رفتن به مطلب

چرا معمولاً خانمها برای ترک مکان ملاقات عجله دارند؟!

keyvan64

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 53
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:w58:

شما از یه برخورد ساده چند دقیقه ای چه طور می تونین متوجه بشین طرف تو دل برو هستش یا نچسب ؟

ملاک شما برای داشتن یه قرار ملاقات خوب چی هستش؟

طرف مورد نظر باید چی کار کنه که شما راضی و خوشحال باشین:hanghead:

یه قرار خوب یه قرار ساده س دور از تظاهرها و ............

فکر کنم دو تا موضوع مختلف رو داریم راجع بهش حرف میزنیم..چون اصولا قرارها بعد از یه سری شناخت های سطحیه...البته در نظر من..یعنی برای عمق دادن به رابطه اس...

لینک به دیدگاه

ندیدم این موضوع عمومیت داشته باشه

ولی خب اگر همچین چیزی باشه فک نکنم بشه یه دلیل کلی براش اورد ممکنه در هر شرایطی یکی از این عواملی که گفتی صدق کنه

لینک به دیدگاه
به نظر من این حرف شما هم بر میگرده به زود قضاوت کردن و زود تصمیم گرفتن و عجول بودن که این امر رو من قبول ندارم یعنی بستن چشم برو روی شاید بعضی حسن های خوب بر اثر یک اشتباه ساده :sigh:

ممکن یه رفتار یا حرف یا کردار و ... انقدر برای شخص آزار دهنده باشه که حتی یکبار انجام دادنش از طرف مقابل اون شخص نچسب کنه به سطحی نگری مربوط نمیشه

لینک به دیدگاه

من که در حالت عادی عجله نداشتم اگه عجله ای وجود داشته باشه دلایل زیادی میتونه داشته باشه

1- طرف دلمون رو زده:184:

2- کار داریم:th_running1:

3- قرار یه جایی بوده که امکان اینکه از طرف یه آشنا دیده بشیم و در پی اون ضایع شدن، زیاد بوده:girlhi:

4-wc 1214.gif

5- :ws3:...

بقیشو، بقیه بگن:hanghead:

لینک به دیدگاه

ممنونم از ایجاد این مبحث زیبا:icon_gol:

دوتا از دلایلی که به نظر منم درسته وخود خانومها اشاره کرده اند رو نقل قول گرفتم

از لحاظ شخصیتی ( حالا خوشبختانه یا متاسفانه ) انقدری مغرورم که حتی دوس ندارم طرف مقابل صحبتو تموم کنه و بهم بگه خدافظ ! و حتما باید خودم این کارو کنم :ws37:

نداشتن بحث مشترک با آقا باشه...

یعنی یه مدت نشستن و بحثشون بیشتر از این کلمه "خوب؛دیگه چه خبر؟" جلو نرفته.....(کلمه ای که من به شدت ازش متنفرم:icon_razz:)

دلایل زیادی میتونه وجود داشته باشه به نظر من خانومها در موارد زیر زودتر بحث رو جمع میکنند (البته خوب بسته به شرایط فرهنگی خفه جامعه ما بعضی دلایل قابل درک هست)

1. همنطور هم که اس گفت اینکه آقا مدام روی بحثی که تنها از نظر خودش جذابه مانوربده
  2. اقا وارد حریمی شده باشه که خانوم قبلا اجازه ورود به اون حریم رو به آقا نداده باشه
  3. طرز صحبت کردن، لحن صدا و زبان بدن ، مکان نامناسب و ناامن هم میتونه خودش تأثیر به سزایی داشته باشه
  4. آقا بیشتر ازاینکه گوش بده ، صحبت کنه.
  5. آقا مدام وسط حرف خانوم بپره
  6. آقا وقتی خانوم داره از مشکلاتش میگه سعی در حل مشکلات کنه .چیزی که شاید خیلی از ما بهش توجه نمیکنیم اینه که یه خانوم وقتی داره شکایت میکنه منظورش کمک از ما آقایون نیست بلکه داره تنها ذهنش رو مرتب میکنه تا بتونه با مشکلش روبرو بشه یه جورایی داره بلندبلند فکر میکنه دقیقا مثل اینکه کیف دستی شو جلوی شما روی میز بریزه وبخواد دوباره مرتبش کنه نیازی به کمک شما نداره .
  7. گاهی واقعا در معذورات هست مثل فشار خانواده یا نگاه اطرافیان (چون نمیشه خانوم رو مجبور کرد که فقط به شما توجه کنه به صورت ذاتی نگاهش به اطراف میدوه،باید توجه داشت که زاویه دید خانومها 180 درجه است ولی آقایون 90 درجه)
  8. باید توجه داشت که یه خانوم معمولا قبل از ملاقات ،زمانبدی خاصی برای خودش کرده وقرار ملاقاتهاشو به نحوی مدیریت میکنه .عدم توجه آقا به این زمانبندی باعث میشه که آقا فکر کنه خانوم داره زودتر از موقع بحث رو تمام میکنه
  9. خانومهامعمولا از آقایون زیادی رمانتیک خوششون نمیاد ومعمولا زمانی که آقا زیادی داره از چاشنی احساس برای ادامه بحث استفاده میکنه بحث رو تمام میکنند
  10. واقعا خانوم بیشتر از اون برای شما وقت نداره

