رفتن به مطلب

تاپیک شرط بندی اسپانیا - فرانسه مسابقات جام ملتهای اروپا ( یورو ۲۰۱۲ – euro 2012)

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 108
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بلان: سبک بازي اسپانيا را دوست دارم

به گزارش ايسنا ، فرانسه اگر چه که در ديدار مقابل سوئد با دو گل تن به شکست داد، اما با توجه به باخت اوکراين مقابل انگليس به عنوان تيم دوم به مرحله يک چهارم نهايي اين رقابت‌ها راه يافت تا در اين مرحله به مصاف اسپانيا مدافع عنوان قهرماني برود.

لوران بلان که سرانجام تيمش پس از بيست و يک بازي طعم شکست را چشيد به ستايش از تيم ملي اسپانيا پرداخت و انتقادات از اين تيم را ظالمانه دانست.

وي گفت: سبک بازي اسپانيا را دوست دارم، بازيکنان اين تيم، فوتبال بسيار زيبايي را به نمايش مي‌گذارند. من يکي از هواداران بي‌شمار آن‌ها هستم. بر اين باورم که انتقادات از اين تيم ظالمانه است.

سرمربي فرانسه که پس از شکست مقابل سوئد انتقاد زيادي از خط دفاعي تيمش شد، افزود: پيش از اين همواره دو تيم بزرگ رئال مادريد و بارسلونا بهترين بازيکنان جهان را در ترکيب داشته‌اند با اين حال تيم ملي اسپانيا نمي توانست در رقابت‌هاي اروپايي و جهاني بدرخشد، اما در پنج سال اخير اسپانيا به قدرت اول فوتبال اروپا و جهان تبديل شده است و همه چيز تغيير کرده است.

وي درباره بازي امشب تيمش با ماتادورها، گفت: تيم اسپانيا را به خوبي آناليز ‌کرده‌ايم و آماده رويارويي با اين تيم هستيم. ايتاليا و کرواسي نشان دادند که مي توان اسپانيا را متوقف کرد به ويژه کرواسي که نمايش بسيار خوبي مقابل اين تيم داشت.اميدوارم که بتوانيم اين تيم خوب را شکست دهيم و به مرحله نيمه نهايي را صعود کنيم.

ديدار امشب دو تيم در حالي برگزار مي‌شود که اسپانيا تاکنون موفق نشده است در بازي رسمي فرانسه را شکست دهد. :banel_smiley_4:

داش آتروس که توضیج داد اینجا جاش نیست چیکار کنی:w02:

• Like 5
لینک به دیدگاه
من خودم طرف فرانسم:ws3:

ای ول به تو که طرفدار فرانسه ای:ws3:

فقط با این امتیاز کمت که باختی آخه من چطور ازت امتیاز بگیرم:w58:

ترجیحا من از تو امشب ببازی امتیاز نمیگیرم:w58:

• Like 5
لینک به دیدگاه
50 تا دیگه میخوام تا اجازه شرکت داشته باشم:hapydancsmil::hapydancsmil:

امتیازا فردا تقسیم میشه...نگران نباش فرانسه نمیبازه کلی امتیاز میزنی به جیب:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...