رفتن به مطلب

ثبت نام چهارمین برنامه تالار گردشگری (شهرک سینمایی)

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 491
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کسانی که میخوان بیان ولی به دلیل پر شدن ظرفیت نتونستن ثبت نام کنن، میتونن خودشون مسیر رو بیان و توی شهرک باهم باشیم:ws37:

در صورتی که میان حتما اطلاع بدن که منتظرشون بمونیم

• Like 8
لینک به دیدگاه

آقا یکی از تهرونیا فردین شه خودش بیاد تا من بیام صادقیه:4564:

عجب درخواست بی شرمانه ای کردم:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
آقا یکی از تهرونیا فردین شه خودش بیاد تا من بیام صادقیه:4564:

عجب درخواست بی شرمانه ای کردم:ws3:

یوحنا میخواست پیاده بیاد:whistle:
  • Like 2
لینک به دیدگاه
ظرفیت تکمیله....با سعید یه موتور کرایه کنید بیایید:ws37:

یاد فیلم شعله افتادم:ws37:

ممرضا تشکر نکن،محل قرار رو دقیق مشخص کن:ws3:

من دیگه پول نمیدما:ws3:همین الانشم تا گیجگاه زیر قرضم:4564:

• Like 3
لینک به دیدگاه

گویا تعداد اونایی که جا نمیشن بیشتر از اوناییه که جا شدن! (279).gif

هرچقد جا شدن که شدن بقیشون واستن من میبرمشون ! با 5000 تومان تازه سود هم میکنن (279).gif البته اگه از صادقیه تا گلدیس هم بخوان ببرمشون به کرایه 300 تومان اضافه میشه!(279).gif

با ما تماس بگیرید : 2966 :w02:

• Like 6
لینک به دیدگاه

خوش بگذره انگار قسمت نیست بیام سفر............:sigh:

تنش هم ندارم بیام و یه روزه برگردم دیگه جوون نیستم:4564:

خدایا منو از شر این قوانین هتلداری توو یکشور خلاص کن............

اینقدر اعصبابم خرده .......... یعنی همه حس شیرین دفاع موفقیت آمیزم از تن و دلم دراومد:sigh:

• Like 5
لینک به دیدگاه

اول خوشحالم از این همه استقبال بچه ها! امیدوارم اون روز هم به همه خوش بگذره

دوما که خیلی هم مهمه!!!! icon_razz.gifحتما باید اولش همه انقدر ناز میکردین که ما ظرفیت اتوبوس رو کم کنیم و ظرفیت تکمیل بشه تا دلتون بخواد بیاید؟icon_razz.gif و حالا اینطوری بشه!icon_razz.gifخب آدم دلش هزار تیکه میشه میاد میبینه اینجوریه که!TAEL_SmileyCenter_Misc (305).gif

مگه چند برابر ظرفیت اتوبوس رو میشه سوار کرد!:ws3:

دوستانی که خارج از گروهِ ثبت نام شده میخوان بیان با پیغام خصوصی تا جمعه شب به محمدرضا یا من اطلاع بدن که همه چی هماهنگ باشه و بهشون مسیر اومدن از مترو تا شهرک گفته بشه!امیدواریم که بتونن بیان و کنارمون باشن:icon_gol:

• Like 18
لینک به دیدگاه
اول خوشحالم از این همه استقبال بچه ها! امیدوارم اون روز هم به همه خوش بگذره

دوما که خیلی هم مهمه!!!! :icon_razz:حتما باید اولش همه انقدر ناز میکردین که ما ظرفیت اتوبوس رو کم کنیم و ظرفیت تکمیل بشه تا دلتون بخواد بیاید؟:icon_razz: و حالا اینطوری بشه!:icon_razz:خب آدم دلش هزار تیکه میشه میاد میبینه اینجوریه که!:4564:

مگه چند برابر ظرفیت اتوبوس رو میشه سوار کرد!:ws3:

دوستانی که خارج از گروهِ ثبت نام شده میخوان بیان با پیغام خصوصی تا جمعه شب به محمدرضا یا من اطلاع بدن که همه چی هماهنگ باشه و بهشون مسیر اومدن از مترو تا شهرک گفته بشه!امیدواریم که بتونن بیان و کنارمون باشن:icon_gol:

کنکور داشتیم بابا تا امروز:sigh:

اگه میدونستم ظرفیت رو کم میکنین میگفتم یه جا واسم بذارین:sigh:

گفتم عمرا تا چهارشنبه 40 نفر ثبت نام کنن میام همون چهارشنبه پول رو میریزم:sigh:

• Like 9
لینک به دیدگاه
کنکور داشتیم بابا تا امروز:sigh:

اگه میدونستم ظرفیت رو کم میکنین میگفتم یه جا واسم بذارین:sigh:

گفتم عمرا تا چهارشنبه 40 نفر ثبت نام کنن میام همون چهارشنبه پول رو میریزم:sigh:

ایشاا.. که کنکورتو خوب دادی:icon_gol:

متاسفانه همه میزارن واسه روازی آخر و دست ما حسابی تو حنا میمونه!:sigh:... ما هم گفتیم حداقل با اینکار از کنسل شدن برنامه و ناراحت شدن دوستان جلو گیری میکنیم!

به هرحال خداروشکر مسیرش از مترو خیلی سخت نیست میتونید با بچه ها هماهنگ باشید و از اونجا بیاید... فکر کنم تعدادتون کم نباشه:ws37:

• Like 12
لینک به دیدگاه
ایشاا.. که کنکورتو خوب دادی:icon_gol:

متاسفانه همه میزارن واسه روازی آخر و دست ما حسابی تو حنا میمونه!:sigh:... ما هم گفتیم حداقل با اینکار از کنسل شدن برنامه و ناراحت شدن دوستان جلو گیری میکنیم!

به هرحال خداروشکر مسیرش از مترو خیلی سخت نیست میتونید با بچه ها هماهنگ باشید و از اونجا بیاید... فکر کنم تعدادتون کم نباشه:ws37:

درسته

حق با شماست :w16:

منم چون معلوم نبود حس و حالم بعد کنکور چی باشه ، بتونم بیام یا نه ، حتی تو نظر سنجی هم شرکت نکردم ، که اگه یه موقع نتونستم بیام دخالت بیخودی توی برنامه بچه ها نکرده باشم.

ولی میگم که در کل حق با شماس.سخته هماهنگ کردن بچه ها.

اگه تهران بودم حتما میومدم با مترو ولی چون از اراک میخوام بیام یکم سخته واسم.خیلی هم آشنا نیستم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ولی باز اگه شد سعی میکنم بیام.

:icon_gol:

• Like 10
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...