رفتن به مطلب

صندلی داغ شماره 48 با حضور lorena

Abolfazl_r

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 73
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

درود لورنا خانم

درود بر alimec

درصد بده ببینم..هدایت چقد هدایت کرد شما رو تو زندگی:ws37: 20%

کلاس ارشد ثبت نام کردین؟ بله تحقیق در عملیات

پسره اومد خواستگاری.. ماشین نداره خونه نداره کلا آس و پاسه..ها چه می کنی؟ شغل و پول اندازه ی رهن یه خونه داشته باشه کافیه ولی این دوتا رو نداشته باشه جواب رد میدم

مرسی که اومدی

• Like 3
لینک به دیدگاه
اممم:ws3:

وقتی بچه ای نیس مسله یا صورت مسله ای هم نیس ک! ما داریم زندگی میکنیم چه ربطی ب چیزی ک وجود نداره داره؟ مگه بچه دار شدن اجباره؟ مگه ما مسئول زندگی یا درس کردنش هستیم ک بچه باید ب دنیا بیاد ک مشکلاتشو خودش حل کنه؟ اون ی انسانه ک ما ب وجود میاریم! اگه ما نخایم نیس اون بدبخ...!

:ws3:

وقتی پول داشه باشی به دنیاش بیاری بدبخت نیس خوشبخته

• Like 2
لینک به دیدگاه
تو امضات اینو نوشتی

از ماست که بر ماست...

به چه دلیل؟ و چرا ؟

چون هرچی میکشی عکس العمل عمل خودته!

به این دلیل

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلااااااااااااااااااااااااااااااااام هانی جون :*:*

در چه حالی ؟:w02:

میدونستی از اون شخصیتای جالب انجمنی/:ws3:

تعریفت از خدا چیه ؟ چقد قبولش داری ؟:ws38:

به قدرت فکر در خلق چیزایی که میخوای چقد اعتقاد داری ؟(بحث قانون رازو اینا ):ws37:

بهترین روش بالا بردن اعتماد به نفس ؟:ws3:

تو که اینقد به شادمهر علاقه داری چرا گفتی فریدون گوش میدی بیشتر؟:ws3:

از این عشقای افسانه ای دوس میداری ؟ :w02:

سه تا از اولین ملاکات برای انتخاب همسر ؟:heartshape2:

رشته اتو از روی علاقه انتخاب کردی یا اجبار اگه اجبار اگه میخواستی رشته مورد علاقه اتو بخونی چی میخوندی؟:w127:

بهترین و لذت بخش ترین سرگرمیت ؟:ag2f893eg0ja83qr8q:

گشت ارشاد و اینا تا حالا بت گیر داده ؟ اگه بده عکس العملت چیه؟:zadan:

بزرگترین حقی که تو ایران از خانما ضایع میشه از نظرت؟

اولین تلنگری که بهت خورد یادته در خصوص تغییر نگرش ؟:ws52:

به دنیای بعد از مرگ چقد اعتقاد داری ؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلااااااااااااااااااااااااااااااااام هانی جون :*:*

سلام قربونت برم:*:*

در چه حالی ؟:w02:

خوبم فدات شم

میدونستی از اون شخصیتای جالب انجمنی/:ws3: چاکریم:ws3:

تعریفت از خدا چیه ؟ چقد قبولش داری ؟:ws38: به نظرم خدا چیزی خارج از وجود ما نیست خدا همون وجدان درون ماست خیلی قبولش دارم تا حالا کمک کرده انسان باشم

به قدرت فکر در خلق چیزایی که میخوای چقد اعتقاد داری ؟(بحث قانون رازو اینا ):ws37: راجع به اون قانونی که گفتی هیچی نمیدونم ولی جوهر اصلی هر خلقتی فکر دیگه اول باید طرح و نقشش با فکر ریخته بشه

بهترین روش بالا بردن اعتماد به نفس ؟:ws3: عمل زیبایی بینی:ws3:

تو که اینقد به شادمهر علاقه داری چرا گفتی فریدون گوش میدی بیشتر؟:ws3: به شادمهر علاقه دارم بیشتر از خودش خوشم میاد ولی آهنگای فریدون راحتتر احساسمو قلقلک میده

