رفتن به مطلب

کسی عمل لیزیک انجام داده؟

در صورتی که شخصا این عمل رو انجام دادید،بگید راضی بودید  

6 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. در صورتی که شخصا این عمل رو انجام دادید،بگید راضی بودید

• 3
    • 3
    • 0

ارسال های توصیه شده

خواهش می کنم.

یه تصویر برداری از قرنیه بود، اسم آزمایش متاسفانه یادم نیست.

ولی چیزی که یادم میاد، دکتر اول اون تصاویر رو نگاه کرد و بعد گفت می تونی انجام بدی.

دوران بعد از عمل

تا مدتی به شدت چشم به آفتاب حساسه، حتی با وجود عینک آفتابی، ضمن اینکه از یه عینک خوب استفاده کنید.

تقریبا نزدیک به چهار ماه باید قطره بریزید، من سه مدل قطره داشتم، که به ترتیب، یه ماه، دو ماه و آخری چهار ماه طول کشید.

تا زمانی که قطره می ریزید، چون این قطره ها چرب هستند، دید رو مختل می کنند

قطره اولی حتی باعث ایجاد درد چشم می شد برای من که خوشبختانه یک ماه بیشتر ادامه نداشت.

موضوع مطالعه نیست، من تا سه چهار روز چشمم کامل بسته بود، البته خودم بستم با یه چشم بند و یه عینک روش و تو اون مدت خونه بودم.

ولی بعدش به اندازه ای دید داشتم که می رفتم سر کارم.

موضوع بسیار مهم اینه که قطره ها به شدت باید سر وقت ریخته بشن، چون آنتی بیوتیک هستند.

در مجموع همونطور که گفته شد، مشکل مطالعه ندارید، مشکل تاری دید دارید و این تاری تا زمانی ادامه داره که قطره ها هستند.

بعد یواش یواش همه چی عادی می شه.

چجوری مشکل تاری دید هست ولی مشکلی واسه مطالعه نیست؟

چون من شهریور ماه ی آزمون دارم و باید زیاد درس بخونم این سوالو پرسیدم.یعنی میتونم تقریبا یک ماه بعد از عمل مثل قبل براحتی درس بخونم اونم ساعات طولانی؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 50
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چجوری مشکل تاری دید هست ولی مشکلی واسه مطالعه نیست؟

چون من شهریور ماه ی آزمون دارم و باید زیاد درس بخونم این سوالو پرسیدم.یعنی میتونم تقریبا یک ماه بعد از عمل مثل قبل براحتی درس بخونم اونم ساعات طولانی؟

خب من منظورم این بود که همه چی تحت تاثیر تاری دید هست. :ws3:

تاری دید که کم باشه، مطالعه کردن، رانندگی کردن، تلویزیون دیدن و ... مشکلی نداره.

اما این قطره ها چون چشم رو چرب می کنن، باعث تاری می شن، و این تاری دید در نهایت آدم رو موقع انجام هر کاری خسته می کنه.

من راستش نمی تونم بگم چقدر طول می کشه، برای من در واقع یه کم زیاد طول کشید تا اوضاع درست و حسابی خوب بشه

فکر می کنم این رو دکترها هم نمی تونن تضمین کنن که چقدر طول می کشه.

پیشنهاد من اینه که بذارید برای بعد از امتحان.

لینک به دیدگاه
خب من منظورم این بود که همه چی تحت تاثیر تاری دید هست. :ws3:

تاری دید که کم باشه، مطالعه کردن، رانندگی کردن، تلویزیون دیدن و ... مشکلی نداره.

اما این قطره ها چون چشم رو چرب می کنن، باعث تاری می شن، و این تاری دید در نهایت آدم رو موقع انجام هر کاری خسته می کنه.

من راستش نمی تونم بگم چقدر طول می کشه، برای من در واقع یه کم زیاد طول کشید تا اوضاع درست و حسابی خوب بشه

فکر می کنم این رو دکترها هم نمی تونن تضمین کنن که چقدر طول می کشه.

