رفتن به مطلب

*>>* کلوپ هواداران تیم پر طرفدار بارسلونا *<<*

ارسال های توصیه شده

در اینکه مسی بازیکن خوبی هست شکی نیست ولی رونالدو بهتره اگه شبکه ورزش یا سه را دنبال میکردی این مسئله را همش زیر ذره بین برده بود با تموم جزئیات که رونالدو در کل بهتر بود مسی فقط تو بارسا اینجوریه اگه واقعا بازیکن همه کاره بود تو ارژانتین اینجوری بازی میکرد . ژاوی و اینیستا برن از بارسا مسی هیچ کار نمیتونه بکنه برا همین همش بهترین بازیکن میشه چون تیمشون خوبه همه فکر میکنن همه کارا میکنه:w16:

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 496
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

موقعیت مسلم گلزنی را که بازیکنان بارسا در بازی رفت حذفی از دست دادند، به روایت تصویر مرور می کنیم:

1- موقعیت تک به تک آلبا در دقیقه 13 بازی:

11.JPG

12.JPG

13.JPG

2- ضربه کاشته ژاوی در دقیقه 22 بازی که به تیر دروازه برخورد کرد:

21.JPG

22.JPG

23.JPG

3
- دروازه خالی در برابر ژاوی در دقیقه 26 بازی:

31.JPG

32.JPG

33.JPG

4- موقعیت تک به تک فابرگاس در دقیقه 56 بازی:

41.JPG

42.JPG

43.JPG

5- موقعیت عالی فابرگاس در دقیقه 70 بازی:

51.JPG

52.JPG

53.JPG

موقعیت تک به تک پدرو در دقیقه 73 بازی:

61.JPG

62.JPG

63.JPG

7- موقعیت عالی آلبا در دقیقه 89 بازی:

71.JPG

72.JPG

73.JPG

البته موقعیت تک به تک مسی که داور به اشتباه آفساید گرفت رو هم باید اضافه کرد.

لینک به دیدگاه
خوبه حالا همش خودتون با داوری میبردین حالا یه صحنه پیش اومد جالب اینکه اکثر کارشناسا گفتن پنالتی نبود حالا هی بهونه بیارید:ws28:

تازه ژوره به بازیکناش گفته بود خوتونا خسته نکنید:ws28:

شما اگه پست #92 رو ببینی متوجه میشی که یه صخنه نبوده.:ws37:

تو بازی رفت داور بارسا رو نابود کرد.

پدرام جان این عکسایی که میذاری همش سفسطس برادر من

همه دیدن بارسا چند بازیه که حرفی برا گفتن نداره....اگه داشت برای یه صحنه مشکوک اینهمه اعتراض نمیکرد

بارسا تموم شده .

برای هر تزی یه آنتی تزی هم هست. فوتبال همینه ...همونطوری که یه روزی میلان در کهکشانی دیگر توپ میزد و رئال شکوه ، جلال ، افتخار بود ....یه روزی هم شما آقایی کردید و حالا نوبت نوکری بارساس ...پس بنشینید و از مکتب بزرگان یاد بگیرید

این عکسا هم توجیهه عزیز من ....رونالدو رو هم ده تا بازیکن پرس میکنن ....مشت هفته پیش پویول رو گردن کریس رو چرا نذاشتی اگه راست میگی؟

عزیز من همون یه صحنه اگه به درستی پنالتی گرفته میشد شما الان برنده نیودید.

توی بازیهای رفت و برگشت حذفی هم من در پست #92 اشتباهات فاهش داوری و در پست #102 موقعیت های بارسا رو گذاشتم.

درضمن در بازی رفت گل شما از کرنری به دست اومد که اصلا کرنر نبود.

اگه تمام این اتفاقات برای هر تیمی بیفته بدون شک بازنده خواهد بود.

سفسطه چیه؟ اثبات تمامی حرفام با تصویره.