از این عشقای افسانه ای دوس میداری ؟ :w02: چرا که نه ! فرهاد کو؟:ws3:

سه تا از اولین ملاکات برای انتخاب همسر ؟:heartshape2: دوستش داشته باشم کار داشته باشه تحصیلات داشته باشه

رشته اتو از روی علاقه انتخاب کردی یا اجبار اگه اجبار اگه میخواستی رشته مورد علاقه اتو بخونی چی میخوندی؟:w127: اولش که برا کنکور میخوندم اصن سر در نمیاوردم کدوم رشته خوبه کدوم خوب نیست بعدش که وارد محیط دانشگاه شدم دیدم رشتمو دوس دارم:a030:

بهترین و لذت بخش ترین سرگرمیت ؟:ag2f893eg0ja83qr8q: نت فعلا

گشت ارشاد و اینا تا حالا بت گیر داده ؟ اگه بده عکس العملت چیه؟:zadan: نه ظاهرم اینجوری نیست که مورد توجه گشت ارشاد قرار بگیره

بزرگترین حقی که تو ایران از خانما ضایع میشه از نظرت؟ آزادی

اولین تلنگری که بهت خورد یادته در خصوص تغییر نگرش ؟:ws52: آره نقاب یه آدم فوق العاده مذهبی جلوم شکسته شد

به دنیای بعد از مرگ چقد اعتقاد داری ؟ نه

قدم رنجه کردی خانوم

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلااام مرسی از دعوتت هانیه جون

با یه کم تاخیر اومدم البته

حقیقت همه سوالای بچه ها رو نتونستم بخونم امیدوارم تکراری نپرسم

دلت میخواد برای همیشه از ایران بری؟ نظرت راجع به اینکه بعضیا میگن میریم درس میخونیم برمیگردیم به کشورمون خدمت میکنیم چیه؟

تا حالا شده برای کسی به معنی واقعی فداکاری کنی؟ یعنی نفع خودت و زیر پا بذاری به خاطر یه نفر دیگه....اگه جوابت مثبته بگو کجا و چجوری بوده؟

نظرت راجع به خودکشی چیه؟تاحالا بهش فک کردی؟ درمورد کسایی که اینکارو میکنن چی فک میکنی؟

وقتی میخوای تو ذهنت یکی و بکوبی چن درصد مواقع خودت و جای طرف مقابلت میذاری ؟شده با این روش به اطرافیانت به خاطر عکس العملاشون حق بدی؟

فعلا همینا

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلااام مرسی از دعوتت هانیه جون

با یه کم تاخیر اومدم البته

حقیقت همه سوالای بچه ها رو نتونستم بخونم امیدوارم تکراری نپرسم

سلام عزیزم مرسی که اومدی

دلت میخواد برای همیشه از ایران بری؟ نظرت راجع به اینکه بعضیا میگن میریم درس میخونیم برمیگردیم به کشورمون خدمت میکنیم چیه؟بله دوست دارم برم نه برگزدم به کی خدمت کنم؟ به گشت ارشادیا؟به اخوندا؟

تا حالا شده برای کسی به معنی واقعی فداکاری کنی؟ یعنی نفع خودت و زیر پا بذاری به خاطر یه نفر دیگه....اگه جوابت مثبته بگو کجا و چجوری بوده؟اوهوم به معنای واقعی نبوده ولی ته تهش این بوده که خودم شارژ نداشتم اما برای کسی شاؤز خریدم یا مثلا کلی درس داشتم ولی بهم رو انداخته چیزیو براش تایپ کنم انجام دادم از این کارای جزئی!

نظرت راجع به خودکشی چیه؟تاحالا بهش فک کردی؟ درمورد کسایی که اینکارو میکنن چی فک میکنی؟به نظرم باید به حس اشباع شدن از زندگی برسی من تاحالا به این حس نرسیدم هیچ وقت نمیتونم بگم کار خوبیه یا بدیه باید تو شرایط اونا بود بعد دید خودمون چه میکنیم! ولی برای رهایی از ذلت خوبه مثلا اگه قرار باشه تا آخر عمر برده ی یه نفر باشی و ...

