رفتن به مطلب

تبریک به متخصصان معماری

*mini*

ارسال های توصیه شده

سلااااااااااااااااااااااااااام به جامعه بزرگ نواندیشان127821_Laie_58.gif

امروز میخوام به دوتا از عزیزای نواندیشمون، بابت تلاش های بی وقفه و مفیدشون در این انجمن تشکر و تقدیر کنم890621_LaieA_024.gif

و عنوان جدیدشون رو در تالار معماری تبریک بگمhapydancsmil.gifhapydancsmil.gifhapydancsmil.gifhapydancsmil.gif

دو نفر از عزیزانی که همیشه به کمک بچه ها اومدن و مشکلاتشون رو رفع کردن و میتونم بگم همیشه و با انرژی در کنار و پا به پای مدیرای خووب تالار معماری و اعضای فعال این تالار بودند252421_LaieA_018.gifhapydancsmil.gifhapydancsmil.gifhapydancsmil.gif

*Cloudy sky* و *Mina* عزیز636019_1237379fdqxrvb3f.gif636019_1237379fdqxrvb3f.gif

به عنوان متخصصین تالار معماری انتخاب شدند...بهشون تبریک میگم و امیدوارم نه تنها اینجا و در این عنوان ، بلکه در زندگی واقعیشون هم موفق باشن

تبریک میگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگمhapydancsmil.gifhapydancsmil.gif

376717_party.gif376717_party.gif376717_party.gif376717_party.gif376717_party.gif376717_party.gif376717_party.gif127821_Laie_58.gif127821_Laie_58.gif127821_Laie_58.gif127821_Laie_58.gif

• Like 23
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

تبریک میگم ؛ ممنونم از زحماتشون تو تالار ؛ girl_curtsey.gif تو این مدت هم خیلی خیلی به کاربرا کمک کردن و پاسخگو سوالاتشون بودن، موفق باشید hapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه

منم تبریک میگم.ممنون از زحماتتون.:flowerysmile::flowerysmile:

به خصوص مینا که به شخص من زیاد کمک کرد.

مرسی :rose::w72:

• Like 8
لینک به دیدگاه

والا ما تا دیدم پریدیم تو پروفایلشون تبریکات رو عرض کردیم،اینجا هم دوباره تکرار می کنیم.:ws37:

مبارکه:ws3:

موفق و موید و معظم و.......و از این دست کلمه های هم قافیه ی قلمبه سلمبه باشن:icon_gol::ws3:

• Like 8
لینک به دیدگاه

منم به هر دوشون تبریک میگم ..... ارزوی بهترینا رو براشون دارم :hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

مرسی ... دست هر دوتون درد نکنه....خسته نباشید:aghosh::aghosh:

• Like 8
لینک به دیدگاه

واقعااااااااااااا من گفتم چرا رنگشون عوش شده نگوووووووو:whistle:

مینا جون جوگرررر تبریک میگممممممممم:w02:

فامه جان تبریک :icon_gol:دستتون درد نکنه:w16:

• Like 9
لینک به دیدگاه

دوتاشون از دوستای گل من هستن:w02:

:dancegirl2:

:w71::flowerysmile:به جفتشون تبریک میگم و امیدوارم به مراتب بالاتر البته توی دنیای واقعی برسن:flowerysmile::w71:

• Like 7
لینک به دیدگاه
به دوتا دوست خوبمون تبریک میگم

و به همه اعضای تالار بابت زحماتی که میکشن خسته نباشید میگم :a030:

مرسی از لطف تون ، محمد جان ، ما هم به شما خسته نباشید میگیم:icon_gol:

تبریک میگم انشالله که موفق باشید بچه ها:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

مرسی شقایق عزیزم :w36::4uboxsmiley::boos:

تبریک...موفق باشید...:w16:

ممنونم دوست عزیز ،:4uboxsmiley:

تبریک میگم ؛ ممنونم از زحماتشون تو تالار ؛ girl_curtsey.gif تو این مدت هم خیلی خیلی به کاربرا کمک کردن و پاسخگو سوالاتشون بودن، موفق باشید :hapydancsmil:

ممنونم ونوسی گلم ؛ کاری نکردیم ، هر چی هم بود انجام وظیفه بود :girl_blush2::w36::4uboxsmiley::boos:

تبریک به هر دو

مرسی از زحماتی که کشیدن :icon_gol:

ممنونم دوست عزیز :4uboxsmiley:

تبریک :icon_gol:

موفق باشید :icon_gol:

مرسی سارا جووونم ، شما هم موفق باشید:4uboxsmiley:

ممنونم پرهام جان:4uboxsmiley:

والا ما تا دیدم پریدیم تو پروفایلشون تبریکات رو عرض کردیم،اینجا هم دوباره تکرار می کنیم.:ws37:

موفق و موید و معظم و.......و از این دست کلمه های هم قافیه ی قلمبه سلمبه باشن:icon_gol::ws3:

ممنونم آقا معین ، شما هم موفق و موید و پیروز باشید ، بابت زحماتتون بهتون خسته نباشید میگم:4uboxsmiley:

تبريك و آرزوي موفقيت براي هردو بزرگوار:icon_gol:

مرسی دوست عزیز:4uboxsmiley:

امروز میخوام به دوتا از عزیزای نواندیشمون، بابت تلاش های بی وقفه و مفیدشون در این انجمن تشکر و تقدیر کنم890621_LaieA_024.gif

و عنوان جدیدشون رو در تالار معماری تبریک بگم:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

دو نفر از عزیزانی که همیشه به کمک بچه ها اومدن و مشکلاتشون رو رفع کردن و میتونم بگم همیشه و با انرژی در کنار و پا به پای مدیرای خووب تالار معماری و اعضای فعال این تالار بودند252421_LaieA_018.gif:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

*Cloudy sky* و *Mina* عزیز636019_1237379fdqxrvb3f.gif636019_1237379fdqxrvb3f.gif

به عنوان متخصصین تالار معماری انتخاب شدند...بهشون تبریک میگم و امیدوارم نه تنها اینجا و در این عنوان ، بلکه در زندگی واقعیشون هم موفق باشن

تبریک میگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگم:hapydancsmil::hapydancsmil:

376717_party.gif376717_party.gif376717_party.gif376717_party.gif376717_party.gif376717_party.gif376717_party.gif127821_Laie_58.gif127821_Laie_58.gif127821_Laie_58.gif127821_Laie_58.gif

مرسی مینای مهربونم ، لطف داری گلم ، ما کاری نکردیم ، فقط انجام وظیفه بود:w36::4uboxsmiley::boos:

• Like 9
لینک به دیدگاه
آجي فاطمه....مينا جوني تبريـــــــــــك ميگم!!!!!!:hapydancsmil:

اميدوارم هميشه در تمام مراحل زندگي موفق باشيد.:a030:

:w155::w155::w71::w155::w155:

مرسی آجی مهربونم ، ایشالله تو هم در همه ی مراحل زندگیت موفق و موید باشی :aghosh::heartshape2::4uboxsmiley::boos:

قفس و دختر عزیزم من هم به نوبه ی خودم به شما تبریک میگم ایشاالله یه روزی برسه جای این شقی و محمد رو بگیرین:ws3:

قفس خودتی :whistles:

بابت تبریک ممنون شاهین جان:hxh5v6h2nsqgyuf5c8y

ایشالله شقایق جووونم و محمد عزیز ، در همه ی مراحل زندگیشون ، موفق و موید باشند:1cwpe6q6upfmgganbmp:4uboxsmiley::hxh5v6h2nsqgyuf5c8y:w72:

منم به هر دوشون تبریک میگم ..... ارزوی بهترینا رو براشون دارم :hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

مرسی ... دست هر دوتون درد نکنه....خسته نباشید:aghosh::aghosh:

ممنونم نرگس عزیزم :D

واقعااااااااااااا من گفتم چرا رنگشون عوش شده نگوووووووو:whistle:

مینا جون جوگرررر تبریک میگممممممممم:w02:

فامه جان تبریک :icon_gol:دستتون درد نکنه:w16:

ممنونم دوست عزیزم:4uboxsmiley:

دوتاشون از دوستای گل من هستن:w02:

:dancegirl2:

:w71::flowerysmile:به جفتشون تبریک میگم و امیدوارم به مراتب بالاتر البته توی دنیای واقعی برسن:flowerysmile::w71:

ممنونم فاطیمای عزیزم ، امیدوارم تو هم در همه مراحل زندگیت شاد و موفق باشی :4uboxsmiley::w36::vi7qxn1yjxc2bnqyf8v:1cwpe6q6upfmgganbmp:boos:

• Like 7
لینک به دیدگاه

و عنوان جدیدشون رو در تالار معماری تبریک بگمhapydancsmil.gifhapydancsmil.gifhapydancsmil.gifhapydancsmil.gif

دو نفر از عزیزانی که همیشه به کمک بچه ها اومدن و مشکلاتشون رو رفع کردن و میتونم بگم همیشه و با انرژی در کنار و پا به پای مدیرای خووب تالار معماری و اعضای فعال این تالار بودند252421_LaieA_018.gifhapydancsmil.gifhapydancsmil.gifhapydancsmil.gif

تبریک میگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگمhapydancsmil.gifhapydancsmil.gif

فدای تو مینا جونه گلم بشم connie_49.gifخجالتم دادی عزیزم :girl_blush2:

انشالله تو هم موفق و موید باشی مهربونم kiss.gif

به دوتا دوست خوبمون تبریک میگم

و به همه اعضای تالار بابت زحماتی که میکشن خسته نباشید میگم :a030:

ممنونم محمد جان sigpic11632_10.gif

منم از همه دوستای گلم که در تالار معماری زحمت میکشن ممنونم و خسته نباشید میگم l_daisy.gif

تبریک میگم انشالله که موفق باشید بچه ها:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

مرسی شقایق جونم kiss.gif

انشالله شما هم در تمام مراحل زندگی موفق باشی عزیزم 4lqqtqv.gif

تبریک...موفق باشید...:w16:

مرسی مصطفی جان :icon_gol:

به همچنین :a030:

تبریک میگم ؛ ممنونم از زحماتشون تو تالار ؛ girl_curtsey.gif تو این مدت هم خیلی خیلی به کاربرا کمک کردن و پاسخگو سوالاتشون بودن، موفق باشید hapydancsmil.gif

ممنون ونوسی جونم hugsmile1.gif

من از تو ممنونم عزیزم :aghosh:کاری نکردم که :girl_blush2:انجام وظیفه بود :w16:

تالار معماری به داشتن همچین مدیرهای خوبی , تو و فاطیما جونم افتخار میکنه , واقعا برای تالار زحمت میکشید , خسته نباشید :w36:

تبریک به هر دو

مرسی از زحماتی که کشیدن :icon_gol:

ممنون عزیزم 3362.gif

تبریک :icon_gol:

موفق باشید :icon_gol:

خیلی ممنون سارا جونم

شما هم موفق باشی عزیزم give_heart.gif

مرسی پرهام جان :w72:

کاری نکردم که :ws3: منم از شما بابت فعالیت خوبت توی بخش های معماری ممنونم و امیدوارم که همچنان ادامه داشته باشه sigpic11632_10.gif

موفق باشی :a030::icon_gol:

لطف کردی معین جان love070.gif

واقعا ممنونم w72.gifانشالله شما هم در تمام مراحل زندگی موفق و موید باشید دوست خوبم :a030::icon_gol:

تبريك و آرزوي موفقيت براي هردو بزرگوار:icon_gol:

ممنون دوست عزیز 4lqqtqv.gif

• Like 8
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...