رفتن به مطلب

چرا معمولاً خانمها برای ترک مکان ملاقات عجله دارند؟!

keyvan64

ارسال های توصیه شده

شاید برای آقایون بارها اتفاق افتاده باشه

با دختر خانمی ملاقات دارید. مدتی از گپ زدن و خوش و بش کردن گذشته که خانم چندین بار با دلهره به ساعتش نگاه می کنه و به شما مستقیم و غیر مستقیم اعلام میکنه که دیرش شده!

اگر کتابهای روانشناسی رو درچگونگی روابط با خانمها مطالعه کرده باشید به دو نکته تاکید ویژه ای دارند:

1) هنگام ملاقات با یک خانم، به هیچ وجه به ساعت خودتون نگاه نکنید!

2) فقط به چشمهای خانم زل بزنید، بدون انحراف به راست و چپ!

سوال اصلی اینجاست: پس چرا خانمها همیشه برای رفتن از نزد کسی که دوستشون دارن شتاب دارند؟!

* آیا این فقط یک ژست دخترانه برای افزایش میزان جذابیت و تاکید بر ویژگی دست نیافتنی بودن خانمهاست؟

* آیا فی الواقع خانمها به دلیل محدودیت هایی که در جوامع و خانواده های سنتی دارند، نگران تاخیر از رسیدن به منزل یا مشکوک شدن والدین هستند؟

* آیا بدین دلیل هست که اصولا بانوان ایرانی در قیاس کلی با خانمهای غربی، روحیه ی خنثی و سرد مزاجی دارند ؟

و آیا مجموع این دلایل و پارامترهای دیگر که ازدیده نگارنده غافل مانده، منجر به وقوع چنین مسایلی می گردد؟

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 53
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:w58:

کی همچین حرفی رو زده ؟!

والا من که اینجوری نیستم :ws52:

یعنی چی آخه ؟ برای چی عجله دارن ؟ که مثلا زود بحثو جمع کنن بره ؟!!! :w58:

.

احتمالا اون خانومایی که اینجوری میشن هول شدن تو اون شرایط ، وگرنه بعید می دونم تو شرایط طبیعی از این حرکات کنن :ws38:

لینک به دیدگاه

والا نمیدونم... از خودشون بپرسین...:ws52:

برا من که اتفاق نیوفتاده که هنگام صحبت بخوان عجله ای برن...

لینک به دیدگاه
خانم ها فقط در یک صورت برای ترک مکان ملاقات عجله می کنن اونم اینه که اون مرد موجود نچسبی باشه:ws3:...

:ws28:

آره ، اینو هستم :ws3:

تو این حالت خب مردا هم همینکارو می کنن دیگه ، اینطوری نیس که فقط در رابطه با زن ها صدق کنه :w02:

لینک به دیدگاه

بنظر منم خانما اینجوری نیستن...!!!کی گفته اینو؟:ws37:

ودر رابطه با این دو مورد

1) هنگام ملاقات با یک خانم، به هیچ وجه به ساعت خودتون نگاه نکنید!

2) فقط به چشمهای خانم زل بزنید، بدون انحراف به راست و چپ!

مورد اول کاملا درسته و تایید میشه:w16:

مورد دوم فکر نکنم در این حدش واسه خانوما خوشایند باشه ها:ws52:

لینک به دیدگاه
:ws28:

آره ، اینو هستم :ws3:

تو این حالت خب مردا هم همینکارو می کنن دیگه ، اینطوری نیس که فقط در رابطه با زن ها صدق کنه :w02:

البته خب زن این جوری کمه می دونی که...زنا کلا همه تو دل برو...:w02:

ولی واقعا تحمل یه سری از آدما اون قدر سخته که یه دقیقه اش مثل یه عمر برات میگذره...

لینک به دیدگاه
:w58:

کی همچین حرفی رو زده ؟!

والا من که اینجوری نیستم :ws52:

یعنی چی آخه ؟ برای چی عجله دارن ؟ که مثلا زود بحثو جمع کنن بره ؟!!! :w58:

.

