رفتن به مطلب

عکس های جالب از استرس شبهای امتحان در خوابگاه

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 66
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آبجی پشم خیلی کاربرد داره.ببین پشم از ماست ما هم از پشمیم.اصلا زندگی یعنی پشم. مثلا بعضی وقتا آدما رو پشمم حساب نمیکنیم. پشم میتونه نشون نماد کم اهمیت ترین چیز زندگی مون باشه.مثلا از نظر خیلی اقتصاد یعنی پشم!فرهنگ یعنی پشم!مملکت یعنی پشم!خب تا شما مفهوم پشم رو نفهمی که نمیتونی بگی که اینا یعنی چی؟نه خداییش درست نمیگم؟ علی فرمون (از بچه محلامون) همیشه میگفت ببین دااش! هرموقع خواستی گند بزنی به چیزی پشم حسابش کن. من که میگم داش علیمون گل گفت.
پشم خوشگل و زشت داریم برادر من!

پای سایز 48 + پشم= فاجعه!

لینک به دیدگاه
خب دوستان هدف بیشتر شوخی و سر به سر گذاشتن دوستان (خصوصا لرنا عزیز) :whistle: بود.

موفق باشید... :a030:

هدف ما هم همین بود پیانیست عزیز:icon_gol:+ یکم اسپم کردن که دور هم باشیم
لینک به دیدگاه
بله خلاصه پشم ریزون رو آخر ترم میگیرن وقتی که نمره ها آمده و یه جورایی ریزش زیاده!

داش پشم مشمای ما با این چیزا نمیریزه.نمره واسه ما چرک کف دسته.الله وکیلی همین ترم قبل به خاطر یه دختره تو کلاسمون همین درسی رو که فردا امتحانشو دارم رو افتادم.دختره تقلب میخواست بش رسوندم.منو نیگا نکن بچه داهاتیم خدائیش مرام میذارم واسه کسایی که احتیاج داره. میدونستم این همکلاسیمون مامانش مریضه رفته بود شهرستان.یارو منو انداخت بیرون فکر کرد من تقلب کردم. دااش پشم مشمای ما وقتی میریزه که زنای مملکتمون سر چارراهای تهرون میبینیم وایسادن و بچه قرتیای شمال شهر تهرون که اتو میزنن. وقتی بچه گدا میبینم همسن بچه خواهرمه. اینا پشم مشمای مارو میریزونه. آره دااش.

لینک به دیدگاه
واقعا حال میده؟:ws52:

چه جور آخه؟3 نفر با فرهنگ های متفوت یه جا جمع بشن بهشون خوش بگذره!

نمیتونم هضم کنم

اره....اینم هست.....فقط نباید کاری به کار همدیگه داشته باشید......:ws37:

خیلی هم بد نیست.....با فرهنگهای دیگه اشنا میشی....با اخلاقا و تفکرات دیگه.......:ws37:

بیشتر میتونی به تکامل شخصیت خودت کمک کنی:ws37:

....خداییش هم اتاقیای من خوبن خیلی.....توو کار شخصی همدیگه زیاد دخالت نمیکنن..من خودم به شخصه کاری به هیچکی ندارم...مگر اینکه خودشون بیان سر درد دلو باز کنن.تا میتونیم توو پروژه ها به هم کمک میکنیم.....با 2 تاشون من خیلی رابطم خوبه...:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
پشم خوشگل و زشت داریم برادر من!

پای سایز 48 + پشم= فاجعه!

آبجی میدونم چی میگی. مثلا پشمای عباس، فرفریه خیلی باحاله. انگار یه عالمه گرداب کوچولو کوچولو رو بدنشه.پشمای حمید حالت داره. مثل پشمای بز میمونه آویزونه.از پشمای خودم نمیگم چون قراره تو یه مزون ازش رونمایی بشه. پشمای من خوراک اینه که یقه مو وا بذارم. (اه این شکلکای لامصب چرا نمیاد؟) آبجی این مشخصاتی که شما داری میدی مشخصات فیله. فیل هم فکر نکنم شرایط ورود به دانشگاه رو داشته باشه. :d چرا از اول نذاشتم ازینا من؟

لینک به دیدگاه
اره....اینم هست.....فقط نباید کاری به کار همدیگه داشته باشید......:ws37:

خیلی هم بد نیست.....با فرهنگهای دیگه اشنا میشی....با اخلاقا و تفکرات دیگه.......:ws37:

بیشتر میتونی به تکامل شخصیت خودت کمک کنی:ws37:

....خداییش هم اتاقیای من خوبن خیلی.....توو کار شخصی همدیگه زیاد دخالت نمیکنن..من خودم به شخصه کاری به هیچکی ندارم...مگر اینکه خودشون بیان سر درد دلو باز کنن.تا میتونیم توو پروژه ها به هم کمک میکنیم.....با 2 تاشون من خیلی رابطم خوبه...:hapydancsmil:

خب تیپ های شخصیتی باهم فرق دارن تو خیلی خونگرمی عزیزم مال اونه راحت ارتباط برقرار میکنی

ولی من به شخصه همیشه تو زندگیم احتیاج به 1 اتاق شخصی دارم همیشه باید 1 جا باشه تا یکم از مردم دور شد...

