رفتن به مطلب

جام ملت های اروپا 2012 - کَل کَل، کُری، سوسه همه رقم بفرما داخل !

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 551
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

فردا ایتالیا - اسپانیا

آخه من چیکار کنم:4564:

یه دل دارم دو دلبر

این ور برم یا اون ور:4564:

اصلا بهت نمیاد فوتبال هم ببینی سارا:ws3:

قبلنا که میگفتی شماها بیکارید میشین سر چیزی که بقیه دارن ازش سود میبرن کل کل میکنین:w02:

لینک به دیدگاه
اصلا بهت نمیاد فوتبال هم ببینی سارا:ws3:

قبلنا که میگفتی شماها بیکارید میشین سر چیزی که بقیه دارن ازش سود میبرن کل کل میکنین:w02:

کی من؟

اصلا یادم نمیاد:whistle:

لینک به دیدگاه

بچه تی وی ما یه مشکلی داره البته فقط شبکه سه هست از شانس ما:w000:

هر بازیکن رو دوتا نشون میده:w58:. دوربین وقتی زوم میکنه مشکلی نداره ولی وقتی دوره این مشکل هست. امشب هم بازی آلمان و پرتقال اصلا لذت نبردم طوری که فقط نیم ساعت از بازی رو دیدم.

فردا شب که میرم پیش رفیقم..

لینک به دیدگاه
بچه تی وی ما یه مشکلی داره البته فقط شبکه سه هست از شانس ما:w000:

هر بازیکن رو دوتا نشون میده:w58:. دوربین وقتی زوم میکنه مشکلی نداره ولی وقتی دوره این مشکل هست. امشب هم بازی آلمان و پرتقال اصلا لذت نبردم طوری که فقط نیم ساعت از بازی رو دیدم.

فردا شب که میرم پیش رفیقم..

سه که اصلا تصویر نداشت فقط صدا داشت

لینک به دیدگاه

ایششششششششش 90% کسایی که طرفدار اسپانیان از این حزب بادیا هستن که هر سال هر تیمی بازیکنای اسمو رسمدارتر بیشتری توش باشه میشن طرفدارش!! :icon_razz: اینا همونان که 10 سال پیش طرفدار برزیل بودن الان شدن طرفدار اسپانیا ! :icon_razz: اینا همونان که 5 سال پیش طرفدار رئال بودن الان شدن طرفدار بارسلون !:icon_razz: اینا همونان که با پی اس وان فیفا 99 بازی میکردن برزیلو برمیداشتن مینداختن با مراکش تو ضربات پنالتی به زور میبردن ذوق میکردن ! :icon_razz:

عشق فقط انگلیـــــــــــــــــــس

England♥'till I Die

2sylaoati169oltqvwf.jpg

[FLASH=width=120 height=50]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/FLASH]

لینک به دیدگاه
ایششششششششش 90% کسایی که طرفدار اسپانیان از این حزب بادیا هستن که هر سال هر تیمی بازیکنای اسمو رسمدارتر بیشتری توش باشه میشن طرفدارش!! :icon_razz: اینا همونان که 10 سال پیش طرفدار برزیل بودن الان شدن طرفدار اسپانیا ! :icon_razz: اینا همونان که 5 سال پیش طرفدار رئال بودن الان شدن طرفدار بارسلون !:icon_razz: اینا همونان که با پی اس وان فیفا 99 بازی میکردن برزیلو برمیداشتن مینداختن با مراکش تو ضربات پنالتی به زور میبردن ذوق میکردن ! :icon_razz:

عشق فقط انگلیـــــــــــــــــــس

England♥'till I Die

2sylaoati169oltqvwf.jpg

عه همه اینا حرفای منم هست :ws3:

لینک به دیدگاه
والاااااااااا....دو سال دیگه که اینیستا و ژاوی هم بازنشسته شدن باز اینا تیم عوض میکنن :biggrin:

از اینا که طرفدار بارسان بپرسی قبل از ریکارد مربیش کی بود هیچ کس نمیدونه :ws3:

england_euro_2012_1152x864.jpg

لینک به دیدگاه

:biggrin:

جام ملت‌ها ک یگه تعصب نداره ک!:w02:

من اسپانیا و هلند و انگلیس و آلمان بازیکنایی دارن ک دوس دارم بازیشونو ببینم :w02:بازی‌ این تیمارو میخکوب میبینم یعنی:d ولی‌ انگلیس بی‌ رونی آخه؟؟؟:4564: نا مردا!

کلا هر تیمی قشنگ بازی کنه نگا می‌کنم امسال, جز ایتالیا ک کلا من با این تیم مشکل دارم:banel_smiley_4: کی‌ گفته خوشتیپن؟؟؟؟؟؟؟:whistles:

درضمن هرکیم فکر میکنه طرفدارای اسپانیا چن سال طرفدارش شدن بگه ک با پشت دس بزنم تو دهنش!:banel_smiley_4::ws3: فنچی بیش نبودم ک پایه تی وی ضعف میرفتم برا اسپانیا و هلند! :))

لینک به دیدگاه
از اینا که طرفدار بارسان بپرسی قبل از ریکارد مربیش کی بود هیچ کس نمیدونه :ws3:

england_euro_2012_1152x864.jpg

:ws28::ws28:

بعید میدونم اصلا ریکاردم یادشون بیاد

----------

پرچم بالاست desismileys_2411.gif

لینک به دیدگاه
:biggrin:

جام ملت‌ها ک یگه تعصب نداره ک!:w02:

من اسپانیا و هلند و انگلیس و آلمان بازیکنایی دارن ک دوس دارم بازیشونو ببینم :w02:بازی‌ این تیمارو میخکوب میبینم یعنی:d ولی‌ انگلیس بی‌ رونی آخه؟؟؟:4564: نا مردا!

