رفتن به مطلب

افتتاح بخش استخدام و کاریابی نواندیشان

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 51
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یه دونه هم برا ازدواج بزنید ثواب داره

شما که دارید برا جوانان کارجور میکنید

زن هم جور کنید:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ای بابا مهندس دلت خوشه ها!!!!!!!!! کار جور نشه زن به چه درد میخوره .. فقط بدبختی هامون بیشتر میشه به قول شاعرزیززمینی:

خیلی شده یه جوون

جلوی تو ظاهر بشه یه جوونه تحصیل کرده که مسافر کشه

این همه سال زحمت کشیده واسه کاری که فردا با روی سفید بره خواستگاری

دیگه خودتم میدونی گفته عقل باید باپول بشینی سر سفره عقد

وتوی پول چیزی به اسم وفا گمه گذشت وقتی که می گفتن مهم تفاهمه!

• Like 8
لینک به دیدگاه
واقعا دستتون درد نکنه:icon_gol: نگا این جونا چه شاد شدن؟!!:ws3: کلی ثواب یا شایدم صواب بردین:w16: بالاخره ما نسل جزغاله ببخشید سوخته خودمون باید به فکر خودمون باشیم!!

(M_Aref) رو همسن خودمون گرفتم:icon_redface:

ولی خوب مث انجمن !!! :whistle:فقط خوشبحاله معمارا و شهرسازا و برقیاست:sigh:

ولی ما که بخیل نیستیم دوستامونم سروسامون بگیرن خوشبحالمون میشه:hanghead:

حالا میشه راهنمایی کنید رزومه رو کجا؟چجوری؟ و واسه کی بفرستیم شاید 1جایی آبدارچی خواست :sigh:

بالای اون بخش منوی ثبت رزومه هستش. از اون طریق می تونید رزومه خودتونو بفرستین تا اگه کاری مناسب بود بهتون اطلاع داده بشه :a030:

همینطور می تونید تو قسمت اشتراک که سمت چپ سایت و بالاش قرار داره، تو خبرنامه سایت مشترک بشین و مطالب جدید سایت رو روزانه تو ایمیل خودتون دریافت کنین. :w16: البته اضافه کنم که هر روز یک ایمیل میاد و 10 خبر جدید رو میذاره. احتمال داره تو یکروز تا 100 فرصت شغلی معرفی بشه :a030:

فقطم در مورد یه سری رشته های خاص نیست. سعی میشه رشته های متنوع پوشش داده بشه که تو قسمت سایر استخدامی ها میاد. :w16:

دستتون درد نکنه ..اما این آگهی ها همه مهندس باسابقه می خواد .. اکثرا هم دردشون اینه که سابقه ندارند مثل خود من:sad0::sigh::4564:

همه جوره هست. :w16:

شما می تونید رزومه خودتونو بفرستین تا اگه کاری با شرایطی که داشتین بود، بهتون معرفی بشه. :a030: ولی خب پیشنهاد می کنیم بخش مهندسی مکانیکش رو هروقت می تونین چک کنین. ایشالا که بتونین کار مناسب خودتونم پیدا کنین :a030:

• Like 14
لینک به دیدگاه

سلام . ممنونم از ایجاد چنین فضایی...

خیلی خوبه.... اما

در مورد رشته من و توانایی من چند تا کار بود!!! اما اینا که همش تهرانه...:w000::4564:

محدودیت های مصافتی کشته مارو :icon_razz:

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام . ممنونم از ایجاد چنین فضایی...

خیلی خوبه.... اما

در مورد رشته من و توانایی من چند تا کار بود!!! اما اینا که همش تهرانه...:w000::4564:

محدودیت های مصافتی کشته مارو :icon_razz:

در مورد رشته شما که کار زیاد هست :ws52:

تو شهرهای دیگه هم مواردی هست ولی کمه .خب ما تهران هستیم و دسترسیهای ما بیشتر به امکانات کار تو این شهر محدود میشه. از دوستانی هم که تو شهرهای دیگه دسترسی به فرصتهای شغلی دارن دعوت میشه این فرصتها رو از طریق ارائه فرصتهای شغلی در اختیار دوستان خودشون قرار بدن.

• Like 9
لینک به دیدگاه

سلام به همگی منم به مدیران خسته نباشید میگم و تبریک

چون واقعا کارعالی انجام شده و مفیده وخیلی ارزش داره انصافا من که خیلی کیف کردم

مرسی ازشما:icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه

اتفاقا من میخواستم انتقاد کنم که چرا همچین چیزیو انجمن پوشش نمیده:w02:

تو تالار عمران به کمک آرانوس یه سری آگهی ها و فرصت های شغلی که فقط مختص عمران بود میذاشتیم:ws37:

اینطوری عالی شد:a030: ممنوووووووون :icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه

دستتون درد نکنه...:icon_gol:

ایشالا هر کسی بتونه کاری مناسب و در خور خودش پیدا کنه و از تمام تواناییاش استفاده بشه و در حد خودش واسه جامعش مفید باشه:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

بازم ممنوون :ws37:

• Like 8
لینک به دیدگاه

تاپیکای سرگرمی و مسابقه ای تو دو ثانیه تبلیغ میشه همچین تاپیکی رو چرا اطلاع رسانی نمیکنید خب؟!:w000::ws3:

بسیار هم خوب....تشکر فراوان:icon_gol:

• Like 10
لینک به دیدگاه
تاپیکای سرگرمی و مسابقه ای تو دو ثانیه تبلیغ میشه همچین تاپیکی رو چرا اطلاع رسانی نمیکنید خب؟!:w000::ws3:

بسیار هم خوب....تشکر فراوان:icon_gol:

بالای انجمن که هسـت........ 604919_flirty.gif

qoduns5s4oih0o89www4.jpg

تازه من که دارم تبلیغ میکنـــــــــم!!!! :banel_smiley_4:

• Like 9
لینک به دیدگاه
بالای انجمن که هسـت........ 604919_flirty.gif

qoduns5s4oih0o89www4.jpg

تازه من که دارم تبلیغ میکنـــــــــم!!!! :banel_smiley_4:

منظورم پیام خصوصی و این صوبتا بود :whistle: اخه من کورم نسبت به ایکونای تبلیغی :ws3:

• Like 7
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...