رفتن به مطلب

کسی عمل لیزیک انجام داده؟

در صورتی که شخصا این عمل رو انجام دادید،بگید راضی بودید  

6 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. در صورتی که شخصا این عمل رو انجام دادید،بگید راضی بودید

• 3
    • 3
    • 0

ارسال های توصیه شده

دوستانی که میگن لنز قرنیه رو نازک میکنه بیشتر توضیح میدن؟ یعنی کلا اگه لنز استفاده کنی نمیتونی لیزیک کنی؟یا یه مدت وقفه بیفته میتونی؟ یا اصلا ربطی نداره؟ من دکتر برام لنزو که نوشت گفت آزمایشا رو هم انجام بده تابستون عمل کنی!!!!!

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 50
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من بهت پیشنهاد میکنم، روش Customized.f رو برای عملت انتخاب کنی!

بیخیال لیزیک و لازک شو چون یه لایه از روی چشمت بر میدارن دوباره میذارن سر جاش. کافیه یه مشت بخوره تو چشمت که همه چیز بهم بریزه

روش های PRk و F-CAT هم هست که به اندازه customized.f دقیق و فوق العاده نیست و کامل دستگاهی صورت می گیره،

اما تو روش Customized.f کاملا شما رو میسپرند به دستگاه، و دستگاه چشمتون رو کاملا شناسایی میکنه و به قولی مثل موم تو مشتشه! دی:

اینم بگم تو این روش چشمت دیگه عمرا برنمیگرده! ضعیف هم نمیشه.

قیمتاش هم تو مطب دکتر "شاهرخ میلان" تو میدون فلسطین که فوق تخصص از آمریکا هست اینجوریه:

لیزیک 1 تومن

لازک 1 تومن

PRK یک و 400

F-CAT یک و 650

Customized.f دو میلیون

امیدوارم به دردت خورده باشه

آره ی فیلم از این روش دیدم خیلی وحشتناک بود:sad0:

مرسی بابت توضیحات مفیدتون،با این حساب خیلی روش خوبیه.باوجودی ک قیمتش دوبرابره ولی ارزش داره:ws37:

راجع به دوران نقاهت بعد از این روش Customized.f هم اطلاعی دارید؟ینی تا چن وقت بعدش نمیشه مطالعه طولانی مدت 8تا10ساعته داشت؟

لینک به دیدگاه
منم 6 ماه پیش یکی از دوستام عمل کرد با عینک و همه خرجا شد یک و صد

الان میگن لازک از لیزیک عمل بهتریه کسی اطلاعاتی تو این زمینه نداره؟

آره منم شنیدم بهتره...داداشم چندسال پیش لیزیک کرد الان چشماش خیلی زود سرخ میشه و زیاد پلک میزنه...ولی یکی از دوستام لازیک کرده این مشکلا رو نداره..

درواقع همین ترتیبی ک نوترون گفت

لیزیک 1 تومن

لازک 1 تومن

PRK یک و 400

F-CAT یک و 650

Customized.f دو میلیون

از بدتر به بهتره...البته از قیمتاشم مشخصه:ws3:

لینک به دیدگاه
دوستانی که میگن لنز قرنیه رو نازک میکنه بیشتر توضیح میدن؟ یعنی کلا اگه لنز استفاده کنی نمیتونی لیزیک کنی؟یا یه مدت وقفه بیفته میتونی؟ یا اصلا ربطی نداره؟ من دکتر برام لنزو که نوشت گفت آزمایشا رو هم انجام بده تابستون عمل کنی!!!!!

طولانی مدت اگر از لنز استفاده کنی ب مرور این اتفاق میفته و شنیدم میگن نمیشه عمل کرد....مطمئن نیستم شاید الان ک روشهای جدیدتری اومده بشه...

هر چی کمتر استفاده کنی از لنز بهتره.من خودم دوسال بود زیاد از لنز استفاده میکردم از وقتی شنیدم قرنیه رو نازک میکنه خیلی کمتر استفاده میکنم(در حد مهمونی و عروسی)

لینک به دیدگاه

راجع به دوران نقاهت بعد از این روش Customized.f هم اطلاعی دارید؟ینی تا چن وقت بعدش نمیشه مطالعه طولانی مدت 8تا10ساعته داشت؟

به گفته ی دکتر من، روز سوم بعد از عمل میتونی حرکات ورزشی سنگین انجام بدی! حتی کونگ فو!

فقط زود باش برو که کلینیکا دارن گرونش میکنن

همایش معرفی این روش هم چند وقت دیگه قراره توی بیمارستان رسول اکرم تهران برگزار بشه

اینجا برو فکر کنم ملت هرچی سوال در مورد لیزیک چشم بوده پرسیدن:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
به گفته ی دکتر من، روز سوم بعد از عمل میتونی حرکات ورزشی سنگین انجام بدی! حتی کونگ فو!

فقط زود باش برو که کلینیکا دارن گرونش میکنن

همایش معرفی این روش هم چند وقت دیگه قراره توی بیمارستان رسول اکرم تهران برگزار بشه

اینجا برو فکر کنم ملت هرچی سوال در مورد لیزیک چشم بوده پرسیدن:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

مرسی از اطلاعاتی که دادی جیمی

فقط این قیمتایی که گفتی مال چه وقتیه؟

همسایه ما دو هفته پیش چشمش و تو کلینیک نور لازک کرده 1/800

با این حساب روشی که تو گفتی باید 3 تومن شده باشه

لینک به دیدگاه
مرسی از اطلاعاتی که دادی جیمی

فقط این قیمتایی که گفتی مال چه وقتیه؟

همسایه ما دو هفته پیش چشمش و تو کلینیک نور لازک کرده 1/800

با این حساب روشی که تو گفتی باید 3 تومن شده باشه

این قیمتا برای 10 روز پیشه!

دکتر میلان گفت دارن گرون میکنن.

نه به 3 تومن نمیرسه!

اونم لازک!

لینک به دیدگاه
این قیمتا برای 10 روز پیشه!

دکتر میلان گفت دارن گرون میکنن.

نه به 3 تومن نمیرسه!

اونم لازک!

نه منظورم همون customized f بود

پس برم یه سری بزنم ...بازم مرسی

لینک به دیدگاه

انشالله که مشکلی پیدا نمیشه و سلامتی در پیشه. دوستم و خواهرش 4ساله که اقدام کردن و راضی هستن شکر خدا. انشالله که خیر و خوشی باشه برای شما و همه ی دوستان و کلی انرژی +++++++++:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

دوست من الان 7ماه عمل لیزیک کرده اتفاقا هفته قبل که بحثش شد خیلی راضی بود فقط گفت دکتر گفته اونایی که نزدیک بینیشون هم مشکل داره با این عمل نمره نزدیک بینیشون بالاتر میره

لینک به دیدگاه

بچه ها کسی نمیدونه عمل لازک با کارت هوشمند چه نوع عملیه؟

برای یکی از اشناها میخوام شماره چشمش بالاست بهش این نوع عملو پیشنهاد دادن.قرنیه اش برای عمل لازک ولیزیک نازکه ولی برای این عمل نه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...