کلا هر تیمی قشنگ بازی کنه نگا می‌کنم امسال, جز ایتالیا ک کلا من با این تیم مشکل دارم:banel_smiley_4: کی‌ گفته خوشتیپن؟؟؟؟؟؟؟:whistles:

درضمن هرکیم فکر میکنه طرفدارای اسپانیا چن سال طرفدارش شدن بگه ک با پشت دس بزنم تو دهنش!:banel_smiley_4::ws3: فنچی بیش نبودم ک پایه تی وی ضعف میرفتم برا اسپانیا و هلند! :))

رونـــــــی از بازی سوم میاد دیگه :ws50:

تو که هنوزم فنچی بیش نیستی :w02: اون وخ واسه چیش ضعف میرفتی ؟ واسه باختش تو جام جهانی به نیجریه ؟ یا باختش به کره ؟ :w02:

لینک به دیدگاه
رونـــــــی از بازی سوم میاد دیگه :ws50:

تو که هنوزم فنچی بیش نیستی :w02: اون وخ واسه چیش ضعف میرفتی ؟ واسه باختش تو جام جهانی به نیجریه ؟ یا باختش به کره ؟ :w02:

عزیزم جام جهانی‌ اون سال کره ایتالیرو تو یک هشتم حذف کرد!!! درضمن تو یک چهارم با اسپانیا هم همه خنگ بازی داور و یادشونه:w02:

اون سال ترکیه اونجوری جیگر با برزیل بازی کرد و سوم شد! جام جهانی‌ ک قابل پیشبینی‌ نیس ک :w02:

بله من اون موقع هم واسشون ضعف میرفتم! واسه بازیکناش و سبک فوتبالش:w02:

اون سال طرفدار کره هم بودم:w02: اون دوتا بازیکناش ک موهاشونو از دو طرف کچل کرده بودن یادته؟:)))

دوسشون داشتم:biggrin:

لینک به دیدگاه
عزیزم جام جهانی‌ اون سال کره ایتالیرو تو یک هشتم حذف کرد!!! درضمن تو یک چهارم با اسپانیا هم همه خنگ بازی داور و یادشونه:w02:

اون سال ترکیه اونجوری جیگر با برزیل بازی کرد و سوم شد! جام جهانی‌ ک قابل پیشبینی‌ نیس ک :w02:

بله من اون موقع هم واسشون ضعف میرفتم! واسه بازیکناش و سبک فوتبالش:w02:

اون سال طرفدار کره هم بودم:w02: اون دوتا بازیکناش ک موهاشونو از دو طرف کچل کرده بودن یادته؟:)))

دوسشون داشتم:biggrin:

خب ایتالیا رو حذف کرده باشه چه ربطی داره ؟ (حالا اونو هم بعدا جداگونه تو سر طرفدارای ایتالیا میکوبیم :whistle:) اون اشتباهات داوری هم بیشتر از یه گل تاثیر نداشت اصلا زشته تیم اروپایی از تیمی که ایران 6تاییش کرده ببازه :w02:

بعدشم سبک فوتبالش کجا بود اون موقع آخه اسپانیا :biggrin: دو سه ساله آدم شدن این گاو چرونا :w02:

اون دو تا بازیکنو ولش 2002 فقط مدل موهای بکهام :heartshape2:

لینک به دیدگاه
خب ایتالیا رو حذف کرده باشه چه ربطی داره ؟ (حالا اونو هم بعدا جداگونه تو سر طرفدارای ایتالیا میکوبیم :whistle:) اون اشتباهات داوری هم بیشتر از یه گل تاثیر نداشت اصلا زشته تیم اروپایی از تیمی که ایران 6تاییش کرده ببازه :w02:

بعدشم سبک فوتبالش کجا بود اون موقع آخه اسپانیا :biggrin: دو سه ساله آدم شدن این گاو چرونا :w02:

اون دو تا بازیکنو ولش 2002 فقط مدل موهای بکهام :heartshape2:

من با بکهام مشکل دارم کلا! کلا همون‌جوری ک فرگوسن باش مشکل داره منم دارم! ولی‌ با موهاش مشکلی‌ ندارم:w02: فقط همون مدل موهاش قشنگه کلا:ws3:

ربطش اینه ک اون موقع کره تیم خوبی‌ شد :w02:

دو سه ساله آدم شده؟:w02: نزار واسه دفاع از اسپانیا اینگیلیسو له‌ کنما!:w02: به طور کلی‌ واسه دس گرمی‌ دفعه قبل اینگیلیستونو ندیدیم اونورا؟:ws38: کجا بودن؟:ws38:

می‌شه چنتا جامی‌ ک انگلیس گرفترو نام ببری برامون؟:ws38: اونم چون تویی کلا از پیدایش فوتبال تاکنون:ws38:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...