وقتی میخوای تو ذهنت یکی و بکوبی چن درصد مواقع خودت و جای طرف مقابلت میذاری ؟شده با این روش به اطرافیانت به خاطر عکس العملاشون حق بدی؟ اگه به مرز تنفر ازش رسیده باشم نه راستش خودمو جاش نمیذارم

فعلا همینا

قربونت مرسی که اومدی:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

اینقد تند تند به سوالا جواب میدی که آدم وسوسه میشه سوال بپرسه :w02:

خبببب:

1- هیچ وقت جدی به خودکشی فکر کردی؟ اگه اره چی باعث شده صرفنظر کنی؟

2- چه مواقعی عمیقا احساس اندوه و پشیمونی میکنی از خودت؟

3- چقدر پیش میاد گریه کنی؟ تا حالا تو بغل کسی به گریه افتادی؟؟

4- اگه متوجه بشی فرد مورد علاقه ت یه بیماری یا ایراد جسمی خاص داشته و از تو مخفی نگه داشته عکس العملت چیه؟/

5- حاضری با کسی که یه ازدواج ناموفق داشته ولی در کل شرایطش از دید تو خیلی خوبه ازدواج کنی؟

6- به نظرت چجوری میشه روی ادم پرمدعا رو کم کرد؟

7- اینو قبول داری که هرچی ادعا بیشتر ادم تو خالی تر؟

8- اعتماد به نفست رو از ظاهرت داری یا افکارت یا چی؟

9- چه موقعیت هایی میتونن اعتماد به نفست رو به طرز قابل توجهی بیارن پایین؟؟

10- دوس داشتی کی بیاد صندلی داغت که هنوز نیومده؟؟

11- با کدوم سوالای بچه ها تا حالا خیلی حال کردی؟؟

وقت اجازه بده بازم میام :w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه

من اومدم بهت بگم که همون موقع ک دعوتم کردی برای صندلی داغت اومدم اندازه ی نیم ساعت هم سوالات قشنگ قشنگ تایپ کردم، موقعی که ارسال پاسخ رو زدم ، حجم اینترنتم تمومید. :((((شرمنده خلاصه! سوالای دلی هم بود. حیف شد.

• Like 3
لینک به دیدگاه
اینقد تند تند به سوالا جواب میدی که آدم وسوسه میشه سوال بپرسه :w02:

ما اینیم داداش مشتری مداریم اصن:icon_razz:

خبببب:

1- هیچ وقت جدی به خودکشی فکر کردی؟ اگه اره چی باعث شده صرفنظر کنی؟بهش فکر کردم ولی جدی فکر نکردم فقط فکر کردم اگه من نباشم چی میشه!بعدش دیدم خیلی بد میشه بیخیال شدم مردن خیلی ترسناکه قبرو کفن و اینا:sad0:

2- چه مواقعی عمیقا احساس اندوه و پشیمونی میکنی از خودت؟وقت عصبانیت حرفی میزنم بعدش که آروم میشم تازه میبینم چی گفتم!درو از جونت مثه چی پشیمون میشم:ws3:

3- چقدر پیش میاد گریه کنی؟ تا حالا تو بغل کسی به گریه افتادی؟؟خیلی شبا اهنگ سوزناک گوش میدم اکثرا گریم میگیره نه بغل کننده نداشتم کلا زیاد اهل محبت یدی نیستم با خانواده :ws3:

4- اگه متوجه بشی فرد مورد علاقه ت یه بیماری یا ایراد جسمی خاص داشته و از تو مخفی نگه داشته عکس العملت چیه؟/ بستگی داره چقدر مورد علاقه باشه ببینم میتونم ترکش کنم یا نه شاید یه چند روزی امتحانی ترکش کنم ببینم میتونم ادامه بدم یانه

5- حاضری با کسی که یه ازدواج ناموفق داشته ولی در کل شرایطش از دید تو خیلی خوبه ازدواج کنی؟ الان کلا همه دوست دختر دارن در حد خانوم:ws3: خیلی کم پیدا میشه کسی که من اولین عشقش باشم ولی اگه همه چیش خوب باشه و پدر مادرم گیر ندن آره ازدواج میکنم ولی هی بهش سرکوفت میزنم:ws3:

