رفتن به مطلب

گفتمان آذر ماه تالار صنایع: دلایل حسن مدیریت بانوان

ارسال های توصیه شده

موضوع جدید باشه :

توانایی شگفت انگیز بانوان گرامی در مدیریت امور از راه دور و حسن اداره کارها بدون حضور مستمر:whistle:

سلام با تشکر از مهرداد عزیز واقعا موضوعتون خوبه البته با تاخیر

واقعا توانایی بانوان البته جسارت نکنم بعضی بانوان در مدیریت امور بی نظیره

با کمال صداقت در خیلی جاها از مدیریت بانوان رنجیدم چون توانایی آن افراد بسیار کم بود و ارباب رجوع را باعرض معذرت دیوانه می کنند

ولی در خیلی جاها هم از مدیریت بانوان بسیار راضی بودم

ولی در مجموع می گویم که واقعا قدرت مدیریت آنها حتی از راه دور بی نظیره

البته معتقدم کمی زود تصمیم می گیرند که بسیار بده

ودر شرکت های تحت مدیریت بانوان کمی عدم ثبات تصمیمات را دیدم:w16:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 43
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام.با تشکر از مهندس مهرداد بابت موضوع خوبی :girl_yes2: که برای بحث انتخاب کردن.

اما در مورد نظر آقا حمید ،به نظر من در سازمان هایی که توسط آقایون مدیریت میشن هم میتونیم مواردی رو پیدا کنیم که توانایی اداره امور رو ندارن،اما اینکه چرا این موضوع در مدیریت بانوان بیشتر به چشم میاد ،فکر میکنم به دلیل اینه که خب مسلما تعداد سازمانهای اداره شونده توسط مدیران خانم به مراتب کمتر از تعداد سازمان هایی هست که مدیرانشون مرد هستند.و ایرادات در این سازمان ها بیشتر به چشممون میاد.

و در مورد نداشتن ثبات رای به هنگام تصمیم گیری بانوان،این موضوع ممکنه به این دلیل باشه که یک مدیر خانم احتمالی تصمیمی رو اتخاذ کرده و بعد از مدتی به این پی برده که تصمیم گرفته شده چندان تصمیم جالب و موفقیت آمیزی نبوده و این هست که سعی میکنه تصمیم بهتری رو بگیره تا در نهایت نتیجه بهتری عایدش بشه در حقیقت غروری که گاهی اوقات مدیران مرد دارن و حتی اگر متوجه هم باشن که تصمیم اشتباهی رو گرفتن و به هیچ وجه حاضر نیستن نظر خودشون رو عوض کنن ،حتی اگه به سازمان متبوعشون ضرر هم برسه ،در مورد خانم ها کمتر هست چون میخوان به یک نتیجه مطلوب برسند.:a030:

لینک به دیدگاه

با سلام:

بعد از گذشت چند ماه تأخیر با پیشنهاد مهرداد عزیز موضوع بسیار چالش برانگیزی برای آذر ماه در نظر گرفته شد.

خوب این موضوع در خصوص مدیریت بانوان هست . شما میتونید در این خصوص نظرتون رو بگین( بدون اینکه به هیچ کاربری بربخوره) و همچنین در صورتی که مثالی رو دیدین عنوان کنین.

ممنون

لینک به دیدگاه

این تیتر جای سوال داره ( گفتمان آذر ماه تالار صنایع: توانایی شگفت انگیز بانوان گرامی در مدیریت امور از راه دور و حسن اداره کارها بدون حضور مستمر )

(تحویلشون گرفتین) الان نوشابه برای همدیگه باز کردید؟؟؟ حالت تمسخر داشت؟؟؟

یا اصلا این یک حقیقت انکار ناپذیره؟؟؟:icon_pf (34):

ولی در کل ،همونطور ک بعضی آقایون کارشون رو خیلی خوب انجام میدن بعضی از خانوم ها نیز در کارشون موفق هستن و بعضی خیر

به این دلیل کلی گفتم که هنوز خانوم مدیری من ندیدم (بیشتر منشی بودن یا مسئول یه بخش کوچکی بودن ،که در این بحث نمیگنجد)

لینک به دیدگاه

:banel_smiley_4:

باز خط کشی شد .....

