رفتن به مطلب

ثبت نام چهارمین برنامه تالار گردشگری (شهرک سینمایی)

ارسال های توصیه شده

برا کسی دیگه ای میپرسی؟:ws3:تو که قراره با تور بیای:ws3:از آریاشهر بیا صادقیه،از اونجا چشاتو میبندیم میبریمت شهرک:w02:

نه خواستم برنامه ریزی کنم ببینم چقد طول میکشه:whistle:

:w58:تا کجا ؟؟؟صادقیه؟؟تو ترافیک نیم ساعت:banel_smiley_4:خواستی بگی بچه اونجایی؟؟فهمیدیم بابا:w02:

:banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 491
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

میگما خوب وقتی تعداد اینقدر زیاده میشه کلا اتوبوس رو بیخیال شد همه با مترو بریم که همه هم بتونن بیان

:w58:تنهایی تصمیم گرفتی حمید جان؟

فکر میکنی از اول این گزینه که اصلا ماشین گرفته نشه وجود نداشت؟ ما اینکارو برای راحتی مسیر رفت و برگشت دوستان انجام دادیم:icon_gol:

نه عزیزم؛ من پیش بینیم اتفاقا درست از آب در اومد:w16:

این پستی که شما ازش نقل قول گرفتی مربوط به برنامه ایی هست که حداقل نیاز به 30 نفر برای شرکت کردن داشت و هزینش هم از قضا بالاتر از موقعی بود که حداقل تعداد نیاز برای اردو 17 نفر بودش!!!:a030:

امیدوارم به همگیتون خوش بگذره:hanghead:

به هرحال مهم این بود که از اول با حس و حال اینکه برنامه کنسل میشه پست ندی... دیدی که ما هم همه سعیمونو برای کنسل نشدن و تشکیل شدن برنامه کردیم:icon_gol:

الآن تعداد 21 نفر هست نه 17 نفر

امیدوارم که به همه خوش بگذره

ایشاا.. تو برنامه های بعدی شما هم در کنارمون حضور داشته باشی:icon_gol:

• Like 14
لینک به دیدگاه

ایشاا.. تو برنامه های بعدی شما هم در کنارمون حضور داشته باشی:icon_gol:

اگه سعادتی نصیب بنده حقیر شد خوشحال میشم بچه ها از جمله سرکار خانم رو - که انصافا با دیسیپلین و کاریزمایی که دارید مدیریت برازنده شخصه شماست -، ملاقات کنم:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

انوشه جان من هم سعی میکنم خودم بیام . البته ممکنه ساعت یک اینطورها باشه ، البته اگر کارم گیر نکنه . لطفا موبایلتون را جلوی چشمتون بگذارید .

:hanghead:

خدا کنه که کارم زود تمام بشه :4564:

• Like 8
لینک به دیدگاه

احداث شهرک سینمایی غزالی درسال ۱۳۵۸ در بزرگراه کرج به طرح و پیشنهاد شادروان علی حاتمی ، کارگردان شهیر سینمای ایران و اجرای ولی الله خاکدان، آغاز شد . طرح علی حاتمی و ولی الله خاکدان تولید سریالی با مضمون تاریخ سیاسی معاصر ایران بود که فاصله ای کوتاه از اوایل دوره پهلوی اول را در بر می گرفت . همزمان با آغاز تولید "هزار دستان" ، از آنجا که این سریال شرایط جغرافیایی و شهری مناسب همان دوران اوایل قرن چهاردهم خورشیدی را لازم داشت، احداث شهرک سینمایی نیز آغاز شد. ۱۰ هکتار مساحت برای ساخت و بازسازی تهران قدیم در نظر گرفته شد و سپس عکس هایی از ساختمان ها، عمارت های دولتی ، محله ها، خیابان های تهران و لباس و نوع پوشش تهیه شد.

حاتمی عکس ها و اسناد را در شهرک سینمایی "چینه چیتا" ایتالیا، با کمک نقاشی ایتالیایی اتود زد و تابلوهای کوچکی به وجود آورد. سپس با کمک یکی از بهترین دکوراتورهای ایتالیایی به نام جانی کورنتا و گروه بزرگ او نقشه شهرک را در مقیاس یک هزار برابر کوچکتر ترسیم کرد و با ساخت ماکتی از شهرک به ایران بازگشت. علی حاتمی پس از مدتی با بررسی زمین های کنار بزرگراه تهران کرج ، احداث شهرک سینمایی را در اسفند سال ۱۳۵۸ ، آغاز کرد.

از مکان های سریال "هزار دستان" می توان به میدان توپخانه ، ساختمان شهرداری ، لاله زار، اکباتان ، گراند هتل ،جواهر فروشی قازاریان ، ساختمان شاه آباد، چاپخانه مظفر و کافه پارس تهران قدیم اشاره کرد.

• Like 3
لینک به دیدگاه

دوستان حق با انوش و موله محمدرضا حتما باید هماهنگی صورت بگیره چرا چون اگه خدایی نکرده روم به دیوار یه اتفاقی بیوفته همه از چشم مسئولین تور میبینن...