6- به نظرت چجوری میشه روی ادم پرمدعا رو کم کرد؟با تمام قوا باید روشو کم کنی باید خودتو انقدر پربار کنی که با منطق بتونی ادعا هاشو رد کنی

7- اینو قبول داری که هرچی ادعا بیشتر ادم تو خالی تر؟برا ادما نمیشه یه فرمول داد که برای همه درست باشه تو همین انجمن خودمون خیلی ادعاشون میشه پربارم هستن انصافا ولی خب اون جمله برای اکثریت صادقه

8- اعتماد به نفست رو از ظاهرت داری یا افکارت یا چی؟ندارم اعتماد به نفسsigh.gif

9- چه موقعیت هایی میتونن اعتماد به نفست رو به طرز قابل توجهی بیارن پایین؟؟تحقیرش کنن دیگه وضع زندگیشو لباساشو قیافشو تحقیر کنن بعضی ها هم که فوق تخصص این کارو دارن

10- دوس داشتی کی بیاد صندلی داغت که هنوز نیومده؟؟یوحناsigh.gif توی اونایی که دعوت کرده بودم نوترون هم نیومده

11- با کدوم سوالای بچه ها تا حالا خیلی حال کردی؟؟اسم ببرم یا سوالو بگم؟ مال نگارو الرومن یکم از کلیشه خارج بود دوست داشتم

وقت اجازه بده بازم میام :w02:

بیا حتما منتظرم:ws3:

• Like 8
لینک به دیدگاه
من اومدم بهت بگم که همون موقع ک دعوتم کردی برای صندلی داغت اومدم اندازه ی نیم ساعت هم سوالات قشنگ قشنگ تایپ کردم، موقعی که ارسال پاسخ رو زدم ، حجم اینترنتم تمومید. :((((شرمنده خلاصه! سوالای دلی هم بود. حیف شد.

این اتفاق تاحالا چند بار تو هین صندلی داغ برا من افتاده ولی دوباره با حوصله همرو تایپ کردم:a030:

مرسی برای سوالایی که نوشتی و پرید:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه

سیلاااااااام

همونطور که میدونی دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدنه:ws3:

خب چند تا سوال اسون میپرسم اصلا نگران نباش:whistle:

به نظرت مرگ چه رنگیه؟

علت شکست ناپلئون تو روسیه چی بود؟

اسم سه نفر رو بگو که تو زندگیت بیش تر از بقیه تاثیر گذار بودن؟

اگر سفر در زمان ممکن بود دوست داشتی به کدوم یک از دوره های تاریخی برگردی؟

نمری تحقیق در عملیات 1 و 2 رو چند شدی؟

چه ویژگی تو نوشته های صداق هدایت باعث شده اینجوری جذبش بشی؟

دوران مدرسه چه طعمی داشت؟

با بادکنک و مرغ و یوحنا یه جمله بساز:ws28:

کسی هست که بهش بدهکار باشی؟

دیدگاهت در مورد حجاب خانومها چیه؟

اگر زمان ناصرالدین شاه بودی و از بد روزگار اون عاشقت میشد چیکار میکردی؟

خودت رو در ده سال بعد توصیف کن:w02:

فکر میکنی تو این دنیا نقش کدوم یک از شخصیت های زیر رو بازی مکنی؟

پدر ژپتو

روباه مکار

پینوکیو

گربه نر

بالاخره لیلی زن بود یا مرد؟

شعر زیر را در دو خط تفسیر نمایید

غلام همت انم که زیر چرخ کبود

ز آنچه رنگ تعلق پذیرد ازاد ست

علم بهتر است یا علم کسب ثروت؟

صریحا نظرت رو در مورد همجنسبازی بگو؟

کیفیت یا کمیت سرنوشت و اینده رو میشه عوض کرد؟

چرا رفتی دانشگاه؟

تا حالا پسری بهت پیشنهاد دوستی داده؟( میتونی جواب ندی)

زندگی یعنی.......( با ذوق ادبیت ادامش بده)