حرفای شما سفسطس که یه حرفی میزنید و هیچ اثباتی براش ندارید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

اخه اینجوری بخوای بگی که همش باید صحنه داوری برای رئال بیاریم خوبه الان بارسا همه داورا حامیش هستن معروفه دیگه گل سرصبدش بازی چلسی و بارسای معروف:ws37:

• Like 1
لینک به دیدگاه
در اینکه مسی بازیکن خوبی هست شکی نیست ولی رونالدو بهتره اگه شبکه ورزش یا سه را دنبال میکردی این مسئله را همش زیر ذره بین برده بود با تموم جزئیات که رونالدو در کل بهتر بود مسی فقط تو بارسا اینجوریه اگه واقعا بازیکن همه کاره بود تو ارژانتین اینجوری بازی میکرد . ژاوی و اینیستا برن از بارسا مسی هیچ کار نمیتونه بکنه برا همین همش بهترین بازیکن میشه چون تیمشون خوبه همه فکر میکنن همه کارا میکنه:w16:

هرشخصی طرفدار هر بازیکنی که هست از اون طرفداری میکنه.

میشه بگی مثلا رونالدو تو تیم ملی پرتغال چیکار کرده؟؟؟

معیار شما برای انتخاب بهترین بازیکن چیه؟

پاس گل؟

تعداد گل زده؟

تو همه این زمینه ها مسی بالاتره.

درضمن برای شما حرفای امثال پیمان یوسفی و کارشناسانی مثل پیروانی و این جور افراد قابل قبول تره یا افرادی مثل فرگوسن و ونگر و بکن باوئر و پله و مارادونا و گرد مولر و....

جا داره برات یادآوری کنم که بهترین بازیکن جهان رو اینگونه افراد انتخاب میکنن.که مجریان و کارشناسان امثال شبکه ورزش در برابرشون هیچی نیستن.:ws37:

لینک به دیدگاه
اخه اینجوری بخوای بگی که همش باید صحنه داوری برای رئال بیاریم خوبه الان بارسا همه داورا حامیش هستن معروفه دیگه گل سرصبدش بازی چلسی و بارسای معروف:ws37:

من بیش از 10 صحنه رو با استناد به تصویر نشون دادم که داور به ضرر بارسا سوت زده.

میشه تو این سه بازی اخیر یه صحنه ، فقط و فقط یه صحنه رو باتصویر به من نشون بدی که داور به ضرر رئال سوت زده؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
هرشخصی طرفدار هر بازیکنی که هست از اون طرفداری میکنه.

میشه بگی مثلا رونالدو تو تیم ملی پرتغال چیکار کرده؟؟؟

معیار شما برای انتخاب بهترین بازیکن چیه؟

پاس گل؟

تعداد گل زده؟

تو همه این زمینه ها مسی بالاتره.

درضمن برای شما حرفای امثال پیمان یوسفی و کارشناسانی مثل پیروانی و این جور افراد قابل قبول تره یا افرادی مثل فرگوسن و ونگر و بکن باوئر و پله و مارادونا و گرد مولر و....

جا داره برات یادآوری کنم که بهترین بازیکن جهان رو اینگونه افراد انتخاب میکنن.که مجریان و کارشناسان امثال شبکه ورزش در برابرشون هیچی نیستن.:ws37:

داداشی انگار شما تلویزون نگاه نمیکنی

تو فیس بوک همه جا معروفه که هیچ خودشونم اعتراف کردن که رسانه ملی به اصطلاح همگی طرفدار بارسا هستن وخدایشم خیلی تابلوئه:ws37: پس باید طرف مسی را بگیرن نه مسی

شما مثلا سرعت سرزنی شوت و... اینا اخه کدومش مسی میتونه رو دست رونالدو بیاد

شما منطقی نگاه کن تعصب را بزار کنار :ws37:

لینک به دیدگاه
داداشی انگار شما تلویزون نگاه نمیکنی

تو فیس بوک همه جا معروفه که هیچ خودشونم اعتراف کردن که رسانه ملی به اصطلاح همگی طرفدار بارسا هستن وخدایشم خیلی تابلوئه:ws37: پس باید طرف مسی را بگیرن نه مسی

