رفتن به مطلب

اسم زنشونو جلو جمع میگفتن علیرضا (اسم بزرگترین بچه ) ...

Alireza Hashemi

به نظر شما در یک جمع نام یک خانم برده شود ؟  

102 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما در یک جمع نام یک خانم برده شود ؟

• 23
    • 79

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 366
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

زن ها که همیشه حق برابر با مردها میخوان، چرا نمیخوان اسم مردونه داشته باشند؟

اسم مردانه سبب خواری هست؟

چرا کار مردانه در بیرون از خانه رو میخوان ولی اسم مردانه رو نمیخوان؟

کار مردانه؟؟؟!!!!!!! کی‌ گفت کار مردانه و زنانه داره و زنها مردانشو خواستن؟؟؟!!!!! کار کاره!!!!

حقوقه برابر هم اسمش روشه... حقوقه مردانه نداریم! حقوق برابر برای انسان‌ها داریم!

لینک به دیدگاه
زن ها که همیشه حق برابر با مردها میخوان، چرا نمیخوان اسم مردونه داشته باشند؟

اسم مردانه سبب خواری هست؟

چرا کار مردانه در بیرون از خانه رو میخوان ولی اسم مردانه رو نمیخوان؟

حق برابر با مردا یعنی داشتن اسم مردونه؟:w58: مسخره!

کار مردونه زنونه نداریم! هر کسی حق داره هرکاری که دوست داره و فکر میکنه قابلیتش رو داره انجام بده، این آرمانشهره! دیگه بیشتر از این بحث رو مسخره نکن لطفا :icon_razz:

لینک به دیدگاه
هر وقت فرق بین موی سر زن و مرد رو پیدا کردین، فرق بین اسم زن و مرد رو هم پیدا نمیکنین.

مشکل ما این چیزا نیست نهال کوچک.

خانه از پای بست ویران هست منم دیگه کاری به پای بستش ندارم. :icon_gol:

درسته.مشکل ما خیلی بزرگتر ازین حرفاس.

لینک به دیدگاه

بابا بزرگم مادر بزرگم رو صدا نمیزد اصلا:5c6ipag2mnshmsf5ju3 با کلمات هشدار توجهشو جلب میکرد وقتی کارش داشت (هی...الو :w58:...ببین....)

این که با اسم خود زن صداش نکنیم کاره غلطی می باشد...بابام مثل باباش نشد و با اسم کوچیک خود مامانم، مامانم رو صدا میکنه :ws3:

لینک به دیدگاه
هر وقت به اینجا رسید میگن شوخی‌ کردیم:w000:

تعریف قشنگی‌ بود:icon_gol:

حالا از این مزاح‌ها بگذرید! جدیش کنین ببینیم نظرات واقعی‌ و جدی چیه خب....

ببین یه چیز بگم بفهمی عقیده من رو تو از نزدیک دیدی من از هیچ چیزی واسه پنهان کردن نمیترسم همینی که هستم و عنوان میکنم

واسه من مهمه که طرفم حالا چه مادرم باشه چه هواهرم باشه چه نامزدم اسمش سر زبون 4 تا آدم لا ابالی نچرخه

عقیدمه باورمه که اگر یه نفر رو قبول ندارم نمیخوام اسم بهترینای زندگیم و بفهمه

مثلا میگم اگر خشک شویی سر محلتون بیاد اسم مادرت یا تورو بنویسه رو یه ورق بزنه رو رگال لباسو بعد بابات بیاد تو ببنه لباس دکولته زنش آویزونه به جارختیه خشک شویی به نظرت چه خسی پیدا میکنه؟؟؟

میگه اسم زن من رو از کجا بلده ؟؟؟:ws38:هزاری هم به زنش اعتماد داره خب ناراحت میشه ببینه این صحن رو ؟؟؟

فکر میکنه

میگه مقصر حودم بودم که همیشه زنم رو با اسم صدا زدم که حالا از میوه فروش و بقال و چقال خبر دارن

پس ترجیه میدم اسمشونو هیچ وقت بلند صدا نزنم:w16:

لینک به دیدگاه
کار مردانه؟؟؟!!!!!!!

کی‌ گفت کار مردانه و زنانه داره و زنها مردانشو خواستن؟؟؟!!!!! کار کاره!!!!

حقوقه برابر هم اسمش روشه... حقوقه مردانه نداریم! حقوق برابر برای انسان‌ها داریم!

:banel_smiley_4:

یکسری از کارها قوای جسمی زیادی میخواد، مثل راننده اتوبوس یا کار توی معدن.

خیلی از زن ها به بهانه اینکه حقوق برابر با مرد میخوان، این کارهارو انجام دادن در حالیکه کار راحت تری هم براشون بوده، اما بیشتر خودشون آسیب دیدن .

من فقط متوجه نمیشم اصرار زن ها بر چیست که فکر میکنن مردها حقشون رو خوردن.

چون من تا حالا ندیدم مردی به حقوق زن ها و کارهای زن ها چشم داشته باشه و مثلا بگه چرا من پرستار نشم.