پیشنهاد من اینه که بذارید برای بعد از امتحان.

رو حساب حرف دکتر رو 1ماه حساب کرده بودم و برای بعد اون برنامه ریزی درس خوندن رو داشتم.

ولی باتوجه به تجربه شما و اینکه آدم گاهی وقتا نمیتونه صد در صد رو حرف دکتر حساب کنه،پس نمیشه ریسک کرد.

بازم ممنون از راهنماییاتون و وقتی که گذاشتید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
از این کارا نکن خطرناکه دختر میزنی چشمتو داغون میکنیاا

ولی تا اینجا تحقیقات نشون داده هر کی عمل کرده راضی بوده....:ws3:

بدون دلیل و مدرک حرف نزن بچه....اینجا داره تحقیقات تجربی بعمل میاد:w000:

لینک به دیدگاه

منم سال 85 بود فکر کنم لازیک کردم. پیش دکتر عبداللهی

اون موقع دو روش لیزیک و لازیک بود که میگفتن لازیک بهتره و عوارض کمتری داره. اما چند وقت پیش که رفتم معاینه دکتر گفت یه روش جدیدتر اومده که اون از اینها هم بهتره. میخوای اینو بپرس که به روش جدید عمل بشی حتما

درباره خود عملم مدت زمان خود عمل خیلی کم بود شاید هرچشم نهایت 5-6 دقیقه! ولی مصیبت اصلی بعدش بود. مخصوصا تا سه چهارروز بعدش که مراقبت دائمی داره و درد وحشتناکی داشت. البته قرص اینا میدن ولی خب من بازم اذیت میشدم گاهی. کمترین نور هم خیلی اذیت میکرد. (تا یه مدت حتما باید با عینک افتابی باشی حتی تو محیطهای بسته) ولی بعدش خوب میشه.

عوارض بعدشم که معمولا میمونه خستگی چشم و خشکی چشمه. که قطره اشک مصنوعی باید داشته باشی و استفاده کنی. که خب به مرور بهتر میشه ولی واسه من قطع نشده هنوز. مثلا بعد حموم شدیدا چشمام خشک و سنگین میشه! درحالی که قبلش تا اینحد نمیشد. دختر خالمم همین مشکلو پیدا کرده ولی درحدی نیست که بخوای منصرف شی! یا چشمام نسبت به قبل کمی به نور حساستر شده ولی بازم میگم درحد پشیمونی نیست اصلا و ابدا! چاره داره عینک افتابی میزنم!

من درکل شخصا راضیم و به هرکی هم که عینکی باشه پیشنهاد میکنم! چون واقعا می ارزه! هرکیم دیدم راضی بوده. حتی دکتریم که اخرین بار رفتم پیشش پرسید ازم راضیم؟ و وقتی گفتم اره اونم گفت منم کسیو ندیدم ناراضی باشه!

اصلا همینکه دنیا رو بدون عینک واضح ببینی و زیربارون دغدغه خیس شدن عینکو نداشته باشی همه سختیهاش یادت میره!

من از 5 سالگی عینکی بودم و واقعا زجر اوره عینک!

شماره چشمم یکیش 1 بود یکیش 3 قبلشم لنز نذاشته بودم اصلا.

الانم فقط 0.25 یه چشمم برگشته که دکتر گفت طبیعیه و بخاطر اختلاف نمره چشمم قبلش بوده که چشم عادت کرده با اختلاف ببینه. ولی نیازی به عینک نیست.

فقط پیش یه دکتر خوب برو حتما. چشم حساسه و عملشم حساسه. این عمل هم درهرحال ریسکه! ولی اگه خوب عمل بشی پشیمون نمیشی.