بانو . اقا .......

باز اقا بانو ....

مردسالاری نباشه زن سالاری باشه . زن سالاری نباشه مرد سالاری باشه . نه این نباشه بچه سالاری باشه . :sigh:

البته می دونم منظور چیز دیگه ای بوده . این و نوشتم ک تاپیک مسیرش گم نشه .:w16:

درباره اون مورد ک نظری ندارم . اما ب صورت کلی تر

مدیران (بدون توجه ب جنسیت می گم ) این موارد رو داشته باشن

1- در هنگامی غلبه عاطفه بر عقل تصمیم گیری نکنن . نه در هنگام عصبانیت نه در هنگام شادی و ....

2- جاذبه و دافعه ... همه جا تنبیه و استفاده از ابزار های قدرت، اروم کننده بحث نیست .

3- کم حرف زدن، فرصت بیشتر اندیشیدن رو می ده .

4- مدیر مصون از خطا نیست؛ این رو هم خودش هم بقیه باید قبول کنن . وقتی خطا کرد بپذیره .

5- رابطه ها ک باز هم شامل عواطف زیبای انسانی هست رو موقع تصمیم گیری در نظر نگیرن .

6- مدیر،مسئوله . نه ارباب ....

7- تیرهای اصلحه تون رو شناسایی کنین . اخرین تیر شما اخراج ه. همون اول تیر خلاصی نزنین .

اینا دیگه .

مهم کاره ک انجام بشه. جنسیت نقشی تو این پروسه نداره !

لینک به دیدگاه
سلام.با تشکر از مهندس مهرداد بابت موضوع خوبی :girl_yes2: که برای بحث انتخاب کردن.

اما در مورد نظر آقا حمید ،به نظر من در سازمان هایی که توسط آقایون مدیریت میشن هم میتونیم مواردی رو پیدا کنیم که توانایی اداره امور رو ندارن،اما اینکه چرا این موضوع در مدیریت بانوان بیشتر به چشم میاد ،فکر میکنم به دلیل اینه که خب مسلما تعداد سازمانهای اداره شونده توسط مدیران خانم به مراتب کمتر از تعداد سازمان هایی هست که مدیرانشون مرد هستند.و ایرادات در این سازمان ها بیشتر به چشممون میاد.

و در مورد نداشتن ثبات رای به هنگام تصمیم گیری بانوان،این موضوع ممکنه به این دلیل باشه که یک مدیر خانم احتمالی تصمیمی رو اتخاذ کرده و بعد از مدتی به این پی برده که تصمیم گرفته شده چندان تصمیم جالب و موفقیت آمیزی نبوده و این هست که سعی میکنه تصمیم بهتری رو بگیره تا در نهایت نتیجه بهتری عایدش بشه در حقیقت غروری که گاهی اوقات مدیران مرد دارن و حتی اگر متوجه هم باشن که تصمیم اشتباهی رو گرفتن و به هیچ وجه حاضر نیستن نظر خودشون رو عوض کنن ،حتی اگه به سازمان متبوعشون ضرر هم برسه ،در مورد خانم ها کمتر هست چون میخوان به یک نتیجه مطلوب برسند.:a030:

سلام دوستان من با نظر هستی خانم موافقم ولی یه ایرادی که وارده اینه که یه خانم مدیر همیشه باید با مطالعات زیاد به نتایج و عواقب تصمیمش پی ببره

راستش من این مورد را مطرح کردم چون دیدم خانم ها بیشتر دقیق هستند و درصد خطاشون به خاطر احتیاط زیاد شون خیلی کم است