این ده دلیل فعلا به ذهنم رسید بازم میام:icon_gol:

اما درمورد نقل قول زیر

ممکن یه رفتار یا حرف یا کردار و ... انقدر برای شخص آزار دهنده باشه که حتی یکبار انجام دادنش از طرف مقابل اون شخص نچسب کنه به سطحی نگری مربوط نمیشه

رفتارها معمولا در یه بازه زمانی و در شرایط مناسب باید سنجیده بشه اینکه رنجش خاطری برای هر کدام از طرفین به وجود بیاد ،بدون اینکه دلیلش رو به طرف بگه ، بخواد بحث یا رابطه رو تمام کنه منطقی به نظر نمیرسه . به نظر من بهتره مشکلاتی که در رفتار طرف مقابل در برخوردها وجوددارد را باشخص بیان کنید،راجع بهش صحبت بشه ، اگه واقعا قادر به تغییر رفتار نیست ادامه رابطه مفهومی نداره اما اگه رفتاری داره که میتونه تغییر بده ولی از سر ناآگاهی از اینکه شما ازاین رفتار خوشتون نمیاد انجام داده و این شما هستید که با نگفتن دلیل باعث ایجاد دوباره همون رنجش خاطر میشید

گاهی توداری و حرف نزدن خانومها باعث ایجاد این سوءتفاهم ها میشه ...چیزی که من بارها از خانومها دیده ام که بدون اینکه از مشکلاتشون با طرف صحبت کنند توقع دارن مشکلات به خودی خود حل بشه اما به این قضیه توجه نمیکنند که آقایی که با خانومی رابطه ای رو آغاز میکنه اگه حریمش براش مشخص بشه هیچگاه اون حریم رو نمیشکنه اگه جایی شکست مطمئن باشید اون حریم رو شما براش تعیین نکرده اید.

گاهی این توداری وصحبت نکردن شما خانومها ، یک رابطه رو به کام نابودی میکشه

مردان برخلاف شما زنان زیاد ریزبین و نکته سنج نیستند و گاهی لازمه مطلبی برای آقایون چندین بار گفته بشه. اگه بخوام ایم قضیه رو باز کنم بحث از روند خودش خارج میشه ....:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ممنونم از ایجاد این مبحث زیبا:icon_gol:

دوتا از دلایلی که به نظر منم درسته وخود خانومها اشاره کرده اند رو نقل قول گرفتم

دلایل زیادی میتونه وجود داشته باشه به نظر من خانومها در موارد زیر زودتر بحث رو جمع میکنند (البته خوب بسته به شرایط فرهنگی خفه جامعه ما بعضی دلایل قابل درک هست)