اگه من اصرار واسه هماهنگی دست جمعی خود سرانه نمیکنم واسه همین بود چون شاید بعضی دوستان ندونن با این وضعیت مملکت آب بخوای بوخوری باید مجوز داشته باشی حالا چه برسه یه مینی بوس دختر و پسر که از نگاه بعضی ها کنار هم بودنشون حتی در مکان عمومیم حرومه بخوای جایی بری ممکنه باعث دردسر شه

واسه همین من پیشنهاد میکنم باز اگه مدیران تالار اجازه بدن همون 4 نفر 4 نفر هماهنگ باشن و بچها خودشون بیان این تاپیک یه روزه که پر نشد شرایطم واسه همه یکسان بوده حالا که به هر دلیلی نتونستین زودتر ثبت نام کنید نباید بدون هماهنگی کاری انجام شه اگه میخواست اینجوری باشه که دیگه مسئول و مسولیتی نبود :ws37:

ایندفعه چون راه نزدیکه میشه اومد با بچها بود ولی دفعه های بعد حتما سعی کنیم یکم قانون مند باشیم یه موقع راهها دور مثل کاشان و تمام کیفش بهمون دور هم بودن تو اتوبوسه :a030::icon_gol:

الان غصم گرفته پانتومیم فروغ و چیکار کنم .....:sigh:

• Like 15
لینک به دیدگاه

وااای بچه ها ی پرس و جو میکردین ببینین چاییاش در چه حد و حدودیه؟! :persiana__hahaha: نکنه بریم و ارزون باشه ! زیر 70 تومان چایی نمیچسبه هاااااا تازه باید موز هم داشته باشه!:persiana__hahaha:

• Like 9
لینک به دیدگاه
انوشه جان من هم سعی میکنم خودم بیام . البته ممکنه ساعت یک اینطورها باشه ، البته اگر کارم گیر نکنه . لطفا موبایلتون را جلوی چشمتون بگذارید .

:hanghead:

خدا کنه که کارم زود تمام بشه :4564:

امیدوارم که حتما بتونی بیا... خیلی وقته ندیدیمت و حسابی دلمون تنگ شده:icon_gol:

مطمئن باش موبایل من که جلو چشممه... باهامون در تماس باش حتما که راحت اونجارو پیدا کنی و بیای پیشمون:icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه

الان غصم گرفته پانتومیم فروغ و چیکار کنم .....:sigh:

تو این مسیر کوتاه فک نکنم وقت به بازی برسه ولی جدا باحالی که هنوز برات خاطره ست :ws3::icon_gol:

وااای بچه ها ی پرس و جو میکردین ببینین چاییاش در چه حد و حدودیه؟! :persiana__hahaha: نکنه بریم و ارزون باشه ! زیر 70 تومان چایی نمیچسبه هاااااا تازه باید موز هم داشته باشه!:persiana__hahaha:

:ws28: خیلی میخوامت یوحی

• Like 5
لینک به دیدگاه
بابا این بنده خدا داره میگه از آریا شهر تا شهرک چقد راهه آتروسی:ws28:...

این بنده خدا مگه راننده اتوبوسه از آریا شهر تا صادقیه رو باید سوال کنه چون با تور میاد بعد از صادقیه تا شهرک و سوال کنه خودشم نمیدونه میخواد چیکار کنه یهو دیدی پرسید از اینجا تا لاس وگاس چقد راهه؟؟؟

این آقا ایستگاه ما رو گرفته گذاشتمون سر کار موله:vahidrk::ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
تو این مسیر کوتاه فک نکنم وقت به بازی برسه ولی جدا باحالی که هنوز برات خاطره ست :ws3::icon_gol:

مگه تو به زمانم احتیاج داری؟؟؟:w58:طرف اون ته اتوبوس تو دهنش داره آماده میکنه چی بگه تو میگی هگزاگونال بیکربناتی که تو صندوث عقب L90:banel_smiley_4:

:sigh:انیشتن و کفن کردی بگو معدل دیپلمت چند بوده؟

دیدید یواشکی گفت 19.51 :icon_pf (34):

بابا این بچه داره هدر میره جیره بندیش کنید واسه نسلای بعدی ...از ما گفتن بود....

• Like 4
لینک به دیدگاه

:ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه

وای گفتی یوحیییییییییی:ws28::ws28:

من بازم نسکافه سفارش میدم:w02:

محمدرضا تو هم لیوانشو بیار:w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه
وای گفتی یوحیییییییییی:ws28::ws28:

من بازم نسکافه سفارش میدم:w02:

محمدرضا تو هم لیوانشو بیار:w02:

پیتزای منو حمید سی اف دی هم یادت نره:gnugghender:

• Like 2
لینک به دیدگاه
از روزی که این تاپیکو زدین دارم خودمو کنترل میکنم

ولی به خدا دیگه نمیشه

:4564::4564::4564::4564::4564:

[h=3]:w58:

[/h][h=3]w58.gif[/h][h=3]w58.gif[/h][h=3]w58.gif[/h][h=3]w58.gif[/h]حالا به کنترلت مسلط باش:w16:

شاید بتونی با اینا یه حرکتی بزنی؟

فقط برای جامونده ها!!!!!

• Like 1
لینک به دیدگاه
:ws52:

چیه خوب؟

10 روزه دارم بالا پایین میکنم ببینم اون روز میتونم بیام تهران

هرجوری حساب میکنم نمیشه:4564:

:w58:

حالا به کنترلت مسلط باش:w16:

شاید بتونی با اینا یه حرکتی بزنی؟

فقط برای جامونده ها!!!!!

نه آخه تهران نیستم

اگه میتونستم که با فرقونم شده میامدم:ws3:

اون تاپیکم چرا من نمیتونم ببینم؟:ws52:مال اعضای فعاله؟:ws52:

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...