مثلا توی رانندگی واقعا این مورد را زیاد دیدم

البته نمی گویم که تصمیمات آقایان بی نقصه

ولی یه موردی که دیدم در سبک مدیریته

توی سازمان های تحت مدیریت خانم ها واقعا نمیشه سبک استبدادی پیدا کرد و بیشتر سبک مدیریت مشارکتی یافت میشه

چون خیلی به نظرات بقیه توجه می کنند واین خودش توانایی خانم ها را نشون میده

مثلا چاپلوسی نباشه خالصانه می گویم این تالار تحت مدیریت خانم اداره میشه واقعا هم خوب اداره میشه و پیش رونده است و درجا نمی زنه:w16:

لینک به دیدگاه
موضوع جدید باشه :

توانایی شگفت انگیز بانوان گرامی در مدیریت امور از راه دور و حسن اداره کارها بدون حضور مستمر:whistle:

اینکه دیگه بحثی نداره.کلا خانوما توانایی مدیریت درسایه رو هم دارن به راحتی:whistle:

مگر اینکه تو منظور دیگه ای داشته باشی:whistle:

ولی جدی به نظرم خانوما به خاطر دقیق بودنشون و توجه به جزئیات مسائلو راحت تر آنالیز میکنن و از همه جهت باهاش برخورد میکنن.دید همه جانبه دارن یه جورایی.اولویت سنجیشون هم نسبت به آقایون بهتره.

یه مثال خیلی کوچیکش مدیریت اقتصاد خانواده هاست که اغلبا دست مادراست و همیشه هم خوب اداره میشه.

من همیشه فکر میکردم خانوما توی مباحث مربوط به عوامل انسانی موفق ترن چون دیدشون یه کم انعطاف پذیرتره و مثل اکثر آقایون همه چیز براشون چهارچوب فوق عقلانی نداره یه جورایی با عوامل انسانی تعاملشون نزدیکتره به نظرم.

و به قول هستی اکثرا توهم پرفکت بودن ندارن.اگر اشتباهی داشته باشن قبول میکنن معمولا.البته این یه جورایی لبه تیغه.باید حد نرمالش رعایت بشه.

لینک به دیدگاه

مگر اینکه تو منظور دیگه ای داشته باشی:whistle:

:6404:

ولی جدی به نظرم خانوما به خاطر دقیق بودنشون و توجه به جزئیات مسائلو راحت تر آنالیز میکنن و از همه جهت باهاش برخورد میکنن.دید همه جانبه دارن یه جورایی.اولویت سنجیشون هم نسبت به آقایون بهتره.

یه مثال خیلی کوچیکش مدیریت اقتصاد خانواده هاست که اغلبا دست مادراست و همیشه هم خوب اداره میشه.

من همیشه فکر میکردم خانوما توی مباحث مربوط به عوامل انسانی موفق ترن چون دیدشون یه کم انعطاف پذیرتره و مثل اکثر آقایون همه چیز براشون چهارچوب فوق عقلانی نداره یه جورایی با عوامل انسانی تعاملشون نزدیکتره به نظرم.

و به قول هستی اکثرا توهم پرفکت بودن ندارن.اگر اشتباهی داشته باشن قبول میکنن معمولا.البته این یه جورایی لبه تیغه.باید حد نرمالش رعایت بشه.

بنظر منم نحوه مدیریت خانمها موضوع جالبیه اگه یه تاپیک جدا براش بزنیم و میلاد تبلیغشو بکنه که همه بچه های انجمن شرکت کنن فکر کنم جالب باشه.

نظرخودمن در مورد نحوه مدیریت خانمها مثبته. بعضیهاشون خیلی خوب مدیریت میکنن

لینک به دیدگاه

بچه ها ببخشید بابت نظم تاپیک... من یادم رفت پستهاتون رو منتقل کنم و یه سری هم قبل از ایجاد تاپیک، ارسال شده بود که چون به ترتیب زمان ارسال توی تاپیک قرار میگیرن یه مقدار نظم تاپیک بهم خورد.

