رفتن به مطلب

اسم زنشونو جلو جمع میگفتن علیرضا (اسم بزرگترین بچه ) ...

Alireza Hashemi

به نظر شما در یک جمع نام یک خانم برده شود ؟  

102 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما در یک جمع نام یک خانم برده شود ؟

• 23
    • 79

ارسال های توصیه شده

پدر بزرگ .......:4564:

همیشه مادربزرگ مرحومم رو ممد صدا میزد، به اسم دایی بزرگترم. (دلم برای همشون تنگ شده :sigh:)

البته مادربزرگم هم پدبزرگم را ممد صدا میکرد.

کلا قدیما رسم بود زن و شوهر اسم پسر بزرگتر رو برای هم استفاده میکردند.:ws37:

الان کمتر شده....ولی هست.

من خودم بستگی داره اسم طرف چی باشه، مثلا بلقیس ، صغری یا اینا باشه نمیگم بلقیس بیا بریم.:sad0:

عزیزم رو هم فوق العاده برام سخته گفتنش.

احتمالا همون اسی صداش بزنم، نمیدونم واقعا.:icon_pf (34):

:ws28:اسی صدا بزن بعد یه اسمال آقا بیاد دستت و بگیره همچین بگه بریم عزیزم حالشو ببری:ws28:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 366
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کی به گزینه اول رای داده؟؟:4564:

صداش کن خانم....صدات رو تشخیص میده دیگه!! نشد بگو خانم فلانی(فامیلیش):w58:

مـــــــن رای دادم:ws28:

میگم خانم 10 نفر برگشتن گفتن بله !!!!بگم نه با میترا خانمم؟؟؟همون میشه که:whistles:

اصولا سخته برا مردا بگن عزیزم

خانمم

خانمی

:sigh:

لینک به دیدگاه

میگم خانم 10 نفر برگشتن گفتن بله !!!!بگم نه با میترا خانمم؟؟؟همون میشه که:whistles:

خانمم

خانمی

میگم فوقش فامیلیش رو بگو :banel_smiley_4:

وای اتروس نگو عزیزم، بگو پیشی، بگو هوووووی ولی اسم پسر؟!؟!!!!!!!!!!!!!!!:4564::4564:

لینک به دیدگاه
من با مامان بابام هرجا می رم کسی نیست اسممو نفهمه بس که صدام می کنن :ws3:یه دفه مغازه دار کارم داشت گفت ساراخانوم :ws3:

بفرما همین مونده بقال سر کوچه ام بیاد اسم خواهر مادر من سر زبونش باشه:banel_smiley_4:

زبونش و همونجا کله پاچه میکنم

ما یه رفیق داشتیم تو عالم بچگی صداش میکردیم محمد مهناز خانم اینا اسم مادرشو میگفتیم قاطی نشه یه روز بابای این رفیقمون فهمید تو کوچه داشت رد میشد

اومد همچین گوش من و پیچوند گفت که دیگه نشنوم بگین مهناز خانم تا آخر عمر اسم زنی رو بر لبانم نمی آورم:sigh:

لینک به دیدگاه
نه ببین جمع غریبه

دوستان

به این مسئله دقت کنید:ws3:سریع فقط موضع میگیرن:w000::ws3:

مثلا تو شهربازی میخوای زنت رو صدا بزنی

حالا کنار دستتم 20 تا اراذلن

میای داد میزنی

نگـــــار

نگــــــــار

نغــــــــار...:banel_smiley_4:.

خب بگنننن چی‌ میشه؟؟؟؟ اسمه! اسم! گذاشتن که صدا بزنی‌!

نگار

نگارم

عزیزممممم

:ws3:

آخه مشکلی‌ پیش نمیاد!!!

جلو زنهای غریبه با اسم دختر صدات بزنه خوشت میاد؟؟:banel_smiley_4:

البته ربطی‌ به غیرت نداره... حالا یکی‌ نمی‌تونه.. بگه همون عزیزم یا خانوم!ولی‌ اسم مرد خیلی‌ زشته!

لینک به دیدگاه
واقعا تعجب میکنم میگید هنوز هم همچین چیزی هست حتی خودتون باهاش مشکل دارید!:w58: والله من که تا حالا ندیدم، اجدادم هم همه با اسم زنشون رو صدا میکردن تا وقتی که یادمه :ws52:

دیگه خالی نبند بابا.

کلا غیر از پدربزرگ خودت، کدوم جدت رو یادته؟ :banel_smiley_4:

مسلمانان هیچ وقت اسم زنشون رو در گذشته در جمع نمی آوردند، پوشش روبنده اصلا هدفش این بود که زن شناخته نشه،بعدا تو خیابان بگن فاطی بیا؟

لینک به دیدگاه
میگم فوقش فامیلیش رو بگو :banel_smiley_4:

وای اتروس نگو عزیزم، بگو پیشی، بگو هوووووی ولی اسم پسر؟!؟!!!!!!!!!!!!!!!:4564::4564:

با فامیلی هم حال نمیکنم خیلی رسمی میشه اطرافیان فکر میکنن چه خبره این پس زنش نیست همکارشه پس این زنه شوهر نداره ....هو هوووو نگاش کنیم:ws28:

:whistle:

لینک به دیدگاه

فتوا: اصلا اشکالی نداره که اسم زن رو تو جمع بگن تو اسلام هم نیومده...