لینک به دیدگاه
ولی تا اینجا تحقیقات نشون داده هر کی عمل کرده راضی بوده....:ws3:

بدون دلیل و مدرک حرف نزن بچه....اینجا داره تحقیقات تجربی بعمل میاد:w000:

از ما گفتن بوددد بچه پررو :ws3:

لینک به دیدگاه
منم سال 85 بود فکر کنم لازیک کردم. پیش دکتر عبداللهی

اون موقع دو روش لیزیک و لازیک بود که میگفتن لازیک بهتره و عوارض کمتری داره. اما چند وقت پیش که رفتم معاینه دکتر گفت یه روش جدیدتر اومده که اون از اینها هم بهتره. میخوای اینو بپرس که به روش جدید عمل بشی حتما

درباره خود عملم مدت زمان خود عمل خیلی کم بود شاید هرچشم نهایت 5-6 دقیقه! ولی مصیبت اصلی بعدش بود. مخصوصا تا سه چهارروز بعدش که مراقبت دائمی داره و درد وحشتناکی داشت. البته قرص اینا میدن ولی خب من بازم اذیت میشدم گاهی. کمترین نور هم خیلی اذیت میکرد. (تا یه مدت حتما باید با عینک افتابی باشی حتی تو محیطهای بسته) ولی بعدش خوب میشه.

عوارض بعدشم که معمولا میمونه خستگی چشم و خشکی چشمه. که قطره اشک مصنوعی باید داشته باشی و استفاده کنی. که خب به مرور بهتر میشه ولی واسه من قطع نشده هنوز. مثلا بعد حموم شدیدا چشمام خشک و سنگین میشه! درحالی که قبلش تا اینحد نمیشد. دختر خالمم همین مشکلو پیدا کرده ولی درحدی نیست که بخوای منصرف شی! یا چشمام نسبت به قبل کمی به نور حساستر شده ولی بازم میگم درحد پشیمونی نیست اصلا و ابدا! چاره داره عینک افتابی میزنم!

من درکل شخصا راضیم و به هرکی هم که عینکی باشه پیشنهاد میکنم! چون واقعا می ارزه! هرکیم دیدم راضی بوده. حتی دکتریم که اخرین بار رفتم پیشش پرسید ازم راضیم؟ و وقتی گفتم اره اونم گفت منم کسیو ندیدم ناراضی باشه!

اصلا همینکه دنیا رو بدون عینک واضح ببینی و زیربارون دغدغه خیس شدن عینکو نداشته باشی همه سختیهاش یادت میره!

من از 5 سالگی عینکی بودم و واقعا زجر اوره عینک!

شماره چشمم یکیش 1 بود یکیش 3 قبلشم لنز نذاشته بودم اصلا.

الانم فقط 0.25 یه چشمم برگشته که دکتر گفت طبیعیه و بخاطر اختلاف نمره چشمم قبلش بوده که چشم عادت کرده با اختلاف ببینه. ولی نیازی به عینک نیست.

فقط پیش یه دکتر خوب برو حتما. چشم حساسه و عملشم حساسه. این عمل هم درهرحال ریسکه! ولی اگه خوب عمل بشی پشیمون نمیشی.

اتفاقا راجع به روش جدید پرسیدم.

دکتر گفت این روش جدیدی که میگن واسه 20سال پیشه ک اولم این روش اومد و همه به این روش (همون لایزیک)عمل میشدن ولی چون درد بعد از عملش زیاد بود ی روش دیگه اومد به اسم لیزیک ک درد کمتری نسبت به اولی داشت ولی نتیجه اش مثل اولی خوب نبود و حالا دوباره برگشتن به همون روش اولی و بهش میگن روش جدید...غیر از این دو روش فک نمیکنم روش دیگه ای وجود داشته باشه.

منم هر کیو دیدم علی رغم مشکلاتی ک داشته راضی بوده ...

