رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

بله عزیزم

27 ام

از این جا من وزن ایده ال مو حساب کردم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

با هر بار کاهش وزن نه به صورت منظم ولی اوایل کار 1700 بعد کردم 1500 بعد 1200 ولی همون طور که گفتم سه هفته میشه که کردم 750

ولی وسطاش یه نامنظمی هایی هم داشتم مثلا یه روز شده بود 2000 تا بخورم ولی دو روزپشت سرهم بیشتر از 400 تا نخورم

فعالیتم بدنیم حدود یه هفته میشه کم کردم ولی قبلا هر روز یک و نیم ساعت پیاده روی و دو ساعت هم دوچرخه سواری می کردم یعنی کل شهریور این روند کارم بود ولی همونطور که گفتم شهریور فقط یه کیلو کم کردم

الان تقریبا همه قسمتهای بدنم متناسبه هم بالا تنه (که هیچی دیگه نموندicon_pf%20(34).gif) پایین تنه هم به تناسب رسیده

ولی همونطور که گفتم میخوام از حد ایده ال و فیتنسم پایین تر بیام تا اگه بعد در اثر نوسان وزن بالا رفتم دیگه نهایتا برسم به وزن ایده ال و فیتنسم

سارا جون پس با این حساب بدنت با کمبود ویتامین مواجه شده :ws52:

ویتامین ها و مواد معدنی نقش بسزایی توی کاهش وزن دارن که کمبودشون باعث کندی یا توقف رژیم لاغری می شه

به نظرم حتما از کپسول های ویتامین و قرص های مینرال استفاده کن

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 113
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سارا جون پس با این حساب بدنت با کمبود ویتامین مواجه شده :ws52:

ویتامین ها و مواد معدنی نقش بسزایی توی کاهش وزن دارن که کمبودشون باعث کندی یا توقف رژیم لاغری می شه

به نظرم حتما از کپسول های ویتامین و قرص های مینرال استفاده کن

نه قرص نه

من هیچوقت قرص نمیخورم چون بشدت با دارو مخالفم اونم تو ایران که معلوم نیس با این تحریما چی توشون قاطی می کنن

ولی خیلی اهل میوه و سبزی هستم اینا جزو برنامه روزانه هس

ولی بازم از راهنماییت ممنونم به نکته خوبی اشاره کردی بیشتر روش کار می کنم

میرم یه ده کیلو سبزی میگیرم میخورم:ws3:

لینک به دیدگاه

:ws28:چه موضع گیریــــــــــــــ !

باشه ... راستش من هم با دارو زیاد موافق نیستم :a030:اما حواست باشه که سبزی هم خودش کربوهیدارت داره :whistle:

لینک به دیدگاه
:ws28:چه موضع گیریــــــــــــــ !

باشه ... راستش من هم با دارو زیاد موافق نیستم :a030:اما حواست باشه که سبزی هم خودش کربوهیدارت داره :whistle:

خب یعنی چی کربوهیدارت داره

پس چی بخورم

مگه کربور هیدارت چیکار می کنه:ws52:

لینک به دیدگاه
خب یعنی چی کربوهیدارت داره

پس چی بخورم

مگه کربور هیدارت چیکار می کنه:ws52:

کربوهیدرات باعث همه این بدبختی هاست دیگه :4564:

برعکس چیزی که بین افکار عمومیه که چربی عامل چاقیه ، در اصل همه چیز زیر سر همین کربوهیدارته !

کلا هر ماده غذایی که ریشه گیاهی داره ، کربوهیدارت هم داره

مثل برنج. نون. سیب زمینی. میوه و سبزیجات (ساختمان میوه ها و سبزیجات از ویتامین ها و کربوهیدارته ، به همین خاطره که باید به مقدار معین استفاده بشن؛ البته ناگفته نماند که سبزیجات کالری کمی دارن اما خب همون کمش کربوهیدارته دیگه :hanghead:) شکر و قند و .... (به ریشه هر چیز که برگردی خودت متوجه می شی دیگه :ws37:)

اما با همه این ها بدن یه آدم معمولی به 55% کربوهیدارت نیاز داره و 30% چربی و 15% پروتئین

