رفتن به مطلب

امشب

ارسال های توصیه شده

یاد فیلم intime افتادم /

کاش آدما میتونستن زمان رو خرید فروش کنند / امشب اومدم دو ساعت وقت گذاشتم روی فیلم دیدم و از اینور کارهام موند ای خداا

پ.ن: امیدوارم وقت بکنم این چندتا ایده ایی که تو سرم دارم رو پیاده کنم / فعلا که خیلی خسته ام میخوام برم بخوابم

• Like 9
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 3.5k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

امشب هم غم های عالم را خبر کن !

بنشین و بامن گریه سرکن..گریه سرکن !

امروز و دوکس نداشتم چون همش استرس نمره یکی از درسامو داشتم...دیشب که خوب نخوابیدم

کاش امشب بتونم راحت بخوابم...:ws37:

• Like 8
لینک به دیدگاه

به جون خودم این چند وقته از بس بچه ها فاز استرس و امتحان و اینا دادن منم که درسم تموم شده دیشب خواب امتحان دیدم.:icon_pf (34):

• Like 11
لینک به دیدگاه
به جون خودم این چند وقته از بس بچه ها فاز استرس و امتحان و اینا دادن منم که درسم تموم شده دیشب خواب امتحان دیدم.:icon_pf (34):

اتفاقا منم دیشب خواب دیدم که یکی از دبیرای دبیرستان که باهاش صمیمی بودم...اومده بهم میگه چرا برا کنکورنمیخونی ؟بخون دیگه...منم گفتم میخونم..بعد گفتم از سال بعد..گفت چرا الان بخون دیگه...گفتم آخه نمیدونم نمیشه...گفت بیا دفترم با هم صحبت کنیم... بیدار شدم از خواب ...اگه میرفتم احتمالا متنبه میشدم....:ws3:

کاش کمی دیرتر بیدار شده بودم.....(ایشونم احتمالا فهمیده که من برا ارشد امسال دیگه نمیخونم...:hanghead:)

• Like 9
لینک به دیدگاه

امشب باید یه عالمه مطلب بخونم تا بتونم sop رو سره هم کنم..... ادیشن آخر رو هم دکتر تصحیح می کنه...خدا به خیر بگذرونه...:banel_smiley_52:.

• Like 8
لینک به دیدگاه
اتفاقا منم دیشب خواب دیدم که یکی از دبیرای دبیرستان که باهاش صمیمی بودم...اومده بهم میگه چرا برا کنکورنمیخونی ؟بخون دیگه...منم گفتم میخونم..بعد گفتم از سال بعد..گفت چرا الان بخون دیگه...گفتم آخه نمیدونم نمیشه...گفت بیا دفترم با هم صحبت کنیم... بیدار شدم از خواب ...اگه میرفتم احتمالا متنبه میشدم....:ws3:

کاش کمی دیرتر بیدار شده بودم.....(ایشونم احتمالا فهمیده که من برا ارشد امسال دیگه نمیخونم...:hanghead:)

منم خواب امتحان میبینم منتهی از نوع دبیرستانی نمیدون چرا همش فک میکنم فردا امتحان داریم اونم تو 3 دبیرستان:w58:

امشب هم خوب بود هم بد ،یه شب خوب با خوانواده داییم گذروندم سوغاتی هم گرفتم

• Like 8
لینک به دیدگاه

نیستم....:hanghead:

دستم به هیچ کاری نمیره امشب ..... :ws52:

چرا اینطوری شدم یهو ....:ws38: حوصله ندارم مثل اینکه....

یخ زدم انگار....

کجاااااااااااااااااااااااااااااااااااایی خودم ؟؟؟ چی شده؟؟؟

هیچی ....باور کن هیچی .....

من که نمیفهمم چی میگی ..... :banel_smiley_4:

الان این یعنی چی خب......؟؟؟:w58:

کسی متوجه شد من چرا اینجوری شدم بهم بگه..... :ws52:

• Like 7
لینک به دیدگاه

امشب بعد از همه ی زجری که کشیدم و رفتم ارشد فهمیدم که اشتباه محض کردم !!!

بخدا دیگه مغزم نمیکشه انگار اشباع شدم از هر چی درس خوندن و حفظ کردنه ..........

خدا این درس روش تحقیق رو دیگه کجای دلم بزارم کاشکی زود این ترم تموم بشه !!!

خدایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا :icon_pf (34):

• Like 8
لینک به دیدگاه

امشب بعد اون همه خوشحالی و انرژی که عصری داشتم:sigh:

به نظر قراره دیوونه شم:icon_pf (34):

چرا خودم هم نمی دونم :ws52:

• Like 6
لینک به دیدگاه

امشب اگه تا صبح بیدار بمونم شاید بتونم درسمو دوباره بخونم اما صبح بخاطِرِ خستگی زیاد امتحانمو خراب میکنم... :hanghead:

اگه بخوابم و دیگه نخونم صبح سرحال امتحان میدم ولی بازم چون زیاد نخوندم خراب میکنم... :hanghead:

مثل اینکه تقدیر اینه که بیفتم :hanghead:

• Like 12
لینک به دیدگاه

جالبترش اینه که همیشه شبای امتحان باید اعصابم خورد باشه ....... با ناراحتی بگذرونمش:ws28:

از اونایی که خوندی اما امید نداری.. میری سر جلسه میگی هرچی شد شد.. فدا سرم .. دنیا ارزش نداره:ws28:

• Like 11
لینک به دیدگاه

چه شبی .... میخوای برات چی بگم .... دیگه شب و روزی برامون نمونده .... همش درس:icon_razz:

هی میگم درسارو واسه شب امتحان تلنبار نکن :vahidrk:

• Like 5
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...