در خصوص اسم تاپیک این عین جمله مهرداد بود و من فکر میکنم تمسخری توش نیست و واقعاً واقعیت هست( بدون تعصب).

لینک به دیدگاه

چرا زنان مدیران بهتری هستند؟

مقدمه

برابری زن و مرد به این معنی نیست که آن ها یکسان هستند. با قدرت گرفتن زنان در محیط کار اختلافات میان زنان و مردان در بین کارکنان جوان و حتا مسن نیز بالا می گیرد و ما متأسفانه باید شاهد این اختلافات در قسمت های مختلف سازمان باشیم. ازدفاتر تجاری گرفته تا کارخانه جات و میادین جنگ، امروزه که زنان در جلسات هیأت مدیره سازمان های بزرگ نیز اظهار وجود می نمایند و یا این که توانسته اند شرکت ها و سازمان های خود را تأسیس نمایند و به عنوان مثال نرخ زنان صاحب شرکت تا میزان ۱۰۳ درصد افزایش یافته است در ده سال گذشته، این تفاوت ها و اختلافات در بین گروه های مدیریتی سازمان های بزرگ نیز پدیدار شده است تحقیقات نشان می دهد که روش ها و متدهای زنانه و مردانه در راهبری می تواند مؤثر باشد یعنی هر دو روش دارای تأثیرکذاری خاص خود می باشد، اما وقتی ما آن ها را در کنار هم به مقایسه می گذاریم متوجه می شویم که روش زنانه راهبری سازمان ها دارای امتیازات بیشتری است.

دیدگاه زیست شناسی

تفاوت میان دو جنس زن و مرد ریشه در دو عامل تغذیه و طبیعت دارد و فقط نمی توانیم بگوییم که جامعه است که مردان و زنان را شکل می دهد بلکه عوامل زیست شناختی نیز در این میان دارای اهمیت گسترده ای می باشند. محققین تفاوت های فیزیولوژیکی متعددی را کشف نموده اند. در سیستم عصبی خانم ها و آقایان، به طور مثال مغز آقایان حدود ده درصد بزرگ تر از مغز خانم هاست اما زنان دارای سلول های عصبی فعال بیشتری در بخش های خاص مغز می باشند. زنان معمولا دارای بخش کورپوس کولوسوم (corpus collusum) بزرگ تری هستند. (کورپوس کولوسوم به گروهی از سلول های عصبی گفته می شود که ارتباط میان دو نیم کره مغز را یعنی نیم کره چپ و راست شکل می دهد )، این باعث می شود که زنان در انتقال اطلاعات از یک نیم کره به نیم کره دیگر سریع تر باشند. یعنی می توانند از نیم کره چپ مغز که بیشتر فعالیت های محاسباتی و حرکتی را انجام می دهند به همان اندازه استفاده نمایند که از بخش احساسی و بصری نیم کره راست استفاده می کنند اما آقایان معمولا تنها قادر به استفاده از نیم کره چپ مغز خود می باشند. با رشد دختران و پسران، ما شاهد شکل گیری شخصیت ایشان از طریق قواعد و قوانین اجتماعی و محیط اطراف می باشیم ولی این نوع جنس (زن یا مرد بودن) انسان می باشد که رفتار و حساسیت وی را شکل می دهد. کلام ما از آن جا آغاز می شود که ما در صدد مقایسه دو دیدگاه مدیریتی زنان و مردان برمی آییم. دیدگاه مدیریتی مردان یا همان دیدگاه فرمان و کنترل و دیدگاه زنان یا همان دیدگاه مدیریت مشارکتی و توافقی. دبرا بورل مدیر آموزشی مؤسسه مریخ – ونوس در نیویورک می گوید: مدیران زن معمولا اشتیاق بیشتری به ساختن دارند تا به بردن. زنان معمولا مایل به دست یابی و حصول توافق هستند و مایلند تا عقاید و نظریات دیگران را نیز بشنوند و بالعکس آقایان فکر می کنند اگر از دیگران راهنمایی بخواهند آن ها به عنوان یک رهبر ضعیف که از داشتن پاسخ های مناسب بی بهره است شناخته می شوند.

