رفتن به مطلب

عکس های جالب از استرس شبهای امتحان در خوابگاه

ارسال های توصیه شده

آفرین خدا اصلا باید قشر مذکر رو با جوراب خلق میکرد

چه وضعشه اخه؟:w000:

من واقعا الان به اینکه دل بدل اتوبان داره و لوله کشی وایناست ایمان اوردم . تو اینجا گفتی افرین من اونور بهت افرین گفتم . توی تاپیک اوباما و فرهادی و سیمین و سلحشور و خانه سینما و غیره :ws28:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 66
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بله متوجه قضیه شدم

ظاهرا مشکل شما با پشمالو بودن برخی اقایونه... :w16:

:ws38:

اصلا پاهاشون زشته حس خوبی به بیننده منتقل نمیکنه با عرض شرمندگی:w16:

لینک به دیدگاه
باگ های زندگی را زياد مرور کرده ايم. اما گاهی هم می شه برای زندگی آپديت هايی منتشر کرد که شايد اون را بهتر کنه. "آپديت تلنبار" يکی از اونهاست و خلاصه اش اينه: "برای اينگه در زندگی موفق باشی ، سعی کن همه کارهات را روی هم تلنبار کنی و به تاخير بندازی" ...

دستکش دستت کنی ، مايع ظرفشويی را درست کنی ، اسکاچ را پيدا کنی ، بعد فقط دو تا دونه ظرف بشوری؟ ... ماشين را برداری ، جای پارک پيدا کنی ، تو صف خريد وايسی ، بعد فقط يک کيلو ميوه بخری؟ ... در اين جور جاها به جای شستن دو تا ظرف و خريد يک کيلو ميوه ، با شستن تمام ظرفها و خريد هفتگی به طور ناخودآگاه داريم از اصل " تلنبار" استفاده می کنيم و در زمان شستن و خريد کردن صرفه جويی می کنيم ... به نظر می رسه اگر از اين اصل در کارهای ديگه زندگی هم استفاده کنيم می تونيم نتايج خوبی بگيريم .... من خودم تقريبا تمامی کارهام را با توجه به اين اصل "تلنبار" انجام می دم: اتاقم را فقط وقتی تميز می کنم که به حد غير قابل تحملی رسيده باشه. خريدها ، ظرفها و لباسها فقط وقتی سر و سامون می گيرند که کاملا تلنبار باشند. حتی اکونوميست خوندن هفتگی را هم مدتيه به صورت تلنباری ، هر دو ماه يک بار انجام می دم.

الان حوصله اش را نداريم ، اگه نه بيشتر دقيق می شديم که اين تلنبار کردن چرا مفيده. به طور خلاصه با تلنبار کردن: (1) در Resource ها صرفه جويی می کنی ، مثلا زمان و مايع ظرفشويی (2) کارها را بهتر انجام می دی چون در طول زمان انجامش بهش عادت می کنی (3) روند ماجراها را بهتر می بينی (مثلا يک محقق که فقط 24 ساعت در يک اتاق تلنباری از اخبار هسته ای را بخونه ، بهتر از من و تو که هر روز از اون خبرها را شنيديم روند ماجراها را می فهمه) ....

هر چند عجيب به نظر می رسه اما شک نکن: ... کارهات را تا جايی که می تونی روی هم تلنبار کن و به تاخير بنداز ...

برگرفته از اولین وبلاگ فارسی:ws37:

با قضیه ی بو چی کار میکنی؟

ولی در کل من حتی اگه معروفترین آدم دنیا هم حرفی بزنه تا حرفش به دلم نشینه و ازبا فکر خودم همخوانی نداشته باشه قبولش نمیکنم!

حالا هی بگید زمین گرده!:ws3:

لینک به دیدگاه
اصلا پاهاشون زشته حس خوبی به بیننده منتقل نمیکنه با عرض شرمندگی:w16:

خواهش میکنم اختیار دارید ظاهرا تو افرینششون مشکل وجود داره ایشالا که تکامل پیدا کنن... :whistle:

لینک به دیدگاه
با قضیه ی بو چی کار میکنی؟

ولی در کل من حتی اگه معروفترین آدم دنیا هم حرفی بزنه تا حرفش به دلم نشینه و ازبا فکر خودم همخوانی نداشته باشه قبولش نمیکنم!