1. همنطور هم که اس گفت اینکه آقا مدام روی بحثی که تنها از نظر خودش جذابه مانوربده
  2. اقا وارد حریمی شده باشه که خانوم قبلا اجازه ورود به اون حریم رو به آقا نداده باشه
  3. طرز صحبت کردن، لحن صدا و زبان بدن ، مکان نامناسب و ناامن هم میتونه خودش تأثیر به سزایی داشته باشه
  4. آقا بیشتر ازاینکه گوش بده ، صحبت کنه.
  5. آقا مدام وسط حرف خانوم بپره
  6. آقا وقتی خانوم داره از مشکلاتش میگه سعی در حل مشکلات کنه .چیزی که شاید خیلی از ما بهش توجه نمیکنیم اینه که یه خانوم وقتی داره شکایت میکنه منظورش کمک از ما آقایون نیست بلکه داره تنها ذهنش رو مرتب میکنه تا بتونه با مشکلش روبرو بشه یه جورایی داره بلندبلند فکر میکنه دقیقا مثل اینکه کیف دستی شو جلوی شما روی میز بریزه وبخواد دوباره مرتبش کنه نیازی به کمک شما نداره .
  7. گاهی واقعا در معذورات هست مثل فشار خانواده یا نگاه اطرافیان (چون نمیشه خانوم رو مجبور کرد که فقط به شما توجه کنه به صورت ذاتی نگاهش به اطراف میدوه،باید توجه داشت که زاویه دید خانومها 180 درجه است ولی آقایون 90 درجه)
  8. باید توجه داشت که یه خانوم معمولا قبل از ملاقات ،زمانبدی خاصی برای خودش کرده وقرار ملاقاتهاشو به نحوی مدیریت میکنه .عدم توجه آقا به این زمانبندی باعث میشه که آقا فکر کنه خانوم داره زودتر از موقع بحث رو تمام میکنه
  9. خانومهامعمولا از آقایون زیادی رمانتیک خوششون نمیاد ومعمولا زمانی که آقا زیادی داره از چاشنی احساس برای ادامه بحث استفاده میکنه بحث رو تمام میکنند
  10. واقعا خانوم بیشتر از اون برای شما وقت نداره

این ده دلیل فعلا به ذهنم رسید بازم میام:icon_gol:

اما درمورد نقل قول زیر

رفتارها معمولا در یه بازه زمانی و در شرایط مناسب باید سنجیده بشه اینکه رنجش خاطری برای هر کدام از طرفین به وجود بیاد ،بدون اینکه دلیلش رو به طرف بگه ، بخواد بحث یا رابطه رو تمام کنه منطقی به نظر نمیرسه . به نظر من بهتره مشکلاتی که در رفتار طرف مقابل در برخوردها وجوددارد را باشخص بیان کنید،راجع بهش صحبت بشه ، اگه واقعا قادر به تغییر رفتار نیست ادامه رابطه مفهومی نداره اما اگه رفتاری داره که میتونه تغییر بده ولی از سر ناآگاهی از اینکه شما ازاین رفتار خوشتون نمیاد انجام داده و این شما هستید که با نگفتن دلیل باعث ایجاد دوباره همون رنجش خاطر میشید

گاهی توداری و حرف نزدن خانومها باعث ایجاد این سوءتفاهم ها میشه ...چیزی که من بارها از خانومها دیده ام که بدون اینکه از مشکلاتشون با طرف صحبت کنند توقع دارن مشکلات به خودی خود حل بشه اما به این قضیه توجه نمیکنند که آقایی که با خانومی رابطه ای رو آغاز میکنه اگه حریمش براش مشخص بشه هیچگاه اون حریم رو نمیشکنه اگه جایی شکست مطمئن باشید اون حریم رو شما براش تعیین نکرده اید.

گاهی این توداری وصحبت نکردن شما خانومها ، یک رابطه رو به کام نابودی میکشه

مردان برخلاف شما زنان زیاد ریزبین و نکته سنج نیستند و گاهی لازمه مطلبی برای آقایون چندین بار گفته بشه. اگه بخوام ایم قضیه رو باز کنم بحث از روند خودش خارج میشه ....:icon_gol:

من از خودم مثال می زنم مثلا اگه من با مردی بیرون برم و ببینم غیرتی بشه چون این رفتار برام غیر قابل تحمل رابطه تموم می کنم و دلیلی هم برای گفتن به اون شخص نمی بینم چون اعتقاد دارم باید از کسی اونطوری که هست خوشم بیاد نه اینکه خودشو به خاطر من تغییر بده

لینک به دیدگاه

معمولا این مورد هست .( نقل از پست استارت)

آیا فی الواقع خانمها به دلیل محدودیت هایی که در جوامع و خانواده های سنتی دارند، نگران تاخیر از رسیدن به منزل یا مشکوک شدن والدین هستند؟
لینک به دیدگاه
من از خودم مثال می زنم مثلا اگه من با مردی بیرون برم و ببینم غیرتی بشه چون این رفتار برام غیر قابل تحمل رابطه تموم می کنم و دلیلی هم برای گفتن به اون شخص نمی بینم چون اعتقاد دارم باید از کسی اونطوری که هست خوشم بیاد نه اینکه خودشو به خاطر من تغییر بده

