رفتن به مطلب

دفتر مدیریت تالار مکانیک

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 110
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

درود. این ایکن گروه مکانیک چیه ؟ :banel_smiley_4: آچار؟؟؟؟؟؟؟؟

بابا اون مکانیک ده 60 میلادی بود !

الان مکانیک تنها علمی واقعی ه ک وجود داره :w02: همه رشته ها زیر مجموعه مکانیک ان. و باز همه مکانیک تو ساخت و تولیدشه :ws3:

پرچم بالا :w02:

طرحی بدهین ب بچز بالا. بگین فلانی هم پاش امضا کرده :ws3: این ایکن عضو بشه :w000: حداقل ی نماد کنترل هم بیاد توش:hanghead:

لینک به دیدگاه
درود. این ایکن گروه مکانیک چیه ؟ :banel_smiley_4: آچار؟؟؟؟؟؟؟؟

بابا اون مکانیک ده 60 میلادی بود !

الان مکانیک تنها علمی واقعی ه ک وجود داره :w02: همه رشته ها زیر مجموعه مکانیک ان. و باز همه مکانیک تو ساخت و تولیدشه :ws3:

پرچم بالا :w02:

طرحی بدهین ب بچز بالا. بگین فلانی هم پاش امضا کرده :ws3: این ایکن عضو بشه :w000: حداقل ی نماد کنترل هم بیاد توش:hanghead:

سلام...بسیار عالی....شما و دوستان دیگر ایده خودتون رو بفرمایید، تا درخواست تعویض بدم.

انرژی:heartshape2:

لینک به دیدگاه
سلام...بسیار عالی....شما و دوستان دیگر ایده خودتون رو بفرمایید، تا درخواست تعویض بدم.

من میگم عکس منو بذارید

فقط مکانیک هستم خخخ:ws3:

لینک به دیدگاه

خوبه.

می دونی ب نظر من مکانیک در یک کلام علم بررسی حرکت هاست!!! و مکانیک مدرن (0بعد قرن 18 میلادی) علم بررسی حرکت ها و کنترل آنهاست!!!

عجب حرف سنگینی زدم :ws3:

می گشایم ان را:

حرکت چرخ دنده ها.

ب دست اوردن توزیع تنش: حرکت نیرو در جسم

حرکت یک مجموعه پویا

حرکت های پرتابی

حرکت های ذرات بنیادی اتم ها

حرکت انرژی (ترمو

و غیره)

نهایتا نحوره کنترل!

کلا مکانیک در یک کلام یعنی تمام انچه وجود دارد :ws3:

چون ریز ریز بشیم هیچی ثابت نیست و همه چی در حال حرکت اند یا موجی یا ذره ای.

این وسط برق شاخه ای مکانیک ه!

عمران شاخه ای مکانیک ه!

کامپیوتر شاخه ای مکانیک ه!

:ws3:

من میگم تالارهای مهندسی باید بیان زیر تالار مکانیک بشن :w02:

پس ایکن باید گویا حرکت باشه و کنترل

لینک به دیدگاه
خوبه.

می دونی ب نظر من مکانیک در یک کلام علم بررسی حرکت هاست!!! و مکانیک مدرن (0بعد قرن 18 میلادی) علم بررسی حرکت ها و کنترل آنهاست!!!

عجب حرف سنگینی زدم :ws3:

می گشایم ان را:

حرکت چرخ دنده ها.

ب دست اوردن توزیع تنش: حرکت نیرو در جسم

حرکت یک مجموعه پویا

حرکت های پرتابی

حرکت های ذرات بنیادی اتم ها

حرکت انرژی (ترمو

و غیره)

نهایتا نحوره کنترل!

کلا مکانیک در یک کلام یعنی تمام انچه وجود دارد :ws3:

چون ریز ریز بشیم هیچی ثابت نیست و همه چی در حال حرکت اند یا موجی یا ذره ای.

این وسط برق شاخه ای مکانیک ه!