چرا ادم بخاطر حرف حوا از اون درخت سیب خورد؟ فکر میکنی داستان خوردن سیب به کدوم ویژگی انسان اشاره داره

و در نهایت خودت رو نقد کن:w16:

دیدی کاری نداشت ساده بود:whistle:

موفق باشی حاج خانوم:icon_redface::icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سیلاااااااام

همونطور که میدونی دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدنه:ws3:

خب چند تا سوال اسون میپرسم اصلا نگران نباش:whistle:

سیلام و کوفت چرا انقد دیر اخه؟:ws3:

به نظرت مرگ چه رنگیه؟ سفید

علت شکست ناپلئون تو روسیه چی بود؟ نمیدونم

اسم سه نفر رو بگو که تو زندگیت بیش تر از بقیه تاثیر گذار بودن؟ خدا مامانم بابام

اگر سفر در زمان ممکن بود دوست داشتی به کدوم یک از دوره های تاریخی برگردی؟ همین دوره زیر سایه ی ولایت فقیه:ws3: شوخی کردم رضا خان

نمری تحقیق در عملیات 1 و 2 رو چند شدی؟ 2 اختیاری بود من برش نداشتم 1 رو 14 شدم

چه ویژگی تو نوشته های صداق هدایت باعث شده اینجوری جذبش بشی؟ واقع بینی

دوران مدرسه چه طعمی داشت؟ گس

با بادکنک و مرغ و یوحنا یه جمله بساز:ws28: یوحنا عین مرغ بادکنک را سوراخ کرد:ws3:

کسی هست که بهش بدهکار باشی؟ به هیچ وجه

دیدگاهت در مورد حجاب خانومها چیه؟ ذلت و بدبختی

اگر زمان ناصرالدین شاه بودی و از بد روزگار اون عاشقت میشد چیکار میکردی؟ زنش میشدم میرفتم توی حرمسراش

خودت رو در ده سال بعد توصیف کن:w02: موجودی پیر :ws3: با چند تا بچه ی قد و نیم گرفتارو کار و الاف پوول

فکر میکنی تو این دنیا نقش کدوم یک از شخصیت های زیر رو بازی مکنی؟ گربه نره

پدر ژپتو

روباه مکار

پینوکیو

گربه نر

بالاخره لیلی زن بود یا مرد؟ شنیدم دوجنسه بوده:whistle:

شعر زیر را در دو خط تفسیر نمایید

غلام همت انم که زیر چرخ کبود

ز آنچه رنگ تعلق پذیرد ازاد ست

سرو ته این دنیا رو جمع کنی دوزار نمی ارزه هیچی ارزش اینو نداره که وابستگی بهش باعث اذیتت بشه

علم بهتر است یا علم کسب ثروت؟ علم کسب ثروت

صریحا نظرت رو در مورد همجنسبازی بگو؟ خودم دوس ندارم ولی نفیش نمیکنم اگر از روی اختیار باشه نه در دسترس نبودن جنس موافق و عقده!

کیفیت یا کمیت سرنوشت و اینده رو میشه عوض کرد؟ بلی همین الان آینده ی 1 ثانیه پیشه اگر پشه رو از رو دستم کنار نمیزدم الان دستم متورم بود و درد میکرد

چرا رفتی دانشگاه؟ مجبور بودم 1 مرحله از مراحل اجباری زندگیه

تا حالا پسری بهت پیشنهاد دوستی داده؟( میتونی جواب ندی) بلی

زندگی یعنی.......( با ذوق ادبیت ادامش بده) شوق مردن در نگاه کفتار:ws3: الان کتکم میزنی

زندگی یعنی آسوده آرمیدن در نگاهی تبدار

چرا ادم بخاطر حرف حوا از اون درخت سیب خورد؟ فکر میکنی داستان خوردن سیب به کدوم ویژگی انسان اشاره داره مگه به خاطر حرف حوا بود؟:ws52: طمع

و در نهایت خودت رو نقد کن:w16: موجودی به شدت احساساتی و حسود

دیدی کاری نداشت ساده بود:whistle:

موفق باشی حاج خانوم:icon_redface::icon_gol:

دیر اومدی ولی قدمت روی چشم:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...