رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

بین کاشانو سمنان و شاهرود موندم کدومارو اول بزنم.چون احتمالن شب هر سه موردو بیارم.نظر شما کدوم یکی تبدیل قوی تر دارن؟

نمیدونم...ولی اگر واسه خودم انتخاب رشته میکردم اول کاشان رو میزدم

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 851
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تشکر بابت پاسخ ها.

به نظرم با 830 که آوردم، بهتره همین کرمان خودمون بزنم که با استادا جورترم و میشناسمشون. در عوض خودم بیشتر مایه بذارم. هوافضا هم ریسکه. حیف! علم و صنعت میاوردم!

بازم ممنون

• Like 1
لینک به دیدگاه
تشکر بابت پاسخ ها.

به نظرم با 830 که آوردم، بهتره همین کرمان خودمون بزنم که با استادا جورترم و میشناسمشون. در عوض خودم بیشتر مایه بذارم. هوافضا هم ریسکه. حیف! علم و صنعت میاوردم!

بازم ممنون

تصمیم نهایی با خودتون هست ولی خوب قبلش مشورت کنید...فرصت های جدید رو به این سادگی از خودتون نگیرید...

• Like 3
لینک به دیدگاه
منطورتون اینه اصلن قبول نمیشم با این رتبه؟

حتی غیر انتفاعی ؟ یا پیام نور ؟

کلا فکر کنم پیام نور و غیر انتفاعی تو مکانیک5-6 تا بیشتر نداشته باشند

والا من هنوزم نمیدونم چرا سازمان سنجش این همه رتبه رو مجاز اعلام میکنه

با عرض تاسف مجدد،بعید میدونم بیارید دوست عزیز:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

راستی این دانشگاه صنعت نفت تو سیستم انرزی تازه اومده.چه رتبه ای میگیره؟ و دانشگاش چه جوریه. فکر کنم برا علوم دریاییه

تنها حسنش اینه که راحتر سر کار میری ! واسه ما تو لیسانس که چیزی نداشت !!!!!

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام من قبلا هم پست گذاشتم

1750 طراحی هستم.فایل excel انتخاب رشته ها رو دیدم اما بازم نمیدونم حدودی کجا میتونم بیارم

یه سوال دیگه ای ک داشتم اینکه از بین روزانه گلپایگان و آمورش محور شهرکرد و یا آمورش محور صنعتی شیراز کدومشون بالاتره؟ و اینکه اگه دانشگاه گلپایگان برم بعد برای ادامه تحصیل دکترا مشکلی نداره؟

شکوفه شک نکن گلپایگان بهتره من لیسانس اینجابودم ایمیل استاد طراحیش رو هم بهت میدم استاداش همه عالی هستن و تا سال دیگه استاد طراحیش هیئت علمی شریف میشه

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام دوستان برای کنکور ارشد مکانیک میخواستم یکم راهنمائیم کنید رشته کارشناسیم مکانیک خودروعه واسه ارشد میخوام طراحی کاربردی بخونم یکم اطلاعات در مورد خودم میدم

برای کارشناسی ناپیوسته خودم از کتابای مدرسان شریف خوندم کاردانیمم از دانشگاه سراسری انزلی گرفتم تو کنکور کارشناسی ناپیوسته سراسری رتبم 212 شد زیر 90 مجاز میشد ورودیش کم بود برای ازادم چون دانشگاه ازاد اسلامشهر نزدیک بود همون جا رفتم معدل مدرکم 17 شد(:دی)

این کارنامه کنکور کارشناسی ناپیوسته ازاده سال89

زبان و ادبیات فارسی 6.7

معارف58

زبان-1.7

ریاضی -3.3

ترمودینامیک و سیالات61.7

استاتیک و مقاومت 70

انتقال حرارت65

دروس تخصصی مکانیک خودرو61

نمره تخصصی9318

نمره کل8167

درسایی که بالاتر زدم تعدادش زیاد بود مثلا انتقال 30 سوال و دروس تخصصی 50 سوال ولی ریاضی کمتر بود