رهبری زنان

• زنان در قدرت بخشیدن و تشویق کردن کارکنان و تیم ها بهتر از آقایان عمل می کنند.
  • رفتار زنان به نوعی است که صداقت بیشتری را در کار حکم فرما نموده و درعین حال بیشتر از مردان در ارتباط با کارکنان می باشند.
  • رهبران زن در واکنش نشان دادن به درخواست های کمک بهتر و سریع تر عمل می نمایند.
  • زنان معمولا دارای تحمل بیشتری از این دیدگاه می باشند که جامعه تشکیل شده از افراد متفاوت است و زنان قدرت بیشتری از مردان در پذیرش این تفاوت ها دارند.
  • زنان در تشخیص مشکلات بسیار سریع تر و صحیح تر از آقایان عمل می نمایند.
  • زنان در مشخص کردن انتظارات شغلی و تهیه بازخوردهای باارزش و تشویق کننده بسیار بهتر از آقایان می باشند.
  • مردان در مقایسه با زنان معمولا تصمیم گیرندگانی سریع می باشند. مدیران مرد معمولا در ساختن ارتباطات گذرا و تشکیل تیم های موقت در جهت نیل به اهداف کوتاه مدت موفق می باشند.

زنان در ارتباط، با مهارت ها

زنان در ارتباط، با مهارت های بیشتری عمل می کنند

خیلی عجیب است نه؟ پس زنان به عنوان مثال در ارتباطات خود با افراد دیگر دارای مهارت بیشتری می باشند. شما احتمالا فکر می کنید که این ها جزء مهارت های کم اهمیت بوده و جزء عوامل اصلی رشد یک تجارت نمی باشد و یا ممکن است بگویید چگونه این خصایص زنانه باعث می شوند که مدیریت به شیوه بهتری انجام شود؟ در تجارت خانه های مقتصد امروزی که نهایت تمرکز بر افزایش بهره وری می باشد و کارکنان دارای شغل های مختلفی بوده و دارای صداقت لازم در کار می باشند و تکنولوژی باعث گردیده که حتی شرکت های کوچک در تلاش برای بازارهای جهانی باشند. این قدرت که احساسی را در کارکنان به وجود آورید که خود را مسئول، باارزش، و جدا از جمع احساس کنند، باعث یک برتری ویژه ای در سازمان شما می شود، و به قول جفری کریستین در این مقوله بعضی شرکت ها موفق می شوند و برخی خیر و این مسأله ناشی از نوع عمل کرد نیست بلکه ناشی از استعداد است و آن کس که بهترین تیم را دارد برنده نهایی خواهد بود.