خوب این ملاکی که شما برای انتخاب همسر قراردادی رو معمولا اشخاصی که شما جذبش میشی دارند و نیاز به گفتن نیست. اما بسیاری از موارد هست بهتره با همسر آینده گفته بشه .پسرها علم غیب ندارند توروخدا باورکنیدTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

بعضی چیزها ارزش تجربه کردن رو ندارهhanghead.gif

چند کلمه صحبت کردن درمورد خواسته ها وانتظاراتی که از همسردارید چیزی از غرور وشخصیت شما کم نمیکنه روی صحبت من تمام بانوان است.بهرحال پسرها هم احساسات دارند حتی بیشتر از شما دخترها وقتی میخواهید رابطه ای را با پسری شروع کنید لطفا رک وراست بهش بگید چه انتظاراتی ازش دارید درسته خیلی لذت بخشه خودش کشف تون کنه اما باید شما هم صبر و تحمل این مکاشفه رو داشته باشید غرور بیجا فقط زندگی رو به کام هردو تون تلخ میکنه .عمر وجوونی چیزی هست که فقط یه بار آدم فرصت استفاده از اون رو داره هم پسرها هم دخترها !توروخدا قبل از اینکه مطمئن نشدید طرفتون مناسب حالتون هست رابطه ای احساسی رو باهاش شروع نکنید چون خلاف اونچه تصور میشه در یک شکست عشقی پسرها بیشتر ضربه میخورند چون زودتر دلبسته میشوند.درست یا غلط بودن رو نمیخوام بازکنم اما اگه هم پسرها هم دخترها مراعات خیلی مسائل جزئی رو میکردند الان آمار طلاق اینقدر وحشتناک نبودicon_pf%20(34).gif

اما درمورد این قسمت:

چون اعتقاد دارم باید از کسی اونطوری که هست خوشم بیاد نه اینکه خودشو به خاطر من تغییر بده

درسته که هرکس باید خودش باشه اما در مورد زندگی زناشویی کمی مسئله متفاوت است در زندگی زناشویی هرطرف باید نیم من باشه تا باهم جمع شده ویک من کامل درست کنند اگه هرکس بخواد یه من کامل باشه زندگی میشه میدان جنگ!!!!

بعضی چیزها رو نمیشه توضیح داد ، باید رفت، دید وتجربه کرد....

**این قضیه رو جز با زندگی نمیشه متوجه شد.....ما رفتیم ،تجربه کردیم، شکست خوردیم hanghead.gifحالا هزاری هم بگم تو زندگی واقعی خیلی چیزها عوض میشه تا به چشم خود نبینید باورنمیکنیدTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا همیشه از پست های پیمان لذت می برم (و البته پست های سهیل)

من با اکثریت قریب به اتفاق حرف های پیمان موافقم... حرفهای ناگفته منو زدش

مرسی.. ممنونم:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

**این قضیه رو جز با زندگی نمیشه متوجه شد.....ما رفتیم ،تجربه کردیم، شکست خوردیم hanghead.gifحالا هزاری هم بگم تو زندگی واقعی خیلی چیزها عوض میشه تا به چشم خود نبینید باورنمیکنیدTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

یعنی چی؟؟:w58:

یعنی شما ازدواج کردی قبلا؟!:ws3:

نکنه من واسه همین تجاربت هست که از پست و تاپیکات خوشم میاد:whistle::5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
مگه اینجا بحث زندگی مشترک:ws52:

من فکر کردم قرارهای دوست دختر و پسر مد نظرتونه از پست اول اینجوری برداشت میشه :hanghead:

نه رفیق:icon_gol:

همون برداشت اول شما درسته؛ منم نظرم قرارهای دختر و پسر ها بود که البته برای شکافتن بیشتر بحث گریزی هم به حریم متأهلین زدیم (البته با اجازه شما :a030:)

لینک به دیدگاه

دلایل زیادی میتونه داشته باشه .بستگی به شرایط داره. یکی اینکه طرف واست جذابیت نداشته باشه. یکی ترس از اینکه کسی ببینه و.......

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...