موافقم همین ک نخواد عینک یا لنز استفاده کنی ارزش داره واقعا

ممنون میشم نظرسنجی بالای صفحه رو هم شرکت کنید

و مرسی بابت توضیحاتی ک دادید...:icon_gol:

لینک به دیدگاه

من قرنیه ام خیلی نازک بود چون یه مدت طولانی عینک و لنز استفاده میکیردم واسه همین PRK عمل کردم

با اینکه بیمارستان خوبی (مرکز چشم ونک) رفتم ولی دستگاه هاشون استریل نبود، بهد از 3 روز یگی از چشم هام عفونت کرد

کلی سختی کشیدم

الان هم راضی ام هم ناراضی:ws3:

خودم حس میکنم داره دوباره ضعیف میشه ولی هفته پیش دکتر بودم گفت خوبه

اگه با عینک مشکل نداری عمل نکن

اگه هم خواستی عمل کنی حتما پیش دکتر خوب برو

کسانی که عمل کردند شماره چشماشون رو هم بگن چند بوده، چشمای من تا پارسال یکی 0.25 . یکی 1.25 بود البته 1 ساله عینک نزدم و احتمالا الان زیاد شده محدودیتی که نداره حتما باید شماره چشمت زیاد باشه؟ بعد این قیمتایی که میگین واسه 2 چشمه یا 1 چشم؟

:w58: شماره چشمت که خوبه بی عینک که اذیت نمیشی، بیکاری میخوای عمل کنی؟؟؟؟

من شماره چشمم هر کدوم 3.4-4 بود از بچگی هم عینکی بودم

من 3 سال پیش 1 میل دادم، هفته پیش هم که قیمت گرفتیم برای داداشم یه میل بود

لینک به دیدگاه

من خرداد 89 عمل کردم

کلینیک نور- دکتر هاشمی

قبلش هم یه چند سال عینک زده بودم و بعدش هم فکر میکنم مدت 7 سال یاکمتر و بیشتر لنز و عینک همزمان( ولی 80% لنز) استفاده کرده بودم

و قبل از عمل 5ماه فقط عینک زدم، البته خود دکترها میگن دو هفته کافیه

کل عمل تقریبا 5 دقیقه طول میکشه ولی مصیبت اصلی بعد از عمل شروع میشه، مخصوصا سه روز اول، که برای من فاجعه بود. سه روز تمام فقط اشک میریختم و با وجود عینک و پارچه مشکی بسیار ضخیم باز نور اذیتم میکرد( البته من کلا حساسیت چشمم همیشه نسبت به نور نسبتا زیاد بوده)

و اینکه تقریبا چند ماه بین سه ماه تا 6ماه طول میکشه تا دید به صورت کامل برگرده

من بعد از عمل تقریبا به مدت سه ماه یا چهارماه از قطره های مختلف استفاده میکردم . اولین روز 4 تا بود، که یه دونه از اونها که یه مسکن قوی هست فقط 4 بار ریخته میشه و بعدش دیگه تموم، بعد 3 تا دونه هست که استفاده میکنید و تو ماه های سه یا 4 ، تعداد دفعات از 4 بار به یک بار در روز میرسه و تعداد قطره ها هم کمتر میشه ولی برای من اشک مصنوعی خیلی خیلی ادامه دار بود.

عینک آفتابی که میگیرید سعی کنید یه عینک خوب باشه که بعد از عمل دکترم به من گفت سعی کن تا یک سال یا بیشتر بعد از عمل استفاده کنی (جاهایی که افتاب هست :دی)

تو این مدت مشکل تار دیدن داشتم، یه روز خوب بودم، یه روز تار میدیدم

شبها هم گاهی مشکلم بیشتر بود

قبل از عمل یه آزمایشی میدید که قطر قرنیه چشم شما اندازه گیری میشه و همونجا میگن میتونید عمل کنید یا نه..!

ولی باوجود اون مشکلات ، از اینکه این عمل رو انجام دادم واقعا راضی هستم

لینک به دیدگاه

اه یکتا مگه تو عینکی هستی؟:w58:

من که نه شماره چشمم درحدی نیست که همچین جسارتی براش خرج کنم... تازه هراز گاهی عینک میزنم ..

