رفتن به مطلب

امشب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 3.5k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

امروزم گذشت و شب اومد

• hanghead.gif

بازم بحرفم گوش نداد

sigh.gif

میگم نکنه میخوای سورپرایزم کنی !!!!

نکنه میخوای همه چی رو عوض کنی !!!!

میدنی از انتظار متنفرم

یکم عجله کن لطفا :hanghead:

• Like 4
لینک به دیدگاه

امشب یه حرکت نافرم از کسی دیدم که خیلی بهش امید داشتم و این کار رو کرد چون فکر میکرد خیلی زرنگه ... اولش که فهمیدم دست و پام لرزید و ضعف گرفت منو ولی بعد خودمو قانع کردم ... هرچند حق را به اون میدم / چند ماهی میشه هیچ برخوردی باهاش ندارم ... ولی دل شکستن مسئله ایی نیست که به سادگی ازش رد بشیم. من ازش گذشتم امیدوارم خدا هم ببخشتش / الان یک آرامش نسبی دارم :icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

امشب خیلی خوبم.

عکس دیشب.

رفتم دفتر مرکزی شرکتمون احتمالاً 2-3 تا از 8 ماه حقوق عقب افتاده مون رو میدن. یه ذره این قسطای لعنتی رو میدم روانم راحت میشه. کلی استرس داشتم.

بعد کلی از بچه ها رو دیدم، همکارا و کارگرای شرکتمون. چقدر با صفان به خدا این روستایی ها. بنده خدا ها با شصت سال سن اولین بار بود میومدن تهران. چقدر گرم و صمیمی. ولش کن حرف زیاده.

خلاصه معاونت فنی شرکتمون رو دیدم گفت یه پروژه کرج داریم که ایشالا تا چند وقت دیگه راه میوفته و حتماً از شما اونجا استفاده میکنیم.:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

امشب به جای قصه ...

بگذار برایت ترانه ای بخوانم

از آدمکی برفی

که در حسرتت آب شد

و تو چشم هایش را !

به آستین پیراهنت دوختی...!

• Like 5
لینک به دیدگاه

امروز از وقتی بیدار شدم همش توی آب بودم تا 5 ظهر!:w58:

من نمیدونم تو این سه ساعتی که استخر بودیم مامانم اینا خسته نشدن واقعا! یا اینکه من واقعا بُنیه ام ضعیفه!!!:hanghead:

بعدش همش پای نت بودم!

و البته اون وسطا که حوصلم از نت سر میرفت واسه پایان نامه ام کار میکردم!!!:hanghead:

با این حال روزه خوبی بود

به امیده روزایی بهتر ازین و هدف مند تر از امروزو روزای قبل!

خدایا ازت ممنونم:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

معمولا ادم بدخوابی هستم کلا. و الان هم بد مدل خوابی دارم.معمولا تا نزدیکهای 6 صبح بیدارم و تا 2 بعد از ظهر میخوابم.ولی چون 2 روز کم خوابی داشتم .دیشب ساعت 2 شبح خوابیدم و وقتی بیدار شدم صدای اذان مغرب را شنیدم .حدودای 5:30 بود.امشب نمیدونم چطوری خوابم میبره.یکم (می) زدم که شاید خوابم ببره.

• Like 3
لینک به دیدگاه

یک زمانی امضای این بالایی " بالای 23 سال که باشی.با دیدن اینها احساساتی میشی !!!!! " شامل حال بنده نمیشد، الان میشه :ws37: ولی همشو یادم نیست:hanghead:

تف تو روحت 24 ســـــال و من هیچ از این زندگی نفهمیدم؛ ندیدم!

• Like 8
لینک به دیدگاه

بعضی شبا اصلا دلت نمیخواد صبح فرداشو ببینی !

امشب از اون شباست ....

خسته ام از آدمای اطرافم که زبونشون یه چیز میگه رفتارشون یه چیز دیگه !

دِ آخه لامصب ..... مگه بچه گیر آوردی؟؟؟

ببند دهنتو تا خودم دست به کار نشدم !!:banel_smiley_4:

• Like 5
لینک به دیدگاه
امشب باید 3 فصلو بخونم :sigh:

خستم ؛ غمگینم؛ تنهام؛ مهمون داریم ؛ دنبال بهونه میگردم برم بخوابم :hanghead:

یه روز میرسه حسرت همین روزا رو میخوری مثل الانِ من.:icon_gol:

یعنی یه شبایی میشد تو امتحانا. تو دو روز سه تا امتحان. کلاً ایام امتحانات با دوپینگ بیدار میموندیم. پیش خودم میگفتم مگه از این بدترم میشه؟!

ولی الان انقدر دوس دارم اون لحظه هارو تجربه کنم:sigh:

• Like 8
لینک به دیدگاه

ریلکس ریلکسم ... تو اوج تنهایی ها و یه جور احساس سبکی خاصی میکنم امشب

یه نگا بنداز توی شب چراغا روشنن توی شهر / همه چی قشنگه اما از این بالا مث بارون و زیر چتر

پ.ن: هرچند فردا امتحان دارم و هیچی هم بلد نیستم ... اصلا چرا من واسه امتحان استرس ندارم؟ و یا چرا مثل بقیه خودم رو به آب و آتیش نمیزنم؟ هووم؟ / واسم سواله

• Like 4
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...