شما مثلا سرعت سرزنی شوت و... اینا اخه کدومش مسی میتونه رو دست رونالدو بیاد

شما منطقی نگاه کن تعصب را بزار کنار :ws37:

من قبول دارم که قدرت شوت و سرزنی رونالدو خوبه اما فقط وجود این خصوصیات در یک فرد میتونه معیاری باشه برای انتخاب بهترین بازیکن؟

فرض کنیم یه نفر بهترین شوت زنه دنیاست اما هیج گلی با شوت نزده.حالا میتونی بگی این قدرت شوت زنیش به چه درد میخوره؟

این خصوصیات زمانی خوبه که ازشون استفاده کنه و برای تیمش گل بزنه.اما میبینی که تعداد گل زدش از مسی خیلی کمتره.درحالیکه تعداد پنالتی هاش 2 برابر مسیه.

لینک به دیدگاه
من قبول دارم که قدرت شوت و سرزنی رونالدو خوبه اما فقط وجود این خصوصیات در یک فرد میتونه معیاری باشه برای انتخاب بهترین بازیکن؟

فرض کنیم یه نفر بهترین شوت زنه دنیاست اما هیج گلی با شوت نزده.حالا میتونی بگی این قدرت شوت زنیش به چه درد میخوره؟

این خصوصیات زمانی خوبه که ازشون استفاده کنه و برای تیمش گل بزنه.اما میبینی که تعداد گل زدش از مسی خیلی کمتره.درحالیکه تعداد پنالتی هاش 2 برابر مسیه.

بازم که داری رو تعصب حرف میزنی من نگفتم فقط با شوت زدن یکی میاد بهترین بازیکن بشه مثال عرض کردم درضمن این همه گل زده با شوت ضربه آزاد اینا گل حساب نیست ؟

مسی که همه گلاش دریبل کردن نبوده که تو بارسا براش آماده خوری میزان ژاوی و اینیستا گل میزنه اینا را هم نگاه کن نه فقط گل دریبل هاش را

لینک به دیدگاه
بازم که داری رو تعصب حرف میزنی من نگفتم فقط با شوت زدن یکی میاد بهترین بازیکن بشه مثال عرض کردم درضمن این همه گل زده با شوت ضربه آزاد اینا گل حساب نیست ؟

مسی که همه گلاش دریبل کردن نبوده که تو بارسا براش آماده خوری میزان ژاوی و اینیستا گل میزنه اینا را هم نگاه کن نه فقط گل دریبل هاش را

تو این زمینه نمیشه به طور دقیق صحبت کرد.

چون نه مسی نه رونالدو و نه هیچ بازیکنی نمیتونه به تنهایی گل بزنه بلاخره باید امثال ژاوی و اوزیل بهشون پاس بده.

اما معیار هایی که مهم هستن تعداد گل زده و تعداد پاس گل داده شده است.که در هر دو مورد مسی خیلی بالاتر از رونالدست.

شما میگید چون جلوی ژاوی و اینیستا بازی میکنه اینجوری اما خود مسی سومین بازی ساز برتر دنیاست.

به ندرت میشه تو دنیای فوتبال بازیکنی رو دید که هم بهترین گلزن باشه و هم بهترین بازی ساز!!

در حقیقت مسی علاوه بر اینکه بهترین گلزن دنیاست یه پاس گل دهنده قهار هم هست.

در ضمن جواب پست #107 رو هم ندادی....

لینک به دیدگاه
بازی بعدی رئال و بارسا

تیم نونهالان رئال به میدان خواهد رفت

:ws28:

i5mkizykpmhz0lhj8r.jpg

یه نگاه به جدول.......یه نگاه به بازی های رو در روی دو تیم در 5 سال اخیر.........یه نگاه به تعداد قهرمانی های دوتیم در 5 سال اخیر........یه نگاه به افتخارات کسب شده توسط بازیکنان دوتیم در 5 سال اخیر بنداز......

متوجه میشی که با همین بچه ها بازی کنید شاید نتیجه بهتری بگیرید.....