کار کار نیست، اتفاقا کار مردانه و زنانه دارد، همانطور که اسم مردانه و زنانه دارد.

اسم مردها لطافت شاعرانه نداره، اما اسم خیلی از زن ها داره.

هیچ زنی برای نام هیچ مردی شعر نگفته، اما خیلی از مردها برای نام های زنان شعر گفتن.

لینک به دیدگاه
حق برابر با مردا یعنی داشتن اسم مردونه؟:w58: مسخره!

کار مردونه زنونه نداریم! هر کسی حق داره هرکاری که دوست داره و فکر میکنه قابلیتش رو داره انجام بده، این آرمانشهره! دیگه بیشتر از این بحث رو مسخره نکن لطفا :icon_razz:

بحث مسخره نیست خنگ. :banel_smiley_4:

درباره کار زنانه و مردانه و نام زنانه و مردانه در پست قبلی توضیح دادم.

شما که معتقدی فرقی بین نام زن و مرد نیست، بگو چرا در طول تاریخ در مدح نام های مردان شعری سروده نشده؟

لینک به دیدگاه
برا نام امام علی و امام رضا سروده شده! :w16:

اونها شعر نیست،مداحی هست.

اونم نه با هدف عشقی، با هدف پاچه خواری برای شفاعت در آخرت.

من اون بُعد عشقی نام ها منظورم هست.

لینک به دیدگاه

نفر سوم کی بوده بیاد بگه تا لوش ندادم

اسی اتفاقا تو شعرها فروغ من دیدم

سرچ زدم

چند تایش رو دیدم

(کوچه یی هست که در آنجا

پسرانی که به من عاشق بودند، هنوز

با همان موهای درهم و گردن های باریک و پاهای لاغر

به تبسم های معصوم دخترکی می‌اندیشند که یک شب او را

باد با خود برد.

« تولدی دیگر »

و مردی از کنار درختان خیس می‌گذرد

مردی که رشته های آبی رگ هایش

مانند مار های مرده از دو سوی گلوگاهش

بالا خزیده اند

و در شقیقه های منقلبش آن هجای خونین را

تکرار می‌کنند

- سلام

- سلام

و من به جفت گیری گل ها می‌اندیشم...

به اینم برمیگرده که اکثر شاعران مرد بودند

لینک به دیدگاه
ببین یه چیز بگم بفهمی عقیده من رو تو از نزدیک دیدی من از هیچ چیزی واسه پنهان کردن نمیترسم همینی که هستم و عنوان میکنم

واسه من مهمه که طرفم حالا چه مادرم باشه چه هواهرم باشه چه نامزدم اسمش سر زبون 4 تا آدم لا ابالی نچرخه

عقیدمه باورمه که اگر یه نفر رو قبول ندارم نمیخوام اسم بهترینای زندگیم و بفهمه

مثلا میگم اگر خشک شویی سر محلتون بیاد اسم مادرت یا تورو بنویسه رو یه ورق بزنه رو رگال لباسو بعد بابات بیاد تو ببنه لباس دکولته زنش آویزونه به جارختیه خشک شویی به نظرت چه خسی پیدا میکنه؟؟؟

میگه اسم زن من رو از کجا بلده ؟؟؟:ws38:هزاری هم به زنش اعتماد داره خب ناراحت میشه ببینه این صحن رو ؟؟؟

فکر میکنه

میگه مقصر حودم بودم که همیشه زنم رو با اسم صدا زدم که حالا از میوه فروش و بقال و چقال خبر دارن

پس ترجیه میدم اسمشونو هیچ وقت بلند صدا نزنم:w16:

یعنی حاضری به مادرت توهین کنی تا بقال محل اسمشو یاد نگیره که بعدا صداش کنه؟ :ws38:

خشکشویی یا هر کی اسم کوچیک یکی رو یاد بگیره مگه با اون اسم صداش میکنه؟ معمولا با فامیلی صدا میکنن خوب :ws3:

لینک به دیدگاه
نفر سوم کی بوده بیاد بگه تا لوش ندادم

اسی اتفاقا تو شعرها فروغ من دیدم

سرچ زدم

چند تایش رو دیدم

(کوچه یی هست که در آنجا

پسرانی که به من عاشق بودند، هنوز

با همان موهای درهم و گردن های باریک و پاهای لاغر

به تبسم های معصوم دخترکی می‌اندیشند که یک شب او را

باد با خود برد.

« تولدی دیگر »

و مردی از کنار درختان خیس می‌گذرد

مردی که رشته های آبی رگ هایش

مانند مار های مرده از دو سوی گلوگاهش

بالا خزیده اند

و در شقیقه های منقلبش آن هجای خونین را

تکرار می‌کنند

- سلام

- سلام

و من به جفت گیری گل ها می‌اندیشم...

به اینم برمیگرده که اکثر شاعران مرد بودند

من اسم پسرها رو گفتم، اینجا صحبتی از اسم پسر میبنی؟

در راستای تاپیکت میگم.