که توی افراد ورزشکار این مقدار به ترتیب به 65% و 20% و 15% تغییر می کنه

بین سبزیجات کاهو آزاده آزاده:ws37:یعنی هر قدر خواستی بخور

این که چه چیزهایی رو هم می شه بخوری الان منابع طبیعی ویتامین ها رو بهت می گم :ws37:

لینک به دیدگاه

من از 24 سالگی فهمیدم فشارخون دارم تو یکی از معاینات پزشکیم مشخص شد بعد پیش یک متخصص قلب و عروق رفتم بعد از انجام ازمایش و اکو و نوار قلب و تست ادرار 24 ساعته گفت فشار خونت از خیلی قبل پیش به وجود اومده شاید یک سال شایدم دو سال پیش چون دیواره قلبت ضخیم شده تقریبا 5 میلیمی متر بیشتر یعنی 16 میلیمتر ولی به کلیه ها و سایر قسمت های بدنت اسیبی نرسیده علت فشارخونم بعد از معاینات و ازمایش های بعدی مشخص نشد تنها گفت شاید از اضافه وزن نت باشه یا ممکنه ژنتیکی باشه چون مادرم فشارخونی بود و انواع و اقسام قرصای فشارخون مصرف میکرد پدرم هم همینطور هنوز هست و دارو مصرف میکنه .هیچی دیگه برام دارو نوشت و گفت همیشه تا اخر عمر باید دارو مصرف کنی تعذیه و ورزش هم تو برنامه ات باشه ...

از همون موقعه تصمیم گرفتم ورزش اوایل که ورزش میکردم زانو در و بدن درد داشتم چون تو اب هوای عسلویه امکان ورزش تو فضای باز نیست به دلیل الودگی بالا و تنفس فلزات سنگین و مواد شیمیای سرطان زا مضرات ورزش کردن بیشتره ...خب از باشگاه شروع کردم هر شب نیم ساعت رو تردمیل می دویدم دو سه کیلومتر بعد از چند ماه کم کم بدنم امادگی تمرین بیشتر پید کرد شانس خوبی که داشتم پیدا کردن یه دوست پایه بود که هر شب با هم تمرین میکردیم او از روی سایت های مختلف به طور تخصصیمطالعه داشت برنامه ریزی میکرد خلاصه با هم رقابتی ورزش میکردیم رکورد میزدیم فهمیدیم به جای تند دویدن روی تردمیل بهتر مدت زمان دویدن را بیشتر کنیم دیگه امکان نداشت یک شب را از دست بدم و ورزش شده بود برنامه همیشگیم حتی خونه هم که میرفتم برنامه ام راادامه می دادم چون عادت به تردیمل داشتم تردمیل خریدم شبا که هوا خنک تر بود توی اتوبان بیرون شهر میدویدم بعد از شش ماه روی تردمیل تو یک ساعت 13 کلیموتر و روی زمین تو یک ساعت 9 کیلومتر میرفتم تعدیه ام رو به کمک دوستم تنظیم کردم و تقریبا هفته ای نبود که به یک ویژگی جدید بدنمون پی نبریم اصل بدنمون شده بود ازمایشگاهی که با کوچکترین شرایط واکنش نشون میداد حتی با یک ساعت دیر خوابیدن یا میزان شاد بودن یا افسردگی با اب مصرفی با نوع تنفس و ریتم تنفس هنگام دویدن با بدن سازی های لازم با نوع لباس با مکمل های غدایی که از داروخونه تهیه میکردیم با هوا ، ارتفاع ، اهنگ نوع اهنگ ، حرکات کشش ،...کم کم تایم فعالیتمون تو باشگاه به دو ساعت و بعد از یک سال به 3.5ساعت رسید. گاهی وقتا بدنم بر اثر اصتحکاک بیش از حد لباس هام زخمی و خون الود میشد ولی چون شرایط مسابقه ای تمیرین میکردم حتی با سوزش ناشی از تعرق و هم ادامه میدادم جوری که تقریبا هر شب بین 15 تا 30 کیلو متر روی تردمیل میدویدیم یک شب در هفته هم استخر و سونا میرفتیم تا ریکاوری بشیم بعد از 18 ماه در هر هفته یک روز رو تردمیل ماراتن میرفتیم با وجودی که 12 ساعت در روز سر کار بودیم. 3 ساعت ورزش 7 ساعت خواب تازه انجمن و اینترنت مطالعه هم داشتم .