آتروس جان اونم اشکال نداره که پدرتون میگه علیرضا/ بی احترامی که نیست..

لینک به دیدگاه

خانمم

خانمی

خدمت که رفتی، زنت رو با کد صدا کن :banel_smiley_4: 14512 بیا بریم خونه!!!! :vahidrk: اصلا بهت نمیاد اینجوری باشیا ایشششش :whistles:

لینک به دیدگاه
بفرما همین مونده بقال سر کوچه ام بیاد اسم خواهر مادر من سر زبونش باشه:banel_smiley_4:

زبونش و همونجا کله پاچه میکنم

ما یه رفیق داشتیم تو عالم بچگی صداش میکردیم محمد مهناز خانم اینا اسم مادرشو میگفتیم قاطی نشه یه روز بابای این رفیقمون فهمید تو کوچه داشت رد میشد

اومد همچین گوش من و پیچوند گفت که دیگه نشنوم بگین مهناز خانم تا آخر عمر اسم زنی رو بر لبانم نمی آورم:sigh:

وا خو مگه چی میشه؟ :w58:

غیرت خوبه ولی بیش از حدش طرفو خسته میکنه

فامیلای مردمون اکثرا به من می گن ساراخانوم ولی یکی خیلی خودمونی جلو همه میگه سارا بهم. ما هم واکنشی نداریم.

اسم پسر رو برای صداکردن دختر بگن خیلی بده :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

بابای من همیشه مامانمو به اسم صدا میزده و میزنه. برعکس مامانم که بابامو همیشه بهش میگفت بابای فلانی (فلانی خواهر بزرگمه)، البته مدتهاست که مامانم بابامو صدا نزده، روش نمیشه به اسم صداش بزنه، کارش داشته باشه رو میکنه بهش و باهاش حرف میزنه. :ws37:

لینک به دیدگاه
خب بگنننن چی‌ میشه؟؟؟؟ اسمه! اسم! گذاشتن که صدا بزنی‌!

نگار

نگارم

عزیزممممم

:ws3:

آخه مشکلی‌ پیش نمیاد!!!

جلو زنهای غریبه با اسم دختر صدات بزنه خوشت میاد؟؟:banel_smiley_4:

البته ربطی‌ به غیرت نداره... حالا یکی‌ نمی‌تونه.. بگه همون عزیزم یا خانوم!ولی‌ اسم مرد خیلی‌ زشته!

واقعا!! منم موندم این حس چیه مردا اسمش رو میذارن غیرت و بهش افتخار میکنن!! تا کی میخواین به زن مثل وسائل شخصیتون نگاه کنید و اینقدر به شدت لازم بدونید ازش محافظت کنید؟:banel_smiley_4: مگه زن ادم نیست که بخواد همه جا خودش باشه و به اسم و هرچی که متعلق به خودشه افتخار کنه و نخواد پنهان کنه!!:banel_smiley_4:

روراست بگم اتروس از تو اصلا انتظار نداشتم :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
بابا من فکر کردم شوخی میکنی:icon_pf (34): ببخشید :hanghead: ولی حمایت نیستا :icon_razz:

با منی بگو آتروس بابا نشدم هنوز:ws28:

شوخی میکنم میدونم خودم چیز زابیلیه:w02:

لینک به دیدگاه
دیگه خالی نبند بابا.

کلا غیر از پدربزرگ خودت، کدوم جدت رو یادته؟ :banel_smiley_4:

مسلمانان هیچ وقت اسم زنشون رو در گذشته در جمع نمی آوردند، پوشش روبنده اصلا هدفش این بود که زن شناخته نشه،بعدا تو خیابان بگن فاطی بیا؟

من پدر بزرگ مادر بزرگم تو روستا بودن تو اون روستا همه با اسم صدا میکنن زناشونو، کلا اینجا اینجوریه:whistles: اسم یه مادر بزرگم وجیهه بود یکیش هم گل عنبر هست اصلا هم خجالت نمیکشن مثل تو :icon_razz:

لینک به دیدگاه
واقعا!! منم موندم این حس چیه مردا اسمش رو میذارن غیرت و بهش افتخار میکنن!! تا کی میخواین به زن مثل وسائل شخصیتون نگاه کنید و اینقدر به شدت لازم بدونید ازش محافظت کنید؟:banel_smiley_4: مگه زن ادم نیست که بخواد همه جا خودش باشه و به اسم و هرچی که متعلق به خودشه افتخار کنه و نخواد پنهان کنه!!:banel_smiley_4:

روراست بگم اتروس از تو اصلا انتظار نداشتم :icon_pf (34):

خودم از خودم انتظار نداشتم:ws3:

خب تو خونمه ارثی رسیده دارم سعی میکنم ببینم درستش چیه

من که هنوز زن نگرفتم:w000:

لینک به دیدگاه
من پدر بزرگ مادر بزرگم تو روستا بودن تو اون روستا همه با اسم صداشون میکردن :whistles: اسم یه مادر بزرگم وجیهه بود یکیش هم گل عنبر هست اصلا هم خجالت نمیکشن مثل تو :icon_razz:

گل قحطی بوده:w58:

شوخی کردم روستا شاید جوی آرام و خودمونی داشته مثل این هردنبیل آباد تهران نبوده که بگی سلام یارو از رو کلید خونتون کپی ورداره اونم رنگی:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...