ببین کلا نام مردها از نام های خشن هست، نام زن ها از نام های سبک و نام گل و چیزهای لطیف طبیعت هست.

نمیتونیم بگیم بین اسم زنان و مردان فرقی نیست.

به نظر من که خیلی فرقه.

حس آدم نسبت به عبدالله کجا و مثلا حس نسبت به مهتاب کجا.

لینک به دیدگاه
یعنی حاضری به مادرت توهین کنی تا بقال محل اسمشو یاد نگیره که بعدا صداش کنه؟ :ws38:

خشکشویی یا هر کی اسم کوچیک یکی رو یاد بگیره مگه با اون اسم صداش میکنه؟ معمولا با فامیلی صدا میکنن خوب :ws3:

توهین چیه؟؟

سعی میکنی از گفتن نامش تو بیرون خوداری کنی مثلا همون عنوان مادر چه لزومی داره حنما بگی مامان فروغ مثلا

شما حاضری اسم مادرت رو اینجا عنوان کنی داش میلاد؟:ws38:

لینک به دیدگاه
بحث مسخره نیست خنگ. :banel_smiley_4:

درباره کار زنانه و مردانه و نام زنانه و مردانه در پست قبلی توضیح دادم.

شما که معتقدی فرقی بین نام زن و مرد نیست، بگو چرا در طول تاریخ در مدح نام های مردان شعری سروده نشده؟

چه ربطی داره به فرق داشتن اسم مرد و زن اخه!!! من دارم میگم چرا باید حساسیت باشه رو اوردن اسم زن حتی جلوی افراد لاابالی! نظریه تون در دفاع از این عقیده مثل فلسفه حجاب میمونه! چون بعضی مردا لاابالی و هیزن زنم باید خودشو بپوشونه!!!

در مورد خط اخرت هم با اینکه خیلی بی ربطه ولی به نظر من به خاطر اینکه اکثر شاعرا مرد بودن و اکثرا مردا این ازادی و جایگاه اجتماعی رو داشتن که در وصف احساساتشون شعر بگن و خانوما خیلی کمتر در این زمینه تونستن خودی نشون بدن متاسفانه!!

پ ن : بنده اگه شاعر بودم و همچنین عاشق، در وصف معشقوم شعر میسرودم حتی اگه اسمش گرگعلی بود! :ws37:

لینک به دیدگاه
توهین چیه؟؟

سعی میکنی از گفتن نامش تو بیرون خوداری کنی مثلا همون عنوان مادر چه لزومی داره حنما بگی مامان فروغ مثلا

شما حاضری اسم مادرت رو اینجا عنوان کنی داش میلاد؟:ws38:

مادر مثال بود...مثلا اسم خواهر یا نامزدت

نمیتونی بیای بگی نامزد بیا اینجا نامزد فلان فلان :ws3:

من مادرم رو به اسم کوچیک صدا نمیکنم، میگم مامان

ولی اگه زن یا خواهر داشتم جلو بقیه با اسم خودش صداش میزدم

الان که نمیخوام صدا کنم مامانمو که اسمشو اینجا بگم :w58:

لینک به دیدگاه

چه ربطی داره به فرق داشتن اسم مرد و زن اخه!!! من دارم میگم چرا باید حساسیت باشه رو اوردن اسم زن حتی جلوی افراد لاابالی! نظریه تون در دفاع از این عقیده مثل فلسفه حجاب میمونه! چون بعضی مردا لاابالی و هیزن زنم باید خودشو بپوشونه!!!

در مورد خط اخرت هم با اینکه خیلی بی ربطه ولی به نظر من به خاطر اینکه اکثر شاعرا مرد بودن و اکثرا مردا این ازادی و جایگاه اجتماعی رو داشتن که در وصف احساساتشون شعر بگن و خانوما خیلی کمتر در این زمینه تونستن خودی نشون بدن متاسفانه!!

پ ن : بنده اگه شاعر بودم و همچنین عاشق، در وصف معشقوم شعر میسرودم حتی اگه اسمش گرگعلی بود! :ws37:

خوب شد من مدافع حجاب هم شدم، فکر کنم اگه دقت میکردی میفهمیدی چطور حجاب رو با نام زنانه پیوند زدم، توی همون جمله برای خیلی از مذهبی ها کلی حرف بود.

من اصلا تایید نمیکنم کارهایی که مردان توی گذشته میکردن، اما زن ها متوجه نیستند گویا نامشون و جسمشون خیلی با نام و جسم مرد فرق میکنه.

ربطی به لا ابالی بودن یا نبودن هم نداره، برو توی ایتالیای مثلا آزاد، از سر تا پاتو توی خیابون همه مردها دید میزنن.

الان که دیگه اکثر شاعرها مرد نیستند، شاعر زن هم خیلی زیاده، ترانه های فرنگی هم زیاد در میاد، تو کدومش اسم یک مرد میاد؟

من کاری به جامعه خودمون ندارم، تعجب از این هست که چرا فرق بین زنان و مردان در نام و پوشش و... را متوجه نیستین.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...