شاید براتون سوال باشه جز شما کسی تو باشگاه نبود چرا بود یه باشگاه با هزینه 400 ملیونی با تهیزات کامل و 4 تردمیل عالی که تو اون مدت واقعا از دستمون عذاب کشیدن ولی تعداد کسانی که برای ورزش اونحا می اومدن به زور5 نفر میشد 4 یا 5 نفر هم برا اسنوکر و بیلیارد همیشه اونحا تلپ بودن و هنوز م هستن

18 کیلو وزن کم کردم در طول دو سال تو ابن مدت هر سه ماه ازمایش انجام میدام(هنوزم میدم) دکتر هر بار بیشتر تشویقم می کرد ضخامت دیواره قلبم به 11 میلی متر بگشت فشار خونم تنظیم شد چربی قند خون همه نرمال ..یک سال پیش دوستم ازدواج کرد و از هتل رفت ولی ورزشمون همچنان ادامه داشت البته نه به اون شدت قبلی ولی از 7 ما پیش بنا به دلایلی دیگه دویدن را کنار گذاشتم فقط روزی یک ساعت پیاده روی با حرکات کششی دارم وزنم یکم زیاد شده کما کان هم دارو فشار خون مصرف میکنم ولی خیلی کم روزی نصف قرص لوزاتن 25 دکتر می گه ممکنه نیاز به مصرف دارو نداشته باشی ولی نبیاد به یک باره کنار بزاری ...اینم قصه دران حرفه ای ما شاید روزی دوباره برگردم و دویدنو شروع کنم ولی ...

الان خیلی خوشحال میشم وقتی میبنم کسی ورزش میکنه به نظرم ورزش یه فرهنگ قشنگه یه هدیه است که ادم به خودش و جامعه میده یه ذهنیت مثبته.

واقعا به همه به هر دلیلی که ورزش میکنند تبریک میگم

خیلی مهمه تو هر سطحی ورزش میکنید به طور علمی باشه جون هر بدنی شرایط خودشو داره

لینک به دیدگاه
من از 24 سالگی فهمیدم فشارخون دارم تو یکی از معاینات پزشکیم مشخص شد بعد پیش یک متخصص قلب و عروق رفتم بعد از انجام ازمایش و اکو و نوار قلب و تست ادرار 24 ساعته گفت فشار خونت از خیلی قبل پیش به وجود اومده شاید یک سال شایدم دو سال پیش چون دیواره قلبت ضخیم شده تقریبا 5 میلیمی متر بیشتر یعنی 16 میلیمتر ولی به کلیه ها و سایر قسمت های بدنت اسیبی نرسیده علت فشارخونم بعد از معاینات و ازمایش های بعدی مشخص نشد تنها گفت شاید از اضافه وزن نت باشه یا ممکنه ژنتیکی باشه چون مادرم فشارخونی بود و انواع و اقسام قرصای فشارخون مصرف میکرد پدرم هم همینطور هنوز هست و دارو مصرف میکنه .هیچی دیگه برام دارو نوشت و گفت همیشه تا اخر عمر باید دارو مصرف کنی تعذیه و ورزش هم تو برنامه ات باشه ...

