رفتن به مطلب

جام ملت های اروپا 2012 - کَل کَل، کُری، سوسه همه رقم بفرما داخل !

ارسال های توصیه شده

رائول مال خودمه :w000::4564:

از ویا خوشم نمیاد اومد شماره و موقعیت رائول رو گرفت :whistles: مال خودت :دی

رائول دیگه پیر شده اصن:whistle:

همون ویا مال خودم:w02:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 551
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

وحشتناکترین کار سرمربی تعویض تورس بجا فابرگاس بودw589.gif گند زد w589.gif سه تا موقعیت خوب رو از دس داد این بچه خنگول w589.gif من بودم گلشون میکردم :w02:

اگه اونا گل شده بود الان 4-1 بودیماااااا d59sfij9y0ib01iq79tp.gif

اوردن تورس اشتباه نبود...امشب شب تورس نبود...معلوم نبود چه کوفتشه!! اونی که زد بالای دروازه من و خواهرم هاج و واج شدیم!!

اون وقت ایتالیا پیرمرد میاره تو همون موقع تو یه تک موقعیت نیمه دوم گل میزنه! اخخخخخ مفت خوریه!!

لینک به دیدگاه
وحشتناکترین کار سرمربی تعویض تورس بجا فابرگاس بود:w589: گند زد :w589: سه تا موقعیت خوب رو از دس داد این بچه خنگول :w589: من بودم گلشون میکردم :w02:

اگه اونا گل شده بود الان 4-1 بودیماااااا d59sfij9y0ib01iq79tp.gif

بابا از بین ژاوی و اینیستا و فابرگاس دوتاشون باید تو زمین باشن،یه فوروارد باید باشه اون جلو.

چند بار اتفاق افتاد حمله میکردن هیچکی تو محوطه جریمه نبود بخوان پاس بدن بش،مجبور میشدن توپ رو برگردونن عقب باز.

این تورس هم وقتی روزش نباشه گند میزنه به اعصاب آدم.

هرچند امشب بدم نبود به نظرم.

فقط اون تک به تکه رو خراب کرد.

لینک به دیدگاه

الان آقا محصص دو سه شب دیگه میاد تی وی،میگه دیدید پیش بینی دو سه سال پیش من درست از آب دراومد.

تیما ازین به بعد با روش 0-6-4 بازی میکنن:ws3:

لینک به دیدگاه
اوردن تورس اشتباه نبود...امشب شب تورس نبود...معلوم نبود چه کوفتشه!! اونی که زد بالای دروازه من و خواهرم هاج و واج شدیم!!

اون وقت ایتالیا پیرمرد میاره تو همون موقع تو یه تک موقعیت نیمه دوم گل میزنه! اخخخخخ مفت خوریه!!

چند وقته یه کوفتش هست d59sfij9y0ib01iq79tp.gifمعلوم نیست چشه... سه تا موقعیت خوب رو از دست دادd59sfij9y0ib01iq79tp.gif

بابا از بین ژاوی و اینیستا و فابرگاس دوتاشون باید تو زمین باشن،یه فوروارد باید باشه اون جلو.

چند بار اتفاق افتاد حمله میکردن هیچکی تو محوطه جریمه نبود بخوان پاس بدن بش،مجبور میشدن توپ رو برگردونن عقب باز.

این تورس هم وقتی روزش نباشه گند میزنه به اعصاب آدم.

هرچند امشب بدم نبود به نظرم.

فقط اون تک به تکه رو خراب کرد.

باید بذاره 5 دقیقه آخر بیارش تو زمین d2hbdwtivmxh1857rg6w.gif

چرا ویا نیست؟! h6a03q0uhcb61a1rbom.gif

لینک به دیدگاه

بچه ها میخواین اسپانیا رو بکوبین دیگه جک نگین که ایتالیا خوب بازی کرد!!! به اندازه کافی ضدفوتبالش تمسخر امیز هست :w16:

ایتالیا ضدفوتبال بازی کرد امشب ؟!!!! :w58:

لینک به دیدگاه
میدونم بابا

جمله ام حالت احساسی - عصبانی داشت d2hbdwtivmxh1857rg6w.gif به اضافه کمی افسوس از نبودن ویا d2hbdwtivmxh1857rg6w.gif

جمله ات رو درست ادا کن تا این انگلیسیا سواستفاده نکنن:w000:

لینک به دیدگاه
اینم یکی دیگه از طرفدارای اسپانیا !!! :w02:

ر.ک به جواب پست فروغ :w02:

--------

توضیح :

مثلا تو الان پیش خودت میگی ===> چرا رونی نیست؟! h6a03q0uhcb61a1rbom.gif

میدونی چرا نیست ولی افسوس نبودنش رو میخوری d2hbdwtivmxh1857rg6w.gifگرچه اگر هم بود کاری از پیش نمیبرد:w02:

من هم دقیقا همون حس در نبودن ویا d2hbdwtivmxh1857rg6w.gif

لینک به دیدگاه
پ ن پ فوتبال بسیار زیبایی ارائه داد :banel_smiley_4:

چیکار کردن مثلا ضد فوتبال بود ؟! :banel_smiley_4: نه خشن بازی کردن ، نه دفاع مطلق کردن ، نه وقت تلف کردن ...فقط چون به گاو چرونا نباختن شد ضدفوتبال ؟ :vahidrk:

مثلا تو الان پیش خودت میگی ===> چرا رونی نیست؟! h6a03q0uhcb61a1rbom.gif

میدونی چرا نیست ولی افسوس نبودنش رو میخوری d2hbdwtivmxh1857rg6w.gifگرچه اگر هم بود کاری از پیش نمیبرد:w02:

من هم دقیقا همون حس در نبودن ویا d2hbdwtivmxh1857rg6w.gif

توجیه الکی نکن بابا ... مهم سوتی بود که گرفته شد :w02: تازه توی همون پست اولم اومدی گفتی من طرفدار این دو تام:

1.آلمان

2.اسپانیا

دقیقا دو تا مدعی های اصلی جام به اعتقاد کارشناسان!!:banel_smiley_4: از خودت تیم داشته باش عزیزم حزب باد نباش :w02:

لینک به دیدگاه
توجیه الکی نکن بابا ... مهم سوتی بود که گرفته شد :w02: تازه توی همون پست اولم اومدی گفتی من طرفدار این دو تام:

1.آلمان

2.اسپانیا

دقیقا دو تا مدعی های اصلی جام به اعتقاد کارشناسان!!:banel_smiley_4:از خودت تیم داشته باش عزیزم حزب باد نباش :w02:

:w02:

چرا فرافکنی میکنی؟ :w02: همه دنیا میدونن من شدید آلمانیم wassat.gifاصن اونجا بدنیا اومدم ولی با همون هواپیمای یوسف که سه سوت بردش آلمان سه سوت آوردنم ایران:ws17: ، ایرانی شدم!

من چکار کارشناسا دارم؟ من دولت تعیین میکنم ! کارشناس کیلو چنده؟!:w02:

البته دس خودت نیستاااا فردا تیمتون قراره به توپ بسته بشه ، استرس داری consoling2.gif

لینک به دیدگاه
:w02:

چرا فرافکنی میکنی؟ :w02: همه دنیا میدونن من شدید آلمانیم wassat.gifاصن اونجا بدنیا اومدم ولی با همون هواپیمای یوسف که سه سوت بردش آلمان سه سوت آوردنم ایران:ws17: ، ایرانی شدم!

من چکار کارشناسا دارم؟ من دولت تعیین میکنم ! کارشناس کیلو چنده؟!:w02:

البته دس خودت نیستاااا فردا تیمتون قراره به توپ بسته بشه ، استرس داری consoling2.gif

خب اگه آلمانی چیکار به اسپانیا داری دیگه ؟ :179:

هه! جوجه رو بعد از بازی میشماریم فردا :w02:

England 'till I Die

9q86aowhdn1ja7q18vj4.jpg

لینک به دیدگاه

امشب انگلیس ببازه تو دور اول بازی ها همه چی بر وفق مراد میشودددد:spiteful:

هلند که باخت

اسپانیا شانسی مساوی کرد

ایتالیا با بدشانسی مساوی کرد

آلمان که برد

فقط مونده انگلیس ببازه

لینک به دیدگاه

خوشم میاد 99 درصد خطاها مال ایتالیا بود ، دم به دقیقه ضربه ایستگاهی داشتیم ما ، اونوقت ما شدیم ضد فوتبال ؟ :ws28:

دیروز کم کمش 3 تا باید می خوردین :w02:

لینک به دیدگاه
ایششششششششش 90% کسایی که طرفدار اسپانیان از این حزب بادیا هستن که هر سال هر تیمی بازیکنای اسمو رسمدارتر بیشتری توش باشه میشن طرفدارش!! :icon_razz: اینا همونان که 10 سال پیش طرفدار برزیل بودن الان شدن طرفدار اسپانیا ! :icon_razz: اینا همونان که 5 سال پیش طرفدار رئال بودن الان شدن طرفدار بارسلون !:icon_razz: اینا همونان که با پی اس وان فیفا 99 بازی میکردن برزیلو برمیداشتن مینداختن با مراکش تو ضربات پنالتی به زور میبردن ذوق میکردن ! :icon_razz:

عشق فقط انگلیـــــــــــــــــــس

England♥'till I Die

2sylaoati169oltqvwf.jpg

[FLASH=width=120 height=50]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/FLASH]

جمع نبند میگم نگار بیادا :w000:

من دوره های متمادیه که طرفدار اسپانیام

مهند البته میتونی منم به جمع طرفدارای باحال اسپانیا اضافه کنی چون 2-3 سال فوتبال ندیدم اصلا :smiley (18):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...