عمران شاخه ای مکانیک ه!

کامپیوتر شاخه ای مکانیک ه!

من میگم تالارهای مهندسی باید بیان زیر تالار مکانیک بشن :w02:

پس ایکن باید گویا حرکت باشه و کنترل

این جمله رو حذف کنید بقیش اوکیه!!!:w02:

ولی کلیت حرف درسته....کنترل و مکانیک دو تیکه یه پازلن که خوب چفت هم میشن و اتفاقا وقتی چفت میشن معجزه میکنن!!!:whistle:

من خودم حاضرم استارت تاپیک های کنترلی رو تو مکانیک بزنم...از همون اولم خفن استارت میزنیم میریم جلو!!سیستم خطی رو کاری نداریم!!کلا دینامیک غیرخطی!!:w02:

زنده باد مکانیک....زنده باد کنترل:w16::icon_gol:

لینک به دیدگاه
این جمله رو حذف کنید بقیش اوکیه!!!:w02:

ولی کلیت حرف درسته....کنترل و مکانیک دو تیکه یه پازلن که خوب چفت هم میشن و اتفاقا وقتی چفت میشن معجزه میکنن!!!:whistle:

من خودم حاضرم استارت تاپیک های کنترلی رو تو مکانیک بزنم...از همون اولم خفن استارت میزنیم میریم جلو!!سیستم خطی رو کاری نداریم!!کلا دینامیک غیرخطی!!:w02:

حالا باید بش فک کنم مهندس:ws3:

خیلی خوبه کنترل.

دقیقا مکانیک وکنترل جدا تنها رشته هایی هستن ک ارزش دارن ادم وقت بزاره :ws3:

اینجا ی عطا حقیقی داریم اونم تو کار کنترل مث شما استاده ها.

روسیه خونده. الان کم میاد سایت ولی :banel_smiley_4:

حالا خداییش این ایکن تالار خوبه به نظرت واس مکانیک؟اچار؟؟؟؟!! پیشنهادت برا ایکن تالار مکانیک چیه؟

لینک به دیدگاه

حالا باید بش فک کنم مهندس:ws3:

خیلی خوبه کنترل.

حالا خداییش این ایکن تالار خوبه به نظرت واس مکانیک؟اچار؟؟؟؟!! پیشنهادت برا ایکن تالار مکانیک چیه؟

کنترل و مکانیک یکن!!! ییییک!!!!:ws3:

جدا؟؟؟؟؟ من که استاد نیستم بابا ولی اگه ایشون اومدن شما یه لطفی کنید و ما رو با هم آشنا کنید....خیلی دوست دارم تبادل اطلاعات داشته باشم با کسایی که تو حوزه مشترک با من کار میکنن:icon_redface::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

نه عوضش کنید بهتره که هم مرتبط بشه و هم تنوع تو کارتون باشه و بچه های تالار سر ذوق بیان:w16::icon_gol:

آیکون هایی که خودتون پیشنهاد دادید بد نیست و پر مفهومه...حالا بذارید منم فکر کنم ببینم چی به ذهنم میرسه... ما مهمونیم اینجا...بذا بچه های صاحب خونه بیان نظر بدن....ولی منم اگه نظری داشتم حتما میگم:icon_redface:

لینک به دیدگاه

بسیار عالی مهندس...:icon_gol: باعث خوشحالی ما است، اگر بتوانیم از دانش شما استفاده ببریم.:w16:

آقای حقیقی که کارشون درست هست...بحثتون پیش رفت یک ندایی بهشون بدید که از حضورشون استفاده کنیم.

