رفتن به مطلب

عکس های جالب از استرس شبهای امتحان در خوابگاه

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 66
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چرا من چندشم شد این عکسارو دیدم؟(آیکون سبزه)

نمیدونم چه حس بیخودیه پسرا رو بدون جوراب و با شلوار تو خونه میبینم حال تهوع میگیرم(با عذر خواهی از همه ی پسرای جمع فقط نظر خودمو گفتم)

فکر نکنم حتی اگه منو بکشن هم راضی به زندگی تو خوابگاه بشم(آیکون سبزه)

اون همه آدم تو حلق هم .....(آیکون سبزه *1000000)

لینک به دیدگاه

نمیدونم چه حس بیخودیه پسرا رو بدون جوراب و با شلوار تو خونه میبینم حال تهوع میگیرم(با عذر خواهی از همه ی پسرای جمع فقط نظر خودمو گفتم)

:ws28:

خوابگاه دخترا بهتر از پسراس منم وقتی عکسارو دیدم حالم بد شد :ws3:ولی در کل خوابگاهی ها خیلی چیزارو تحمل میکنن :ws37:

لینک به دیدگاه
:ws28:

خوابگاه دخترا بهتر از پسراس منم وقتی عکسارو دیدم حالم بد شد :ws3:ولی در کل خوابگاهی ها خیلی چیزارو تحمل میکنن :ws37:

من حاضرم 1 ماه زندگی تو قطب شمال رو اونم به تنهایی تحمل کنم ولی با 4 نفر تو 1 اتاق نخوابم!

اونم با این وضع رغت بار!

همشون پیسن(آیکون سبزه)انگار 8 ساله حموم نرفتن(آیکون سبزه)

لینک به دیدگاه

من از صبح تا شب جوراب پامه . فقط شبا در میارم . بی جوراب بلد نیستم راه برم :ws3:

لینک به دیدگاه

نکته مهم در این عکس ها این بود که همه دارند جزوه میخونن . جز یه مورد که کتابی باز هست که اونم در کناری افتاده هیچکی کتاب دستش نیست . :ws3:

لینک به دیدگاه
من حاضرم 1 ماه زندگی تو قطب شمال رو اونم به تنهایی تحمل کنم ولی با 4 نفر تو 1 اتاق نخوابم!

اونم با این وضع رغت بار!

همشون پیسن(آیکون سبزه)انگار 8 ساله حموم نرفتن(آیکون سبزه)

با این حرفات داغ خوابگاهی هارو بیشتر میکنی:ws3:

لینک به دیدگاه
من از صبح تا شب جوراب پامه . فقط شبا در میارم . بی جوراب بلد نیستم راه برم :ws3:

آفرین خدا اصلا باید قشر مذکر رو با جوراب خلق میکرد

چه وضعشه اخه؟:w000:

لینک به دیدگاه

ما میخوایم از درس شب امتحان فرار کنیم بیایم اینجا.اونوخت هرجا میریم حرف از درسه!تف به این شانس. مثلا فردا امتحان دارم،هیچ غلطی نکردم.من نمیدونم چرا وقتی امتحانا شروع میشه میرمتو فروما عضو میشم؟!!کلی فعالیت میکنم بعد که امتحانا تموم میشه میرم سراغ زندگیم!یکی منو تفهیم اتهام کنه!

لینک به دیدگاه

من الان دوتا جوراب پام هست بخاطر سرما

تابستون هم هر روز که بیرون میرم بیرون یه جوراب مپوشم و آخر هفته همه رو یکدفعه میشورم:ws37:

لینک به دیدگاه
من الان دوتا جوراب پام هست بخاطر سرما

تابستون هم هر روز که بیرون میرم بیرون یه جوراب مپوشم و آخر هفته همه رو یکدفعه میشورم:ws37:

شما هم با 1 چراغ سبز به مرحله ی بعدی میری:ws3:

ولی روزی 1 بار بشور بیتره!:w16:

ولی من اصلا جوراب پام نیست تو خونه!

لینک به دیدگاه
شما هم با 1 چراغ سبز به مرحله ی بعدی میری:ws3:

ولی روزی 1 بار بشور بیتره!:w16:

ولی من اصلا جوراب پام نیست تو خونه!

باگ های زندگی را زياد مرور کرده ايم. اما گاهی هم می شه برای زندگی آپديت هايی منتشر کرد که شايد اون را بهتر کنه. "آپديت تلنبار" يکی از اونهاست و خلاصه اش اينه: "برای اينگه در زندگی موفق باشی ، سعی کن همه کارهات را روی هم تلنبار کنی و به تاخير بندازی" ...

دستکش دستت کنی ، مايع ظرفشويی را درست کنی ، اسکاچ را پيدا کنی ، بعد فقط دو تا دونه ظرف بشوری؟ ... ماشين را برداری ، جای پارک پيدا کنی ، تو صف خريد وايسی ، بعد فقط يک کيلو ميوه بخری؟ ... در اين جور جاها به جای شستن دو تا ظرف و خريد يک کيلو ميوه ، با شستن تمام ظرفها و خريد هفتگی به طور ناخودآگاه داريم از اصل " تلنبار" استفاده می کنيم و در زمان شستن و خريد کردن صرفه جويی می کنيم ... به نظر می رسه اگر از اين اصل در کارهای ديگه زندگی هم استفاده کنيم می تونيم نتايج خوبی بگيريم .... من خودم تقريبا تمامی کارهام را با توجه به اين اصل "تلنبار" انجام می دم: اتاقم را فقط وقتی تميز می کنم که به حد غير قابل تحملی رسيده باشه. خريدها ، ظرفها و لباسها فقط وقتی سر و سامون می گيرند که کاملا تلنبار باشند. حتی اکونوميست خوندن هفتگی را هم مدتيه به صورت تلنباری ، هر دو ماه يک بار انجام می دم.

الان حوصله اش را نداريم ، اگه نه بيشتر دقيق می شديم که اين تلنبار کردن چرا مفيده. به طور خلاصه با تلنبار کردن: (1) در Resource ها صرفه جويی می کنی ، مثلا زمان و مايع ظرفشويی (2) کارها را بهتر انجام می دی چون در طول زمان انجامش بهش عادت می کنی (3) روند ماجراها را بهتر می بينی (مثلا يک محقق که فقط 24 ساعت در يک اتاق تلنباری از اخبار هسته ای را بخونه ، بهتر از من و تو که هر روز از اون خبرها را شنيديم روند ماجراها را می فهمه) ....

هر چند عجيب به نظر می رسه اما شک نکن: ... کارهات را تا جايی که می تونی روی هم تلنبار کن و به تاخير بنداز ...

برگرفته از اولین وبلاگ فارسی:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...