسش بربیاد

در مورد دومی:

اگه با عشقشو پیدا نکردی اینو توصیه میکنم:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه

آدم زودرنج میشه جنبش بالا باشه؟

هم تو بچگیت و هم الان آرزوت چیه؟

نظرت در مورد قرآن کمال پیامبر است چیه؟

دلیل کم خونی همه خانم های ایرانی چیه؟

حسن کچل چرا از اول کچل بود؟

چیزی یادم نمیاد همیناشم خیلی زور زدم :ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
نه ندیدم تا حالا خودش باید عرضه داشته باشه از پسش بربیاد

در مورد دومی:

اگه با عشقشو پیدا نکردی اینو توصیه میکنم:a030:

یکی دیگه زحمتشو کشیده خودش باید از پسش بر بیاد؟! ننه باباش چیکارن؟ :banel_smiley_4: شما جماعت رو باید عقیم کرد!:w000::ws3:

ب من توصیه میکنی؟:ws3: من از تو پرسیدم!؟ :ws3:

چرا نمیزنی تو برجکه حامد بش نمیگی هرچی میخای بپرس داوش؟ :w02:

گیر دادم؟:w02: میخاسی صندلی داغ شرکت نکنی جیگرم :ws3::***

• Like 2
لینک به دیدگاه
اون سایتی که گفتی آدرسش چی بود بگو بچه ها استفاده کنن:whistle:

به اون کلمه ی ولی جدا از شوخی دقت کن پسرم!

مگه تا الان زشت سوال میپرسیدی؟:icon_pf (34):

نمیدونم فکر میکردم خلافه شرعه:ws3:

تو اول اون سوتی ای رو که دادی سانسور کردی تعریف کن تا من آدرس سایتو بدم

• Like 1
لینک به دیدگاه
آدم زودرنج میشه جنبش بالا باشه؟ زود رنج حرفی جنبه برا شوخی فرق دارن اینا باهم

هم تو بچگیت و هم الان آرزوت چیه؟ بچگی دلم میخواست رقاص بشم الان دلم میخواد دکترا بگیرم از ایران هم برم

نظرت در مورد قرآن کمال پیامبر است چیه؟ به درد 1400 سال پیش میخورده

دلیل کم خونی همه خانم های ایرانی چیه؟ عادت ماهانه ایرانی ها نمیدونستن که باید قرص آهن بخورن

حسن کچل چرا از اول کچل بود؟ مشکل ژنتیکی داشت

چیزی یادم نمیاد همیناشم خیلی زور زدم :ws3:

:ws3: لطف کردی
  • Like 1
لینک به دیدگاه
یکی دیگه زحمتشو کشیده خودش باید از پسش بر بیاد؟! ننه باباش چیکارن؟ :banel_smiley_4: شما جماعت رو باید عقیم کرد!:w000::ws3:

راه فرار از مشکلات زندگی پاک کردن صورت مساله ی به دنیا اومدن نیست! باید به دنیا بیاد مشکلاتو حل کنه ننه باباش همون زندگی ای که براش فراهم میکنن تا وقتی زنده ان خیلی هم باید ممنون باشه(چون گفتم وقتی پول بود باید بچه دار شد)

ب من توصیه میکنی؟:ws3: من از تو پرسیدم!؟ :ws3:

من دنبال مورد اولم هنوز:ws28:

چرا نمیزنی تو برجکه حامد بش نمیگی هرچی میخای بپرس داوش؟ :w02:

چرت و پرت میپرسه مجبورم رک و راست جواب بدم:ws3:

گیر دادم؟:w02: میخاسی صندلی داغ شرکت نکنی جیگرم :ws3::***

نه نفسسس اصلا خیالی نیست

• Like 3
لینک به دیدگاه

درود لورنا خانم

درصد بده ببینم..هدایت چقد هدایت کرد شما رو تو زندگی:ws37:

کلاس ارشد ثبت نام کردین؟

پسره اومد خواستگاری.. ماشین نداره خونه نداره کلا آس و پاسه..ها چه می کنی؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
راه فرار از مشکلات زندگی پاک کردن صورت مساله ی به دنیا اومدن نیست! باید به دنیا بیاد مشکلاتو حل کنه ننه باباش همون زندگی ای که براش فراهم میکنن تا وقتی زنده ان خیلی هم باید ممنون باشه(چون گفتم وقتی پول بود باید بچه دار شد)
اممم:ws3:

وقتی بچه ای نیس مسله یا صورت مسله ای هم نیس ک! ما داریم زندگی میکنیم چه ربطی ب چیزی ک وجود نداره داره؟ مگه بچه دار شدن اجباره؟ مگه ما مسئول زندگی یا درس کردنش هستیم ک بچه باید ب دنیا بیاد ک مشکلاتشو خودش حل کنه؟ اون ی انسانه ک ما ب وجود میاریم! اگه ما نخایم نیس اون بدبخ...!

:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
اممم:ws3:

وقتی بچه ای نیس مسله یا صورت مسله ای هم نیس ک! ما داریم زندگی میکنیم چه ربطی ب چیزی ک وجود نداره داره؟ مگه بچه دار شدن اجباره؟ مگه ما مسئول زندگی یا درس کردنش هستیم ک بچه باید ب دنیا بیاد ک مشکلاتشو خودش حل کنه؟ اون ی انسانه ک ما ب وجود میاریم! اگه ما نخایم نیس اون بدبخ...!

:ws3:

راجع به این یه تاپیک بزن من نمیتونم جلو خودمو بگیرم تو تاپیک مردم :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...