حالا هی بگید زمین گرده!:ws3:

ای بابا اتفاقا بخاطر بو نگرفتن همین کار رو می کنم یعنی 7 تا جوراب بخرید و هر روز یکی رو بپوشیدن بو کم نمیشه؟:w58:

لینک به دیدگاه
بله متوجه قضیه شدم

ظاهرا مشکل شما با پشمالو بودن برخی اقایونه... :w16:

:ws38:

داداش پشم مشم که جزئی از زندگی ما بچه خوابگاهیهاست.

چند نوع پشم داریم:

پشم کف موکت.

پشم کف حموم.

پشم لا برنج مواقعی که سلف نمیریم و میدیم عباس گوریل برنج بار بذاره.

پشم لا کتلت وقتی کتلت میدن. (مثل اینکه آشپز دانشگاه ما یه دستش قطعه.کتلتارو میداره زیر بغلش بعد پهن میکنه کف مایه تابه.بچه ها میگن نمک نمیزنه به کتلتا. خودش مثل اینکه تو فرایند پرس با عرق آشپز خوش نمک میشه.)

پشم رو پتو.

پشم رو بالشت.

پشم در پشم. (یه سری پشمها روی پشم و پیله آقایون هست ک مال خودشون نیست.)

و در نهایت پشم در باد. مخصوصا وقتی پنکه روشنه.

البته بنده از حضور خانومای جمع معذرت میخوام اما همین قضیه واسه موی خانوما صادقه.البته بگم من فقط شنیدم.نرفتم ببینم.قسمت بشه میریم اونم ببینیم.اما امان از این حراست خوابگاه دخترا که قوه بویایی است 10 برابر رکسه.

لینک به دیدگاه
ای فمنیسم:vahidrk:

چرا برچسب میزنی؟؟ :banel_smiley_4:

چند نوع پشم داریم:

پشم کف موکت.

پشم کف حموم.

پشم لا کتلت وقتی کتلت میدن. (مثل اینکه آشپز دانشگاه ما یه دستش قطعه.کتلتارو میداره زیر بغلش بعد پهن میکنه کف مایه تابه.بچه ها میگن نمک نمیزنه به کتلتا. خودش مثل اینکه تو فرایند پرس با عرق آشپز خوش نمک میشه.)

پشم رو پتو.

پشم رو بالشت.

البته بنده از حضور خانومای جمع معذرت میخوام اما همین قضیه واسه موی خانوما صادقه.البته بگم من فقط شنیدم.نرفتم ببینم.قسمت بشه میریم اونم ببینیم.اما امان از این حراست خوابگاه دخترا که قوه بویایی است 10 برابر رکسه.

مرسی

دوست عزیز لطفا برامون از مراسم پشم ریزون بگید

تو خوابگاه ها خیلی این مراسم مرسوم هست.

لینک به دیدگاه
چرا من چندشم شد این عکسارو دیدم؟(آیکون سبزه)

نمیدونم چه حس بیخودیه پسرا رو بدون جوراب و با شلوار تو خونه میبینم حال تهوع میگیرم(با عذر خواهی از همه ی پسرای جمع فقط نظر خودمو گفتم)

فکر نکنم حتی اگه منو بکشن هم راضی به زندگی تو خوابگاه بشم(آیکون سبزه)

اون همه آدم تو حلق هم .....(آیکون سبزه *1000000)

:ws28::ws28::ws28:

خوابگاه ما که خیلی خوبه......hapydancsmil.gif

6 تا بیشتر نیستیم توو اتاق...بیشتر مواقع هم که 2 3 تاشون نیستن....