نظر منه البته

لینک به دیدگاه
آبجی میدونم چی میگی. مثلا پشمای عباس، فرفریه خیلی باحاله. انگار یه عالمه گرداب کوچولو کوچولو رو بدنشه.پشمای حمید حالت داره. مثل پشمای بز میمونه آویزونه.از پشمای خودم نمیگم چون قراره تو یه مزون ازش رونمایی بشه. پشمای من خوراک اینه که یقه مو وا بذارم. (اه این شکلکای لامصب چرا نمیاد؟) آبجی این مشخصاتی که شما داری میدی مشخصات فیله. فیل هم فکر نکنم شرایط ورود به دانشگاه رو داشته باشه. :d چرا از اول نذاشتم ازینا من؟
بسسسسه :vahidrk:
لینک به دیدگاه
خب تیپ های شخصیتی باهم فرق دارن تو خیلی خونگرمی عزیزم مال اونه راحت ارتباط برقرار میکنی

ولی من به شخصه همیشه تو زندگیم احتیاج به 1 اتاق شخصی دارم همیشه باید 1 جا باشه تا یکم از مردم دور شد...

نظر منه البته

الهیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییhapydancsmil.gifhapydancsmil.gif

من از خوابگاه خوشم نمیومد......دوست نداشتم برم....اما ناچار شدم.......

دوستم گفت منم دوست ندارم اما خوابگاه ما با بقیه فرق داره

و واقعا هم همینطور بود.....عین هتل میمونهw58.gifw58.gif

لینک به دیدگاه

وضعیت خوابگاه دخترها بدتره

البته زمانی که من خوابگاهی بودم خدا روشکر توی اتاقمون کسی جرئت نداشت ظرف کثیف بذاره .همیشه مرتب بودیم......

خب اینها پسر هستند دیگه

لرنا لازم نبود حتما به پاهاشون دقت کنی به فرم درس خوندشون نگاه میکردی تا حالت متغییر نشه.......

خب دست خودشون نیست که پشمالو هستند

اگرم بزننشون همه بد نگاه شون میکنند

پس بهترین راه حل اینه که خیلی به این قضیه حساس نشی.......

مگه داداش نداری ؟ عادت نداری به دیدن پای بی جوراب

لینک به دیدگاه
بسسسسه :vahidrk:

آبجی شرمنده به قرآن.

ناراحت نشی از دستمون.

شمام عین همه ی آبجیای ما.

ناراحت شدی پاک کنم پستامو. تو مرامم نیست ناراحت کنم کسیو. نگاه به پشم مشمام نکن که مثل گوریلم. دلم اندازه یه گنجیشکه.

آبجی خیلی مخلصم.

لینک به دیدگاه

البته زمانی که من خوابگاهی بودم خدا روشکر توی اتاقمون کسی جرئت نداشت ظرف کثیف بذاره .همیشه مرتب بودیم......

خب اینها پسر هستند دیگه

لرنا لازم نبود حتما به پاهاشون دقت کنی به فرم درس خوندشون نگاه میکردی تا حالت متغییر نشه.......

احسنت بر آن شیری که شما رو خورد:ws37:

لینک به دیدگاه

خب اینها پسر هستند دیگه

شیطون گولم زد گفت به پاهاشون نگاه کن:4564:

داداش دارم اما کوچولوئه هنوز به سن چندشیت نرسیده:ws37:

لینک به دیدگاه
آبجی شرمنده به قرآن.

ناراحت نشی از دستمون.

شمام عین همه ی آبجیای ما.

ناراحت شدی پاک کنم پستامو. تو مرامم نیست ناراحت کنم کسیو. نگاه به پشم مشمام نکن که مثل گوریلم. دلم اندازه یه گنجیشکه.

آبجی خیلی مخلصم.

شوخی کردم بابا جدی نگیر:ws37:

لینک به دیدگاه
الهییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی:hapydancsmil::hapydancsmil:

من از خوابگاه خوشم نمیومد......دوست نداشتم برم....اما ناچار شدم.......

دوستم گفت منم دوست ندارم اما خوابگاه ما با بقیه فرق داره

و واقعا هم همینطور بود.....عین هتل میمونه:w58::w58:

پس شانس آوردی دخترم:ws37:
لینک به دیدگاه
شیطون گولم زد گفت به پاهاشون نگاه کن:4564:

داداش دارم اما کوچولوئه هنوز به سن چندشیت نرسیده:ws37:

حواست باشه دیگه شیطون گولت نزنه دخترم

اونم میرسه به این سن عادی میشه برات

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...