رفتن به مطلب

امشب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 3.5k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

امشب خیلی قشنگ و شیرین بود / تو مغازه یکی از بچه ها نشسته بودیم تازه درب شیشه ای رو تمیز کرده بود در هم بسته بود یه دختره اومد بیاد تو مغازه فک کرد در بازه با مخ رفت تو شیشه یعنی من هرچی سعی کردم جلوی خودمو بگیرم نشد پخش زمین شدم / دختره پا شد از خنده ولو شد باز :ws28:

• Like 12
لینک به دیدگاه

امشب جشن تولد خواهرزادم بود رفت تو 18 سالگی .

خواستم مثل شب قبل اونجا بمونم گفتم میرم خونه اینجا بمونم فردا دیر بیدار میشم و حس میکنم هدفی ندارم ...

اومدم نت ...

• Like 11
لینک به دیدگاه

امشب هم گذشت و من هنوز در حسرت نشستن بر روي نيمكتي رو به ابهاي ازاد مانده ام!:ws3: دغدغه اي نداريم

دست بي آز و طمع سر درون لاك دل خويش!:icon_gol:قدر زمان رو هم بدونم ديگه تمام!كجا پيدا ميشه مثل من گل پسر:ws3:

• Like 9
لینک به دیدگاه

امشب که داشتم با اتوبوس بر میگشتم خونه یه چیزی دیدم و شنیدم که به شدت به این مسئله پی بردم که مردم مون کلاً خیلی با خودشون درگیرن :ws52:

امشب چقدر دلم لواشک و البالو خشکه خواست ....:JC_thinking::girl_blush2:

• Like 9
لینک به دیدگاه

امروز یه کمی ذهنم رو رو کارام متمرکز کردم چند ساعتی رو نشستم پای درس خوندن بعدشم با چند تا از دوستام تماس گرفتم بعدم اشپزی کردم خدا را شکر کسی نبود اینجا که از خوردنش حالش بهم بخوره در نوع خودش فاجعه:icon_pf (34):

و باز هم شب اومد و یه عالمه حس دلتنگی :hanghead:

اخ خدا من خسته شدم تو چی؟:sigh:

• Like 6
لینک به دیدگاه

امشب خوب خدا رو شکر کلی خندیدیم ولی از صبح کلیه م درد میکنه ایشالله چیزی نباشه حوصله موصله دکتر اینا رو ندارم / خیلی خوبه که در اوج تنهایی دوستات هواتو دارن دستشون درد نکنه :icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه

امشب با اینکه خوشحالم :w16:

اما دلم گرفته :sigh:

یکی دیگه از دوستای صمیمیم ازم دور شد:sad0:

از امروز برای مدت نا معلومی تنها شدم :4564:

می خواستم امشب تنها باشم ولی نتونستم نیام اینجا و این و ننویسم :icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه

امروز برام خیلی روز خوبی بود با یه مهندس یه شرکت صحبت کردم که براشون طراحی کنم :hapydancsmil:

خیلی خسته شدم ولی از خوشحالی خوابم نمیبره :icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...