لینک به دیدگاه
یه نگاه به جدول.......یه نگاه به بازی های رو در روی دو تیم در 5 سال اخیر.........یه نگاه به تعداد قهرمانی های دوتیم در 5 سال اخیر........یه نگاه به افتخارات کسب شده توسط بازیکنان دوتیم در 5 سال اخیر بنداز......

متوجه میشی که با همین بچه ها بازی کنید شاید نتیجه بهتری بگیرید.....

:w02:

آمار نشون میده در این 5 سال، یوفا رو خریداری کرده بودید :ws28:

داور ها: بازی چلسی، آرسنال در جام باشگاه های اروپا. کلا توی لالیگا که همیشه رئال 10 نفره بازی میکرد.

لینک به دیدگاه

آمار نشون میده در این 5 سال، یوفا رو خریداری کرده بودید :ws28:

داور ها: بازی چلسی، آرسنال در جام باشگاه های اروپا. کلا توی لالیگا که همیشه رئال 10 نفره بازی میکرد.

کدوم آمار؟

میشه آمارتو به من نشون بدی؟؟ همونطور که من تو پست های قبلی قضاوت نادرست داور و موقعیت های بارسارو به صورت مستند نشون دادم.

میشه با سند حرف بزنی؟

در زمان گواردیولا 9 بار رئال به بارسا باخته و در مقابل گواردیولا حتی یک باخت در مقابل رئال نداره.

حالا از این 9 بازی تو فقط وفقط 3 تا صحنه رو به من نشون بده که داور به سود بارسا سوت زده و در نتیجه تأثیر گذار بوده؟؟؟

درغیر اینصورت حرفات کذب محضه.....

لینک به دیدگاه

[h=5]در پی شکایت باشگاه بارسلونا از داور بازی اخیر این تیم در مقابل رئال ، روزنامه آس با ابراز شگفتی از این اقدام بارسایی ها به اونها یادآوری کرده که اگر اشتباهات داوری نبود ، الان فاصله رئال و بارسا به جای 13 امتیاز ، 3 امتیاز بود .

لیست اشتباهات تاثیرگذار داوری این فصل به نفع بارسا به این ترتیبه :

در بازی رئال در مقابل اوساسونا در ورزشگاه رینو دناوارا ، کارلوس کلوس گومز داور بازی ، گل صحیح کایخون رو آفساید گرفت و بازی صفر صفر تموم شد و رئال دو امتیاز از دست داد

در ورزشگاه بنتو دی مارین ، جیل مونتانو داور بازی بتیس و رئال ، هند واضح خوان کارلوس در محوطه جریمه خودشون رو نادیده گرفت ، گل صحیح بنزما رو نپذیرفت و هند واضح نوسا را هم پنالتی نگرفت ( و کارت زرد دوم رو هم بهش نداد ) تا رئال یک صفر ببازه و سه امتیاز از دست بده

در بازی رفت الکلاسیکو در لالیگا و در ورزشگاه نیوکمپ ، دلگادو فررو داور بازی دو خطای ماسکرانو روی اوزیل در محوطه جریمه رو نادیده گرفت تا بازی دو دو تموم شه

در ورزشگاه کولوسیوم آلفونسو پرز ، آدریان کولونگا بازیکن ختافه هند کرد ( هند نبود توپ رو مثل بسکتبالیستها حمل کرد ) و همون توپ رو پاس داد و منجر به گل تیمش شد و رئال 2-1 باخت. پرس لاسا داور این بازی با نگرفتن این هند ، یک امتیاز از رئال گرفت

در بازی با والنسیا ،دلگادو فررو باز هم رئال رو از دو امتیاز محروم کرد ، زمانی که خطای فاحش فرناندو گاگو روی دی ماریا در محوطه جریمه رو نگرفت و بازی مساوی تموم شد و رئال دو امتیاز از دست داد

مجموع امتیازات : ده امتیاز

اینا امتیازاتی هستند که به شکل واضح رئال بر اثر خطاهای داوری از دست داده و کارشناسان داوری هم قبولش دارن ، نه مثل طرفدارای جو زده بعضی تیما که هر تنه ای تو محوطه جریمه رو پنالتی میدونن[/h]

• Like 1
لینک به دیدگاه
کدوم آمار؟

میشه آمارتو به من نشون بدی؟؟ همونطور که من تو پست های قبلی قضاوت نادرست داور و موقعیت های بارسارو به صورت مستند نشون دادم.