ولی آبجیم همین قبل از عیدی عمل کرد به روش prkپی آر کی که ظاهرا قدیمی تره ولی دوره برگشت دید نسبت به لیزیک طولانی تره و فکرکنم اگر اشتباه نکنم کل خرجش 1 دراومد یا 800 درست یادم نیست:ws38:

آدمی بس حساس هم هست ولی خب مسکن بهش داد مخدر دردش به نظر من قابل تحمل بود چون زیاد سروصدا نکرد:whistle:

ولی خب تمام این مسائلی رو که دوستان گفتند در مورد برگشت درست دید بازم برمیگرده به خودت و بدنت

چون یکی از دوستاش بعد از یک ماه همه چی براش عادی بود یکی دیگهشون تا 6 ماه مشکل دید داشت خودشم یک چشمم خوبه یکیش هنوز تاره..

اسم دکترش یادم نیست الان فکرکنم دکتر آقائی باشه ملاصدرا توی جمالی مطبش هست البته محل عملش کلینیک بیناگستر تو چنچنه هست ..

اون سی تی آخره که رنگی هست معلوم میکنه که میتونی عمل کنی یا نه ...

بذار قشنگ بعد از امتحانت تا زیادی بهش فشار نیاری ...

نیاز به عینکی که آقا وحید گفتن اگر کارت با کامپیوتر زیاد باشه عینک مخصوص هست که دراصل شیشه خالیه

البته بعضی ها میگویند اگر شماره چشم خیلی بالا باشه ممکنه صفر نشه و 25. یا 5. تهش یادگاری بمونه..

ایشالا بذار توی پائیز و زمستون که آفتاب هم ملایم تر هست تا خیلی اذیت نشی ...

بهرحال موفق باشی در این عمل .. و در امتحانت

لینک به دیدگاه

تو کل خاندان ما یکی دو نفر بیشتر عینکی نیست بخاطر همین وارد نیستم اما 6 سال پیش توی میدون دانشجو دکتر اشرف کارش خیلی خوب بود البته برای آب سیاه و ... اما خوب تحقیق کن :a030:

لینک به دیدگاه

اگه میخوای درس بخونی اونم به مدت طولانی حتما بذاربرای بعدعملتو

چون من دیدم که مامانم با مطالعه کردن چقدراذیت میشد.

چندماه پیش برا خواهرم پرسیدیم از دکتر گفت که چون لنز زیاد استفاده کرده قرنیه چشمش نازک شده باید ی مدت بگذره بعد

این روش جدید واقعا جدیده اون دکتر شما چون خودش لوازمشو نداشته بهتون گفته همون روش قبلیه.چون ما آمارشو داریم این روش هم نزدیک بینی هم دوربینی وآستسگماتودرمان میکنه

خوددکترهاشمی به ما گفته

درضمن توخانواده ما عینکی زیادبوده وهمه عمل کردن وجدی جدی همشون راضین همه هم پیش یه دکتر بودن

سالی که مامی من عمل کرد700بوداما حالا که پرسیدیم شده1500000اما بهش می ارزه

لینک به دیدگاه
من خرداد 89 عمل کردم

کلینیک نور- دکتر هاشمی

قبلش هم یه چند سال عینک زده بودم و بعدش هم فکر میکنم مدت 7 سال یاکمتر و بیشتر لنز و عینک همزمان( ولی 80% لنز) استفاده کرده بودم

و قبل از عمل 5ماه فقط عینک زدم، البته خود دکترها میگن دو هفته کافیه

کل عمل تقریبا 5 دقیقه طول میکشه ولی مصیبت اصلی بعد از عمل شروع میشه، مخصوصا سه روز اول، که برای من فاجعه بود. سه روز تمام فقط اشک میریختم و با وجود عینک و پارچه مشکی بسیار ضخیم باز نور اذیتم میکرد( البته من کلا حساسیت چشمم همیشه نسبت به نور نسبتا زیاد بوده)

