رفتن به مطلب

***و بالاخره یورو نواندیشان برگزار شد!!! ***

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 54
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من اعتراض دارم!

این محمد از اولم نمیخواست جایزه بده

کلی فک و فامیل و دوست و اشنای پینگ پونگ باز جمع کرده بود اورده بود، همه رو بردن!

احتمالا دختر داییشم دعوت کرده بود ولی نیومد که مجبور شد تیشرت صورتیه رو بده به یکی از دخترای خودمون

محمد بیا اعتراف کن :w000:

لو رفت؟ :ws3:

تو این فک و فامیلا هرچی زور زدیم دختر مختر پینگ پونگ باز گیر نیاوردیم یقشو بگیریم بیاریم :ws3:

البته خب خدا رو شکر باز به دخترم رسید از فامیلا خارج نشد :ws3:

همگی خسته نباشید و مرسی که اومدین. خیلی خوش گذشت :w16:

تشکر ویژه تر هم از آتروس و فروغ که زحمت هماهنگیا رو کشیدن. دستتون درد نکنه :a030:

لینک به دیدگاه

اول از همه از فروغ بخاطر ایجاد این تاپیک و گذاشتن آهنگش ممنون خیلی جالب بود. :a030:

روز خوبی بود از مسابقه گرفته تا پذیرایی دلسترو بستنی و لواشک و جایزه هاش و هم اینکه تونستیم به قول آتروس جان یک تکونی به خودمون بدیم. بازیکنهای خوبی هم داشتیم هم از بین پسرا هم دخترا که میتونیم به عنوان تیم پینگ پنگ نواندیشان در مسابقات بین فرومی حضوری قدرتمند داشته باشیم:ws3:

در آخر لازم میدونم از آتروس عزیز که زحمت پیگیریهای این برنامه رو کشیدن تشکر ویژه ای کنم و به ایشون و همه بچه ها خسته نباشید بگم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
اول از همه از فروغ بخاطر ایجاد این تاپیک و گذاشتن آهنگش ممنون خیلی جالب بود. :a030:

روز خوبی بود از مسابقه گرفته تا پذیرایی دلسترو بستنی و لواشک و جایزه هاش و هم اینکه تونستیم به قول آتروس جان یک تکونی به خودمون بدیم. بازیکنهای خوبی هم داشتیم هم از بین پسرا هم دخترا که میتونیم به عنوان تیم پینگ پنگ نواندیشان در مسابقات بین فرومی حضوری قدرتمند داشته باشیم:ws3:

در آخر لازم میدونم از آتروس عزیز که زحمت پیگیریهای این برنامه رو کشیدن تشکر ویژه ای کنم و به ایشون و همه بچه ها خسته نباشید بگم:icon_gol:

چه فایده تشکر نمیزنی ؟ :w000::ws3:

لینک به دیدگاه

پس بالاخره برگزار شد این جامتون:whistle:

خسته نباشید

بازم ایول به دخترمون پسرهامون که باعث آبرو ریزی شدن پس چرا چیزی نبردید:vahidrk:

لینک به دیدگاه

ورزشکاران، دلاوران پیروز باشید !

دمه همگی گرم

ایشالا المپیک

دست آتروس هم درد نکنه واسه زحماتش برای هماهنگی و برگزاری

زنده باد

مستند اگه چیزی دارید، رد کنید بیاد.

لینک به دیدگاه

عهههههههههههههههه!چرا من هم اکنون این تاپیک و دیدم:w58:

اهم اهم اهم

من آرپاک یک برنده:ws3:

من به حول و قوت الهی و دعایِ خیر پدر مادرم واردِ این مسابقه شدم و برنده بیرون آمدم

و این چرخِ ی زندگیه منه برنده شو برنده و برنده شو:hrqr6zeqheyjho1f9mx

از همین جا دستُ و پایِ پدر مادرم و میبوسم:w12:

من این مدال و تقدیم میکنم به همه ی بچه هایی ک در این مسابقه شرکت کردن، چون برنده ی واقعی اونا بودن! و من فقط وسیله بودم.:persiana__hahaha:

تازشم تیشرت و پوشیدم خیلیم اندازه م بود خیلیم بهم میومد...تازشم باهاش مهمونیم رفتم:(87):

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...