رفتن به مطلب

افتتاح بخش استخدام و کاریابی نواندیشان

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 51
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

منم تبریک میگم پس اگه گفتن پارتیتون کیه میگیم نواندیشششششششششان :hapydancsmil:

نو اندیشان نواندیشان دوست داریم ماااااااااااااااااا :hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

• Like 3
لینک به دیدگاه
یعنی اینجا بنویسیم که ه مشاغلی هست ؟ یا نه آگهی استخدام بزنیم ؟روال کار چجوریه ؟ :ws52:

بخش استخدام یک بخش جدا از انجمن هست و باتوجه به نیازهای جامعه امروز جوانان ایجاد شده و امید است کمکی هرچند کوچک به دوستان جویای کار کنه.

سعی میشه این بخش روزانه برای تمام رشته ها اپدیت بشه . کسانی هم که فرصتهای شغلی ویژه ای میشناسن میتونن تو این لینک این فرصت رو معرفی کنن تا در اسرع وقت در سایت قرار بگیره.

• Like 3
لینک به دیدگاه
بخش استخدام یک بخش جدا از انجمن هست و باتوجه به نیازهای جامعه امروز جوانان ایجاد شده و امید است کمکی هرچند کوچک به دوستان جویای کار کنه.

سعی میشه این بخش روزانه برای تمام رشته ها اپدیت بشه . کسانی هم که فرصتهای شغلی ویژه ای میشناسن میتونن تو این لینک این فرصت رو معرفی کنن تا در اسرع وقت در سایت قرار بگیره.

پس من فرصت شغلی سراغ داشتم مطرح میکنم :a030: امیدوارم هر کسی در هر زمینه ای که تخصشش هست مشغول به کار بشه تا اندوخته هاش هدر نره ! :a030: از شما هم ممنون هستم بابت راه اندازی این بخش :icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...