امسال جمع تعداد نفرات ارشد برای تهران فقط در دو رشته طراحی کاربردی و تبدیل انرژی برای روزانه و شبانه(به غیر غیرانتفاعی و غیره)نزدیک 700 نفر شده

من پک کامل کتابای پارسه رو دارم مثلا کتابای ریاضی تالیف آقای معتقدی هستش برای سال بعد چون احتمالا خدمتم کلاسای کنکور رو نمیتونم برم یا حداکثر کلاسای ریاضی عمومی رو میتونم برم چون عمومی یک و دوم ضعیفه نمره درسایی مثل استاتیک و مقاومت که استاداش تقریبا سخت گیر بودن نزدیک 17 شده در کل تو کنکور قوی ام با توجه به وضعیت درسیم خواستم ازتون بپرسم اگه خودم کتابای پارسه رو تقریبا به حد تسلط برسونم احتمال اینکه بتونم روزانه یا شبانه تهران قبول شم چقدره

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان

کسی از هزینه های خوابگاه تو دانشگاهای اطراف تهران خبر داره؟مثل سمنان و شاهرود؟

کاشان و علم و صنعت ایران چطور؟

به نظرتون من که تهرانم اینا رو برم یا برم یزدو پیش برادرم کلا موندگار شم؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام خدمت دوستان

کسی از هزینه های خوابگاه تو دانشگاهای اطراف تهران خبر داره؟مثل سمنان و شاهرود؟

کاشان و علم و صنعت ایران چطور؟

به نظرتون من که تهرانم اینا رو برم یا برم یزدو پیش برادرم کلا موندگار شم؟

سلام دوست عزیز من کارشناسی شاهرود بودم. هزینه خوابگاهش بستگی به این داره که اتاقت چند نفره باشه. مثلا دو نفره که گرونترینشونه ترمی حدودا 170 تا 190 تومنه. ولی خب خونه بگیری بهتره ها کلا خیلی بهتر از خوابگاهه. قیمت خونه هم تو جای معمولی نزدیک دانشگاه حدودا 3 ملیون پیش 220 کرایه که اگه دو سه نفری خونه بگیری قیمتش تقریبا قابل تحمله:w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه
بین کاشانو سمنان و شاهرود و قزوین موندم کدومارو اول بزنم.چون احتمالن شب هر چهار موردو بیارم.نظر شما کدوم یکی تبدیل قوی تر دارن؟

سلام دوست عزیز. من کارشناسی شاهرود بودم. این دانشگاه تقریبا تبدیل خوبی داره، استاد های تبدیل مثل دکتر نظری، دکتر نوروزی و دکتر اکبر زاده خیلی خوب دارن کار میکنن میتونی بری تو سایت دانشگاه رزومه شون رو ببینی خودت متوجه میشی. ولی طراحی کاربردی و سیستم انرژیش خیلی داغونه اصلا این دوتا رو بهت توصیه نمیکنم

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان گروه مکانیک

میشه یه لطف کنید بگید اون فایل اکسل که گذاشته بودید رو از کدوم سایت تهیه کردید؟

واسه برق رو میخوام..

اگه میشه زودتر جواب بدید..

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام دوستان. من طراحی و تبدیل انرژیم حدود 4000 شده ولی ساخت شدم 1500 به نظرتون شانسی دارم یه جا دور و بر تهران حتی اراک و همدان و اینا شبانه قبول شم؟

سلام میتونید قبولی های دوسال پیش رو تو این فایل ببینید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام دوستان برای کنکور ارشد مکانیک میخواستم یکم راهنمائیم کنید رشته کارشناسیم مکانیک خودروعه واسه ارشد میخوام طراحی کاربردی بخونم یکم اطلاعات در مورد خودم میدم

برای کارشناسی ناپیوسته خودم از کتابای مدرسان شریف خوندم کاردانیمم از دانشگاه سراسری انزلی گرفتم تو کنکور کارشناسی ناپیوسته سراسری رتبم 212 شد زیر 90 مجاز میشد ورودیش کم بود برای ازادم چون دانشگاه ازاد اسلامشهر نزدیک بود همون جا رفتم معدل مدرکم 17 شد(:دی)

