رفتن به مطلب

هر كس بلده ساز بزنه بياد اينجا!!!

pianist

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 93
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام این خیلی خوبه که می تونین ویلن بزنین سازه خیلی سختیه آرش جان!:rose:

ولی فک نمی کنین موسیقی نرم افزاری کاری رو پیش ببره و همینطور لذتی که سازی رو خودتون بزنین خیلی بهتر از این نرم افزارها موسیقی هست آقا آرش.

من خودم نرم افزار سازه گیتار رو دارم از هیچی بهتره! ولی هیچی موسیقی فیزیکی نمیشه آقا آرش ... و به نظره من باعث افت موسیقیدان میشه.مثله بازی کامپیوتری فوتبال که هرچی میخوای میتونی گل یا دریپ یا حرکات تکنیکی بزنی ولی در واقعیت اصلا این طور نیست!

تیکل پاراتام استاد بزرگ گیتار کلاسیک جهان" خوبی حرفی رو میزنه! میگه: موسیقی رو باید از روی خواسته خودت و با دستانه خودت بنوازی تا عمقه موسیقی رو به بقیه القاء کنی.

ببخشید خیلی حرف زدم و منم در حدی نیستم که بخوام شمای بزرگوار رو راهنمایی و نصیت کنم آرش عزیز.موفق باشی:rose:

سلام دوست عزیز بله شما راست میگین اما من ویلن رو همچنان دارم یاد میگیرم اما حتی بهترین آهنگسازهایی که الان دارن کار میکنن با این نرم افزارها کار میکنن چون دست آدم برای آهنگسازی بازتره و شما چون تمتم سازهارو در اختیار داری از این خاطره که منم رو آوردم اگه بتونم براتون چندتا از کارایی رو که ساختم رو میذارم که نظرتون رو در موردش بشنوم.:w14::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز بله شما راست میگین اما من ویلن رو همچنان دارم یاد میگیرم اما حتی بهترین آهنگسازهایی که الان دارن کار میکنن با این نرم افزارها کار میکنن چون دست آدم برای آهنگسازی بازتره و شما چون تمتم سازهارو در اختیار داری از این خاطره که منم رو آوردم اگه بتونم براتون چندتا از کارایی رو که ساختم رو میذارم که نظرتون رو در موردش بشنوم.:w14::icon_gol:

آهان فک کردم ویلن رو به کلی گذاشتید کنارو فقط با نرم افزار کار می کنید!!بله کار با نرم افزار تمرکز بوجود میاره واسه آدم چون قهرمانان که میخوان یه کنسرتی یا اجرایی رو انجام بدند خودشون رو گرم میکنند با نرم افزار.

منم اینو گفتم چون کار با نرم افزار گیتار خیلی آسونه و برعکسش سازه فیزیکیش سخته و نمیشه فقط وقت رو رو نرم افزار گیتار زنی گذاشت.من کار با بقیه سازها رو نمی دونم و همینطور نرم افزارشون کار نکردم!!

آخه تا اونجایی که من پستها رو خوندم آرش پیشنهاد داد که یه نرم افزاره که یاد میده

ایمان قول یاد دادن چیزی رو نداده :ws52:

منم آموزش گیتار پاپ رو میزارم تو سایت.

لینک به دیدگاه

سلام به همه ی دوستان من آرش هستم که قراره آموزش نرم افزار FL Studio رو براتون بذارم البته اگه دوستان این رو بخوان منم به دیده ی منت این رو براتون میذارم که این نرم افزار واقعآ کارایی بالایی داره و اگه کسی این آموزش رو خواست بگه به روی چشم حتمآ میذاریم.:icon_gol::ws2:

لینک به دیدگاه

سلام آرش جان

میشه یه تاپیک جداگانه برای این آموزش بذاری که فقط آموزش ها باشه بعد بچه ها اگه سوالی داشتن اینجا مطرح کنن. یا تو یه تاپیک جداگانۀ دیگه.

راستی قبلش اگه آدرس نرم افزار رو بگی که دانلود کنیم خیلی خوب میشه. اینطوری همزمان با تو میتونیم پیشروی کنیم.

من به شخصه عاشق این کار هستم.

از زحمتی که میکشی هم سپاسگذارم :wubpink:

لینک به دیدگاه

سلام دارم خدمت شما چشم حتمآ فک میکنم این تاپیک در بخش موسیقی باشه خوبه البته باید با اون بخش صحبت کنم که یه بخش به نام آموزش نرم افزار های موسیقی راه بندازه که بتونیم اونجا کارو شروع کنیم.من پیشنهاد میکنم که این نرم افزارو بخری چون اینجوری هم کامل تره هم بهتره قیمت این cd هم 1000 تومان هست این رو بخرید البته بگین که ورژن FL Studio 9 رو بخرید چون این آخرین ورژن این نرم افزاره که کامل تره البته بازم نظر خودتونه من جایی رو واسه دانلود سراغ ندارم اما اگه خریدید کامل براتون از هرجا خواستین میتونم آموزش بذارم.

لینک به دیدگاه

آرش جان بهتر هست که با shadmehrbaz عزیز که مدیر تالار موسیقی هستند در رابطه با بخشی ویژِۀ آموزش موسیقی صحبت کنید.

اتفاقا ایشون هم در زمینۀ آهنگ سازی اطلاعات خوبی دارن.

با هماهنگی ایشون یک کلاس ویژۀ آهنگسازی راه بندازید. شاید هم بتونیم در پایان یک گروه تشکیل بدیم :ws3:

لینک به دیدگاه

آره همین الان به ایشون پیغام دادم که ببینیم جواب ایشون چی خواهد بود:ws21:منتظر جوابشون هستم .شماهم نرم افزار رو تهیه کن تا با مقدمات کار آشنا بشی.:w42:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
چه سازي؟؟ :w58: قرار به زودي آموزشگاهمو افتتاح کنم :ws3:

گیتار:ws50:

بعدنم شاید پیانو:w16:

نخیر داداشم یادم میده:w16:

پیانو رو خوب بلدم :icon_redface:

یه 2 سالی هست دارم گیتار یاد میگیرم :ws2:

یعنی کسی که پیانو بلده دو سال طول میکشه تا گیتار یاد بگیره؟:w58:

شنیده بودم اگه یه ساز رو بلد باشی، یاد گرفتن بقیه ی سازا آسون تر میشه127fs4730978.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...