رفتن به مطلب

امشب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 3.5k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

امشب... بی حالو حوصله:whistles:

امروزم خبر خاصی نبود.. به غیر اینکه همه هی بهم میگن صبور باش... تو تحمل کن... تو سیاست داشته باش.. عب نداره:whistles:

• Like 9
لینک به دیدگاه

امشب سرشار م از حس های مثبت .... دیدم داره به زندگی عوض میشه ... یعنی زوریه باید عوض بشه ... امشب آهنگ شاد و فرح بخش گوش میدم تا به دنیا دهن کجی کنمممممممممممممم :hapydancsmil:

• Like 3
لینک به دیدگاه

امشب ........ :hanghead:

کلا روز جالبی نبود :sigh:

سراغ هر چی که رفتم به بن بست خورد

تشنگی دیوونه ام کرد

با 2 تا از دوستام رفتم بیرون و کلی حرف زدم ... نت هم با 2 تا از بچه های دیگه هم صحبت شدم .... اما نه تنها حالم بهتر نشده که بدتر هم شده

یه حس خیلی بدی دارم .... نمی دونم باز چه مرگمه

برنامه ای رو که 3 روز روش کار کردم و قرار بود شنبه تحویل صاحبش بدم با یه قطعی برق همه اش پرید

همه این ها به کنار و فردا جمعه است :4564:روز بی قراری و حال خرابی ودیوونگی من :4564:

خیلی خسته ام.... حاضرم باقی مونده زندگیم رو واگذار کنم ... خواهانی هم هست ؟! ....

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

از وقتی این تاپیک رو استارت زدم؛ همه چی بد بوده؛ و بدتر شده؛ بابا مگه میشه همه چی این همه بد پیش بره؟

جدی میگم! خسته شدما!

• Like 7
لینک به دیدگاه
هیچ چیز برام لذت بخش نیست...حتی دوست ندارم نقاشی بکشم...هیچ چی...فقط می رم سره کار...میام خونه...کتاب می خونم ...می خوابم :hanghead:

از تکرار خسته شدم....یکی بیاد یکم هیجان درست کنه این یکنواختی تموم شهhanghead.gif

تنوع! تغیر! هرچند کوچیک!

مثلاً مدل موهاتونو عوض کنید، کوهنوردی، تلفن زدن به چندتا دوست قدیمی، عوض کردن گوشی موبایلتون، برنامه یه روزه تور صحرا گردی و خیلی کارای دیگه که اگر یه سرچی تو نت بزنید زیاده. آدم از زندگیش خوشش. میاد باور کنید تاثیر داره.:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
تنوع! تغیر! هرچند کوچیک!

مثلاً مدل موهاتونو عوض کنید، کوهنوردی، تلفن زدن به چندتا دوست قدیمی، عوض کردن گوشی موبایلتون، برنامه یه روزه تور صحرا گردی و خیلی کارای دیگه که اگر یه سرچی تو نت بزنید زیاده. آدم از زندگیش خوشش. میاد باور کنید تاثیر داره.:icon_gol:

توانی واسه این تنوع ها نمونده به خدا :imoksmiley:

• Like 5
لینک به دیدگاه

امشب یه اتفاقاتی افتاد که می تونست برای من اتفاق بیفته ولی ... .دلم نسوخت فقط نکنه کسی دلش سوخته باشه. سر در نمیارم واقعا چرا نمی تونی همزمان دل همه رو بدست بیاری چرا حتما یکی باید ناراحت بشه ...:4564:

• Like 2
لینک به دیدگاه

چقدر بدم میاد از کسایی که بی تفاوت از کنار همه خاطره هاشون میگذرن:icon_razz:

امشب دوست داشتنم تبدیل به تنفر شد دیگه برام مهم نیست که یه عمر با هم بودیم....پشت یه نیمکت نشستیم و کلی خاطره تلخ و شیرین باهم داریم:v57xpgj21gn50sq6izf

من دوس دارم امشب تورو با همه خاطراتت دفن کنم:ws25:

برووووو به درک :97:

حتی نفسهاتم هوا رو نجس میکنه.....لعنت بهت:(2310):

• Like 10
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...