از همون موقعه تصمیم گرفتم ورزش اوایل که ورزش میکردم زانو در و بدن درد داشتم چون تو اب هوای عسلویه امکان ورزش تو فضای باز نیست به دلیل الودگی بالا و تنفس فلزات سنگین و مواد شیمیای سرطان زا مضرات ورزش کردن بیشتره ...خب از باشگاه شروع کردم هر شب نیم ساعت رو تردمیل می دویدم دو سه کیلومتر بعد از چند ماه کم کم بدنم امادگی تمرین بیشتر پید کرد شانس خوبی که داشتم پیدا کردن یه دوست پایه بود که هر شب با هم تمرین میکردیم او از روی سایت های مختلف به طور تخصصیمطالعه داشت برنامه ریزی میکرد خلاصه با هم رقابتی ورزش میکردیم رکورد میزدیم فهمیدیم به جای تند دویدن روی تردمیل بهتر مدت زمان دویدن را بیشتر کنیم دیگه امکان نداشت یک شب را از دست بدم و ورزش شده بود برنامه همیشگیم حتی خونه هم که میرفتم برنامه ام راادامه می دادم چون عادت به تردیمل داشتم تردمیل خریدم شبا که هوا خنک تر بود توی اتوبان بیرون شهر میدویدم بعد از شش ماه روی تردمیل تو یک ساعت 13 کلیموتر و روی زمین تو یک ساعت 9 کیلومتر میرفتم تعدیه ام رو به کمک دوستم تنظیم کردم و تقریبا هفته ای نبود که به یک ویژگی جدید بدنمون پی نبریم اصل بدنمون شده بود ازمایشگاهی که با کوچکترین شرایط واکنش نشون میداد حتی با یک ساعت دیر خوابیدن یا میزان شاد بودن یا افسردگی با اب مصرفی با نوع تنفس و ریتم تنفس هنگام دویدن با بدن سازی های لازم با نوع لباس با مکمل های غدایی که از داروخونه تهیه میکردیم با هوا ، ارتفاع ، اهنگ نوع اهنگ ، حرکات کشش ،...کم کم تایم فعالیتمون تو باشگاه به دو ساعت و بعد از یک سال به 3.5ساعت رسید. گاهی وقتا بدنم بر اثر اصتحکاک بیش از حد لباس هام زخمی و خون الود میشد ولی چون شرایط مسابقه ای تمیرین میکردم حتی با سوزش ناشی از تعرق و هم ادامه میدادم جوری که تقریبا هر شب بین 15 تا 30 کیلو متر روی تردمیل میدویدیم یک شب در هفته هم استخر و سونا میرفتیم تا ریکاوری بشیم بعد از 18 ماه در هر هفته یک روز رو تردمیل ماراتن میرفتیم با وجودی که 12 ساعت در روز سر کار بودیم. 3 ساعت ورزش 7 ساعت خواب تازه انجمن و اینترنت مطالعه هم داشتم .

شاید براتون سوال باشه جز شما کسی تو باشگاه نبود چرا بود یه باشگاه با هزینه 400 ملیونی با تهیزات کامل و 4 تردمیل عالی که تو اون مدت واقعا از دستمون عذاب کشیدن ولی تعداد کسانی که برای ورزش اونحا می اومدن به زور5 نفر میشد 4 یا 5 نفر هم برا اسنوکر و بیلیارد همیشه اونحا تلپ بودن و هنوز م هستن

18 کیلو وزن کم کردم در طول دو سال تو ابن مدت هر سه ماه ازمایش انجام میدام(هنوزم میدم) دکتر هر بار بیشتر تشویقم می کرد ضخامت دیواره قلبم به 11 میلی متر بگشت فشار خونم تنظیم شد چربی قند خون همه نرمال ..یک سال پیش دوستم ازدواج کرد و از هتل رفت ولی ورزشمون همچنان ادامه داشت البته نه به اون شدت قبلی ولی از 7 ما پیش بنا به دلایلی دیگه دویدن را کنار گذاشتم فقط روزی یک ساعت پیاده روی با حرکات کششی دارم وزنم یکم زیاد شده کما کان هم دارو فشار خون مصرف میکنم ولی خیلی کم روزی نصف قرص لوزاتن 25 دکتر می گه ممکنه نیاز به مصرف دارو نداشته باشی ولی نبیاد به یک باره کنار بزاری ...اینم قصه دران حرفه ای ما شاید روزی دوباره برگردم و دویدنو شروع کنم ولی ...

الان خیلی خوشحال میشم وقتی میبنم کسی ورزش میکنه به نظرم ورزش یه فرهنگ قشنگه یه هدیه است که ادم به خودش و جامعه میده یه ذهنیت مثبته.