و اینکه تقریبا چند ماه بین سه ماه تا 6ماه طول میکشه تا دید به صورت کامل برگرده

من بعد از عمل تقریبا به مدت سه ماه یا چهارماه از قطره های مختلف استفاده میکردم . اولین روز 4 تا بود، که یه دونه از اونها که یه مسکن قوی هست فقط 4 بار ریخته میشه و بعدش دیگه تموم، بعد 3 تا دونه هست که استفاده میکنید و تو ماه های سه یا 4 ، تعداد دفعات از 4 بار به یک بار در روز میرسه و تعداد قطره ها هم کمتر میشه ولی برای من اشک مصنوعی خیلی خیلی ادامه دار بود.

عینک آفتابی که میگیرید سعی کنید یه عینک خوب باشه که بعد از عمل دکترم به من گفت سعی کن تا یک سال یا بیشتر بعد از عمل استفاده کنی (جاهایی که افتاب هست :دی)

تو این مدت مشکل تار دیدن داشتم، یه روز خوب بودم، یه روز تار میدیدم

شبها هم گاهی مشکلم بیشتر بود

قبل از عمل یه آزمایشی میدید که قطر قرنیه چشم شما اندازه گیری میشه و همونجا میگن میتونید عمل کنید یا نه..!

ولی باوجود اون مشکلات ، از اینکه این عمل رو انجام دادم واقعا راضی هستم

مرسی گلم ممنون ک اومدی و وقت گذاشتیafd6f222181f35b88544c5c78fc2d4c4.gif

لینک به دیدگاه
اه یکتا مگه تو عینکی هستی؟:w58:

من که نه شماره چشمم درحدی نیست که همچین جسارتی براش خرج کنم... تازه هراز گاهی عینک میزنم ..

ولی آبجیم همین قبل از عیدی عمل کرد به روش prkپی آر کی که ظاهرا قدیمی تره ولی دوره برگشت دید نسبت به لیزیک طولانی تره و فکرکنم اگر اشتباه نکنم کل خرجش 1 دراومد یا 800 درست یادم نیست:ws38:

آدمی بس حساس هم هست ولی خب مسکن بهش داد مخدر دردش به نظر من قابل تحمل بود چون زیاد سروصدا نکرد:whistle:

ولی خب تمام این مسائلی رو که دوستان گفتند در مورد برگشت درست دید بازم برمیگرده به خودت و بدنت

چون یکی از دوستاش بعد از یک ماه همه چی براش عادی بود یکی دیگهشون تا 6 ماه مشکل دید داشت خودشم یک چشمم خوبه یکیش هنوز تاره..

اسم دکترش یادم نیست الان فکرکنم دکتر آقائی باشه ملاصدرا توی جمالی مطبش هست البته محل عملش کلینیک بیناگستر تو چنچنه هست ..

اون سی تی آخره که رنگی هست معلوم میکنه که میتونی عمل کنی یا نه ...

بذار قشنگ بعد از امتحانت تا زیادی بهش فشار نیاری ...

نیاز به عینکی که آقا وحید گفتن اگر کارت با کامپیوتر زیاد باشه عینک مخصوص هست که دراصل شیشه خالیه

البته بعضی ها میگویند اگر شماره چشم خیلی بالا باشه ممکنه صفر نشه و 25. یا 5. تهش یادگاری بمونه..

ایشالا بذار توی پائیز و زمستون که آفتاب هم ملایم تر هست تا خیلی اذیت نشی ...

بهرحال موفق باشی در این عمل .. و در امتحانت

اره متاسفانه،:4564:البته دوسالی بود بیشتراز لنز استفاده میکردم...از وقتی شنیدم استفاده زیاد از لنز قرنیه رو نازک میکنه خیلی خیلی کمتراستفاده میکنم.

مرسی همشهری :a030:...ممنون بابت توضیحاتت s0v7sp0q8reyaiu9hp5a.gif

لینک به دیدگاه
اگه میخوای درس بخونی اونم به مدت طولانی حتما بذاربرای بعدعملتو

چون من دیدم که مامانم با مطالعه کردن چقدراذیت میشد.