برخلاف آن چیز که باعث می شود برخی فکر کنند پول و سرمایه عامل اصلی می باشد، در موفقیت شرکت ها باید بگوییم که وجود افراد با استعداد و نگهداری آنان در شغل مربوطه، بسیار مهم تر می باشد و نگهداری افراد بااستعداد وابسته به نوع ارتباطی است که مدیران با آن برقرار می کنند.و این چیزی است که به قول کریستین، زنان قادر به انجامش به خوبی می باشند.به طور کلی زنان در انتخاب افراد آماده تر ظاهر می شوند و قدردانی ایشان نسبت به کار باارزش افراد بیشتر و بهتر است و به قول تری لبین زنان سؤال می کنند و مردان همیشه عادت به پاسخ گویی دارند و این تفاوت عمده زنان و مردان در هدایت و راهبری تیم ها می باشد. با توجه به این که زنان در شناساندن اهداف شرکت به کارکنان و قدردانی از زحمات ایشان قوی تر می باشند نتیجه می گیریم که زنان معمولا می توانند بهتر از مردان باعث شوند که کارکنان احساس ارزش و قدردانی نمایند و این یکی از راه های بسیار باارزش ارضای کارکنان با کم ترین هزینه می باشد و باعث می شود که کارکنان با ثبات و صداقت بیشتری در کنار شرکت به انجام وظیفه بپردازند. علاوه بر موارد مطرح شده درباره مهارت های زنان در رهبری، تحقیقات اخیر نشان می دهد که زنان در مهارت های خاص مردان نیز دارای قدرت بیشتری می باشند و این شاید به این علت باشد که تجربه چند سال اخیر مدیران زن باعث کسب چنین مهارت هایی نیز در ایشان شده باشد.یک تحقیق تأثیرگذار در سال ۱۹۹۶ توسط مایکل پراوت و جنت اروین نشان می دهد که برخلاف تحقیقات گذشته مبنی بر مهارت زنان در ارتباطات کامل نبوده و باید مهارت های محاسباتی ایشان را نیز به آن اضافه کرد. این تحقیقات هم چنین نشان می دهد که زنان دارای عمل کرد بهتری در دو نیم کره چپ و راست مغز می باشند. زنان در رفتارهای فردی استاندارد نوع بشر در سنین بین ۲۸ تا ۳۱ دارای ارزیابی ممتازتری می باشند و تنها فاکتوری که باعث بروز برخی ضعف ها در زنان می باشد بعد خود – مدیریتی است. به طور مثال بدترین نوع رفتار مشاهده شده در زنان در تسلط ایشان بر خستگی های جسمی و روحی می باشد.

هنوز کارهای ناتمام زیادی مانده است

ظاهرا هنوز تعداد زنان مدیر در ۵۰۰ شرکت برتر جهان بسیار پایین می باشد. به طوری که از هر سه مدیر برتر تنها یک مدیر زن می باشد و به عقیده من این مشکل از آن جا ناشی می شود که زنان دارای مجال کم تری برای عرضه مهارت های مدیریتی خود بوده اند و هم اکنون با توجه به موفقیت های چشم گیر نیم قرن گذشته ایشان، بدون شک این برتری در حال کامل شدن می باشد و در نیم قرن آینده احتمال این که از هر سه مدیر موفق زن، تنها نسبت یک مدیر موفق مرد وجود داشته باشد بسیار بالاست.

منبع : سایت دانشنامه رشد

لینک به دیدگاه
بچه ها ببخشید بابت نظم تاپیک... من یادم رفت پستهاتون رو منتقل کنم و یه سری هم قبل از ایجاد تاپیک، ارسال شده بود که چون به ترتیب زمان ارسال توی تاپیک قرار میگیرن یه مقدار نظم تاپیک بهم خورد.

در خصوص اسم تاپیک این عین جمله مهرداد بود و من فکر میکنم تمسخری توش نیست و واقعاً واقعیت هست( بدون تعصب).

:jawdrop:کی گفته من مسخره کردم؟!!!!!:icon_pf (34)::icon_pf (34):

ولی بنظرم اگه اسم تاپیکو کوچیکتر کنیم بهتره .

مثلا بذارین:دلائل حسن مدیریت بانوان یا مثلا: نظرتون در رابطه با مدیران زن یا مدیریتشون چیه؟

لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4:

باز خط کشی شد .....

بانو . اقا .......

باز اقا بانو ....

مردسالاری نباشه زن سالاری باشه . زن سالاری نباشه مرد سالاری باشه . نه این نباشه بچه سالاری باشه . :sigh:

البته می دونم منظور چیز دیگه ای بوده . این و نوشتم ک تاپیک مسیرش گم نشه .:w16:

درباره اون مورد ک نظری ندارم . اما ب صورت کلی تر

مدیران (بدون توجه ب جنسیت می گم ) این موارد رو داشته باشن

1- در هنگامی غلبه عاطفه بر عقل تصمیم گیری نکنن . نه در هنگام عصبانیت نه در هنگام شادی و ....

2- جاذبه و دافعه ... همه جا تنبیه و استفاده از ابزار های قدرت، اروم کننده بحث نیست .

