رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

من استاتيكو طراحي اجزا رو دوس داشتم ولي مقاومت نه.

بازاركارش مثل تبديله؟واسه 2خترا خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟

الزهرا نه دوس ندارم همش دختره:ws3:

اصلا این اسی که میگه سوالاتتون رو از من بپرسید کجا رفتw000.gifw000.gif من که از طراحی چیزی نمیدونم که راهنمایی کنم...

ولی فکر کنم اسی بود میگفت بزن

بازار کار که به لیسانس ربط داره....

چشمم روشن:banel_smiley_4::ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 851
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوستان با اطلاع از پاسخگویی به سوال بنده متشکرم...!!

اینو خداییش یه نظری بدین.

اطالاعات در مورد رشته های خودرو یی علم و صنعت و خواجه می خواستم...؟

کدوم دانشگاش بهتره؟

از لحاظ ادامه تحصیل و بازار کار؟

کلا از کسی شنیدید که از این رشته بد بگه؟ یا انتخاب کرده باشه و الان پشیمون.؟؟

ممنونم.

مخصوصا مریم خانوم.:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
اصلا این اسی که میگه سوالاتتون رو از من بپرسید کجا رفتw000.gifw000.gif من که از طراحی چیزی نمیدونم که راهنمایی کنم...

ولی فکر کنم اسی بود میگفت بزن

ايشون سرشون شلوغه فك كنم:ws52:

• Like 1
لینک به دیدگاه

دوستان کسی در باره شرایط تبدیل آموزش محور ب آموزش پژوهش اطلاعی داره؟

اگه توی یه دانشگاه بالا آموزش محور بزنم بهتره یا روزانه دانشگاه پایین؟

خواهشا کمم کنید

• Like 1
لینک به دیدگاه
دوستان با اطلاع از پاسخگویی به سوال بنده متشکرم...!!

اینو خداییش یه نظری بدین.

اطالاعات در مورد رشته های خودرو یی علم و صنعت و خواجه می خواستم...؟

کدوم دانشگاش بهتره؟

از لحاظ ادامه تحصیل و بازار کار؟

کلا از کسی شنیدید که از این رشته بد بگه؟ یا انتخاب کرده باشه و الان پشیمون.؟؟

ممنونم.

مخصوصا مریم خانوم.:ws3:

منتظرم تا این دوستم رو ببینم...

ولی خواجه خودروش خوب هست و اینکه بعضی از دروسش هم با جامدات خیلی شبیه هم هست...

دکتراش رو هم میدونم خواجه داره ولی خب با توجه به صنعت ما میشه حدس زد که بازار کارش نسبت به جامدات محدود تر میشه.

دوستان کسی در باره شرایط تبدیل آموزش محور ب آموزش پژوهش اطلاعی داره؟

اگه توی یه دانشگاه بالا آموزش محور بزنم بهتره یا روزانه دانشگاه پایین؟

خواهشا کمم کنید

آقا حمید میان جواب میدن
لینک به دیدگاه

سطح پژوهشگاه مواد و انرژی واقع در کرج در رشته انرژی تجدید پذیر چگونه هست؟ برا دکترا این دانشگه رو قبول دارن؟

نوشته که بیشتر پژوهشیه تا تئوری. منظورشون از پژوهشی چه کارهایی هست؟ می ارزه که قبل از تبدیل شبانه کاشان بزنم؟ (تهرانی هستم)

• Like 1
لینک به دیدگاه
رتبتون چند شده؟

ایشون در تبدیل 670 و در جامدات 570 شدن

سطح پژوهشگاه مواد و انرژی واقع در کرج در رشته انرژی تجدید پذیر چگونه هست؟ برا دکترا این دانشگه رو قبول دارن؟

نوشته که بیشتر پژوهشیه تا تئوری. منظورشون از پژوهشی چه کارهایی هست؟ می ارزه که قبل از تبدیل شبانه کاشان بزنم؟ (تهرانی هستم)

من که خودمم این سبک رو بیشتر دوست دارم، لااقل واسه بازار کار تو این بی کاری آماده میشیم...دکترا هم فکر کنم داره ولی خب بیشتر پژوهشی است ...برای اطلاعات بیشتر از میم شیمی مدیر تالار مهندسی شیمی بپرسید که خوب در این زمینه تحقیق کردن.
  • Like 1
لینک به دیدگاه
تفاوت درسی تجدید پذیر با سیستم انرژی چی هستش؟ کدوم رشته رو اول بزنیم؟ تو دکترا با مدرک تجدید پذیر میتونیم انرژی بخونیم؟

یکی یکی:ws3:

تجدید پذیر بیشتر در حوزه انرژی های نو مانور میده و سیستم در مباحث کلان انرژی و پالایشگاهی هم وارد می شود...سیستم رو اول بزنید...امسال که بچه های تجدید پذیر هم سیستم شرکت کرده بودن...تو مصاحبه هم بیشتر سوابق پژوهشی مد نظر است.

لینک به دیدگاه
تبدیل شبانه تربیت دبیر تا چه رتبه میگیره؟

مگه تربیت دبیر هم تبدیل آوردهw58.gifw58.gif بچه ها اینقدر به خودتون سخت نگیرید یک جوری وارد بازار کار بشید، این کارها فقط داره ما رو مدرک گرا میکنه...فکر کنم بالای 1000 میگیره

لینک به دیدگاه
مگه تربیت دبیر هم تبدیل آوردهw58.gifw58.gif بچه ها اینقدر به خودتون سخت نگیرید یک جوری وارد بازار کار بشید، این کارها فقط داره ما رو مدرک گرا میکنه...فکر کنم بالای 1000 میگیره

چرا تعجب کردین/؟ پارسال هم میگرفت. در سطح عباسپور هست؟ منظورتون از بالای هزار تا چنده؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
شکوفه شک نکن گلپایگان بهتره من لیسانس اینجابودم ایمیل استاد طراحیش رو هم بهت میدم استاداش همه عالی هستن و تا سال دیگه استاد طراحیش هیئت علمی شریف میشه

آخه من هیت علمیشونو نگاه کردم همه در حد استادیار بودن.ازاین نظر ک بعدا برای پذیزش در دکترا دچار مشکل بشم نگرانم.خود گلپایگان پذیرش دکترا داره؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
چرا تعجب کردین/؟ پارسال هم میگرفت. در سطح عباسپور هست؟ منظورتون از بالای هزار تا چنده؟

آخه اسمش مشخص هست....تربیت دبیر...نه مهندس....جای تعجب داره استاد از کجا میارن...بنظرم عباسپور بالاتر هست...

نمیدونمhanghead.gif

• Like 1
لینک به دیدگاه
مرسی از توجهتون ولی این فایل اکستراکت نمیشه متاسفانه میشه بدون زیپ شدن آپلودش کنین؟

بفرمایید اینم بدون زیپ شدش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در مورد خودرو پرسیدم...سه گرایش سازه (مشابه طراحی کاربردی)، تعلیق (تبدیل) و یکی دیگه(مشابه کنترل ) داره..که دانشجوی دکترا هم کم میگیره و فارغ التحصیلانش ترجیح میدن، دکترای مکانیک (طراحی یا تبدیل ) شرکت کنند. سال 90 رتبه 700 روزانه و 1100 هم شبانه رو آورده...دوستم میگفت: تفاوت چندانی ندارن ولی علم و صنعت رو مثل اینکه اول میزنن

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...