رفتن به مطلب

گفتمان آذر ماه تالار صنایع: دلایل حسن مدیریت بانوان

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 43
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بله درسته ولی برا مردا اون شرایط ابتدایی محقق شده ولی برا زنا نه!

خب حالا هی مخالفت میکنم که کیف کنی:whistle:

شما خیلی دید مثبتی داری به این قضیه:w02:

منم تا حدودی موافقم با حرفات ولی نکته اینجاست که خانما برا همه پستهای مدیریتی مناسب نیستن

همونطور که عرض کردم باید بر اساس شخصیت و روحیات زنا شغلهایی مناسب رو براشون در نظر گرفت

افرین خودشه اعتماد به نفس، بخش زیادیش مربوط به باور پذیری که در طول تاریخ زنها از خودشون پیدا کردند که از مردها پایین ترن:icon_pf (34):

من نمیگم خانوما نمیتونن من حرفم اینه که اونها نمیخوان

تو یه مسئله اصلا کوتاه نمیام اونم رانندگی خانماست که اصلا واسه این یکی ساخته نشدن:w16: حاضرم در این مورد باهر کس که بخواد مناظره هم بکنم:ws28:

من شناخت خوبی در مورد رفتار دخترها دارم( بماند چه طور:whistle:) میبینم که امکاناتشن رو در مسیر غلط حروم میکنن( بخاطر همون احساسات بیش از حد)

شاید باورت نشه ولی من خودم هر جا بحث بشه از شوماها دفاع میکنم و میگم باید فضای کافی به خانما داده بشه و مطمئنم اگر چیزی از مردا بیش تر نداشته باشید کم تر ندارین :ws3:

ولی باید یکم صبر کنیم تا با گذشت زمان فضای بیش تری فراهم بشه

افرین مخالفت کن:a030:

شما کلا خیلی دیدت پارادوکسیکاله به قضیه:w02:

ببین میلاد تو داری میگی خانوما خودباوریشون پایینه خوب اینکه ریشه اش تاریخیه.این مال نسل قبل از ماست!ولی الان دیگه خیلی از دخترا به این باور رسیدن که دانش من پشتوانه منه پس دلیلی نداره از اینکه به کار ببندمش یا ارائه بدمش بترسم!(حداقل دور و بر من هستن از این آدما)ولی بازم به فید بک مثبت نیاز دارن(اینو توی پست قبلمم گفتم)اینجا نقش تو میاد وسط.

فضای بهترو کی فراهم میکنه؟من تلاش میکنم ولی تو کمکم میکنی!غیر از اینه؟چرا میخوای خودتو بکشی کنار ولی بازم میگی ازتون دفاع کردم؟

در مورد اون تصمیمات احساساتی هم که گفتی بحثش جداست به نظرم.شخصا فکر میکنم مشکل ربط داره به تربیت نسلمون که یاد نگرفتیم باید به موقع خردگرا باشیم.

راستی شخصا حاظرم باهات کورس بذارم:w02:

لینک به دیدگاه
نه نخوندم

متوجه منظورم نشدي ميگي ساختار شركتي عوض بشه تغييراتي هم توش داريم ديگه شما ميگي ميل ندارن عوض شن:ws52:

میگم نفهمیدی برای همینه

خانم مدیر وقتی شرایط محیطی تغییر کنه منظورم از محیط جامعه و محیط بیرونی سازمانه نه درون سیستم شرکت ها عکس العملشون درقبال تغییرات دوگونه میشه یا دوست دارند تغییر کنند یا به همون روال قبل ادامه بدهند

حالا متوجه شدی؟

میلادخوب شد آمدی بحثمون مهندس خوش فکر کم داشت:ws28:

لینک به دیدگاه
منظورت از شرايط اوليه چيه اونوقت؟

اعتماد، ذهنیت مثبت و پذیرش توسط افراد جامعه

افرین مخالفت کن:a030:

شما کلا خیلی دیدت پارادوکسیکاله به قضیه:w02:

ببین میلاد تو داری میگی خانوما خودباوریشون پایینه خوب اینکه ریشه اش تاریخیه.این مال نسل قبل از ماست!ولی الان دیگه خیلی از دخترا به این باور رسیدن که دانش من پشتوانه منه پس دلیلی نداره از اینکه به کار ببندمش یا ارائه بدمش بترسم!(حداقل دور و بر من هستن از این آدما)ولی بازم به فید بک مثبت نیاز دارن(اینو توی پست قبلمم گفتم)اینجا نقش تو میاد وسط.

فضای بهترو کی فراهم میکنه؟من تلاش میکنم ولی تو کمکم میکنی!غیر از اینه؟چرا میخوای خودتو بکشی کنار ولی بازم میگی ازتون دفاع کردم؟

در مورد اون تصمیمات احساساتی هم که گفتی بحثش جداست به نظرم.شخصا فکر میکنم مشکل ربط داره به تربیت نسلمون که یاد نگرفتیم باید به موقع خردگرا باشیم.

راستی شخصا حاظرم باهات کورس بذارم:w02:

وای دد این پارادکسیکالت من و کشته؟:ws28:

ببین حاج خانوم من فکر میکنم تمام مشکلات از عدم تعادله ، من نمیگم که الان بانوان موفقی در عرصه های مختلف نداریم ، حرف من اینه که بیش ترین اونها موفقیت، ازادی و مشارکت در جامعه رو چیز دیگری معنا کردن و بیشتر غرق در ظاهر و چیزهای سطحی شدن تا مطالبی که میتونه ایندای نیکو هم برای خودشون هم برای ایران بسازه. البته این در مردها هم مشهوده ولی زنها بخاطر جایگاه حساسی که در تمامی جوامع بالخص جامعه ی ما که هنوز که هنوزه نگاه مردسالارانه برش حاکمه دارند وضعیت متفاوت تر خواهد بود.

من و امثال من که دوست دارن زنها هم هم طراز با مردها در جامعه مشارکت داشته باشن تا اوهجا که بتونن این شرایط رو مهیا میکنند ولی این وضعیت نیازمند نگاه کلان تری نسبت به این قضیست که از حیطه ی مسئولیت ها و وظایف ما خارجه و هبیش تر همت خود شما رو طلب میکنه...........:ws3:

ببین طبیعیه کشوری که در اون از زنها خواسته میشه برا کنترل نگاه هوس الود مردها به زور چارقد و روسری سر کنن به زنها بیش تر بعنوان زیر دست نگاه میشه .:icon_pf (34):

مردم ما ذاتا مهر طلب و احساساتین و این ریشه روانی داره :w16:

پریسا من با سه چرخه کورس نمیزارم :w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...