وقتی هم همه بودیم میرفتم توو راهرو درس میخوندیم....یَـــــــــــــــک حالی میدادhapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه
چرا برچسب میزنی؟؟ :banel_smiley_4:

مرسی

دوست عزیز لطفا برامون از مراسم پشم ریزون بگید

تو خوابگاه ها خیلی این مراسم مرسوم هست.

داداش پشم ریزون مال وقتیه که کرک و پرت میریزه دیگه.والا من تجربه اش نکردم.تو ویکی پدیا چیزی پیدا میشه ازش؟یا تو انکارتا؟تو بریتانیکا چی؟

یاد بده اجراش کنیم ما.شوما حساب کارو بکن من که کرک و پشم از سروروم میباره اونجا در برابر عباس مثل کوسه ام دربرابر گوریل.

لینک به دیدگاه
خواهش میکنم اختیار دارید ظاهرا تو افرینششون مشکل وجود داره ایشالا که تکامل پیدا کنن... :whistle:

ان شا ا... امیدیم به خدا شاید جهشی ژنتیکی درستشون کرد:w16:

لینک به دیدگاه
ای بابا اتفاقا بخاطر بو نگرفتن همین کار رو می کنم یعنی 7 تا جوراب بخرید و هر روز یکی رو بپوشیدن بو کم نمیشه؟:w58:

امیدیم به خدا که کم بشه:sigh:

لینک به دیدگاه

چند نوع پشم داریم:

پشم کف موکت.

پشم کف حموم.

پشم رو پتو.

پشم رو بالشت.

شما میبینی من تهوع گرفتم نمک رو زخم میپاچی!؟؟؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
:ws28::ws28::ws28:

خوابگاه ما که خیلی خوبه......:hapydancsmil:

6 تا بیشتر نیستیم توو اتاق...بیشتر مواقع هم که 2 3 تاشون نیستن....

وقتی هم همه بودیم میرفتم توو راهرو درس میخوندیم....یَـــــــــــــــک حالی میداد:hapydancsmil:

واقعا حال میده؟:ws52:

چه جور آخه؟3 نفر با فرهنگ های متفوت یه جا جمع بشن بهشون خوش بگذره!

نمیتونم هضم کنم

لینک به دیدگاه
داداش پشم ریزون مال وقتیه که کرک و پرت میریزه دیگه.والا من تجربه اش نکردم.تو ویکی پدیا چیزی پیدا میشه ازش؟یا تو انکارتا؟تو بریتانیکا چی؟

یاد بده اجراش کنیم ما.شوما حساب کارو بکن من که کرک و پشم از سروروم میباره اونجا در برابر عباس مثل کوسه ام دربرابر گوریل.

بله خلاصه پشم ریزون رو آخر ترم میگیرن وقتی که نمره ها آمده و یه جورایی ریزش زیاده!

لینک به دیدگاه

خلاصه جونم بگه براتون که آخر ترم اگه کسی همت کنه میتونه یه دست پشمک همه همسایه هارو مهمون کنه... :ws37:

لینک به دیدگاه
خلاصه جونم بگه براتون که آخر ترم اگه کسی همت کنه میتونه یه دست پشمک همه همسایه هارو مهمون کنه... :ws37:

اییییییش بی کلاس:w000: حال خانم لورنا رو بهم زدی بسته دیگه:w000:

لینک به دیدگاه

آبجی پشم خیلی کاربرد داره.ببین پشم از ماست ما هم از پشمیم.اصلا زندگی یعنی پشم. مثلا بعضی وقتا آدما رو پشمم حساب نمیکنیم. پشم میتونه نشون نماد کم اهمیت ترین چیز زندگی مون باشه.مثلا از نظر خیلی اقتصاد یعنی پشم!فرهنگ یعنی پشم!مملکت یعنی پشم!خب تا شما مفهوم پشم رو نفهمی که نمیتونی بگی که اینا یعنی چی؟نه خداییش درست نمیگم؟ علی فرمون (از بچه محلامون) همیشه میگفت ببین دااش! هرموقع خواستی گند بزنی به چیزی پشم حسابش کن. من که میگم داش علیمون گل گفت.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...