رفتن به مطلب

تاپیک شرط بندی اسپانیا - فرانسه مسابقات جام ملتهای اروپا ( یورو ۲۰۱۲ – euro 2012)

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 108
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من هم میتونم شرکت کنم

من میگم فرانسه:a030:

والا چی بگم

یکی از قانون هاش این هستش که کاربر حداقل 150 امتیاز باید داشته باشه

حالا بزار با مدیر ها صحبت میکنم ببینم چی میشه :ws3:

سعی میکنم یواشکی قبولت کنم :w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه
چطور باید امتیاز زیاد کنم؟:ws52:

فعالیت میکنی تو انجمن

پست میدی

اگر کسی از نوشته هات خوشش اومد ازت تشکر میکنه و همین طور هی زیاد میشه امتیازاتت:a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه
ممنون:icon_gol:

ظاهرا کسی خوشش نیمد چون همش 5 تا تشکر گرفتم:ws3:

اوکی پس من شرکت نمیکنم فقط نظر دادم:sigh:

اوووو

بابا صبر کن

بزار میان تشکر هم میکنن :w02:

حالا بزار رفتم تو شورا مدیران مطرح کردم

یواشکی ردت میکنم جز فرانسوی ها خودم :whistle:

• Like 3
لینک به دیدگاه
چطور باید امتیاز زیاد کنم؟:ws52:

آقا این رفیقمون باخت از امتیاز من کم کنید امید جان تو نظر سنجی شرکتش بده داداشمون و تازه وارده گل جمعمونه:icon_gol::icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
:icon_redface:

مرسی دادا بچه های اینجا چه با مرامند ممنون

ولی اگر باختم هم از امتیاز من کم بشه بهتره:icon_gol::ws3:

هرکی ببازه 150 تا باید به اونای که بردن بده هنوز واسه تو نرسیده به 150 تا معادلات میریزه بهم از من کم میکنن بعدا از حلقومت میکشم بیرون دادا... فکر کردی الکیه:w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
:icon_redface:

مرسی دادا بچه های اینجا چه با مرامند ممنون

ولی اگر باختم هم از امتیاز من کم بشه بهتره:icon_gol::ws3:

پس تا بازی چند تا تاپیک بزن ما بیام تشکرو بزنیم امتیازت بره بالا:w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه
هرکی ببازه 150 تا باید به اونای که بردن بده هنوز واسه تو نرسیده به 150 تا معادلات میریزه بهم از من کم میکنن بعدا از حلقومت میکشم بیرون دادا... فکر کردی الکیه:w02:

قشنگ روحیه گاو باز بودنت رو نشون دادی:ws3:

ماتادور ضد فوتبال :ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
الان میرم ده 20 تا تاپیک ورزشی میزنم :w58:

نه این کارو نکن 4 تا تاپیک متناسب رشتت بزن تو تالار تخصصی رشتت البته تالار ورزشم خوبه داداش ولی یهو 20 تا تاپیک ضایس نصفیش چرت و پرت از آب در میاد

:w02:

حالا تا فردا اینجا 20 تا پست بزاری بقیه میان کمکت میکنن تشکر میزنن میری بالا....نرفتیم گفتم حله غمت نباشه :w02:

• Like 5
لینک به دیدگاه
این اولیش

به گزارش ايسنا ، اسپانيا در مرحله يک چهارم نهايي يورو 2012 شنبه شب در ديداري بسيار حساس به مصاف فرانسه مي‌رود.

ويسنته دل بوسکه سرمربي تيم ملي فوتبال اسپانيا ابراز اميدواري کرد که خط دفاع فرانسه همچون ديدار مقابل سوئد پر اشتباه ظاهر شود.

دل بوسکه که به خاطر ترکيب دفاعي خود در اين رقابت‌ها مورد انتقاد زيادي قرار گرفته است، گفت: بر اين باورم که تيم پيروز ميدان تيمي خواهد بود که بتواند بازي را اداره کند. هم اسپانيا و هم فرانسه هجومي بازي مي‌کنند. انتظار ندارم که فرانسه همچون بازي‌هاي در خط دفاعي پر اشتباه ظاهر شود، اما اميدوارم که اين اتفاق رخ دهد و ما بتوانيم از اشتباهات مدافعان آن‌ها استفاده کنيم.

وي افزود: فرانسه بازيکنان بسيار خوب و مربي با تجربه‌اي دارد، اما آن‌ها ديدار در مقابل سوئد مرتکب اشتباهاتي در خط دفاعي شدند. آن‌ها مدت‌ها بود که طعم شکست را نچشيده بودند. اعتراف مي‌کنم که تيم کنوني فرانسه فوتبال زيبايي را ارائه مي‌دهد، چرا که ابزار لازم را دارد.

دل بوسکه درباره ميزان آمادگي تيمش براي ديدار حساس امشب، گفت: تيم‌ ما در شرايط خوبي به سر مي‌برد و انگيزه و اميد لازم براي نتيجه‌ گرفتن را دارد. در باره چيدمان ترکيب اصلي هنوز شک دارم و به نتيجه‌ گيري کامل نرسيده‌ام. تيم اسپانيا ستاره‌ها و استعدادهاي زيادي دارد و هر کدام از آن‌ها مي‌تواند به بهترين نحو در ترکيب اصلي بازي کند. ما تيمي کامل هستيم و مي‌توانيم در هر بازي با تغييرات زياد به ميدان رويم، چرا که ابزار آن را داريم، اما با اين حال دوست دارم که به ترکيب ثابتي در تيم دست يابم.

اسم این پست تو یه تاپیک

تاپیک به اونی میگن که اولین نوشته مال تو میشه

بیا سمت تالار معدن راهنماییت کنم:ws3:

این تاپیک و بخون رو لینک کلید کن

http://www.noandishaan.com/forums/thread2119.html

• Like 6
لینک به دیدگاه
نه این کارو نکن 4 تا تاپیک متناسب رشتت بزن تو تالار تخصصی رشتت البته تالار ورزشم خوبه داداش ولی یهو 20 تا تاپیک ضایس نصفیش چرت و پرت از آب در میاد

:w02:

حالا تا فردا اینجا 20 تا پست بزاری بقیه میان کمکت میکنن تشکر میزنن میری بالا....نرفتیم گفتم حله غمت نباشه :w02:

اجرت با امام حسین آتروس جان

تو خیلی خیر هستی :4564:

اشکم رو درآوردی

الان یه حاله نور بالا سرت میبینم

خوشا به سعادتت :4564:

• Like 5
لینک به دیدگاه
اجرت با امام حسین آتروس جان

تو خیلی خیر هستی :4564:

اشکم رو درآوردی

الان یه حاله نور بالا سرت میبینم

خوشا به سعادتت :4564:

کلا مرامم رفته به آقا تختی :w02:آی تو روحت تختی این مرامارو دادی به ما:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...