رفتن به مطلب

اسم زنشونو جلو جمع میگفتن علیرضا (اسم بزرگترین بچه ) ...

Alireza Hashemi

به نظر شما در یک جمع نام یک خانم برده شود ؟  

102 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما در یک جمع نام یک خانم برده شود ؟

• 23
    • 79

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 366
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

گل قحطی بوده:w58:

شوخی کردم روستا شاید جوی آرام و خودمونی داشته مثل این هردنبیل آباد تهران نبوده که بگی سلام یارو از رو کلید خونتون کپی ورداره اونم رنگی:banel_smiley_4:

خوب الان که تو روستا نیستم من :w000: تو این 23 سال من ندیدم، بابا عربستانه مگه آخه؟ اونجا میگن اُم آتروس :ws3:

لینک به دیدگاه
من پدر بزرگ مادر بزرگم تو روستا بودن تو اون روستا همه با اسم صدا میکنن زناشونو، کلا اینجا اینجوریه:whistles: اسم یه مادر بزرگم وجیهه بود یکیش هم گل عنبر هست اصلا هم خجالت نمیکشن مثل تو :icon_razz:

خوب به خاطر اسمشون بوده، بعضی اسم ها لفظش محرک هست.

مثلا لیلی یک اسم محرک هست، اما حشمت و گل عنبر و گل باقلا و.... تحریک آمیز نیست.

من هرچی تاریخ خوندم،آوردن اسم زن در گذشته کراهت داشته، حالا میگی نداشته حتما نداشته.

لینک به دیدگاه

من هرچی تاریخ خوندم،آوردن اسم زن در گذشته کراهت داشته، حالا میگی نداشته حتما نداشته.

وایییی اسی ترکیدم از خنده

خداییش این مسائل رو ریشه یابی میکنه عنوان میکنه با دلیل میگه :ws28:

گزینه 1 رای دادی دیگه:whistle::w02:

لینک به دیدگاه

در گذشته دختر ها رو زنده به گور میکردن:banel_smiley_4: الان واسه تو لیلی تحریک آمیزه به بابا بزرگت بگو گل عنبر از حال میره :ws3:

لینک به دیدگاه
خب بگنننن چی‌ میشه؟؟؟؟ اسمه! اسم! گذاشتن که صدا بزنی‌!

نگار

نگارم

عزیزممممم

:ws3:

آخه مشکلی‌ پیش نمیاد!!!

جلو زنهای غریبه با اسم دختر صدات بزنه خوشت میاد؟؟:banel_smiley_4:

البته ربطی‌ به غیرت نداره... حالا یکی‌ نمی‌تونه.. بگه همون عزیزم یا خانوم!ولی‌ اسم مرد خیلی‌ زشته!

نه دیگه شما نمیدونی این چیزارو پسر نیستی غیرت میرت نداری:banel_smiley_4:

تو پسرا افت داره که بچهای محل اسم مادرشونو بدونن یا بگن فلان آبجیت به اسم الان رد شد

شما نمیگیری حرف من و ربطی به حس مالکیت و توهین اینا نداره یه جور حریمه:w02:

لینک به دیدگاه
در گذشته دختر ها رو زنده به گور میکردن:banel_smiley_4: الان واسه تو لیلی تحریک آمیزه به بابا بزرگت بگو گل عنبر از حال میره :ws3:

بابا نکنین نصفه شبی همه خوابن مردم از خنده اینم راست میگه قدیمیا با اکرم و خدیجه بیشتر تحریک میشدن تا با نوشابه و نیوشا:w02:

لینک به دیدگاه

تو پسرا افت داره که بچهای محل اسم مادرشونو بدونن یا بگن فلان آبجیت به اسم الان رد شد

بابا با دوستات حرف میزنی میگی خانومم فلان شد؛ خواهرم فلان کار رو کرد، بعد دوستاتم ازت یاد میگیرن به زنت میگن خانمت به خواهرت میگن خواهرت، دیگه نمیشه که پیش دوستاتی خواهرت رد بشه بهش بگی هوی دمپایی ... یا میگی خواهر یا اسمشو دیگه :banel_smiley_4:

اتفاقا وقتی اسمش رو نمیگی به دوستاتت یه جورایی میگی که ممکنه شما راجع به ناموس من فکر بد بکنیدا واسه همون اینجوری میگم، اگه نه اسمش رو بگی داری به دوستات میگی جرات داری فکر ناجور کن بزنم مخت از ماتحتت بریزه بیرون :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

اصلا خوشم نمیاد اینطوری خطاب بشه

به نظر من، خانم گفته بشه، بهتره.

توی جمع فامیل و اینا، تقریبا عزیزم خوبه.

بهناز اینا واقعا الگو هستند واسه این مسئله !

نه بهناز ؟:ws3:

لینک به دیدگاه

میشه خواهش میکنم با کلمات بازی نکنی؟؟؟:banel_smiley_4: خودتم میدونی ریشه این تعصبات کجاست...هیچ اتفاقی نمیفته اگه چشمها رو بشوییم و جور دیگه نگاه کنیم...سعی کن به زن درست مثل خودت نگاه کنی...نه یه موجود ضعیف و نیازمند حامی و حریم و مالک!