3- کم حرف زدن، فرصت بیشتر اندیشیدن رو می ده .

4- مدیر مصون از خطا نیست؛ این رو هم خودش هم بقیه باید قبول کنن . وقتی خطا کرد بپذیره .

5- رابطه ها ک باز هم شامل عواطف زیبای انسانی هست رو موقع تصمیم گیری در نظر نگیرن .

6- مدیر،مسئوله . نه ارباب ....

7- تیرهای اصلحه تون رو شناسایی کنین . اخرین تیر شما اخراج ه. همون اول تیر خلاصی نزنین .

اینا دیگه .

مهم کاره ک انجام بشه. جنسیت نقشی تو این پروسه نداره !

مرسی که شرکت کردی وکاملا هم درست مگی

ولی منظور خط کشی نیست،درسته که قراره زن و مرد با هم فرقی نداشته باشن ولی یه سری توانائیها و انتظاراتی از مردان هست که در زنان نیست و بالعکس.آقایون و خانوما یه سری تفکرات ورفتارهایی مخصوص به خودشون دارن که در جنس مخالف فرق میکنه. حالا با این اوصاف معمولا در جهان و حتی در جوامع مرد سالار ما شاهد موفقیت بعضی از مدیران خانم هستیم در صورتیکه شاید بعضی ها این انتظارو نداشته باشن.

مثلا مدیرپپسی کولا ،یکی از موفق ترین شرکتهای جهان خانم هستش.

تازه اینم جای بحث داره که آیا موفقیت به جنسیت بستگی داره یانه؟

آیا زن بودن فلان مدیر در فلان موقعیت باعث موفقیت شرکت شده یا نه ؟(فکر کنم بشه روش بحث و گفتگو کرد)

لینک به دیدگاه

مجله فوربس هر ساله 100 زن قدرتمند جهانو لیست میکنه:

لیست ده تای اول2011:

1. آنگلا مرکر ،صدر اعظم آلمان.
  2. هیلاری کلینتون ،وزیرخارجه آمریکا.
  3. دیلما روزف،رئیس جمهور برزیل.
  4. ایندرا نویی ،رئیس پپسی کولا.
  5. شریل سند برگ،مدیر داخلی فیس بوک.
  6. ملیندا گیتس،بنیانگذار بنیاد گیتس.
  7. سونیا گاندی،سیاستمدار.
  8. میشل اوباما،بانوی اول آمریکا.
  9. کریستین لاگارد،رئیس صندوق بین المللی پول.
  10. آیرین روزنفلد،رئیس شرکت کرت فودز

لینک به دیدگاه

مثلا بذارین:دلائل حسن مدیریت بانوان یا مثلا: نظرتون در رابطه با مدیران زن یا مدیریتشون چیه؟

سلام منم فکر می کنم اگر عنوان تاپیک عوض بشه بهتره

دوست عزیزم آقا مهرداد درست می گویند واقعا نه فرقی گذاشته میشه و نه تمسخری هست بانوان در یکسری امور تواناییشون بهتر از مرد است

البته من معتقدم تلاش براین موضوع هست که تفاوتی بین زن و مرد نباشه ولی خوب آخرش هست چون این دوجنس تفاوت هایی باهم دارند و باعث میشه دربعضی زمینه ها یکی از دیگری موفق تر باشه

مثلا بانوان عاطفی تر هستند و دلسوزی می کنند

همین روی سبک مدیریتشون اثر داره و به سمت مدیریت دلسوزانه و توجه زیاد به زیر دست سوق می دهد

ممنون

لینک به دیدگاه

سو تفاهم نشه ، من منظوری نداشتم .همونجا هم پرسیدم علت این نوع نامگذاری تاپیک چیه ، که nazfar خانم جواب دادن. اما اخه واقعا اسم تاپیک برای من سوال ایجاد کرد ( گفتمان آذر ماه تالار صنایع: توانایی شگفت انگیز بانوان گرامی در مدیریت امور از راه دور و حسن اداره کارها بدون حضور مستمر )

لینک به دیدگاه

واقعاً فکر نمیکردم یه اسم اینقدر چالش برانگیز شه!