احتمالا اون خانومایی که اینجوری میشن هول شدن تو اون شرایط ، وگرنه بعید می دونم تو شرایط طبیعی از این حرکات کنن :ws38:

دوست من، بخاطر همین من موضع تاپیک رو با واژه ی «معمولا» آغاز کردم؛ قطعا خلاف این مساله هم وجود داره. نمونه بارزش خود شما:icon_gol:

اما مساله جمع کردن زود هنگام بحث نیست!

موضوع اینه که معمولاً این خانمها هستن که پیشنهاد پایان ملاقات و خداحافظی در اون روز رو میدن

اگر طرف مقابل هم مخالفت کنه و ازش تایم بیشتری بخواد؛ معمولاً دلایل مختلفی رو برای کمبود وقتش اعلام میکنه!

شما حتی اگر به کتاب های روانشناسی هم مراجعه کنید میبینید این قضیه درباره خانم ها و آقایون مزدوج هم جاری و ساری هست. به طور مثال آقایی هنوز انرژی یا انگیزه برای ادامه ارتباط داره(نه لزوماً رابطه جنسی) اما این خانم هست که پیشنهاد خوابیدن رو با گفتن خستمه و شب بخیر میگه

شاید بچه های فروم تجربه مسیج بازی با جنس مخالف در ساعت های پایانی شب رو داشته باشن؛

معمولاً (نمیگم همیشه) این دختر خانمها هستن که میگن عزیزم واسه امشب کافیه، خوابم گرفته، شب بخیر، بوس:whistle:

اما فردا صبحش کاشف به عمل میاد تا دو ساعت بعد از آخرین مسیج هم هنوز بیدار بوده:ws3:

لینک به دیدگاه

من دیگه نقل قول نمیگیرم

دوستان بزرگواری مثل کتایون عزیز که صحبت از زیبایی یا جذابیت جنس مخالف می کنن یکبار دیگه خواهشاً تاپیک رو با دقت بخونن:icon_gol:

من در طرح سوالی که کردم اشاره داشتم به این مساله که با وجود اینکه خانم دوست داره طرف مقابلش رو اما باز هم...

پس فرض اینکه از طرف خوشش نمیاد رو مطرح نکنید لطفاً! موضوع تاپیک مربوط به جایی هست که طرفین به هم علاقه دارند (یا حداقل در حال شکل گیری علاقه هستند) نه اینکه قرار ملاقات برای نخستین بار باشه

ممنونم...:icon_gol:

لینک به دیدگاه

ملاک بعضی از خانوم ها بر اساس100 امتیازات در نظر گرفته شده به شرح زیر هستش

اخلاق 1 امتیا

داشتن تیپ خوب 20امتیاز

داشتن خوشکلی وخوش سر زبونی 20امتیاز

داشتن ماشین مدل بالا 20امتیاز

داشتن پول و ولخرجی 20امتیاز

داشتن خانه در بالای شهر 19امتیاز

لینک به دیدگاه

خب من خودم در رابطه با خداحافظی کردن ، همیشه اینطوریم که هروخ که صحبتا بوی خداحافظی رو بده و احساس کنم که داریم به پایان صحبت ها نزدیک میشیم ، قبل از اینکه طرف بخواد خداحافطی کنه ، من پیش قدم میشم و میگم خداحافظ ، اینم بخاطر اینه که از لحاظ شخصیتی ( حالا خوشبختانه یا متاسفانه ) انقدری مغرورم که حتی دوس ندارم طرف مقابل صحبتو تموم کنه و بهم بگه خدافظ ! و حتما باید خودم این کارو کنم :ws37:

اینم با مسئله ای که شما مطرح کردی فرق می کنه ، :w16: اینی که من میگم ، مال شرایطیه که می دونم آخر بحثه و قراره خاحافظی کنیم ، نه این که وسط حرفامون یا از اولش همش بخوام تمومش کنم :ws38:

لینک به دیدگاه

کجای دخترهای ایرانی سرده؟!! اتفاقا ایرانی ها جزو خون گرمترین ملل روی زمین هستن. مخصوصا در مقابل دخترهای کشورهایی سردسیر مثل نروز، سوئیس، سوتد، کانادا و... دخترهای ایرانی رو روی دست میبرن.