لینک به دیدگاه

جمع کنین بندو بساطتون رو! کسی‌ نگاش نکنه کسی‌ صداش نکنه کسی‌ اسمشو ندونه! مگه زن چیه که اینجوری بش نگا می‌کنین! از چی‌ میترسین؟ مهم فقط خودتیو خودش! اسمشو صدا کن ببین ازش کم می‌شه؟ ارزش یه آدمو تو چی‌ می‌بینین؟ خودش شخصیتش یا نگاه مردای اطراف؟ همون‌جوری که یه مردو صدا می‌کنن یه زنم صدا میشه کرد! جفتتون انسانید! غیرتی‌ اگه هس به باور تو به اون شخصه حالا هرکی‌ اسمشو یاد گرفت! چی‌ می‌شه؟ یه انسانه با یه اسم! هممون اسم داریم دونستنو صدا کردنش استفاده‌ای که از اسم می‌شه!یه کلمست! همین!

احترام و اعتماد و غیرت اینه که راحت اسمشو تو یه جمع پره غریبه یا اراذل صدا کنی‌و خودتو اون هییییییچ مشکلی‌ از هیچ بابت حس نکنین.... اون ارازلم به درک!

لینک به دیدگاه

پدر بزرگم دیگه نیست که از حال بره.

پدربزرگ من هیییز نبود که مدام به فکر عروس گل باشه. :sigh:

اتفاقا عنبر رو یک خاطره جالبی هم ازش داشت.

میگفت رفته بودیم تهران گرسنه بودیم، یک گاری چی داد میزد،عنبر نثارا،عنبر نثارا.

ما رفتیم ازش خریدیم فکر کردیم غذاست، بعدا باز کردیم دیدیم پشکل خر است !!!!!

دیگه نتونستیم دورش بریزیم. :icon_redface:

لینک به دیدگاه
جمع کنین بندو بساطتون رو! کسی‌ نگاش نکنه کسی‌ صداش نکنه کسی‌ اسمشو ندونه! مگه زن چیه که اینجوری بش نگا می‌کنین! از چی‌ میترسین؟ مهم فقط خودتیو خودش! اسمشو صدا کن ببین ازش کم می‌شه؟ ارزش یه آدمو تو چی‌ می‌بینین؟ خودش شخصیتش یا نگاه مردای اطراف؟ همون‌جوری که تورو صدا می‌کنن یه زنم صدا میشه کرد! جفتتون انسانید! غیرتی‌ اگه هس به باور تو به اون شخصه حالا هرکی‌ اسمشو یاد گرفت! چی‌ می‌شه؟ یه انسانه با یه اسم! هممون اسم داریم دونستنو صدا کردنش استفاده‌ای که از اسم می‌شه!یه کلمست! همین!

احترام و اعتماد و غیرت اینه که راحت اسمشو تو یه جمع پره اراذل صدا کنی‌و خودتو اون هییییییچ مشکلی‌ از هیچ بابت حس نکنین.... اون ارازلم به درک!

واقعا این جماعت همونایین که وقتی از دست یکی دلخور میشن به فک و فامیل مونث طرف فحش میدن:icon_razz:

لینک به دیدگاه
بابا با دوستات حرف میزنی میگی خانومم فلان شد؛ خواهرم فلان کار رو کرد، بعد دوستاتم ازت یاد میگیرن به زنت میگن خانمت به خواهرت میگن خواهرت، دیگه نمیشه که پیش دوستاتی خواهرت رد بشه بهش بگی هوی دمپایی ... یا میگی خواهر یا اسمشو دیگه :banel_smiley_4:

نه دیگه میگی آبجی

:w02:

ببین تو این جوری فکر میکنی

من حاضر نیستم اسم ناموسم و جایی که افرادش رو اصلا نمیشناسم(تاکید میکنم اصلا نمیشناسم) بگم چرا چون همیشه یه سری افراد سود جو هستن که از همین اسم هم سوء استفاده میکنن

:sigh:

لینک به دیدگاه
پدر بزرگم دیگه نیست که از حال بره.

پدربزرگ من هیییز نبود که مدام به فکر عروس گل باشه. :sigh:

اتفاقا عنبر رو یک خاطره جالبی هم ازش داشت.

میگفت رفته بودیم تهران گرسنه بودیم، یک گاری چی داد میزد،عنبر نثارا،عنبر نثارا.

ما رفتیم ازش خریدیم فکر کردیم غذاست، بعدا باز کردیم دیدیم پشکل خر است !!!!!

دیگه نتونستیم دورش بریزیم. :icon_redface:

درست صوبت کن با اسم مامان بزرگ من :w000: بابا این ملت با اسم مامان بزرگ آدم هم بازی میکنن آقا منم موافقم پیش اینا نباید اسم فک و فامیل رو آورد :w000:

لینک به دیدگاه
به خدا یه جوری میزنم که تا عمر داری یادت بره ناموس رو چحوری مینویسن :banel_smiley_4:

متاسفانه شما قادر به درک قداست واژه ناموس نیستی.

بزرگترین اشتباه مردها کلا این بود که نتونستند نظام مردسالار رو حفظ کنند. :sigh:

فرض کن اسم آقات هاشم باشه و توی جمع بگه ، هاشم بیا بریم خونه، باعث میشه بیمار دلان اسم تورو نشوند و گناه در دلشون نیوفته.

این به نفع توست یا به نفع آقایت؟ :ws38:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...