اسم تاپیک هم عوض شد!

مهرداد جان مرسی از لیستی که گذاشتی واقعاً جالب بود

لینک به دیدگاه
سو تفاهم نشه ، من منظوری نداشتم .همونجا هم پرسیدم علت این نوع نامگذاری تاپیک چیه ، که nazfar خانم جواب دادن. اما اخه واقعا اسم تاپیک برای من سوال ایجاد کرد ( گفتمان آذر ماه تالار صنایع: توانایی شگفت انگیز بانوان گرامی در مدیریت امور از راه دور و حسن اداره کارها بدون حضور مستمر )

سلام به همگی حالا دیگه اینقدرهم بی ربط که براتون سوال انگیز باشه یه اسم معمولی بود فقط یه کمی طولانی بود و میشد تویه قالب کوتاهتر معنی را برسونیم

ممنون از خانم مدیر بابت زحماتشون

لینک به دیدگاه

بدلیل اینکه، نه شما متوجه شدید من چی گفتم و چی خواستم بگم کلا معذرت و امیدوارم بحث های خوبی داشته باشید.....!

ولی واقعا جای تعجب داره من فقط جواب یه سوال رو با نقل قول دادم و این همه جبهه گیری شد، بازم معذرت

لینک به دیدگاه

سلام

مرسی از بحث خوبتون

اینو بعنوان یه مهندس تحلیل (:ws3:)میگم خانوما بیشتر وارد جزییات میشن(تو حیطه مهندسی صنایع) و این کار به بدنه اصلی مدیریت ضربه میزنه یه تحلیل گر خوب تحلیل گریه که زیاد وارد جزییات نشه و حلقه های ارتباطی رو مشخص کنه

ودر صورت کلی خانوما خیلی وارد حواشی میشن و یا خیلی جدی برخورد میکنن یا خیلی دل میسوزنن که در مردا هم این دل سوزی (شل گرفتن :whistle:) به وفور دیده میشه

[مجله فوربس هر ساله 100 زن قدرتمند جهانو لیست میکنه:

لیست ده تای اول2011:

1. آنگلا مرکر ،صدر اعظم آلمان.
  2. هیلاری کلینتون ،وزیرخارجه آمریکا.
  3. دیلما روزف،رئیس جمهور برزیل.
  4. ایندرا نویی ،رئیس پپسی کولا.
  5. شریل سند برگ،مدیر داخلی فیس بوک.
  6. ملیندا گیتس،بنیانگذار بنیاد گیتس.
  7. سونیا گاندی،سیاستمدار.
  8. میشل اوباما،بانوی اول آمریکا.
  9. کریستین لاگارد،رئیس صندوق بین المللی پول.
  10. آیرین روزنفلد،رئیس شرکت کرت فودز

11:مینا ،مهندس صنایع شرکت صدرا

لینک به دیدگاه
سلام به همگی حالا دیگه اینقدرهم بی ربط که براتون سوال انگیز باشه یه اسم معمولی بود فقط یه کمی طولانی بود و میشد تویه قالب کوتاهتر معنی را برسونیم

ممنون از خانم مدیر بابت زحماتشون

مهرآذین عزیز ممنون از صحبت هاتون اما من منظور خاصی نداشتم و همینطورم دوستمون

بدلیل اینکه، نه شما متوجه شدید من چی گفتم و چی خواستم بگم کلا معذرت و امیدوارم بحث های خوبی داشته باشید.....!

ولی واقعا جای تعجب داره من فقط جواب یه سوال رو با نقل قول دادم و این همه جبهه گیری شد، بازم معذرت

این چه حرفیه... کلاً سوء تفاهم بود.

امیدوارم در بحث شرکت کنین:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...