میشه با سند حرف بزنی؟

در زمان گواردیولا 9 بار رئال به بارسا باخته و در مقابل گواردیولا حتی یک باخت در مقابل رئال نداره.

حالا از این 9 بازی تو فقط وفقط 3 تا صحنه رو به من نشون بده که داور به سود بارسا سوت زده و در نتیجه تأثیر گذار بوده؟؟؟

درغیر اینصورت حرفات کذب محضه.....

الان آمار از کجا بیارم

حوصله داریا

هیچکس بازی های باشگاههای اروپا بارسا رو در مقابل چلسی و آرسنال فراموش نمیکنه که داور چطوری سرنوشت بازی رو به نفع بارسا عوض کرد. الانم که داور به نفعتون نمیگیره داره یه تیم معمولی تبدیل شده

لینک به دیدگاه
الان آمار از کجا بیارم

حوصله داریا

هیچکس بازی های باشگاههای اروپا بارسا رو در مقابل چلسی و آرسنال فراموش نمیکنه که داور چطوری سرنوشت بازی رو به نفع بارسا عوض کرد. الانم که داور به نفعتون نمیگیره داره یه تیم معمولی تبدیل شده

فرض کنیم اون 2تا بازی اشتباهات داوری به سود بارسا بوده باشه اما آیا این دو بازی ، 5ساله؟ (تو پست قبل گفتی 5 سال داوری به سود بارسا بوده)

زمان گواردیولا که 9 بار باختین و در مقابل ختی یک پیروزی ندارین چی؟ توی همه اون بازی ها هم داوری سرنوشت بازی رو تعیین کرده؟؟؟

تیم معمولی؟؟؟

میخوای یه نگا به آمار ارقام بندازی ببینی همین الانشم با این تیم معمولی چقدر فاصله دارید؟ (از نظر امتیاز ، تعداد گل زده ، درصد مالکیت توپ در زمین ، تعداد پاس های موفق و .....)

همین تیم معمولی در بازی رفت حذفی بیش از 3 تا موقعیت تک به تک (موقیعتهای خیلی خوب بارسا که 9 تا بود) داشت در مقابل شما حتی یک موقعیت تک به تک هم نداشتید.

در ضمن فراموش نکن در حال حاضر حدود 2 ماهه که بارسا بدون مربی بازی میکنه و این خیلی مهمه!

لینک به دیدگاه

[h=2]یک هنرمند ژاپنی ساخت؛ مجسمه تمام طلا از پای مسی[/h]

261152hp2.jpg

این اثر که قرار است روز پنج شنبه به فروش برسد، به افتخار دستاوردهای اخیر مسی در بارسا و تیم ملی آرژانتین ساخته شده است

سایت گل- یک جواهرساز ژاپنی مجسمه ای تمام طلا از پای مسی به ارزش 4 میلیون یورو ساخت که امروز در توکیو رونمایی شد.

این مجسمه که 25 کیلوگرم وزن دارد، حدود 25 سانتی متر طول و 28 سانتی متر عرض داشته و توسط گینزا تاناکا طراحی شده است. این اثر که قرار است روز پنج شنبه به فروش برسد، به افتخار دستاوردهای اخیر مسی در بارسا و تیم ملی آرژانتین ساخته شده است.

مسی در پیام ویدئویی که در مراسم رونمایی از این اثر پخش شد، گفت:" از اینکه مجسمه پای من از طلای خالص ساخته شد، احساس غرور می کنم."