واقعا به همه به هر دلیلی که ورزش میکنند تبریک میگم

خیلی مهمه تو هر سطحی ورزش میکنید به طور علمی باشه جون هر بدنی شرایط خودشو داره

شما جریان کتابخونی رو دست کم تو انجمن بین بچه هایی که باهات در ارتباط بودن راه انداختی

ورزش و تبدیل ورزش به یه فعالیت حتمی روزانه هم می تونه از همین انجمن و از همین بچه های مشتاق شروع بشه

شاید اولش کم باشیم ولی مطمئنم روز به روز این تعداد بیشتر میشه

سعی کن دوباره ورزش رو جزو برنامه حتمی روزانه ات قرار بدی و تغذیه خودتو تنظیم کنی

به نظرم تاپیک طلاجون مکان خوبی برا مشورت با همدیگه و استفاده از تجربه ها و اطلاعات همدیگه باشه

فرهنگ ورزش کردن

فرهنگ کتابخونی

فرهنگ پاکیزه نگه داشتن محیط زیست

فرهنگ تغذیه سالم

فرهنگ شاد زندگی کردن (تو کشوری که از همه جاش مصیبت و غم و نگرانی از اینده می باره شاد بودن واقعا هنره بیایید این هنر رو یاد بگیریم )

فرهنگ زندگی برای خود و دل خود نه برای حرف بی ارزش مردم

فرهنگ مدیریت خود و زمان

فرهنگ اراده پروری

زیاد نمی خواد کافیه فقط دو سه نفر باشیم اینجوری بهم قوت قلب میدیم و میریم جلو :a030:

لینک به دیدگاه

حالا یه گزارش از تغییرات ورزشی و تغذیه ای خودم

حرفای بچه های اینجا و خب مطالعات بعدی خودم باعث شد من به اشتباهم پی ببرم و میزان کالری دریافتیم طبق فرمول 20 * وزن فعلی کنم یعنی 1180 کالری در روز

برای محدودیت ورزشی هم تو همین اتاق کوچولو دیروز نیم ساعت دوی اهسته انجام دادم:ws3: (سخت بود ولی ممکن شد هی باید تک فرمون دور میزدم )

خم و راست شدن و شبیه سازی شنای دوچرخه به حالت عمودی هم جزو اختراعات خودم بود که واقعا مفید واقع شد هم باعث عرق کردن میشه و هم به نفس نفس افتادن

دیشب یه ساعت بعد ورزش همین که رفتم تو رختخواب رفتم بهشتتتتتتتتتتتتتتتتت - تخت تا خود صب :ws37:

تصمیم دارم این دوی اهسته(جاگینگ) رو تو برنامه ورزانه ام بیارم تا از این یکنواختی فعالیتی دربیام

لینک به دیدگاه

اینم منبعی برای جاگینگ (من تا چیزی نظرمو جلب نکنه یا نیازم نباشه سرچ نمی کنم :banel_smiley_4:)

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

سلااام:icon_pf (44): چه خوب شد این تاپیک بالا بود...البته فقط 2 صفحه اولش رو تونستم بخونم ...باید بخونم همه رو...

چون مثلا دارم برای کنکور ارشد میخونم ساعت استفاده از نت رو کم کردم..ولی گوشی دم دست که هست با اون هرچند وقت یه بار یه چک میکنم البته بدون وارد شدن در سایت...

من الان 2 هفته ای میشه که با یکی از دوستام صبحا برای پیاده روی (تابستون از 7 تا 8 ولی از مهر ساعت رو کشیدیم طرف 6)میریم یکی از پارک های نزدیک خونه مون ...بعد حدود نیم ساعت پیاده روی از دستگاه های ورزشی تو پارک استفاده میکنیمحدود 20 دقیقه(دراز نشست و ازین ها که شبیه سازی دو هست و فرمان ها :ws3:و چند تا دستگاه دیگه)...بعد 1دقیقه برای حرکات کششی و بعد تمام در راه برگشت هم نان آور خانواده میشیم:ws28: (تازه یاد گرفتیم تجربه جدید هست:whistle:)

بعد که میرسم خونه صبحونه میخورم...میدونم که نباید تا یک ساعت بعد ورزش چیزی نخورد...اما من کنکور دارم آخه چیکار کنم؟

بعد میام بشینم سر درسا(البته بعد از چک کردن نت) بعد یه مدت میبینم نمیتونم بشینم و خوابم میاد ...:sleep1: این که پا میشم میرم میخوابم تا ظهر :w58: ...

(خواستیم ابرو شو درست کنیم زدم چشمشم کور کردم و عملا هیچ کار دیگه ای نمیشه انجام داد تا بعد ناهار و ساعت 4-5 که بشینم سر درسا:banel_smiley_4:)

البته خوابمم میدونم ایراد داره ...شب تا دیر وقت ....:icon_pf (34): دارم کم کم تنظیمش میکنم...