از آن اشخاصی که خاص هستن در یک کلمه...البته بچه های اینجا همه خاصن:w16:

کنترل و مکانیک یکن!!! ییییک!!!!:ws3:

جدا؟؟؟؟؟ من که استاد نیستم بابا ولی اگه ایشون اومدن شما یه لطفی کنید و ما رو با هم آشنا کنید....خیلی دوست دارم تبادل اطلاعات داشته باشم با کسایی که تو حوزه مشترک با من کار میکنن:icon_redface::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

نه عوضش کنید بهتره که هم مرتبط بشه و هم تنوع تو کارتون باشه و بچه های تالار سر ذوق بیان:w16::icon_gol:

آیکون هایی که خودتون پیشنهاد دادید بد نیست و پر مفهومه...حالا بذارید منم فکر کنم ببینم چی به ذهنم میرسه... ما مهمونیم اینجا...بذا بچه های صاحب خونه بیان نظر بدن....ولی منم اگه نظری داشتم حتما میگم:icon_redface:

باهاشون صحبت کنید...ضرر نمیکنید:ws3:

از هر پیشنهادی اینجا استقبال میشه...باعث خوشحالی ماست دوستان دیگر نیز نظر بدن:icon_gol:

--------------

شکل های خودتون هم همش پیچ و مهره داره:w02: بازم ایده بدید.

لینک به دیدگاه
بسیار عالی مهندس...:icon_gol: باعث خوشحالی ما است، اگر بتوانیم از دانش شما استفاده ببریم.:w16:

آقای حقیقی که کارشون درست هست...بحثتون پیش رفت یک ندایی بهشون بدید که از حضورشون استفاده کنیم.

از آن اشخاصی که خاص هستن در یک کلمه...البته بچه های اینجا همه خاصن:w16:

باهاشون صحبت کنید...ضرر نمیکنید:ws3:

از هر پیشنهادی اینجا استقبال میشه...باعث خوشحالی ماست دوستان دیگر نیز نظر بدن:icon_gol:

--------------

شکل های خودتون هم همش پیچ و مهره داره:w02: بازم ایده بدید.

:banel_smiley_4:

بابا خداییش از اچار و چکش!!! مگه دوره باستان ه! :ws3:

پیش از جنگ های صلیبی، واژه اینجینیر برای اهنگرها ب کار می رفته ک البته اهنگرها هندسه ها می دونستن و مرکز ثقل ها و خلاصه مکانیک :w16: برا اون موقع ها این ایکنها خوبه.

اینا ک من گذاشتم هوش مصنوعی رو ب صورت یک بحث عینی و ضمنی نشون میده . حالا دیگه اینا پیشنهاد منه. اصلا دیگه پیشنهاد نمی دم :viannen_38:

بقیه بیان پیشنهاد بدن.:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...

سلام به همه و عرض خسته نباشید

من به تازگی عضو این انجمن شدم و مطالبی رو که شما به اشتراک گذاشته بودید رو خوندم

عالی بودن واقعا. یکی از کاملترین مطالب بودن.

دوستان جهت راحتی در اشتراک مطالب و دسترسی راحت تر، گروهی رو در تلگرام به راه انداختیم به نام "مهندسان مکانیک ایران" . ممکنه لینک دعوت به گروه رو اینجا به اشتراک بذارم؟

لینک به دیدگاه
سلام به همه و عرض خسته نباشید

من به تازگی عضو این انجمن شدم و مطالبی رو که شما به اشتراک گذاشته بودید رو خوندم

عالی بودن واقعا. یکی از کاملترین مطالب بودن.

دوستان جهت راحتی در اشتراک مطالب و دسترسی راحت تر، گروهی رو در تلگرام به راه انداختیم به نام "مهندسان مکانیک ایران" . ممکنه لینک دعوت به گروه رو اینجا به اشتراک بذارم؟

سلام.لینک گذاشتن بر خلاف قوانین انجمن است. چنانچه دوستان برای اشتراک در گروه شما تمایل داشته باشند میتوانند از طریق پیغام خصوصی با شما هماهنگ کنند.

لینک به دیدگاه
در راستای بحث تغییر آیکون که دوستان مطرح کرده بودن، این تصویر رو امروز دیدم...چطوره؟

2yrs7p1ls3r6gr95icd.jpg

خیلی اتو مکانیکی تا مکانیک !!!نه؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...