درضمن یه موردی که تقریبا هممون توی خانواده هامون نمونه اش رو دیدیم، "صحبتهای پاشنه دری" هست! که خانمها تا آخرین لحظه ماشالا دارن صحبت میکنن و دل نمیکنن! :دی

خانم ها فقط در یک صورت برای ترک مکان ملاقات عجله می کنن اونم اینه که اون مرد موجود نچسبی باشه:ws3:...

دقیقا علتش فقط همینه. خیلیها هم بار اول که میخوان برن طرفشون رو ببینن برای خودشون یه تایمی درنظر میگیرن مثلا یک ساعت. بعد که از طرفشون خوششون میاد باید با بیل فرستادشون خونه! :vahidrk:

البته خب زن این جوری کمه می دونی که...زنا کلا همه تو دل برو...:w02:

بله! اینقدر شدت تو دل بروییشون زیاده که یه دفعه از اونور دل آدم میفتن بیرون!! :ws28:

لینک به دیدگاه

اگه خانومی برای ترک محل قرار عجله داره ممکنه دلیلش نداشتن بحث مشترک با آقا باشه...

یعنی یه مدت نشستن و بحثشون بیشتر از این کلمه "خوب؛دیگه چه خبر؟" جلو نرفته.....(کلمه ای که من به شدت ازش متنفرمicon_razz.gif)

لینک به دیدگاه
خب من خودم در رابطه با خداحافظی کردن ، همیشه اینطوریم که هروخ که صحبتا بوی خداحافظی رو بده و احساس کنم که داریم به پایان صحبت ها نزدیک میشیم ، قبل از اینکه طرف بخواد خداحافطی کنه ، من پیش قدم میشم و میگم خداحافظ ، اینم بخاطر اینه که از لحاظ شخصیتی ( حالا خوشبختانه یا متاسفانه ) انقدری مغرورم که حتی دوس ندارم طرف مقابل صحبتو تموم کنه و بهم بگه خدافظ ! و حتما باید خودم این کارو کنم :ws37:

اینم با مسئله ای که شما مطرح کردی فرق می کنه ، :w16: اینی که من میگم ، مال شرایطیه که می دونم آخر بحثه و قراره خاحافظی کنیم ، نه این که وسط حرفامون یا از اولش همش بخوام تمومش کنم :ws38:

بسیار عالی:icon_gol:

نه؛ اتفاقا مساله ای که من گفتم با موضوعی که شما الان مطرح کردی کاملا قرابت و شباهت داره. منظور من لزوما این نبود که از ابتدا تا انتها دختری بخواد بذاره بره؛ اینکه اصلا معنی نداره و کاملا مشخصه از طرف خوشش نیومده:w16:

از قضا یکی از اهداف من از زدن تاپیک رسیدن به همین موضوع بود!

من دلیل شما رو در زمره ی دلایل طبقه اول دسته بندی میکنم: حفظ پرستیژ دخترانه:ws37:

لینک به دیدگاه

من تجربه خودمو میگم بقیه رو نمیدونم،

هر وقت بحثای فرسایشی بوجود میومد زود در میرفتم

هر وقت زیادی مینالید و موج منفی بود منم کاری از دستم برنمی اومد زود میرفتم

هر وقت خسته بود هم همینطوز

لینک به دیدگاه
من دیگه نقل قول نمیگیرم

دوستان بزرگواری مثل کتایون عزیز که صحبت از زیبایی یا جذابیت جنس مخالف می کنن یکبار دیگه خواهشاً تاپیک رو با دقت بخونن:icon_gol:

من در طرح سوالی که کردم اشاره داشتم به این مساله که با وجود اینکه خانم دوست داره طرف مقابلش رو اما باز هم...

پس فرض اینکه از طرف خوشش نمیاد رو مطرح نکنید لطفاً! موضوع تاپیک مربوط به جایی هست که طرفین به هم علاقه دارند (یا حداقل در حال شکل گیری علاقه هستند) نه اینکه قرار ملاقات برای نخستین بار باشه

ممنونم...:icon_gol:

عزیزم بزار رک بهت بگم اون خانوم تو رو برای خودت نمی خواد تو براش یه منفعتی داری و برای همون منفعتش می خوادت و میاد پیشت و زود میره که تو دل گرم باشی با دیدارش:sigh:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...