تو همون پارکی که ما میریم یه گروهی هست که روزهای فرد از 6 تا 7.5 ورزش میکنن...ورزش اونها هم شامل 10 دقیقه دو در ابتدا هست و بعد سایر حرکات ...مربیشم کارشناس ارشد تربیت بدنی هست ...میخوام اونو هم ثبت نام کنم..که روزهای زوج خودمون بریم پیاده روی روزهای زوج با گروه...

راهنمایی یا نظری داشتین خوشحال میشم ازشون استفاده کنم...:a030:

لینک به دیدگاه
شما جریان کتابخونی رو دست کم تو انجمن بین بچه هایی که باهات در ارتباط بودن راه انداختی

ورزش و تبدیل ورزش به یه فعالیت حتمی روزانه هم می تونه از همین انجمن و از همین بچه های مشتاق شروع بشه

شاید اولش کم باشیم ولی مطمئنم روز به روز این تعداد بیشتر میشه

سعی کن دوباره ورزش رو جزو برنامه حتمی روزانه ات قرار بدی و تغذیه خودتو تنظیم کنی

به نظرم تاپیک طلاجون مکان خوبی برا مشورت با همدیگه و استفاده از تجربه ها و اطلاعات همدیگه باشه

فرهنگ ورزش کردن

فرهنگ کتابخونی

فرهنگ پاکیزه نگه داشتن محیط زیست

فرهنگ تغذیه سالم

فرهنگ شاد زندگی کردن (تو کشوری که از همه جاش مصیبت و غم و نگرانی از اینده می باره شاد بودن واقعا هنره بیایید این هنر رو یاد بگیریم )

فرهنگ زندگی برای خود و دل خود نه برای حرف بی ارزش مردم

فرهنگ مدیریت خود و زمان

فرهنگ اراده پروری

زیاد نمی خواد کافیه فقط دو سه نفر باشیم اینجوری بهم قوت قلب میدیم و میریم جلو :a030:

سارا جون من در این مورد پایم .به نظر منم چندنفری خعلی خوب می شه کار کرد و نتیجه گرفت:a030:

لینک به دیدگاه
سلااام:icon_pf (44): چه خوب شد این تاپیک بالا بود...البته فقط 2 صفحه اولش رو تونستم بخونم ...باید بخونم همه رو...

چون مثلا دارم برای کنکور ارشد میخونم ساعت استفاده از نت رو کم کردم..ولی گوشی دم دست که هست با اون هرچند وقت یه بار یه چک میکنم البته بدون وارد شدن در سایت...

من الان 2 هفته ای میشه که با یکی از دوستام صبحا برای پیاده روی (تابستون از 7 تا 8 ولی از مهر ساعت رو کشیدیم طرف 6)میریم یکی از پارک های نزدیک خونه مون ...بعد حدود نیم ساعت پیاده روی از دستگاه های ورزشی تو پارک استفاده میکنیمحدود 20 دقیقه(دراز نشست و ازین ها که شبیه سازی دو هست و فرمان ها :ws3:و چند تا دستگاه دیگه)...بعد 1دقیقه برای حرکات کششی و بعد تمام در راه برگشت هم نان آور خانواده میشیم:ws28: (تازه یاد گرفتیم تجربه جدید هست:whistle:)

بعد که میرسم خونه صبحونه میخورم...میدونم که نباید تا یک ساعت بعد ورزش چیزی نخورد...اما من کنکور دارم آخه چیکار کنم؟

بعد میام بشینم سر درسا(البته بعد از چک کردن نت) بعد یه مدت میبینم نمیتونم بشینم و خوابم میاد ...:sleep1: این که پا میشم میرم میخوابم تا ظهر :w58: ...

(خواستیم ابرو شو درست کنیم زدم چشمشم کور کردم و عملا هیچ کار دیگه ای نمیشه انجام داد تا بعد ناهار و ساعت 4-5 که بشینم سر درسا:banel_smiley_4:)

البته خوابمم میدونم ایراد داره ...شب تا دیر وقت ....:icon_pf (34): دارم کم کم تنظیمش میکنم...