این کارنامه کنکور کارشناسی ناپیوسته ازاده سال89

زبان و ادبیات فارسی 6.7

معارف58

زبان-1.7

ریاضی -3.3

ترمودینامیک و سیالات61.7

استاتیک و مقاومت 70

انتقال حرارت65

دروس تخصصی مکانیک خودرو61

نمره تخصصی9318

نمره کل8167

درسایی که بالاتر زدم تعدادش زیاد بود مثلا انتقال 30 سوال و دروس تخصصی 50 سوال ولی ریاضی کمتر بود

امسال جمع تعداد نفرات ارشد برای تهران فقط در دو رشته طراحی کاربردی و تبدیل انرژی برای روزانه و شبانه(به غیر غیرانتفاعی و غیره)نزدیک 700 نفر شده

من پک کامل کتابای پارسه رو دارم مثلا کتابای ریاضی تالیف آقای معتقدی هستش برای سال بعد چون احتمالا خدمتم کلاسای کنکور رو نمیتونم برم یا حداکثر کلاسای ریاضی عمومی رو میتونم برم چون عمومی یک و دوم ضعیفه نمره درسایی مثل استاتیک و مقاومت که استاداش تقریبا سخت گیر بودن نزدیک 17 شده در کل تو کنکور قوی ام با توجه به وضعیت درسیم خواستم ازتون بپرسم اگه خودم کتابای پارسه رو تقریبا به حد تسلط برسونم احتمال اینکه بتونم روزانه یا شبانه تهران قبول شم چقدره

درود.....اگر مطالب رو عمیق و از پایه بخونید، حتما نتیجه خواهید گرفت...و اصلا ربطی به اینکه کارشناسی کجا بودید نداره...همه چیز رو تلاش و پشتکار خودتون مشخص میکنه..

منابع ارشد هم توسط دوست خوبمون منابع کارشناسی ارشد مکانیک معرفی شده است.

سلام دوستان. من طراحی و تبدیل انرژیم حدود 4000 شده ولی ساخت شدم 1500 به نظرتون شانسی دارم یه جا دور و بر تهران حتی اراک و همدان و اینا شبانه قبول شم؟

درود...بعید میدونمicon_pf%20(34).gif ولی نا امید نباشید و انتخاب رشته کنید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

مريم به دادم برس

موندم طراحيو بزنم يا نه.:hanghead: روزانه هاشو قبل شبانه ي تبديل بزنم يا بعدش؟؟؟؟من امشب ديگه حتما بايد انتخاب كنم.

• Like 1
لینک به دیدگاه
مريم به دادم برس

موندم طراحيو بزنم يا نه.:hanghead: روزانه هاشو قبل شبانه ي تبديل بزنم يا بعدش؟؟؟؟من امشب ديگه حتما بايد انتخاب كنم.

بستگی به خودت داره که رابطت با طراحی چطوری هست؟ ولی من خودم با اینکه زیاد طراحی دوست نداشتم...اینجوری انتخاب رشته کردم...تبدیل روزانه شریف، تهران، امیرکبیر، خواجه نصیر، علم و صنعت(دختر نمیگرفت سال ما نزدم:ws3:) ، تربیت مدرس و بعدش طراحی های این دانشگاهها...بعدش سیستم انرژی شریف و خواجه نصیر...بعدش شبانه های تبدیل همون دانشگاههای تهران، بعد شبانه طراحیشون، بعد انرژی تجدید پذیر تهران و پژوهشگاه مواد انرژی شریف....ولی الان انرژی تجدید پذیر تهران رو قبل از شبانه های تهران میزارم.

• Like 1
لینک به دیدگاه

راستی من اون زمان عباسپور رو نزدم ولی الان میزدم...چون چند تا استاد سیستمش که میشناسم کارشون درست هست، تبدیلش رو هم بزن...الزهرا رو هم در نظر داشته باش و در موردش بپرس..متاسفانه من اطلاعی ندارم...

لینک به دیدگاه

من استاتيكو طراحي اجزا رو دوس داشتم ولي مقاومت نه.

بازاركارش مثل تبديله؟واسه 2خترا خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟

الزهرا نه دوس ندارم همش دختره:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...