رفتن به مطلب

امشب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 3.5k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نمیدونم چی شد امشب هوس نواندیشان کردم. از قدیم گفتن اگه هوسه یه دفه بسه!

ای بی معرفت!

تا آخر عمر در مقابل کسی که به خودت علاقه مند کردی مسئولی!

ینی انقدر سرت شلوقه که نمیرسی 2-3 روز یه بار بیای یه چکی کنی 4 تا پست بدی و ...:icon_gol:

لینک به دیدگاه

امشب رفته بودم بازار توی پیاده رو که داشتم میومدم خونه یه نی نی توی کالسکه بود لپاش هلو دست کشیدم روی لپاش اینقده نرم بود احساس کردم یه تیکه ابر تو دستمه هنوز لطافتشو نوک انگشتام احساس میکنم !!!!:ws37:

لینک به دیدگاه

حالم خیلی بده.نمیتونم جلوی خودمو بگیرم

بعد ازون همه ماجرای تلخ تازه داشتم برای امیدوار شدن انرژی میگرفتم.ضربه خیلی مهلکی بود.چطور میشه پنهانش کرد

وقتی تمام جریان زندگی بر علیهته واقعا چه غلتی میشه کرد؟

لینک به دیدگاه

امشب تا صبح مهمون اتوکد و رویت و pdf و این حرفام :4564:

اه از 8 صبح روی این کار افتادم تا 4 عصر...5 سره اون یکی کار تا 9:45....10 تا الان که 11:22 ه بار سرم تو این نقشه هاست ...زندگیه دارم؟:sad0:

لینک به دیدگاه

امشب حس مزخرفی دارم.حس نگرانی از موضوعی که اتفاق نیفتاده.حس خسته حس پریشانی.واقعا دلم میخاد بخوابم وصبح روزبهتری رو شروع کنم.:sigh:یعنی میشه فردام مثل امروز نباشه

لینک به دیدگاه

امشب درست در ساعت 1.45 دقیقه بامداد یک احمق بی فرهنگ بی نزاکت و بی ... زنگ در خونمونو زد و اصلا معلوم نشد کی بود و چی میخواست و واقعا هدفش از این حرکت شنیعش چی بود:w58: فقط تنه ما رو لرزوند...

امشب تموم شد رفت مثل باقی شبها و روزها تقریبا خاص هم نبود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...