چندماه پیش برا خواهرم پرسیدیم از دکتر گفت که چون لنز زیاد استفاده کرده قرنیه چشمش نازک شده باید ی مدت بگذره بعد

این روش جدید واقعا جدیده اون دکتر شما چون خودش لوازمشو نداشته بهتون گفته همون روش قبلیه.چون ما آمارشو داریم این روش هم نزدیک بینی هم دوربینی وآستسگماتودرمان میکنه

خوددکترهاشمی به ما گفته

درضمن توخانواده ما عینکی زیادبوده وهمه عمل کردن وجدی جدی همشون راضین همه هم پیش یه دکتر بودن

سالی که مامی من عمل کرد700بوداما حالا که پرسیدیم شده1500000اما بهش می ارزه

اسم روش جدید چی هست ؟شما اطلاعی دارید؟

شاید این روش جدیده تازه رسیده تهران تا برسه شیراز یکم طول بکشه...:ws3:

البته دکتری هم ک رفتم پیشش از تهران میاد هفته ای 2.3 روز شیرازه،دکتر علی معلم...

لینک به دیدگاه

سلام یکتا جان

تاپیک خوبی زدی... خوب اگر دکترت بهت گفته که چشمت در شرایطی هست که قابلیت این عمل رو داره پس هیچ شکی نکن.

من لایزک کردم نه لیزیک اما خواهرم لیزیک کرده... و الان ازش فکر کنم اون 10 سال و من 4 سالی میگذره و هیچ مشکلیم ندارم. فقط به دکترت اعتماد داشته باش، حرفاشو گوش کن و اصلاً روز عمل به خودت استرس راه نده...من یادمه یه دختر که با ما بود و قبل عمل خیلی گریه میکرد بعد از عمل هم برخلاف هممون فوق العاده درد داشت.پس فقط آروم باش.

من تا سه روز چشمم پانسمان بود(لنز داشت) و فقط توی این 3 روز هم درد داشتم( نمیگم دردش کم بود اما به عملش می ارزه )بعد از اون هم فقط از قطره اشک مصنوعی استفاده کردم(برای جلوگیری از خشکی چشم) و یه قطره دیگه تا یه مدت.

اینم بگم که چشمات تا چند ماه تار میبینه(نه زیاد) نگران نباشی.

برو عمل کن واقعاً می ارزه. من هرگز اون لحظه بعد از عمل رو که برای چند ثانیه تونستم همه چیزو بدون عینک صاف ببینم با هیچ چیز نمتونم بیان کنم.

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

من بهت پیشنهاد میکنم، روش Customized.f رو برای عملت انتخاب کنی!

بیخیال لیزیک و لازک شو چون یه لایه از روی چشمت بر میدارن دوباره میذارن سر جاش. کافیه یه مشت بخوره تو چشمت که همه چیز بهم بریزه

روش های PRk و F-CAT هم هست که به اندازه customized.f دقیق و فوق العاده نیست و کامل دستگاهی صورت می گیره،

اما تو روش Customized.f کاملا شما رو میسپرند به دستگاه، و دستگاه چشمتون رو کاملا شناسایی میکنه و به قولی مثل موم تو مشتشه! دی:

اینم بگم تو این روش چشمت دیگه عمرا برنمیگرده! ضعیف هم نمیشه.

قیمتاش هم تو مطب دکتر "شاهرخ میلان" تو میدون فلسطین که فوق تخصص از آمریکا هست اینجوریه:

لیزیک 1 تومن

لازک 1 تومن

PRK یک و 400

F-CAT یک و 650

Customized.f دو میلیون

امیدوارم به دردت خورده باشه

لینک به دیدگاه

منم 6 ماه پیش یکی از دوستام عمل کرد با عینک و همه خرجا شد یک و صد

الان میگن لازک از لیزیک عمل بهتریه کسی اطلاعاتی تو این زمینه نداره؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...