247070hp2.jpg

رسیدن مسی به چهارمین توپ طلا، او را به جایگاهی ویژه در تاریخ فوتبال رسانده است

رودریگو، برادر مسی، که در مراسم رونمایی این مجسمه حضور داشت، توجه تاناکا به جزئیات را مورد ستایش قرار داد و گفت:" این اثر استثنایی است. شما می توانید هر یک از خطوط پا را ر وی مجسمه ببینید."

بخشی از مبلغ فروش این مجسمه به بنیاد خیریه لیونل مسی و برای کمک به کودکانی که در زلزله و سونامی دو سال قبل ژاپن آسیب دیدند، اختصاص داده خواهد شد.

لینک به دیدگاه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

در آستانه دیدار تیم های بارسلونا و میلان از دور برگشت لیگ قهرمانان اروپا، مسی معتقد است که بارسلونا توانایی صعود از این مرحله را دارد.

مسی در مصاحبه با ESPN، صحبت هایی در مورد مشکلات اخیر تیم و بازی با میلان در نیوکمپ داشته است.در اینجا می توانید مصاحبه کامل مسی را با این شبکه بخوانید:

1352367063.jpg

روحیه تیم : "مسلما از لحاظ روحی در شرایط ایده آلی به سر نمی بریم. در چند هفته اخیر نتایجی کسب کرده ایم که هواداران انتظار آن را نداشتند، اما حالا زمان آن است که رویه خود را بازیافته و با اعتماد به نفسی دوباره به همان بارسای چند سال اخیر برگردیم. باید علاوه بر بازی تیمی خوب، تمام تمرکز خود را بر روی برد بگذاریم و باید بگویم که دقیقا می دانیم که مشکل کار کجاست."

مشکلات بازی های اخیر

"سبک بازی ما مبتنی بر حفظ توپ است و این باعث می شود که به تیم های حریف، فرصت های زیادی برای ضد حمله بدهیم. این اتفاقی است که در بازی در مقابل میلان و رئال برای ما رخ داد و آن ها توانستند از بازیکنان سرعتی خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنند. ما باید سعی کنیم که سرعت بازی را پایین بیاوریم."

راه حل برای بازگشت به فرم ایده آل

"اکنون زمان است تا با فراموش کردن گذشته به بازگشت به فرم همیشگی خود فکر کنیم. باید متمرکز باشیم و با ارائه بازی ای بدون نقص به فکر صعود به دور بعدی لیگ قهرمانان باشیم. ما به خوبی می دانیم که افراد زیادی خواهان باخت بارسلونا هستند تا بگویند که دوران بارسا به پایان رسیده است. این اتفاق پارسال برای ما رخ داد و هنگامی که شرایط به خوبی پیش نرفت افراد زیادی دوران بارسا پایان یافته دانستند."

فشار بر روی بازیکنان

"نتایج سال های اخیر بارسلونا باعث شده است که بردن در اینجا بسیار عادی به نظر برسد و هنگامی که شما بازی را واگذار می کنید انتقاد ها به شما سرازیر می شود. هواداران به خوبی این موضوع را درک می کنند که اکنون بیش از هر زمان نیازمند پشتیبانی آن ها هستیم. در حال حاضر فکر نمی کنم که نیاز زیادی به خرید بازیکن جدیدی باشد. بسیاری از بازیکنان فعلی بارسا جوان هستند و می توانند مدت زیادی در این باهشگاه بدرخشند."

کریستیانو رونالدو

" او سرعت بالایی در بازی با توپ و به جریان درآوردن بازی دارد و در حال حاضر یکی از بهترین های پست خود می باشد."

ژاوی و اینیستا

"هماهنگی آن ها فوق العاده است. آن ها بهترین در کنترل بازی و حفظ توپ هستند."

لالیگا

" نباید فکر کنیم که لالیگا به پایان رسیده است. با اینکه ما در شرایط بسیار خوبی به سر می بریم و با امنیت کافی در صدر جدول قرار داریم اما باید مراقب تیم هایی چون اتلتیکو باشیم. آن ها در هر بازی به دنبال ک کردن امتیاز خود با ما هستند."

منبع:بارسا نیوز

لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...