تو همون پارکی که ما میریم یه گروهی هست که روزهای فرد از 6 تا 7.5 ورزش میکنن...ورزش اونها هم شامل 10 دقیقه دو در ابتدا هست و بعد سایر حرکات ...مربیشم کارشناس ارشد تربیت بدنی هست ...میخوام اونو هم ثبت نام کنم..که روزهای زوج خودمون بریم پیاده روی روزهای زوج با گروه...

راهنمایی یا نظری داشتین خوشحال میشم ازشون استفاده کنم...:a030:

درود

تجربه خواب بعد از ورزش صبحگاهی رو منم داشتم و همچنین صبونه خوردن

راستش برا کسی که وقت ازاد زیاد داره شاید زیاد مهم نباشه

ولی برا شما که واسه کنکور اماده میشید و خب معمولا هم صبا مغز تو بهترین حالتش هس برا درس خوندن (البته بازم بستگی به فرد داره ) به نظرم ساعت ورزش رو عوض کنید

مثلا عصرا

یا اگه می تونید شبا تو ساعات خلوت البته اگه ازلحاظ امنیتی مشکلی ندارین ورزش کنید

برا خود من ورزش شبونه خیلی بیشتر جواب میده چون هم موقعی میشه که تموم کارامو انجام دادم و هم بعد ورزش البته یه ساعت بعدش میخوابم اونم یه خواب راحت تا خود صب

صبحم زود بلند میشم و سرحال مغزم کشش بیشتری واسه کار داره

اما اگه نمی تونی ساعتشو عوض کنی دست کم موقع برگشتن به خونه یه نیم ساعتی صبر کن تا بدن خودشو به حالت عادی برسونه بعد بگیر بخواب بعد پاشو صبونه /ناهار بخور

لینک به دیدگاه
سارا جون من در این مورد پایم .به نظر منم چندنفری خعلی خوب می شه کار کرد و نتیجه گرفت:a030:

چند نفری چی؟تو سایت ورزش کنیم؟:w58:

منم ورزشکارم و ورزشکاران را دوست دارم:w02:

لینک به دیدگاه

خوبه خیلی خوبه :w16:

همزاد جوننننننننننن:icon_gol:

برنامه ورزشی و غذایی تو هم بزاری خیلی خوب میشه استفاده می کنیم

لینک به دیدگاه
خوبه خیلی خوبه :w16:

همزاد جوننننننننننن:icon_gol:

برنامه ورزشی و غذایی تو هم بزاری خیلی خوب میشه استفاده می کنیم

سارا جون راستش من تازه دو سه هفتس که برنامه غذایی و ورزشمو میزون کردم.دوران دانشگاه چندبار استارت باشگاه رفتن رو زدم اما از فشار و استرس زیاد درسا ، مجبور شدم بزارمش کنار hanghead.gif

و چون تازه کارم ، فیلا دارم سعی میکنم 1500 کالری رو تنظیم کنم تا بدنم عادت کنه بعد کمترش میکنم.البته سرخ کردنی و شیرینی و .. نمیخورم.برنج هم حذف کردم .فقط جمعه ها که دور همیم 6 قاشق می خورم.نون هم دقیقا اندازه کف دست5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

هفته ای سه روز هم میرم باشگاه.همونجور که بهت گفتم من مشکلم اینه که سوخت و سازم خیلی پایینه TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

بین وعده های غذایی هم چیز خاصی نمی خورم.بعدازظهر ها یه لیوان چایی با یه تیکه سوخاری.چون اول کارم ، اول چیزای اضافه رو حدف کردم تا کم کم وفق بدم خودمو :icon_redface:

لینک به دیدگاه

سلام، دوست خوبم فکر می کنم همون بدنسازی و بدنسازی با دستگاه برای شما مناسب باشه . ولی طریقه انجام و استفاده خیلی مهمه که باید از مربی مناسب راهنمایی بگیری. مثلا بعد از گرم شدن بدن اگه دراز و نشست سریع یا قدرتی و آروم تاثیرهاشون متفاوته یکی واسه آب کردنه و دیگری واسه عضله سازی و سفت شدن عضلات . همینطور در مورد تردمیل و دستگاههای دیگه . اگه اصولیشونو انجام بدین نتیجه مناسب می گیرید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...